>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Promocja w Totolotek - 100% do 1000 PLN plus 20zł freebet bez depozytu!

Status
Zamknięty.
C 0

cinek1234

Użytkownik
Przegrana depozytu i bonusa 700 złna start przed dokończeniem obrotu nie kończy wymaganego obrotu - nowe środki/ depozyty będą obciążone pozostałym obrotem
Jeśli klient weźmie udział w promocji 700 zł na start i przegra depozyt + bonus, kolejna wpłata będzie obciążona tym bonusem. Tzn. gracz będzie musiał dokończyć obrót nowymi środkami. Na przykład: jeśli nowy klient wpłaci 700 zł, kolejne 700 zł dostanie na grę i po złożeniu kilku zakładów przegra bonus +depozyt przed wykonaniem wymaganego obrotu 4200 zł. Jeśli wpłaci nowe środki to będzie musiał dokończyć obrót nowymi środkami przed wypłatą jakichkolwiek środków...
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
piszesz bzdury, ja wpłacałem ponownie środki i żadnego zaległego obrotu nie było.
Niestety nie pisze bzdur mam dokładnie to samo. To jakas porażka wczoraj przegrałem i depozyt i bonus. Dziś ponownie zrobiłem depozyt postawiłem - wygrałem, chce wypłacić i tez mam info o obrocie bonusu. To chyba jakiś żart ????
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Nie rozumiem nic z tej ich promocji.
Wpłaciłem 100zl. Drugie tyle dostałem na bonus.
Postawiłem na dzisiaj dwa kupony. Najpierw z salda głównego jeden kupon, potem drugi za bonus. I o co chodzi teraz? Jak wygram to z salda głównego to nie muszę obracać czy jak? Czy jak przegram to z salda głównego to dopiero wtedy będę musiał obracać bonus?
Druga sprawa, że trzeba mieć jeden kurs na kuponie min 2.00?!?!
Co za patologia
 
C 0

cinek1234

Użytkownik
@matiee:
musisz obrócic 3x depozytem +bonusem, czyli w twoim przypadku 600 zł. Co najmniej jedno zdarzenie na kuponie musi mieć kurs &gt;=2.0 ( mogą być single lub ako, ale co najmniej jedno zdarzenie na kuponie&gt;=2.0)
Wygrane kupony zagrane za bonus trafiają na saldo depozytowe: zagrałeś za 100 zł bonusa po kursie 2.5 i wygrałeś, więc 220 zł (88zł*2.5) trafia na konto depozytowe i masz tam w sumie 320 zł ( 100 zł depozyt +220 wygrana z bonusa) i musisz jeszcze zagrać za 500 zł ( mogą być single lub ako, ale co najmniej jedno zdarzenie na kuponie&gt;=2.0) bo za 100 zł już zagrałeś...
Obrót 3x depozyt +bonus rozpoczyna się w momencie zawarcia pierwszego zakładu za bonus. Ty zagrałeś pierwszy zakład za depozyt wiec stawka tego zakładu nie liczy się do obrotu...
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
@matiee:
musisz obrócic 3x depozytem +bonusem, czyli w twoim przypadku 600 zł. Co najmniej jedno zdarzenie na kuponie musi mieć kurs &gt;=2.0 ( mogą być single lub ako, ale co najmniej jedno zdarzenie na kuponie&gt;=2.0)
Wygrane kupony zagrane za bonus trafiają na saldo depozytowe: zagrałeś za 100 zł bonusa po kursie 2.5 i wygrałeś, więc 220 zł (88zł*2.5) trafia na konto depozytowe i masz tam w sumie 320 zł ( 100 zł depozyt +220 wygrana z bonusa) i musisz jeszcze zagrać za 500 zł ( mogą być single lub ako, ale co najmniej jedno zdarzenie na kuponie&gt;=2.0) bo za 100 zł już zagrałeś...
Obrót 3x depozyt +bonus rozpoczyna się w momencie zawarcia pierwszego zakładu za bonus. Ty zagrałeś pierwszy zakład za depozyt wiec stawka tego zakładu nie liczy się do obrotu...
Wszystko fajnie, ale ostro polecieli z tym, że trzeba jedno zdarzenie min kurs 2.00 to już patologia jest. Zazwyczaj jest obojętnie jakie zdarzenia ile zdarzeń byleby kupon był min kurs 2.00 czyli możesz sobie np. dwa typy po kursie 1.50... Patologia

A jeszcze takie pytanie. Jakbym nie zagrał za ten bonus to nie bralbym udziału w tej promocji? Bo w takim razie niepotrzebnie grałem za ten bonus...
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Wszystko fajnie, ale ostro polecieli z tym, że trzeba jedno zdarzenie min kurs 2.00 to już patologia jest. Zazwyczaj jest obojętnie jakie zdarzenia ile zdarzeń byleby kupon był min kurs 2.00 czyli możesz sobie np. dwa typy po kursie 1.50... Patologia


A jeszcze takie pytanie. Jakbym nie zagrał za ten bonus to nie bralbym udziału w tej promocji? Bo w takim razie niepotrzebnie grałem za ten bonus...
Jeśli już wpłaciłeś i miałeś przyznany bonus to zgodnie z reg. depozyt także podlega obrotowi więc nie ma znaczenia czy zagrałeś za bonus czy nie zagrałeś obracać musisz ... Co ciekawe nawet jak juz przegrasz i depozyt i bonus a nie spełnisz obrotu to on przechodzi na kolejne depozyty i to już jest dopiero patologia .... Dlatego nigdy więcej promocji w Totolotku ????
 
P 67

prz3m4s

Użytkownik
Czy można w totomixie łączyć zdarzenia na żywo z przedmeczowymi? Orientuje się może ktoś poza tym, czy ten wymagany kurs 2.00 na kuponie może być meczem 2-drogowym, mecz tenisa, koszykówki?

Pozdro
 
P 67

prz3m4s

Użytkownik
Czy można po skorzystaniu z bonusu grać kupony nie spełniające warunków obrotu, czyli bez tego spotkania z kursem &gt;2.00, z tym że po prostu nie będzie się on liczył do obrotu, czy w ogóle nie akceptują zakładów niespełniających warunków?


Peace
 
A 185

adikos

Użytkownik
Dzisiaj totolotek ruszył z bardzo ciekawą promocją zmniejszenia lub zlikwidowania 12%-ego podatku w zależności od tego na czym obstawiamy.
Szczegółowe informacje:
Graj na Totolotek i obniż swój podatek o:
  • 12% grając przez aplikację mobilną Totolotek lub wersję mobilną strony Totolotek dostępną pod adresem http://m.totolotek.pl
  • 6% grając na stronie internetowej totolotek.pl

Promocja obowiązuje w okresie od 06.02.2018 od godziny 10:00 do odwołania.
Promocja dotyczy zakładów bukmacherskich: zakłady przedmeczowe, zakłady Live, kupony proste.
Promocja nie łączy się z innymi promocjami podwyższającymi wysokość wygranej dostępnymi w ofercie Totolotek.
Promocja jest niedostępna w dni, w których aktywna jest promocja Gram Grubo, Gram Grubo europejskie puchary, Gram Grubo reprezentacja.
Minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3.
Minimalny kurs kuponu 2,50 (kurs pojedynczych meczów nie może być niższy niż 1,30).
Minimalna stawka za którą należy zagrać, aby wziąć udział w promocji wynosi 20 zł.
Po spełnieniu powyższych warunków podatek zostanie zmniejszony odpowiednio o:
  • 12% dla zakładów zawartych przez aplikację lub wersję mobilną strony (https://m.totolotek.pl) (kupony zostaną zawarte z współczynnikiem 1,00)
  • 6% dla zakładów zawartych przez stronę internetową totolotek.pl (kupony zostaną zawarte z współczynnikiem 0,94)

Promocja skierowana jest do obecnych jak i nowo zarejestrowanych użytkowników serwisu totolotek.pl
____
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Posprawdzajcie SMSy i maile, TotoIotek rozdaje po 10zł z okazji uruchomienia nowej platformy. 
 
Z okazji uruchomienia nowej platformy do gry online TWÓJNOWY BUKMACHER przygotował specjalnie dla Ciebie 

BONUS 10 PLN, byś lepiej mógł poznać nowe funkcjonalności dostępne od teraz na naszej stronie.
Zaloguj się na swoje konto gracza i wykorzystaj przyznane środki bonusowe na dowolne zakłady dostępne w naszej ofercie! Bonusem musisz obrócić jeden raz po kursie min. 2,00.

Regulamin promocji BONUS 10 PLN:
- Promocja jest skierowana wyłącznie do adresata niniejszej wiadomości.
- Bonus jest ważny 60 dni od daty zaksięgowania.
- Bonus należy obrócić jednokrotnie.
- Do obrotu bonusem wliczają się kupony z kursem min. 2,00.
- Obrót bonusem można sprawdzić w zakładce "Bonusy zestawienie".
- Stawki z zakładów, za które nastąpił zwrot stawki lub częściowy zwrot stawki (gra systemowa) lub zakłady, w których nastąpiło unieważnienie kursu w zakładzie (zmiana kursu na 1,00) nie są wliczane do warunków obrotowych bonusu.
- Wypłata środków będzie zablokowana do czasu spełnienia warunków obrotowych bonusu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom