>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Baraż o pierwszą ligę: Bytovia Bytów - Radomiak Radom (dwumecz)

Status
Zamknięty.
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Sędzia pierwszego meczu barażowego będzie Piotr Lasyk z Bytomia. W sezonie 2016/2017 sędziował on sporo spotkań zarówno Ekstraklasy jak i 1. ligi. W 30 meczach pokazał ledwie sześć czerwonych kartek i podyktował 9 rzutów karnych do tego pokazał 130 żółtych kartek.
Swoją drogą ciekawe czy dojdzie do meczu barażowego bo jak wiadomo Stomil Olsztyn nie dostał licencji i jeśli komisja podtrzyma te decyzje to awansuje Radomiak a Bytovia się utrzyma. Choć Duma Warmii oświadczyła że dokona wszelkich staran aby tę licencje dostać. http://1liga.org/aktualnosci/oswiadczenie-stomilu-olsztyn-2430
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Sędzia pierwszego meczu barażowego będzie Piotr Lasyk z Bytomia. W sezonie 2016/2017 sędziował on sporo spotkań zarówno Ekstraklasy jak i 1. ligi. W 30 meczach pokazał ledwie sześć czerwonych kartek i podyktował 9 rzutów karnych do tego pokazał 130 żółtych kartek.

Swoją drogą ciekawe czy dojdzie do meczu barażowego bo jak wiadomo Stomil Olsztyn nie dostał licencji i jeśli komisja podtrzyma te decyzje to awansuje Radomiak a Bytovia się utrzyma. Choć Duma Warmii oświadczyła że dokona wszelkich staran aby tę licencje dostać. http://1liga.org/aktualnosci/oswiadczenie-stomilu-olsztyn-2430
Jest tak jak mówisz, dlatego nie zakładałem wątku.

Sytuacja jak rok temu:
https://forum.bukmacherskie.com/f345/baraze-o-1-lige-mks-kluczbork-vs-wisla-pulawy-dwumecz-barazowy-134420.html
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Rzeczywiście Stomil wisi na włosku i chyba sprawa zostanie rozwiązana przy zielonym stoliku ale trzeba pamiętać, że klub z Warmii miał pięć dni na odwołanie (czyli do dziś). Komisja zbiera się we wtorek więc pierwszy mecz się odbędzie i nikt nie będzie odpuszczał w niedziele.
 
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
Radomiak to jedna ze słabszych ekip 2 ligi w 2017 roku. Pomijając przepaść jeśli chodzi o poziom 1 i 2 ligi kursy na Bytovię to wręcz lokata bankowa. Radomiak potrafił przegrywać z takimi potęgami jak Rozwój, czy Legionovia. Jedyny problem to osoba Pana Sławka i jego długie macki , które mogą mieć wpływ na sędziów (vide mecz z Polonią Bytom) . Piłkarsko jest między tymi klubami różnica kilku klas w mojej opinii.
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Wszystko wskazuje na to że wygra Bytovia, ale...oni w tej rundzie grają taką padlinę że to jest masakra, a w dodatku mają bardzo słabej jakości boisko. Powiem szczerze, przypomniała mi się sytuacja gdy Radomiak grał baraże o 2 ligę z Wisłą Sandomierz (każdy pisał że Radomiak jest o kilka klas lepszy od Wisły). Moim zdaniem, Radomiak będzie w roli takiej Wisły i może remisem się skończyć pierwszy mecz, takie 1:1 lub 0:0. Ponadto Pan Sławek jak kolega wyżej wspomniał może maczać palce u sędziów więc różnie może być.
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
bytowia gra padline, owszem ale ostatnie kolejki juz raczej wrocili do formy, bo z praktycznie pewnego spadku wyszli jeszzce na baraz, takze rowniez w mojej opinii kurs na bytovie wysoki i warty gry
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Radomiak zmarnował ogromną przewagę w tym roku. 3 możliwe powody:
1. Liczka ich zajechał w przygotowaniach m.in rozgrywając mnóstwo sparingów,
2. tak naprawdę klub nie chce awansować
3. piłkarze nie chcą awansować bo - nie wiem tego na 100% ale - można prawdopodobnie spotkać kontrakty niemal na poziomie Ekstraklasy a wyżej dla kilku osób może nie być miejsca.... coś ala Miedź, Zagłębie S...

Podsumowując te warianty szansa awansu jest w przypadku 1. niemal zerowa a w przypadku 2. lub 3. zerowa...
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jedyny problem to osoba Pana Sławka i jego długie macki , które mogą mieć wpływ na sędziów (vide mecz z Polonią Bytom) .
Ponadto Pan Sławek jak kolega wyżej wspomniał może maczać palce u sędziów więc różnie może być.
Ostatnio zainteresowałem się II ligą i czytając takie wypowiedzi muszę iść w obronę Radomiaka. Jeśli piłkarze z Radomia mieliby takie chody to na pewno nie zaprzepaścili by awansu w ostatnich kolejkach. Puszcza była spokojnie do prześcignięcia, a tymczasem podczas wiosny o niej się mówiło, że jest ciągnięta za uszy. Radomiak nie potrafił dociągać meczów w których prowadzili tracąc gole w ostatnich minutach.
Został też wspomniany mecz z Polonią gdzie Radomiak wygrał gładko 0-3. W meczu był karny i czerwona kartka jednak skróty nie pozostawiają wątpliwości słuszności sędziego co do karnego więc czemu taki argument nie wiem.
Radomiak zmarnował ogromną przewagę w tym roku. 3 możliwe powody: 1. Liczka ich zajechał w przygotowaniach m.in rozgrywając mnóstwo sparingów, 2. tak naprawdę klub nie chce awansować 3. piłkarze nie chcą awansować bo - nie wiem tego na 100% ale - można prawdopodobnie spotkać kontrakty niemal na poziomie Ekstraklasy a wyżej dla kilku osób może nie być miejsca.... coś ala Miedź, Zagłębie S...
Z tego co mi wiadomo Radomiak ma wielkiego smaka na awans i na pewno nie ma odpuszczania. Wielu znawców powtarza, że to może być szansa na awans jaką Radomiak przez kolejne lata nie osiągnie. Miasto stawia nowy stadion dla Radomiaka i halę dla koszykarzy i siatkarzy więc Radomiak przyszłościowo myśli także o Ekstraklasie.
Bytów w ostatnich kolejkach sprężył się co pozwoliło im zakończyć na miejscu barażowym. Działacze i trener I-ligowca są bardzo pewni swego przed barażem. Zarazem jednak mówią, że to najważniejsze mecze sezonu, a przecież Bytovia grała w 1/4 Pucharu Polski ze zwycięzcą co jest sukcesem. Po drodze wyeliminowali Zagłębie Lubin czy Śląsk Wrocław. Takie wypowiedzi mogą mieć drugie dno, bo jeśli Bytovia spadnie może wycofać się główny sponsor. Wtedy los tego klubu będzie opłakany. Poprawa gry w końcówce sezonu jest naturalnym zachowaniem zespołu, który walczy o utrzymanie. Bytów na własnym boisku jest ekipą mocno defensywną. Podczas sezonu tylko w trzech meczach padło więcej niż dwa gole, a sami strzelili tylko 14 bramek.
Radomiak wiosnę nie gra wybitnie, ale Polska piłka już nie raz ukazywała zespoły dobre jesienią, słabsze wiosną. Szybko stracona przewaga, zmiana trenera, a sama końcówka sezonu to przygotowania do barażu. Ostatnia kolejka to odpoczynek trzynastu zawodników, którzy spędzili najwięcej minut na boiskach II ligi. Piłkarze z Radomia swoją siłę ukazują na własnym boisku. Na wyjazdach ich mecze często kończyły się remisami z małą ilością goli.
Sądzę, że w pierwszym meczu obie ekipy skupią się na defensywie. Nikt nie będzie chciał tracić szans awansu już w tą niedzielę, czekając na wtorek. Choć obie ekipy odrywają się od licencji Stomila to z pewnością na to liczą.
poniżej 2,5 1,80 Unibet ⛔
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Radomiak zmarnował ogromną przewagę w tym roku. 3 możliwe powody:
1. Liczka ich zajechał w przygotowaniach m.in rozgrywając mnóstwo sparingów,
2. tak naprawdę klub nie chce awansować
3. piłkarze nie chcą awansować bo - nie wiem tego na 100% ale - można prawdopodobnie spotkać kontrakty niemal na poziomie Ekstraklasy a wyżej dla kilku osób może nie być miejsca.... coś ala Miedź, Zagłębie S...

Podsumowując te warianty szansa awansu jest w przypadku 1. niemal zerowa a w przypadku 2. lub 3. zerowa...
Co do punktu trzeciego jestem mocno w stanie uwierzyć. Teraz dobra kasa im wpływa zapewne a i jeszcze jakiś poziom zawodnicy w tej lidze prezentują. Czysta kalkulacja, po co awansować skoro tutaj nam bardzo dobrze a kasiora i tak wpada ???? Co do punktu drugiego, ja myślę że też tak może być. Taki Radomiak musi mówić że chce awansować na każdym kroku i to jeszcze przed najważniejszymi meczami, a jak jest w środku to tylko kilka osób pewnie wie. Chociaż nie po to jest ładowana duża kasa w Radomiaka żeby teraz nie awansował :p Oby nie byli drugą Wisłą Puławy jak awansują kosztem Stomilu bądź Ruchu, bo przypomnijcie sobie tamten sezon jak Wisła przez sporą jego część była na miejscu premiowanym awansem, a potem jak radzili sobie w I Lidze.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
No i kończy się 4:0, jeśli nic się nie stanie to Radomiak zostaje w II lidze, a póki co pokazują, że nie zasłużyli na awans ani trochę.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
No i kończy się 4:0, jeśli nic się nie stanie to Radomiak zostaje w II lidze, a póki co pokazują, że nie zasłużyli na awans ani trochę.
Pytanie kto zostanie największym frajerem tego sezonu, Radomiak prześcignięty przez Puszczę i dostający taki oklep z Bytovią czy Motor Lublin i ich dzisiejsza porażka z Orlętami 4-1 w najważniejszym meczu sezonu. Pierwszy w którym mogli być już zależni tylko od siebie i taka wtopa. @1,2 latali w ofercie to z podatkiem całe 1,05 ???? Specjalnie oglądałem do końca reakcję kibiców, ale nic ciekawego normalnie zawodnicy przybili piątki a przynajmniej część i tyle. Tak się wyłożyć na ostatniej prostej po 13 wygranych w tej rundzie i to jeszcze prowadząc dzisiaj 1-0, dramat. Garbarnię nawet remis urządza z Tarnowem u siebie, także tu już po wszystkim raczej jest.
Jeszcze co do RR w Bytowie. Co z tego, że mieli słupek w pierwszej połowie, co z tego że mieli sam na sam w drugiej i jeszcze z 2 dobre szanse jak odwalili taką patologię w defensywie. 4 gol Surdykowskiego w sumie jeszcze zabawniejszy, taki w sam raz na dobicie i zamknięcie barażu w pierwszym meczu. A to, że nie potrafią nic wykorzystać przez 90 minut z takim ręcznikiem jak Szromnik w bramce to pozostawię już bez komentarza. Chyba lepszego prezentu nie mogli dostać jak wesele Bieszczada - pierwszego bramkarza. :grin: I w sumie bardzo dobrze się stało, takie pompowane balony jak obecny Radomiak nic dobrego nie przynoszą. Całą rundę mieli w dupie i na co liczyli dzisiaj, na wystraszonego rywala z wyższej ligi? Podoliński kolejna wtopa, pozostało się tylko czarować do przyszłego tygodnia i zachęcać publikę do nie wiadomo jakich cudów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom