>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KSW 39: Colosseum (Pudzian, Khalidov, Popek, Burneika)

Status
Zamknięty.
black_hawk 139

black_hawk

Użytkownik
Mateusz Gamrot vs Norman Parke
TYP 1
KURS 1.5
Moim zdaniem Gamrot rozjedzie w tej walce Normana jak walec, jest to wg mnie najpewniejszy typ tej gali.Poniżej krótkie uzasadnienie:
-Mateusz Gamrot to na naszym co tu dużo mówić słabym rynku chyba najbardziej perspektywiczny zawodnik, który miałby szanse coś zdziałać w UFC, jak do tej pory nie przegrał w klatce nawet 1 rundy (jasne walczył czasem z naleśnikami, ale to i tak duży wyczyn)
-Styl walki. Jeśli by się zastanowić jak ta walka może wyglądać to wszystko wskazuje tu też na Gamrota, Parke to żaden striker a zawodnik męczący decyzje, co w zestawieniu ze świetnymi zapasami Gamrota daje mu duuuży handicap
-Etap kariery, o co walczymy.Motywacja. No i teraz chyba najważniejsze, o co obaj panowie walczą? Gamrot- wspomina co jakiś czas,że jego cele są wysokie-UFC , więc pokonanie totalnego średniaka jakim jest Parke jest koniecznością by ten cel osiągnąć, Gamer będzie mega zmotywowany w tej walce i da z siebie na pewno 100%, o co walczy Parke? chyba tylko o hajs, jakiś czas temu nawet powiedział, że to będzie jego ostatnia walka, więc chłop już motywacji do walk moim zdaniem nie ma. W przypadku walki &#39;na styk&#39; również możemy być pewni zwycięstwa Gamrota, bo chyba nikt nie myśli, że sędziowie nie będą przychylni mistrzowi KSW
POLECAM
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
Przez ustawę hazardową to całe granie jest bez sensu z tym podatkiem , nawet na forum jest straszna cisza i nie ma co się dziwić , w sumie to forum może się zamknąć na dobra sprawę chyba , że otworzy się jakiś bukmacher z dobrą ofertą i weźmie na siebie np połowę podatku , ja otworzyłem konto na totolotek i obróciłem bonus i wypłaciłem pieniądze nie jestem uzależniony nie będę grać z tym złodziejskim podatkiem.
Do rzeczy jutro wpłacam na forbet 1600 zł i 800 stawiam na Burneike a drugie 800 zł Na Gamrota i Pudziana z fajnym kursem ako i to będę moje ostatnie zakłady , jeżeli przegram to trudno , lecz nie będę z tym podatkiem grać a jak wygram to wypłacam pieniądze i czekam jak , może kiedyś wejdzie lepszy bukmacher.

Popek vs Burneika
Pisałem już wcześniej , że stawianie na Popka to strata pieniędzy i nadal to potwierdzam , jakieś argumenty z dupy że Popek umie się bić , że kiedyś ćwiczył ? No właśnie to było kiedyś z Popka nie jest żaden Sportowiec , ja ćwiczyłem 6 lat kick boxing teraz jestem kierowcą zawodowym Na C+E i co powiem ? przytyłem czasu nie ma na treningi tyle co kiedyś forma już nie ta sama czasu się nie oszuka... a Burneika ?
Dla mnie jest Sportowcem z tego , żyje uważacie że ci co podnoszą ciężary nie biegają ? nie robią Cardio ? to jesteście w błędzie jestem pewny , że Burneika będzie przygotowany na 100 % i , że będzie lepiej przygotowany niż Popek bo Sport
to , jego całe życie. Naprawdę Popek , może i codziennie trenować ale kondycji nie złapie , nie będę odbierać mu umiejętności bo coś tam umie , ale wybrał inna karierę i życie robi to co lubi zarabia na Gimbazie ale , jeżeli przynosi mu to dochody to jest to bardzo dobry biznes i niech się chłopak Bawi , niech sobie ćpa nie pije , pewnie jak miałbym tyle pieniędzy to też bym to robił ale niech nie mówi przed kamerami , że coś osiągnie i traktuje to poważnie , człowiek który ma walkę nie jeździłby po koncertach , tylko trzeba wstać i po prostu coś wybrać bo nie da się ćpać pić i bawić i być sportowcem. Nie będę już więcej się rozpisywać Burneika ma silne uderzenie dobrze boksuje na worku i nawet widziałem obrotowe kopnięcia dla mnie to szok.. ma szybkość , chodź wcale mały to on nie jest , myślę że Popek nawet kondycyjnie nie ma szans i myślę że Walka skończy się w Pierwszej rundzie , najbardziej się obawiam że Walka będzie ustawiona ale nie sądzę , że Burneika zgodził by się na to , jak widzę Walkę ? Burneika rzuci się do ataku i po prostu zmasakruje Popka , chyba że Popek jakimś cudem trafi dobrze bo to oczywiście Waga ciężka i wszystko jest , możliwe..
Kurs na Burneika wcześniej wynosił 2,80 nie obstawiłem teraz jest 2,20 i nawet nie będę się zastanawiać niestety mam wyjazd we wtorek i pewnie w weekend będę zagranicą i Gali nie obejrzę i bardzo żałuje , ale cóż takie jest życie.

hmm jak Pudzian zaczynał MMA śmiałem się z niego , teraz gdybym go spotkał powiedziałbym mu to prostu w Oczy i przeprosił , ponieważ w odróżnieniu do Popka zajął się tym na poważnie , połowa Polski się śmiała a on wszystkim pokazał , że można i traktuje to bardzo serio ma już odpowiednie umiejętności jego forma wygląda bardzo dobrze jego parter i stójka się poprawiła wreszcie załapał o co w tym chodzi , chodź nie uważam że Panowie będę się tutaj bawić w parter , myślę że to będzie prawdziwa walka facetów w Stójce , Pudzian ma większe doświadczenie i uważam , że powinien to wygrać..
Napisał coś bym więcej ale idę właśnie sobie posiłki przygotowywać na wyjazd.
Nikogo nie namawiam do stawiania , każdy ma swój mózg i potrafi myśleć , chodź jest to sport i wszystko , może się zdarzyć pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
F 19

footbalfan

Użytkownik
Mańkowski - Chalidow. Obydwaj klasowi zawodnicy, jeden jak i drugi w każdej płaszczyźnie potrafiący walczyć. Borys po za tym że jest bardzo dobrym zapaśnikiem, ma również stójkę jak i parter na wysokim poziomie. Bardzo dobry boks, szybki i dynamiczny. Mamed, kot w parterze, efektowna stójka, jednak nie zawsze efektywna. Sądzę że w tej walce szanse są po 50%. Borys jest młodszy, najlepszy wiek dla niego, chcę się rozwijać i walczyć w przyszłości za oceanem. Mamed najprawdopodobniej będzie zmieniał organizacje na rosyjską ACB. Uważam że kilogramy dla Borysa nie będą znacznym utrudnieniem, ponieważ jest BARDZO silny, w końcu wywodzi się z zapasów. Nie ma w tej walce zdecydowanego faworyta, na 90% walka zakończy się werdyktem sędziowskim na punkty. Po kursie 2.90 można zagrać Borysa. Pudzianowski - Tyberian, i tutaj może trochę osób być zdziwiona ale Tybek nie trenuję rok czy dwa. Tyberian trenuję sporty walki już kilka lat. Co do techniki na 100% jest lepszym zawodnikiem stójkowym od Mariusza, jeżeli psychicznie wytrzyma i walka potoczy się w stójce to będzie można to zauważyć. Siłowo przy tych gabarytach będzie po równo. W Parterze Tyberian żadnym specjalistą nie jest, ale czy Mariusz jest? Siła przy tej wadze i tych gabarytach myślę że po równo. Zasięg dla Tyberiana, myślę że wiele osób nie dopuszcza tej myśli do siebie, ale uważam że Tyberian Was zaskoczy. Sokoudju - Jurkowski, więc tak Juras zawodnik nie walczący od 6 lat, (co nie oznacza że nie trenujący!!). Zawodnik wywodzący się z TKD. Będzie walczył u siebie w Mieście, przy własnej publiczności, cały czas w ostrym gazie przygotowywał się do tej walki, i wcale nie jest takim ogórkiem, jak się większości wydaje. Na pewno jest dużo lepszym zawodnikiem niż go możemy pamiętać z występów kilka lat wstecz. Przeciwnik dysponuje bardzo mocnym ciosem, ale czy czymś jeszcze? Myślę że jak Juras nie dostanie jakiegoś cepa, to wygra tę walkę. Popek - Kosku, i tu uważam ze można śmiało stawiać na Popka dużo hajsu. Przewiduje że Koks dostanie plombę i będzie TKO. Nie ma co tu dużo mówić, koksa co druga osoba z ulicy by trafiła na szczękę (0 jakiejkolwiek gardy) Popek żadnym kozakiem w tym momencie nie jest, ale na koksa w zupełności wystarczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Witam,

