>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eredivisie Europa League Playoffs + baraż spadek/awans 2016/17

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Eredivisie Europa League Playoffs 2016/17


iforbet
Zapraszam do analizowania meczów barażowych do Ligi Europy w Eredivisie. W tej fazie wystąpią cztery drużyny w systemie mecz + rewanż. Tylko jedna dostanie szansę wykazania się na europejskich boiskach.



NEC Nijmegen i Roda kerkrade
za wszelką cenę będą chcieli udowodnić, że miejsce w przyszłorocznym sezonie Eredivisie im się należy. W boju o utrzymanie będą staczać z zespołami z Eerstedivision.​
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Liga Europejska Play Offy
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Alkmaar - Utrecht
Typ:
Utrecht ⛔
Kurs:
3,40
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
Pierwsze spotkanie finałowe o grę w Lidze Europejskiej, faworytem według bukmacherów jest drużyna gospodarzy, ja jednak zamierzam pójść w stronę gości, którzy mają serię 5 kolejnych zwycięstw z rzędu, ostatni mecz przegrali w połowie kwietnia z pózniejszym mistrzem kraju, czyli drużyną Feyenoordu, natomiast gospodarze grają w kratkę, ostanio wygrali 2 mecze, ale wcześniej zaliczyli 3 porażki pod rząd, dodatkowo drużyna Alkmaaru nie potrafi wygrać u siebie z Utrechtem od 2013 roku, o dziwo na stadionie gości w zeszłym roku wygrała oba spotkania, mam nadzieję, że podtrzymają tą serię. Inne typy na ten mecz to:
obie strzelą @1,5 Totolotek ⛔
powyżej 2,5 gola @1,55 Totolotek ✅
obie strzelą i powyżej 2,5 gola @1,7 Tolotek ⛔
ja jednak zdecydowałem się zagrać na gości typowo pod konkurs, ponieważ czołówka mi odjeżdża i trzeba walczyć. Powodzenia!
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia, Play Offy
Spotkanie: AZ Alkmaar - Utrecht
Godzina: 20:45
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 3,30
Bukmacher: eFortuna
Alkmaar jeśli marzy o lidze europejskiej musi w pierwszym meczu u siebie zrobić chociaż małą zaliczkę. Grają z Utrechtem który jest w bardzo dobrej formie i bardzo ciężko będzie w razie niepowodzenia odrobić straty na wyjeździe.
Utrecht na ostatnie 10 meczy = 8 zwycięstw, 1 remis i tylko 1 porażka 0:2 z Feyenoord. W swoim półfinale gładko ograli ekipę Heerenveen w dwu meczu 5:2 wygrywając oba mecze.
Alkmaar swój półfinał również wygrał gładko, pokonał aż 8:2 w dwu meczu z Groningen pokonując 2 razy po 4:1.
W sezonie zasadniczym obie ekipy wygrywały po jednym spotkaniu, Alkmaar 2:1 na wyjeździe i Utrecht 3:2 na wyjeździe. Obie ekipy sporo bramek strzelają ale również i bardzo rzadko kończą mecz na 0 z tyłu.
Moim zdaniem Alkmaar jest lekkim faworytem w tym spotkaniu dlatego typuję zwycięstwo gospodarzy oraz to, że obie drużyny strzelą po golu.
Alkmaar nie ma zawodników kontuzjowanych natomiast w Utrecht nie zagrają P. Joosten i R. Strieder oraz nie pewny występu jest K. Conboy
Powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom