>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher 1xbet - opinie

K 66

krzychu323

Użytkownik
Mam prośbę o wyjaśnienie odnośnie bonusu od pierwszego depozytu.
Jeśli wpłacę 400 zł i dostane 400 i trafie kupon na 2000 pln to z góry mogę zagrać kupon za kwote potrzebna do obrotu bo czy go wygram czy przegram to po obruceniu bonusu i tak dopisze mi się do konta głownego tylko 400pln?
Nie spotkałem się z taką zasadą bonusu i trochę mnie to dziwi.
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
No tak czy siak, max co wypłacisz z bonusu to 400, więc nie trzeba się starać.
A ma ktoś jakąś wiedzę nt. naliczania punktów w 1xbet? Bo ostatni raz naliczalem je ponad 72h temu, teraz pokazuje mi, że nie osiągnąłem poziomu wymaganego do uzyskania punktów, a live chat w sumie sam nie wie.
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Witam,
Dziękuję Panu za oczekiwanie. Na chwilę obecną limit według programu lojalności dla Pana jest wyczerpany. Proszę Pana kontynuować grę i być może informacja w sprawie Pana konta będzie przejrzana ponownie. Również 1 raz w 3 dni Pan może uściślić informacje o punktach promocyjnych. Punkty promocyjne rozliczają się w trybie indywidualnym automatycznie dla każdego klienta.Jeszcze raz uprzejmie informujemy, że punkty promocyjne są programem lojalności dla graczy. Wszystkie bonusy naliczają się według własnego uznania firmy,
Pozdrawiam,
1xBet
Czyli generalnie, jak grasz dużo i na duże stawki, to Ci nie damy punktów, może Ci damy jak będziesz przegrywał więcej.
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
czy to normalne, że powiedzmy mam maksymalna stawka przed chwilą na ako 450 zł chciałem to puścić za 1000 zł to puściłem 2x450 zł i 1x100 zł
i przyjęło normalnie wtf? ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
czy to normalne, że powiedzmy mam maksymalna stawka przed chwilą na ako 450 zł chciałem to puścić za 1000 zł to puściłem 2x450 zł i 1x100 zł
i przyjęło normalnie wtf? ????
Ja tak wcześniej próbowałem, to nie dało rady, przy dokładnie takim samym kuponie.
@edit
ewentualnie dało radę jeśli zagrałem pre, a potem od razu na live jak wskoczyło zdarzenie.
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Panowie taka sytuacja
jak widać zakład Mahuta na plus, ponieważ zeszli przy stanie 4-6 5-3(30-0) czy to błąd bukmachera, czy mają taki dziwny regulamin i dla mnie korzyść? Wypłatę zleciłem już na konto, teraz nie wiem, czy grać u nich dalej, czy odpuścić temat, bo w pewnym momencie ściągną ze mnie tą wygraną. Jak oceniacie sytuacje? Ja podejrzewam, że przy 4-6 6-3 i kreczu miałbym minus, bo to już wręcz niemożliwe, że byłoby 21 gemów. Ktoś się wypowie, czy miał taką sytuacje?
 
N 67

nocnyadi

Użytkownik
Tu masz kolego ich regulamin:
Jeżeli mecz tenisowy został przerwany z powodu rezygnacji lub dyskwalifikacji gracza, stawki na zwycięzcę meczu zostają ważne pod warunkiem, że pierwszy set został całkiem rozegrany. W przeciwnym razie takie stawki rozliczają się ze współczynnikiem „1”. Stawki na inne wyniki zostają anulowane (rozliczone ze współczynnikiem „1”), za wyjątkiem tych przypadków, kiedy wyniki zostały rozstrzygnięte przed momentem przerwania meczu.
Graczowi, w przypadku rezygnacji lub dyskwalifikacji, przyznaje się walkower.
Przykład 1. Mecz Rodriguez – Herber przerwany przy wyniku 1:0 (6:2, 0:3) z powodu rezygnacji Rodrigueza. Stawki na handicapy w meczu w gemach Rodriguez (-2,5) oraz Herber (+2,5), suma meczu (21,5) w gemach, wynik w setach 2:0, 2:1 oraz 1:2 zostaną rozliczone ze współczynnikiem „1”. Wszystkie stawki na pierwszy set zostaną rozliczone; W2 w meczu – wygrana; W1 oraz wynik meczu 0:2 – przegrana.
Przykład 2. Mecz Benetto – Klein przerwany przy wyniku 1:1 (6:4, 0:6, 0:1) z powodu rezygnacji Benetto. Stawki na sumę meczu w gemach 21,5 więcej zostaną rozliczone jako wygrane, a stawki na sumę meczu w gemach 21,5 mniej zostaną rozliczone jako przegrane, ponieważ wygrana z takim wyborem nie jest możliwa(minimalna ilość gemów równa jest 22: 1:2 (6:4, 0:6, 0:6)). Wszystkie stawki na pierwszy oraz drugi sety zostaną rozliczone, W2 w meczu – wygrana; W1 w meczu, wynik 0:2 oraz 2:0 w setach zostana rozliczone jako przegrane. Stawki na handicapy w gemach, na wynik w setach 2-1, 1-2 będą rozliczone ze wspołczynnikiem „1”.
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
czytałem, ale nie wiem, jak odnieść się do mojego meczu
uznajmy, że byłoby 4-6 6-3 i super tb jako 1 gem to jest 20 gemów więc teoretycznie lose/zwrot skąd się tu wzięła wygrana
spytałem na czacie i prawidłowo rozliczone
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Ciekawa sytuacją Pan na czacie mnie oszukał, poszedł jednak zwrot dali mi saldo minusowe, ale po godzinie mam 0.00 teraz strach tam już grać
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Kasa u mnie na skrillu była, potem zrobili mi minusowe saldo, po kontakcie z chatem napisali mi, że ktoś się do mnie odezwie na maila, o północy moje saldo znowu było 0.00 zabrali mi tam 40 zł, które zostawiłem i dostałem maila, że ten ujemny bilans został mi anulowany.
 
Do góry Bottom