>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KSW 39: Colosseum (Pudzian, Khalidov, Popek, Burneika)

Status
Zamknięty.
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
popek robiac obrotowke koksa na arbuzie ty sie predzej wywrocil niz trafil
po konferencji najwazniejszym pojedynkiem jest walka wojcika z narkunem. marcin musisz... bardziej zenuajcego typa od bersika nie sluchalem dawno
widzial ktos gdzies Andryszak KO ?
 
S 3

sierak2012

Użytkownik
Panowie, co sądzicie o takim kuponie?
Mariusz Pudzianowski vs Tyberiusz Kowalczyk
Sposób zwycięstwa
Mariusz Pudzianowski przez KO, TKO lub DQ
2.40
Łukasz Jurkowski vs Rameau Sokoudjou
Sposób zwycięstwa
Rameau Sokoudjou przez KO, TKO lub DQ
1.80
Marcin Wrzosek vs Kleber Koike Erbst
Zwycięzca meczu
Marcin Wrzosek
1.57
Damian Janikowski vs Gerardo Julio Gallegos
Sposób zwycięstwa
Damian Janikowski przez KO, TKO lub DQ
4.05
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Nie rozumiem skąd takie kursy na wygraną Gerardo Julio Gallegosa z Janikowskim ??
Chłop doświadczony bo to będzie jego walka nr 15. 8 wygranych - 5 porażek.
5 wygranych przez poddanie o czym Janikowski nie ma zielonego pojęcia.
Przegrane to 2 przez KO jedna przez poddanie i 3 przez decyzję.
Dla mnie Janikowski to żaden faworyt i granie go po kursie 1,18-1,20 to głupota.
Ja idę w stronę dużo bardziej doświadczonego Amerykanina.
Kolejna walka to Popek - Burneika i zakład że walka potrwa więcej niż minutę po kursie 1,50 oraz że potrwa więcej niż 2 minuty po kursie 2,25,
Umówmy się ale 2 minuty to oni przechodzą w ringu ani Burneika się może i rzuci na Popka ale 2-3 ataki i się zasapie jak parowóz i mu się to znudzi.
Coś na wzór walki z Ozdobą będzie ????
Pudzianowski - Kowalczyk
Tutaj gram Tyberiusza bo zwyczajnie Pudzianowski dla mnie jest cienki bolek i zawsze grałem i będę grał przeciwko nie mu ???? Nie raz dał ładnie zarobić.
Wygrał z Popkiem bo się Popek przestraszył a Tyberiusz tego nie zrobi. Popek go usadził to i Tyberiusz go usadzi.
Pudzian walczy tak samo jaki i gada , jak maszyna do pisania , słowo - kropka słowo kropka ???? maszyny do pisania czasem się zacinają - Pudzian się zatnie w sobotę wieczorem.
I zagram również Jurasa. Choćby dla tego że Sokodjou to się robi nowy Bobb Sapp a Juras nie na darmo włozył tyle pracy w przygotowania żeby to przegrać. Myślę że Juras go skutecznie wypunktuje

EDIT : bukmacher FORBET
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
3,45 na Różala? W czym ten Brazylijczyk jest lepszy? Ja tam się za bardzo nie intersuje KSW, ale Różal to jednak czołówka polskiego MMA więc skąd taki wysoki kurs na niego. Do tego pojedynek oczywiście w Polsce więc tym bardziej nie rozumiem.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Ile rund ma trwać &quot;walka&quot; Popka z Burneiką? Bo przeglądając kursy widzę że na rozstrzygnięcie na pkt są wysokie kursy, tj Popek na pkt 7,00 a Burneiką na pkt to 8,00. Mi się wydaje że walka może być podobna jak ta Ozdoba-Burneika. Burneiką stanął na środku i nie ch*** nie zrobił ani jednego kroku do przodu w tej walce. Tu też tak raczej będzie wyglądało moim zdaniem. Popek będzie okrążał Burneikę, gdzieś tam spróbuje kopnąć, a sam będzie miał obawy żeby wejść w półdystans. Chyba że cały stadion będzie buczeć jak powtórzy się akcja z Ozdoba-Burneika i ktoś zdecyduje się zaryzykować.
Moim zdaniem Popek na pkt po 7,00 wart spróbowania.
 
B 41

bajt3r

Użytkownik
Ja osobiście zagram (na unibet)
Lipski vs Belbita 1 (1.20)
Ariane ma przede wszystkim twardy łeb i mocne uderzenie jak i kopnięcia, nie boi sie wymiany i idzie do przodu

Wrzosek vs Erbst 2 (2.50)
Kurs 2.50 na gościa z takim bjj?
Wrzosek mówił że widział już wcześniej wszystkie techniki które serwuje Kleber, ale chyba tylko na filmikach instruktażowych, bo nie sądze żeby ktos w Tufie albo w Łódzkim Sharku miał takie umiejętności, jak dla mnie Marcin nie ma na tyle mocnego uderzenia i obrony przed obaleniami żeby ubić Klebera w stójce, a po sprowadzeniu, widzę jak Koike idzie po trójkąt, nawet jak Wrzosek ucieknie z niego to zostanie skończony czymkolwiek innym

Gamrot vs Parke 1 (1.57)
Norman najlepsze lata ma już za sobą, po przegranych z średniakami, wyleciał z ufc, Gamer ciągle się rozwija i swoj Prime dopiero bedzie miał, co do zapasów chyba nie trzeba mówić jak wysoka to półka i jak potrafi je wykorzystać?
Można pisać cała długą analize ale, chyba nie chce mi się ????
kurs leci w dół więc łapcie póki się da!

Andryszak vs Kita 2 (1.50)
Kitmen ze zmienionym przeciwnikiem, jak na moje bardziej perspektywicznym niż sztuczny miszcz Bedorf, po całym okresie przygotowawczym na pewno jest w gazie, opanowany i pewny swego, Longer to wciąż młody wilk, a zarazem doświadczony, albo nokautuje albo zostaje znokautowany, bez pełnych przygotowań, po serii kilku nokautów myśle że teraz on zostanie znokautowany

Narkun vs Wójcik 2 (2.30)
Wójcika grać w ciemno, siła spokoju i ogarnięty umysł z kondycją, a nie popapraniec żyrafa, który potrafi tylko ciągnąć za włosy i oddychać jak karp wyciągnięty z wody, brak kondycji i szacunku do przeciwnika tutaj wyjdzie jak na dłoni! Wójcik uwali go jak sztange!
#ANDNEW

Rodrigues vs Różalski 2 (4.00)
Nie, nie powaliło mnie, widze tutaj spore szanse Różala, kazdy podniecony siłą ciosu Fernando i jego zajebistą stójką, ale kogo on nokautował? no namów i miszcza Bedurfa.... przegrał 2 lata wstecz z Olim, chyba takze przez nokaut, a więc jakaś szansa na ubicie Fernando na pewno jest, u Różala wszystko zależy od dnia, raz wychodzi do walki bije się w stójce, a potem przegrywa przez brak chęci do parteru, a czasem pokaże coś &quot;nowego dla siebie&quot; w parterze, myśle że jest szansa tutaj coś zyskać, szczególnie po takim kursie!
dla mnie to 50/50

Pudzianowski vs Kowalczyk over 0.5 (1.32)
na podbitke można zagrać, nie sądze zeby któryś z nich był w stanie zakończyć walkę tak szybko, a wręcz kusi mnie kurs 2.40 na over 1.5
takie walki po których spodziewamy się szybkich zakończeń zwykle koncząsię na pełnym dystansie!
miejcie to na uwadze!!!
to samo tyczy sie
Popek vs Koksu

over 0.5 (1.53)
kurs godny zagrgrania, z powodu takich aspektów jakie wypisałem wyżej

JAK KTOŚ MA PYTANIA CZEMU TAK A CZEMU NIE TO PISZCIE SMIALO, CHETNIE WYJASNIE DLACZEGO TAK OBSTAWIAM W GLEBSZEJ ANALIZIE ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
Koksu zawsze na ważeniach był spokojny i opanowany do przecinków. Tutaj widać że go nie lubi, co zrobił Popek już się obsrał nie oddał mu tylko się cofnął. Jutro będzie krótka walka. Koksu ruszy z impetem jak trafi raz to ubije.
Wygra przed czasem Burneika R. @2.20 STS
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Koksu zawsze na ważeniach był spokojny i opanowany do przecinków. Tutaj widać że go nie lubi, co zrobił Popek już się obsrał nie oddał mu tylko się cofnął. Jutro będzie krótka walka. Koksu ruszy z impetem jak trafi raz to ubije.
http://www.youtube.com/watch?v=BrAfw_8-3lk

Jak czytam takie coś to mi się nóż w kieszeni otwiera... Koksu wygra bo zrobił z siebie błazna na ważeniu?? Popek dla KSW to jest kura, która znosi złote jaja więc dlatego dali mu takie mięso armatnie jakim jest Burneika, który nie potrafił znokautować chippendalesa a co dopiero mówić o chłopie ważącym 120 kg. Poza tym uważam, że Popek dobrze wie, że jeżeli przegra to zrobi z siebie pośmiewisko więc bedzie dużo bardziej zdeterminowany niż Liwtin.

Popek wygra ... kurs: 1,6 ✅✅✅
Popek wygra przed czasem... kurs: 1,8
✅✅✅/// Nagadliście się i co z tego ;)
 
K 0

kecik

Użytkownik
macio to, że ktoś nie oddał to znaczy, że jest obsrany ?? Proszę Cię...zdecydowanie idę w stronę Popka, chłop naprawdę wziął się za siebie przez te 2 miechy, gdzie koksu &quot;bawi się&quot; w MMA
 
T 13

thomas2304

Użytkownik
Macio106 widzę, że taka sama wypowiedź na innym portalu tylko tym razem jako Kakadu90. Burneika pokazał jak walczy już z Ozdobą, którego nie potrafił ubić a nawet jak go trafił, że ten zrobił piruet to nie wiedział jak go z góry wykończyć. Jednak w tej walce może wszytko się wydarzyć i lepiej jej nie obstawiać.
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
macio to, że ktoś nie oddał to znaczy, że jest obsrany ?? Proszę Cię...zdecydowanie idę w stronę Popka, chłop naprawdę wziął się za siebie przez te 2 miechy, gdzie koksu &quot;bawi się&quot; w MMA
Wziął sie za siebie, a brzuch jak w 6 miesiącu ciąży.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Obserwuje ten temat od początku i zastanawiam się czy niektórzy tutaj są serio tak naiwni ?! Wierzycie w to ,że Popek jest na całkowitym detoksie ? A ile razy któryś z Was mówił , że kończy z bukmacherka ?
Nie wiem jak można być pewnym wyniku tej walki choć sam próbuje to analizować. Dla mnie koksu. Popek to zwykły pajacyk. Czytam tutaj , że dobrze technicznie uderza na worku. A jakie to będzie miało znaczenie w klatce ?! Przecież ani On , ani Koks nie będą się skupili na tym czy uderzenie jest dobrze wyprowadzone, tutaj nie ma mowy o jakichkolwiek automatyzmach !! Dlaczego Burneika ? Jedno uderzenie , nawet w garde i Popek leci na plecy, nie wspominając o tym jak dojdzie do walki przy siatce. Robert jest silniejszy psychicznie. On wszystko robi for fun.
Popek - Burneika 2 2.25 STS HIT DNIA.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Dla mnie Paweł i Robert reprezentują ten sam poziom, jeśli chodzi o sporty walki, czyli totalne zero. Zatem nie wiem czemu, aż tak się przekrzykujecie. Prawda jest taka, że którykolwiek z nich wygra nie będzie to wielkie zaskoczenie, czy sensacja, ponieważ naprzeciw siebie staje kulturysta, który po trzydziestu sekundach będzie miał problem z oddychaniem (o ile tyle potrwa ten cyrk) oraz celebryta Popek, który przez lata korzystał z różnych substancji i dwa miesiące detoksu i przebywania na sali treningowej (w co nie wierzę) w kontekście wytrwałości nic nie zmieni. Obaj są totalnymi amatorami, którzy nie mają ze sportem nic wspólnego. Obaj przyszli po hajs i nie wiążą z MMA dalekosiężnych planów. Trening na sali i powtarzanie utartych schematów na worku czy manekinie nijak ma się do rzeczywistego starcia, bo nie posiadają techniki i w realnym zwarciu odezwą się instynkty, a nie wypracowane schematy. Robert otwarcie w jednym z wywiadów mówi (zamieściłem poniżej), że kompletnie olał treningi, bo decydując się na nie, musiałby zrezygnować z kulturystki.
Z drugiej strony jest Popek, który ma podpisany kontrakt z KWS jak sam powiedział w jednym z wywiadów &quot;Mam podpisany kontrakt na 4 walki w KSW. Jeżeli przegram z Robertem Burneiką, to wówczas może się zdarzyć, że będzie to moje ostatnie starcie w klatce - mówi Popek przed walką na gali KSW39&quot;, a biorąc pod uwagę, że dzisiaj próżno szukać kolejnego celebryty, który wzbudzi tyle kontrowersji i w pewien sposób będzie reklamował całe widowisko i napędzi ludzi na kupowanie biletów czy PPV zakładam, że nie będą chcieli spuścić Popka i on to wygra, by go w pewien sposób uwiarygodnić wśród typowych Januszy i Grażyn. Osoby, które same trenowały lub w dużym stopniu ogarniają sporty walki, decydując się na kupno biletu czy PPV nie kierowały się &quot;tym czymś&quot;, bo walką tego nazwać nie mogę, ponieważ obraziłbym sportowców, którzy rzeczywiście poświęcają swój czas, który mogliby spędzić z rodziną na zdobywanie kolejnego szczebla w rozwoju i zbierania doświadczenia. To tylko show, więc nie spodziewam się, by trwało to więcej niż jedną rundę, bo najzwyczajniej w świecie w każdej kolejnej rundzie i minucie będzie to coraz trudniej uwiarygodnić w oczach widzów jako nieustawione. Dla włodarzy KSW jest to biznes, ale niedzielni obserwatorzy będą uznawać, że wspomniana federacja wykłada gruby hajs i konfrontuje obu graczy, by sprawdzić, który jest lepszy pod względem sportowym &lt;lol2&gt;. Nonsens, federacja, wie, że obaj są równie słabi, ale doskonale zdaje sobie sprawę, że liczą się profity. Popek przegra - strata dobrej reklamy, bo co może zapewnić Robert w kontekście czysto marketingowym? Skakanie po arbuzach i kaktusach to słaby chwyt, a poza tym nie dotrze on do ludzi, którzy od lat śledzą MMA w Polsce. Nie mi oceniać same &quot;starcie&quot;, ale, że nie ma ze sportem to nic wspólnego, trzeba patrzeć na marketing. Pudzian ma 40 lat, poza walką z Kowalczykiem, w ilu może jeszcze wziąć udział? Nawet nie napisałem STOCZYĆ. W jednej? W dwóch? Formuła się wyczerpuje, więc będą szukać kolejnego celebryty. Poza Popkiem na ten czas nie ma nikogo, więc raczej to wygra, ale nie stawiałbym na żadnego. Szkoda hajsu. Ich &quot;potyczka&quot; będzie miała miejsce, gdy pójdziecie się odlać lub po browara. Nikt poważny oglądając galę od początku nawet tego nie zauważy. Jeśli ktoś ma nadmiar hajsu to niech sobie gra, ale nie znając układów trudno cokolwiek wyrokować. Sportowo nikt nie powinien wygrać, ale, że gra hajs no to Popek, ale to tylko moja interpretacja i nie będę tu wbijał zaraz po zakończeniu, by ganić tych, którzy mieli inne zdanie. Pozdrawiam.
https://www.youtube.com/watch?v=h5BGSQSecQU
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Ile rund ma trwać &quot;walka&quot; Popka z Burneiką? Bo przeglądając kursy widzę że na rozstrzygnięcie na pkt są wysokie kursy, tj Popek na pkt 7,00 a Burneiką na pkt to 8,00. Mi się wydaje że walka może być podobna jak ta Ozdoba-Burneika. Burneiką stanął na środku i nie ch*** nie zrobił ani jednego kroku do przodu w tej walce. Tu też tak raczej będzie wyglądało moim zdaniem. Popek będzie okrążał Burneikę, gdzieś tam spróbuje kopnąć, a sam będzie miał obawy żeby wejść w półdystans. Chyba że cały stadion będzie buczeć jak powtórzy się akcja z Ozdoba-Burneika i ktoś zdecyduje się zaryzykować.
Moim zdaniem Popek na pkt po 7,00 wart spróbowania.
Nie ma opcji, Popek nie da rady uciekać , to trwa 1 runde na bank ktory pierwszy padnie przegrywa i prawdopodobnie przegra Popek bo przewaga sily fizycznej bedzie duza i Koksu po prostu w niego od razu wpadnie i bez ciosow zlapie go za fraki. A watpie zeby Popek byl na tyle dobry boksersko zeby mu jakos pozadnie zalutowac
 
F 19

footbalfan

Użytkownik
Dzięki takim typerom jak wy, kurs na Popa nie wynosi 1.10. To co czytam to ręce opadają. Kolega już wrzucił film jak Koksu &quot;walczył&quot; z cipendejsem haha.
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Dzięki takim typerom jak wy, kurs na Popa nie wynosi 1.10. To co czytam to ręce opadają. Kolega już wrzucił film jak Koksu &quot;walczył&quot; z cipendejsem haha.
No a co mial niby robic? biegac za typem ktory wazy 50 kg mniej? Gdyby ten twoj &quot;cipendejs&quot; chcial walczyc a nie bawic sie w berka to to by potrwalo 15 sekund
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Macio106 widzę, że taka sama wypowiedź na innym portalu tylko tym razem jako Kakadu90. Burneika pokazał jak walczy już z Ozdobą, którego nie potrafił ubić a nawet jak go trafił, że ten zrobił piruet to nie wiedział jak go z góry wykończyć. Jednak w tej walce może wszytko się wydarzyć i lepiej jej nie obstawiać.
Wiesz dlaczego jest taka sama? Bo ten użytkownik kopiuje wypowiedzi z innych stron i wrzuca na fora, jakoby on był ich autorem. Potwierdzone info!
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Śmiejecie się z takiego Koksa czy Ozdoby ale ci ludzie jakoś się prowadzą, jeden trenuje bicki na siłce, z drugiego można sie pośmiać że dupa kręci na rurce że p..al, ale do tego formę także trzeba trzymać, dbać o siebie, a Popus jak się prowadzi?3 miesiące treningów wyjęte z życia patola ulala zabójcza forma, te jego 3 miesięczne treningi to można zabić jedną dobrą imprezą albo paroma szlugami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom