>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

ogarniety 246

ogarniety

Użytkownik
wczesniej moglem wchodzic na strone normalnie ale jak obstawilem za wiecej singiel tak dzis strona nie działa , mial ktos podobnie? wnioskuje ze juz pozamiatane? buk do smieci
 
L 234

lalus85

Użytkownik
wczesniej moglem wchodzic na strone normalnie ale jak obstawilem za wiecej singiel tak dzis strona nie działa , mial ktos podobnie? wnioskuje ze juz pozamiatane? buk do smieci
ja wnioskuje ,ze usun cookies albo wejdz poprostu w trybie incognito i strona dalej bedzie dzialac ....az tak zajebisty nie jestes zeby Ci ip blokowali uwierz mi ;)
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Dla mnie to jest dramat. ponad 2 miesiące trwa weryfikacja, odrzucają każdy dokument, najgorzej że ja póki co wynajmuję mieszkanie, nie mam swojego i na mnie jest tylko rachunek za internet a oni oczywiście faktury nie akceptują. Nie akceptują żadnego listu, z firmy ubezpieczeniowej itp. Ma być rachunek za tv (nie mam tv, nie używam) albo prąd i koniec kropka. Oficjalnie jestem zameldowany u rodziców, więc ten kwitek z urzędu miasta odpada. Chyba że bym się tam przemeldował? ale tyle się bawić z tym to sedrecznie mam ich gdzieś. Napiszę im chyba co o nich myślę
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Dla mnie to jest dramat. ponad 2 miesiące trwa weryfikacja, odrzucają każdy dokument, najgorzej że ja póki co wynajmuję mieszkanie, nie mam swojego i na mnie jest tylko rachunek za internet a oni oczywiście faktury nie akceptują. Nie akceptują żadnego listu, z firmy ubezpieczeniowej itp. Ma być rachunek za tv (nie mam tv, nie używam) albo prąd i koniec kropka. Oficjalnie jestem zameldowany u rodziców, więc ten kwitek z urzędu miasta odpada. Chyba że bym się tam przemeldował? ale tyle się bawić z tym to sedrecznie mam ich gdzieś. Napiszę im chyba co o nich myślę
Lament a wystarczy w paincie 2 min spędzić ...
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Jakoś nie jestem przyzwyczajony tworzyc fikcyjne dokumenty, skoro KAŻDA inna firma akceptuje te co dalem.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Jakoś nie jestem przyzwyczajony tworzyc fikcyjne dokumenty, skoro KAŻDA inna firma akceptuje te co dalem.
Takie czasy . Bukmachery uciekają . Pis nas nie powiem co w tyłki , trzeba sobie radzić jakoś
 
K 0

kamil19871

Użytkownik
Dolaczjac sie do watku opini o UNIBEcie, dodam ze wiekszego syfu i oszystwa w zyciu niewidziałem! za nie wiem jaki h.. niepozwola Ci nic ugrac z bonusow, gdy dobrze Ci idzie w grach nagle komputer obraca sie przeciw Tobie by Cie ogołocic z zasobow:p
Ogolem, gdyby nieoferty sport live to juz dawno pojechałbym na Malte i spalił ich rezydencje:p
 
N 22

nika8332

Użytkownik
na goraco takich wkrętów wcześniej unibet nie robił mianowicie mecz z Australii i liga kobiet :
Swo Thunder-the Gap do przerwy 1-6 , ale z czasem to sobie posunęli mecz o 5 minut .Obserwowałam ten mecz od początku do 34 czas śmigał normalnie az tu nagle przeskoczyli z 35 na 40 , pierwszy raz widziałam coś takiego , fakt jedyny buk który ten mecz do obstawiania miał
 
own3dbyhype 26

own3dbyhype

Użytkownik
Nie chodzi o wyplate na konto bankowe, tylko o szybkosc limitowania oraz sposoby walki z graczami. Przeciez to smiech na sali, ze po wygraniu 600 zl mam limity 30 zl na zaklad i reszte musze wysylac do akceptacji ktora w 50% przypadkow odrzucaja.
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
od dzisiaj mam problem z otwarciem strony mobilnej z telefonu ale tylko gdy mam wlaczone dane komorkowe (PLAY), jak przelacze na Wifi to dziala, czyzby juz blokowali ?
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
od dzisiaj mam problem z otwarciem strony mobilnej z telefonu ale tylko gdy mam wlaczone dane komorkowe (PLAY), jak przelacze na Wifi to dziala, czyzby juz blokowali ?
sprawdz czy innych bukmacherów ci otwiera,innym nie otwiera baha juz wiec pewnie blokada
 
Do góry Bottom