>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

K 90

konikpolny

Użytkownik
Co jest grane z tym pinnacle? Czy wy tez mieliście takie jaja z wypłatą od nich swoich pieniędzy? Twierdzą, że nie obróciłem 3 razy po wpłacie i muszą mi zakosić 3 % od wpłaty i wypłaty. Nigdy nie korzystałem z żadnych bonusów, a obrócona kwota wielokrotnie przewyższa 3-krotność wpłaty. Ktoś się spotkał z czymś takim? Powołują się na regulamin.
 
A 45

as1996

Użytkownik
Zatem ten regulamin przeczytaj. W praktycznie każdym buku jest tak, że wpłacony depozyt musisz obrócić przed jego wypłatą. Żadna nowość.
 
A 45

as1996

Użytkownik
No to coś jest nie tak, taki obrót w zupełności wystarczy, chyba że miałeś dopisany jakiś bonus (o którym nie wiesz, albo zapomniałeś), który miał wyższe wymogi.
 
H 0

halbu

Użytkownik
Co jest grane z tym pinnacle? Czy wy tez mieliście takie jaja z wypłatą od nich swoich pieniędzy? Twierdzą, że nie obróciłem 3 razy po wpłacie i muszą mi zakosić 3 % od wpłaty i wypłaty. Nigdy nie korzystałem z żadnych bonusów, a obrócona kwota wielokrotnie przewyższa 3-krotność wpłaty. Ktoś się spotkał z czymś takim? Powołują się na regulamin.
podobno po 1 kwietnia mieli wyplacic wszystko, tak sami pisali w tych oswiadczeniach
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
podobno po 1 kwietnia mieli wyplacic wszystko, tak sami pisali w tych oswiadczeniach
Precyzując do ostatniego kwietnia można wypłacać od nich kase, potem już się nie bedzie podobno dało...

&quot;Od 30 kwietnia 2017 roku nie będziemy mogli realizować wypłat środków. Prosimy o zrealizowanie wypłaty przed upłynięciem tego terminu.&quot;
 
A 185

adikos

Użytkownik
są 2 opcje czyli masz dokumenty na weryfikacje z innego kraju niezablokowanego albo gra przez brokerów.
 
S 265

sasa_sa

Użytkownik
Nierówna limity to maja wszystkie buki.
Wygrywasz ścinają Cie. Przegrywasz podwyższają, żebyś przegrał więcej.
Taki biznes
 
R 67

romeq

Użytkownik
Limity indywidualne w pinnacle to rzadkość. Popularne rzeczy możesz grać za wielkie kwoty i wygrywać pewnie cały czas. Problem może się zacząć jak wygrywasz sporo na niszowych betach, na które są małe limity i firma ma małe obroty, i zamiast zarabiać na małej marży, to traci.
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
ktos słyszał cos o pinnacle czy mają wrócic do wielkiej brytani? bo moze jak wrócą tam to bedzie nadzieja ze do nas tez wrocą ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Do góry Bottom