Trenuje w klubie, w którym przygotowuje się Tyberiusz i chciałem Wam odradzić obstawianie tej walki, bo na prawde ten facet ma taki przemiał po kilka godzin dziennie z różnymi trenerami, że nie wierze w powodzenie gameplanu pudziana w stylu &quot;zamęczyć i ubić albo wygrać na punkty&quot; bo z tych filmów z przygotowań wynika, że stawia tylko ma to. Widzę jak i z kim Kowalczyk trenuje i jakie są z czasem efekty i nie interesuje mnie z kim walczy, a jeśli walczy z Pudzianem to stawiam tysiąc na Tyberiana i życzę mu powodzenia.

Kowalczyk @2.25 STS
 
bombelkszo 49

bombelkszo

Użytkownik
Witam,

Trenuje w klubie, w którym przygotowuje się Tyberiusz i chciałem Wam odradzić obstawianie tej walki, bo na prawde ten facet ma taki przemiał po kilka godzin dziennie z różnymi trenerami, że nie wierze w powodzenie gameplanu pudziana w stylu &quot;zamęczyć i ubić albo wygrać na punkty&quot; bo z tych filmów z przygotowań wynika, że stawia tylko ma to. Widzę jak i z kim Kowalczyk trenuje i jakie są z czasem efekty i nie interesuje mnie z kim walczy, a jeśli walczy z Pudzianem to stawiam tysiąc na Tyberiana i życzę mu powodzenia.

Kowalczyk @2.25 STS
A moim zdaniem z Tyberiuszem stanie sie to co z Pudzianem na początku kariery w MMA czyli Tyberiusz szybko spuchnie a Pudzian to wykorzysta. Tak jak Pudzian nie raz w wywiadach mówił że na początku niby biegał niby ćwiczył ale przyszło do walki i spuchł. Ja w tej walce ide w Pudziana.
Taki kuponik stawiam za 100zł:
Lipski - Belbita 1 1.25
Wrzosek - Koike 1 1.53
Gamrot - Parke 1 1.67
Pudzian - Kowalczyk 1 1.57
UNIBET AKO 5.01
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Jako ciekawostkę podam fakt kursów na &quot;najbardziej medialną walkę&quot;, czyli Popek vs Koksu.
W polskich bukach wszędzie 1,75 - 1,85
A w zagranicznych (np. Unibet) 1,60 - 2,35
I teraz pytanie, kto ludzi próbuje robić w bambuko?
Dla przypomnienia jak kursy szalały, ale oczywiście tylko u polskich buków przed walką Pudzian - Popek https://www.youtube.com/watch?v=Li6ao3B5TJg
 
vandisel1 114

vandisel1

Użytkownik
Pudziana i Tyberiusza odpuszczam, bo wszystko się może zdarzyć. Tyberiusz w sumie wygląda na w miarę poukładanego w stójce i może zaskoczyć na początku, a Pudzian lubi przyjąć. Ma jednak przewagę doświadczenia, bardzo mocne obalenia i przyzwoitą kontrolę parteru, chociaż minusem na pewno brak technik kończących.
Idę natomiast mocno w Borysa, bo dla mnie jest faworytem. Szybki, bardzo silny, kapitalny parter. Mamed wiadomo - klasa i znakomite umiejętności, ale Borys rośnie na gwiazdę KSW i w momencie kiedy Mamed zaczyna przebąkiwać o mocniejszym zaangażowaniu się w ACB to nie zdziwił bym się, gdyby przy wyrównanej walce (a takiej się spodziewam) decyzja poszła w stronę Borysa. Mamed na pewno ma lepszą stójkę, bardziej niekonwencjonalną, jest szybki i nieprzewidywalny, ale Borys to najlepszy zapaśnik w KSW (nie liczę Janikowskiego, bo w klatce go nie widziałem) i jeśli sprowadzi walkę do parteru to z jego umiejętnościami i siłą powinien dać sobie radę. Musi przede wszystkim uważać na techniki kończące, ale ma argumenty, żeby umiejętnie ich unikać i kontrolować dół pod swoje dyktando.
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
@Cuadrado12
Przecież to zwykła pokazówka medialna najmniejszym nakładem sił... Według mnie Pudzian go zje.
Gościu, nie masz pojęcia o czym mówisz. Taki poziom techniczny osiąga się w 3-4 treningi dlatego obejrzę to jeszcze raz i przetrę oczy ze zdziwienia. Lekcje techniki Pudzian może wziąć od Popusia, który osiągnął już poziom techniczny jaki osiąga się po dwóch miesiącach. I nie kpię z nikogo tylko takie są fakty... kto trenuje ten wie.
Pudzian może tylko pójść na wymianę i znokautować, bo w każdy inny sposób przegra. Obserwuje Mariusza i wydaje mi się, ze pierwszy raz wysiądzie psychicznie. Spina się i to widac. Pierwszy raz w wywiadzie usłyszałem jak nie jest pewien wygranej.
1000 na Tyberiana
https://www.youtube.com/watch?v=4otVZhKXnvY
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
https://www.youtube.com/watch?v=yDyG-JnXEpU
Panowie wg. mnie Burneika sobie po prostu jaja robi, ewentualna porażka spłynie po nim, a w tym wywiadzie Popek powiedział, jeśli przegra to chyba KSW nie będzie go już chciało, a przecież on to jest PPV +10-15%? Jakoś nie widzę, żeby chcieli aby znów przegrał i opuścił ich a Burneika ma na razie 2xwin.
Jeśli w jakimś stopniu jest to ustawiane wygra Popek.
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Gościu, nie masz pojęcia o czym mówisz. Taki poziom techniczny osiąga się w 3-4 treningi dlatego obejrzę to jeszcze raz i przetrę oczy ze zdziwienia. Lekcje techniki Pudzian może wziąć od Popusia, który osiągnął już poziom techniczny jaki osiąga się po dwóch miesiącach. I nie kpię z nikogo tylko takie są fakty... kto trenuje ten wie.
Pudzian może tylko pójść na wymianę i znokautować, bo w każdy inny sposób przegra. Obserwuje Mariusza i wydaje mi się, ze pierwszy raz wysiądzie psychicznie. Spina się i to widac. Pierwszy raz w wywiadzie usłyszałem jak nie jest pewien wygranej.
1000 na Tyberiana
https://www.youtube.com/watch?v=4otVZhKXnvY
No ja np. wole oceniać umiejętność po poprzednich walkach a nie po media treningu.
Tutaj przecież praktycznie sama stójka była, przecież pudzian nie będzie stał i wymieniał ciosy z Tyberianem, stójka potrzebna tylko żeby zrobić szum, skrócić dystans i obalić. Z Różalem i Grahamem (po części) czyli specjalistami od stójki mu to wychodziło, czemu z Tyberianem ma być inaczej?
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
No ja np. wole oceniać umiejętność po poprzednich walkach a nie po media treningu.
Tutaj przecież praktycznie sama stójka była, przecież pudzian nie będzie stał i wymieniał ciosy z Tyberianem, stójka potrzebna tylko żeby zrobić szum, skrócić dystans i obalić. Z Różalem i Grahamem (po części) czyli specjalistami od stójki mu to wychodziło, czemu z Tyberianem ma być inaczej?No ja np. wole oceniać umiejętność po poprzednich walkach a nie po media treningu.
Tutaj przecież praktycznie sama stójka była, przecież pudzian nie będzie stał i wymieniał ciosy z Tyberianem, stójka potrzebna tylko żeby zrobić szum, skrócić dystans i obalić. Z Różalem i Grahamem (po części) czyli specjalistami od stójki mu to wychodziło, czemu z Tyberianem ma być inaczej?[/QUOTE

Zero konkretów.
 
F 19

footbalfan

Użytkownik
Media trening to jeszcze nie walka, jednak tak jak pisałem, Tyberiusz jest o klasę lepszym zawodnikiem w stójce.
PS. No i największa zwała, bo wiele osób co też pisałem, nie ma pojęcia że Tybek trenuje sporty walki od KILKU lat, nie rok czy dwa.
 
Z 43

ziomal1985111

Użytkownik
hmmm
jak dla mnie z tej gali
pudzian- tyberian 1 kurs 1,66
i co z tego ze trenuję pozamiata pudzian tyberiana , pudzian wieksze doswiadczenie i umiejetności
Michał Kita kurs 1.55 ja nie wiem czemu nikt tego typu nie podaję przeciez powinien ogarnąć
popek - burneika no bet 55/45
Khalidov - Mańkowski no bet 55/45
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Śmieszą mnie te hejty na Popka i typy w stronę Burneiki. Przecież każdy kto widział walkę z Ozdobą wie, że Koksu nie ma zielonego pojęcia o zadawaniu ciosów. Popka też nie uważam za nie wiadomo jakiego fightera, ale uważam, że bez problemu poradzi sobie z Litwinem zresztą po samym treningu bokserskim widać, że Popek poprawił technikę więc powinno być o wiele lepiej niż w walce z Pudzianem. Poza tym teraz miał ponad 2 miesiące na przygotowanie do walki a nie tak jak ostatnio miesiąc. Zresztą Koksu to 5 półek niżej jeżeli chodzi o MMA od Pudziana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
disphorm 2

disphorm

Użytkownik
Pudzianowski nie zapominajcie,na ten moment to jeden z filarów Ksw.Jego nazwisko na pewno dobrze napędza ten biznes i np. taki Jan Kowalski,gdy wykupuje PPV z żoną Haliną,to nie robi tego dla Wrzoska czy Narkuna,ale m.in po to, by obejrzeć popularnego Pudziana
Zmierzam do tego,że takie walki akurat Mariusz musi wygrywać.
Poza tym nikt nie typował tu jeszcze Wójcika w walce z Narkunem.Wójcik to jest maszyna,dzik który zostanie w Sobotę mistrzem.Oglądając jego wcześniejsze walki,wróżyłem mu przyszłość w Ksw, dlatego myślę,że teraz nadszedł jego czas,więc na niego postawie po super kursie.
Popek słuchajcie ma większe szanse na wygraną,jeżeli tylko nie zje go znowu trema.Każdy chyba widział jak powalił Pudziana mocnym prawym..także siła jest i na Koksa próbującego bić tzw &quot;wiatrakami&quot; powinno wystarczyć.Co więcej, Popek traktuje Ksw dużo poważniej niż Burneika i z pewnością włożył więcej pracy w przygotowania.
No i jeszcze Mamed-Borys.Walka na szczycie.Mańkowski
ze swoją mega formą na pewno nie przegra na punkty.Uważam,że Mameda ratuje tylko nokaut,a dobrze wiemy,że Khalidov potrafi zaskoczyć.
Typuję Borysa,ale wcale bym się nie ździwił,jak usłyszymy tutaj remis.Walka o prestiż,nikt nie będzie pokrzywdzony i przegrany będąc mistrzem.Walka może być bardzo wyrównana,kasa będzie się zgadzać = remis.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom