>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [61]

Status
Zamknięty.
drexler 570

drexler

Użytkownik
Cleveland -11.5 @1.95sts
Cleveland @6.5
Mina schodzacego Lebrona do szatni mowi wszystko bedzie game7!!!!
Ciężko będzie ale byłoby fajnie bo te finały stoją na najwyższym poziomie od lat tylko przewaga GSW mogłaby być trochę mniejsza.Lebron w życiowej formie ale GSW ma zbyt dużo opcji w ataku.Sam Lebron powiedział,że nie grał jeszcze przeciwko takiej drużynie z takim potencjałem w ataku.Jak takie coś bronić jak z każdej strony zagrożenie...
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
mylisz się, w pre była linia 109,5 na 2 połowę, więc słuszną linię dano w przerwie ;)
2ga polowa nie ma znaczenia ???? 231/ 4 = 57.5 srednia na kwarte. Juz to omawialismy kiedys i wczoraj na Filipinach i w kazdym meczu.

Z innej beczki, co dzisiaj z tenisa bo kosz oferta na kosz to jak na wigilie...
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
2ga polowa nie ma znaczenia ???? 231/ 4 = 57.5 srednia na kwarte. Juz to omawialismy kiedys i wczoraj na Filipinach i w kazdym meczu.
Z innej beczki, co dzisiaj z tenisa bo kosz oferta na kosz to jak na wigilie...
zrozum, że zazwyczaj linie są niższe na drugą połowę w NBA.
http://www.oddsportal.com/basketball/usa/nba/golden-state-warriors-cleveland-cavaliers-IwdCe06k/#over-under;3
teraz wytłumacz dlaczego w pre na 1 połowę linia była na poziomie 120 pkt ? a druga niższa o 10 pkt ?

skoro w 1 padło 131 to logiczne było, że linia na cały mecz będzie ustawiona na 240-241 na live.
Widocznie źle omawialiście.
Dla mnie dziś Kolumbia wygra i rogi w meczu Francja - Anglia.
http://www.oddsportal.com/soccer/asia/asian-cup/bhutan-maldives-nZ7TpMLF/
i tu bramki live.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Świetny mecz dwóch piekielnie mocnych drużyn.W zasadzie nikt nie zawiódł, wszyscy zagrali na najwyższym poziomie. Love i K.Thompson jedynie mogli trochę bardziej wspomóc kolegów ale ktoś zawsze musi być w cieniu przy tak grających liderach. J.R Smith niesamowity mecz...szkoda,że w dwóch pierwszych meczach serii zawiódł totalnie.W dzisiejszej koszykówce rzuty za trzy pkt odgrywają kluczową rolę, bez kilku niezawodnych specjalistów w tym elemencie ciężko obecnie myśleć o zdobyciu mistrzostwa. Westbrook do Cavs i rewanż w przyszłym roku. To dopiero byłyby widowiska :razz:Kosmiczny poziom i masę podtekstów...Mało to jednak realne.:-(Bez wzmocnień Cavs ciężko będzie nawiązać walkę w przyszłym roku.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
zrozum, że zazwyczaj linie są niższe na drugą połowę w NBA.

http://www.oddsportal.com/basketball/usa/nba/golden-state-warriors-cleveland-cavaliers-IwdCe06k/#over-under;3

teraz wytłumacz dlaczego w pre na 1 połowę linia była na poziomie 120 pkt ? a druga niższa o 10 pkt ?


skoro w 1 padło 131 to logiczne było, że linia na cały mecz będzie ustawiona na 240-241 na live.

Widocznie źle omawialiście.

Dla mnie dziś Kolumbia wygra i rogi w meczu Francja - Anglia.

http://www.oddsportal.com/soccer/asia/asian-cup/bhutan-maldives-nZ7TpMLF/

i tu bramki live.
Jesli w pre 120, a rzucili 131 to mamy 11 pkt roznicy a linia na druga polowe pozostaje bez zmian? gdyby rzucili 120 to rozumiem, wtedy na druga byloby 112.(56*2) zwykle 1.5 pkt mniej lub wiecej od zakladanej sredniej na polowe. Ale ze rzucili 11 pkt wiecej, dzielac na 4 to daje 2.5 pkt extra na kwarte, a wiec przy zalozeniach 54.5(109) to na druga polowe powinno byc 57(114) a w rzeczywistosci bylo 59(118) 57 srednia na kwarte + 2.5 z rqcji ze przekroczyli pre o 11 pkt. Srednia ma to do siebie ze jak raz rzuca 62, a drugi raz 48, to to srednia jest 55. jesli w 2giej polowie rzucaja 50 i 52 to mamy 212/4 = 53srednia, i jak widac 53 jest blisko cdo 52,50 i 48.To 62 jest &quot;neutralizowane&quot; przez 3 kwarty bedace ponizej sredniej tudziez 53.

P.S. Ja rozmyslam nad Escobredo + 2.5 gema wyglada kuszaco.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Cadantu w niedziele w finale przy 3-6 0-3 z Krunic odwaliła teatrzyk jakby co najmniej nogę złamała albo pozrywała ścięgna. Chodzić niby nawet nie mogła i przerwała grę w trakcie gema przy 0-40 a jutro już na Węgrzech będzie grała i to w turnieju na ziemi. Od razu widać było,że symuluje nieudolnie tę kontuzję. Gra ze swoją rodaczką więc może jakiś wałek będzie. Safarova wydaje się pewna do ako. Przegrać z Min to byłaby dla niej kompromitacja.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Cadantu w niedziele w finale przy 3-6 0-3 z Krunic odwaliła teatrzyk jakby co najmniej nogę złamała albo pozrywała ścięgna. Chodzić niby nawet nie mogła i przerwała grę w trakcie gema przy 0-40 a jutro już na Węgrzech będzie grała i to w turnieju na ziemi. Od razu widać było,że symuluje nieudolnie tę kontuzję. Gra ze swoją rodaczką więc może jakiś wałek będzie. Safarova wydaje się pewna do ako. Przegrać z Min to byłaby dla niej kompromitacja.
obiektywnie muszę napisać że oglądałem ten mecz i od pierwszego gema nie próbowała nawet dobiegać do niektórych piłek, kto wie może było coś na rzeczy i dolegał jej jakiś ból. zgadzam się że w ostatnim secie skreczowala bo nie było już szans dogonić Serbki ale wcale nie jestem pewien czy nie nabawiła się jakiejś kontuzji (od początku grała nawet z bandażem na udzie ;) )
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Jesli w pre 120, a rzucili 131 to mamy 11 pkt roznicy a linia na druga polowe pozostaje bez zmian? gdyby rzucili 120 to rozumiem, wtedy na druga byloby 112.(56*2) zwykle 1.5 pkt mniej lub wiecej od zakladanej sredniej na polowe. Ale ze rzucili 11 pkt wiecej, dzielac na 4 to daje 2.5 pkt extra na kwarte, a wiec przy zalozeniach 54.5(109) to na druga polowe powinno byc 57(114) a w rzeczywistosci bylo 59(118) 57 srednia na kwarte + 2.5 z rqcji ze przekroczyli pre o 11 pkt. Srednia ma to do siebie ze jak raz rzuca 62, a drugi raz 48, to to srednia jest 55. jesli w 2giej polowie rzucaja 50 i 52 to mamy 212/4 = 53srednia, i jak widac 53 jest blisko cdo 52,50 i 48.To 62 jest &quot;neutralizowane&quot; przez 3 kwarty bedace ponizej sredniej tudziez 53.
P.S. Ja rozmyslam nad Escobredo + 2.5 gema wyglada kuszaco.
jeszcze raz piszę, że źle to pojmujesz.

Linia pozostanie bez zmian do tej z przed meczu poza dwoma wyjątkami:

- osoby odpowiedzialne za zakłady na live u danego bukmachera mogą je korygować,
- linia spada przez zwiększone zakłady na nie.

Po drugie nie dziel wszystkiego przez 4, bo w każdym meczu tego finału linia na pkt do przerwy była wyższa niż 2 połowę, dlatego na 3 q było 54,5-55,5 a nie 57.5, podobnie na całą drugą połowę.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
obiektywnie muszę napisać że oglądałem ten mecz i od pierwszego gema nie próbowała nawet dobiegać do niektórych piłek, kto wie może było coś na rzeczy i dolegał jej jakiś ból. zgadzam się że w ostatnim secie skreczowala bo nie było już szans dogonić Serbki ale wcale nie jestem pewien czy nie nabawiła się jakiejś kontuzji (od początku grała nawet z bandażem na udzie ;) )
Medical time wzieła przy 3-6 0-3 i do tego momentu nic kompletnie nie było widać żeby jej dolegało...Po tej przerwie wyszła z myślą żeby tego meczu nie dograć i demonstrowała,że nie może się poruszać.Myślę,że by nawet nie wyszła na kort tylko Krunic jakby ją do tego zmusiła czekając już na nią na swojej połowie kortu.Tak samo zrobiła zresztą dzień wcześniej jak grała z Maią i ta też chciała nie dograć meczu przy 0-5 w trzecim i wzięciu medical time.Obie jakby zostały przez nią zmuszone bo widać było,że kombinują z kreczem.Ja tak to odebrałem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom