>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Skrill a Przelewy 24 - ważne komunikaty od P24

M 115

matlaurent

Użytkownik
Jeżeli powiele temat, to bardzo przepraszam, mogłem nie zauważyć takowego.

Dla mnie &quot;świeżynka&quot;, pierwszy raz spotkałem się z takim komunikatem z P24, po przekierowaniu ze SKRILLA-a:

&quot;Pouczenie dla płatnika i jego oświadczenie:

Według przepisów prawa właściwego dla Ciebie jako płatnika (tj. prawa właściwego z powodu Twojego obywatelstwa lub/i terytorium na którym przebywasz i działasz), uczestnictwo w grze hazardowej, która potencjalnie może być oferowana w serwisie, na rzecz którego zamierzasz dokonać bezpośrednio lub pośrednio niniejszej płatności stanowiącej doładowanie konta w tym serwisie, może być zabronione.

Płatnik, jako potencjalny gracz, ponosi zatem odpowiedzialność za upewnienie się o takich ograniczeniach i/lub zakazach w swoim kraju ojczystym lub w kraju, w którym przebywa. W Twojej gestii leży upewnienie się, że postępujesz zgodnie z postanowieniami właściwych dla siebie przepisów prawnych.

W szczególności jeśli jesteś obywatelem polskim albo niezależnie od obywatelstwa zamierzasz uczestniczyć w grze hazardowej na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, powinieneś zapoznać się następującymi dodatkowymi informacjami:

Zgodnie z przepisem art. 29a ust. 2 (polskiej) ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych, zakazane jest uczestniczenie w grach hazardowych urządzanych przez sieć Internet przez podmioty niewykonujące monopolu państwa (polskiego) w tym zakresie, które urządzają gry hazardowe przez sieć Internet bez wymaganego zezwolenia.
Uczestniczenie w w/w grach hazardowych może skutkować odpowiedzialnością karno-skarbową na podstawie przepisu art. 109 (polskiego) Kodeksu karnego skarbowego.
Z kolei uczestniczenie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w zagranicznej grze hazardowej, może skutkować odpowiedzialnością karno-skarbową na podstawie przepisu art. 107 § 2 (polskiego) Kodeksu karnego skarbowego.
Minister Finansów prowadzi Rejestr Domen Służących do Oferowania Gier Hazardowych Niezgodnie z Ustawą, który to rejestr jest publicznie dostępny pod adresem https://hazard.mf.gov.pl/.
Uczestniczenie przez płatnika w grze hazardowej oferowanej na stronie internetowej wykorzystującej nazwę w/w domeny, może rodzić opisaną wyżej odpowiedzialność karno-skarbową dla płatnika.
Jeżeli jesteś obywatelem innego Państwa niż Rzeczypospolita Polska, powinieneś zapoznać się ponadto z przepisami właściwymi dla siebie.

Jeśli chcesz kontynuować płatność, zaznacz pole o zapoznaniu się z treścią niniejszego pouczenia i jego akceptacji.

Jednocześnie poprzez zaznaczenie wskazanego pola, składasz oświadczenie, że gdy będziesz korzystał z usług oferowanych w serwisie na rzecz którego zamierzasz dokonać bezpośrednio lub pośrednio niniejszej płatności, w tym potencjalnie dostępnych tam gier hazardowych, nie będziesz naruszał przepisów właściwego dla siebie prawa, a w szczególności oświadczasz, że:

nie jesteś obywatelem polskim i nie będziesz uczestniczył w grze hazardowej na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, albo,
jesteś obywatelem polskim, ale po dokonaniu niniejszej płatności nie będziesz uczestniczył w grze hazardowej na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.&quot;

A wcześniejszy komunikat, wprowadzającym jest taki:

&quot;Oświadczam że zapoznałem się z pouczeniem (dostępnym pod tym linkiem), akceptuję je i wobec tego wnoszę o kontynuowanie płatności. &quot;
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
przyznam szczerze, że trochę mnie to dziwi i troszkę mnie to zaniepokoiło... ja nigdy czegoś takiego nie miałem...
 
klaro 17

klaro

Użytkownik
O co tu chodzi?? Cholera wie czy wpłacać czy nie, nie widzi mi się potem do skarbówki latać i wyjaśniać dlaczego wpłaciłem tam 50 zł
 
K 0

kacper88

Użytkownik
Witam. Nie mogę wpłacić kartą do pokerstarsa. Jak wplacilem kartą na skrilla to też tego nie mogę przerzucić do pokerstarsa. Może ktoś mi pomóc?
 
Do góry Bottom