>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [60]

Status
Zamknięty.
swanidius 280

swanidius

Użytkownik
Normalnie to powinny ogarnąć. Tylko granie kobiet niesie ze sobą ryzyko. Nigdy nie wiesz kiedy która dostanie okresu.
Jeżeli któraś ma wtopić to stawiałbym na Makarovą. Pokonanie Kerber na clayu to żaden wyczyn.
nie zgodze sie..makarova jest on fire szybka duzo winnerow ma forme wiec nawet 20 bedzie imo nie mozna mowic ze pokonujesz nr1 i to.zaden wyczyn...sama presja stanac naprzeciwko nr1 to problem chyna ze nigdy w turniejach tenisa nie grales bo ja w kilkuset i zdajac test potwierdzila dla mnie ze jest gotowa w rg na dobry wynik a od dawna puka w wta....
 
R 1,6K

ranver

Użytkownik
Transmisje na dzis:
EUROSPORT 1:
od godziny 11,
Suzanne-Lenglen: Dominic Thiem (AUT) [6] v Simone Bolelli (ITA)
Suzanne-Lenglen: Joao Sousa (POR) v Novak Djoković (SRB) [2]
Philippe-Chatrier: końcówka meczu Robin Haase (NED) v Rafael Nadal (ESP) [4]
Kort 1: Oceane Dodin (FRA) v Swietłana Kuzniecowa (RUS) [8]
21:15 Gem, Set, Mats
EUROSPORT 2:
od godziny 12:00, po meczu mistrzostw świata U-20
Kort 1: końcówka meczu Bethanie Mattek-Sands (USA) v Petra Kvitova (CZE) [15]
Kort 1: Tommy Robredo (ESP) v Grigor Dimitrow (BUL) [11]
Philippe-Chatrier: początek meczu Robin Haase (NED) v Rafael Nadal (ESP) [4]
Kort 1: Milos Raonic (CAN) [5] v Rogerio Dutra Silva (BRA)
Suzanne-Lenglen: Ons Jabeur (TUN) v Dominika Cibulkova (SVK) [6]
 
madritista94 571

madritista94

Użytkownik
Ok czaje. Jak uważacie, że dzisiaj będzie w meczu Tsongi. Francuz szybko się połamie i do domu? :p
mysle ze to wezmie 7-5 , i w 5 ogarnie z jednym przełamaniem , zagrałem go za okrągłego tysiaka !
kurs: 1,90 ! mnie jara ????
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
też myślę, że Tsonga to bierze, przerwa mu dobrze zrobi, ale nie pakowałbym się w tą patologię
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
mysle ze to wezmie 7-5 , i w 5 ogarnie z jednym przełamaniem , zagrałem go za okrągłego tysiaka !

kurs: 1,90 ! mnie jara ????
Czyli gruba dniówka od tak?! XD Też liczę na Francuza, że dzień przerwy będzie dla niego z większą korzyścią ????
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
Tsonga powinien wziąć ale jest jeden minus. Zaczyna od serwisu. Wchodzi na kort i serwuje więc może braknąć koncentracji.
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
też myślę, że Tsonga to bierze, przerwa mu dobrze zrobi, ale nie pakowałbym się w tą patologię
Podpisuję się pod tym.
Przerwa teoretycznie na plus dla Tsongi (imo mecz powinien zostać wczoraj przerwany po zakończeniu 3-go seta...). Ale na któtkim dystansie łatwiej o niespodziankę. Równie dobrze ten mecz może potrwać jednego gema i do domu.
Gdybym musiał wybierać to bym postawił na młodego mimo wszystko.
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
jeden młody wielki talent już poleciał z emerytem wczoraj dziś chyba czas na thiema :] to samo młodziak kontra emeryt tenisowy
 
madritista94 571

madritista94

Użytkownik
jeden młody wielki talent już poleciał z emerytem wczoraj dziś chyba czas na thiema :] to samo młodziak kontra emeryt tenisowy
nie no nie porównuj Bolleliego do Verdasco.... Fernando to zawdonik potrafiacy zagrać jeszcze wybitne mecze , umie sie zmotywować , posiada umiejetności natomiast Włoch to emeryt który wraca po jakiejs tam kontuzji Thiem i tak to bierze 3-0 3-1
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
jeden młody wielki talent już poleciał z emerytem wczoraj dziś chyba czas na thiema :] to samo młodziak kontra emeryt tenisowy
A wiesz czemu grają do 3 setów? Żeby lepsi mieli możliwość popełnić trochę błedów i mimo to wygrać ;) A Ty rozliczasz po 3 gemach:cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom