>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

DANIA, 1 DYWIZJA, SEZON 2016/2017

Status
Zamknięty.
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Wkraczamy w ostatnia fazę sezonu, a jak dotąd nie pojawił się ten temat. Mam nadzieję, że znajdą się zainteresowani, którzy zamieszczą tutaj jeszcze swoje opinie i propozycje.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: piłka nożna, Dania, 1 Dywizja
Spotkanie: Nykobing FC – Vendsyssel FF
Godzina: 19:00
Typ: 1 AH(0)
Kurs: 2,70
Bukmacher: Unibet
Analiza: w 17-tysięcznym mieście Nykobing Falster, na duńskiej wyspie Falster, na stadionie Enelco Arena, liczącym 10.000 miejsc, na który przychodzi średnio 1.000 kibiców spotkają się 2 drużyny środka tabeli. Klub Nykobing FC w latach 2007-2009 grał już w 1 Dywizji, w tym sezonie do niej powrócił. Kadra drużyny wyceniana jest na 2,15 mln. euro (11 miejsce w tym rankingu). Vendsyssel od 2010 r. gra w tych rozgrywkach, są wyceniani na 4,03 mln. (3 pozycja wśród 12 drużyn). Goście muszą przebyć trasę ponad 460 km. by dojechać na to spotkanie. Przejazd autokarem zabiera prawie 6 godzin. Dzisiaj na wyspie Falster jest częściowe zachmurzenie, nie będzie opadów. W porze meczu będzie wiał wiatr ok. 15 km/h, a temperatura wyniesie 10’C.
Tabela: 8. Nykobing 22 9-3-10 br. 30:33, w domu 10 4-3-3 br. 20:16, u/o 2,5 10:12, śr. 2,86 (3,60)
7. Vendsyssel 22 9-5-8 br. 32:30, wyjazd 10 3-3-4 br. 14:16, u/o 2,5 9:13, śr. 2,82 (3,00)
Forma: miejsce 6. Nykobing 9 pkt. br. 10:11, miejsce 10. goście 5 pkt. br. 7:9. Oba zespoły na wiosnę przegrały po 2 mecze, gospodarze zaliczyli też u siebie zwycięstwo z Koge, a goście remis z Fremad Amager.
H2H: kluby rozegrały 2 mecze, oba w tym sezonie. W Nykobing było 3:2, w Vendsyssel 3:1, w obu zwyciężał gospodarz spotkania.
Kadra: Nykobing zimą oddał rezerwowego obrońcę Diarrę (2/1), pozyskał napastnika Olssona z niższej ligi USA, zagrał już w 3 meczach, zdobył 2 gole. Za kartki nie zagra środkowy pomocnik Vest-Hansen (22/0), w meczach wiosennych wchodził z ławki, w końcówkach, a także napastnik Dahl (19/5), który jeszcze nie zagrał w meczach wiosennych . Najlepsi snajperzy: Wagner (22/9), Dahl (19/5), Jensen (18/3), Larsen (21/2). Trenerem jest Olsen (41 lat) od lipca 2013 r.
Kadra Vendsyssel: zimą oddali pomocnika Edmundssona (5/0) i napastnika Brandao (16/1) - rezerwowy, przybyli: pomocnik Eghan Kwesi ze Stabaek (grał 5 sezonów w Twente, Holandia, Eredivisie), napastnik Gouriye z Cambuur (Holandia), ma 5-letni staż w Eredivisie, ale tylko17 goli. Wątpliwy jest udział w tym meczu napastnika Opondo (12/0) i Daalgarda, drugiego strzelca, który nie łapie się do kadry na mecze wiosenne w lidze. Najlepsi strzelcy: Tiago (21/9), Dalgaard (16/6), Sorensen (19/4). Trenerem jest Rasmussen (56 lat) od lutego 207 r., w przeszłości trenował Aarhus, Midtjylland, Naestved.
Podsumowanie i wnioski: Nykobing i Vendsyssel słabo zaczęły wiosenną część sezonu. Gospodarze zdobyli 3 pkt. br. 3:6, goście 1 pkt. br. 1:3. W każdym z zespołów nie wystąpi w tym meczu drugi pod względem skuteczności piłkarz. Kadra gości ma prawie 2 -krotnie wyższą wycenę, ale tego ich potencjału nie potwierdza ani tabela ani inne statystyki, ani bieżąca forma, ani wiosenna dyspozycja. W ich świetle te dwie drużyny prezentują podobny poziom, a Nykobing jest mimo wszystkich swoich niedostatków, ostatnio nawet nieco lepszy. Zimowe transfery sytuacji nie zmieniły, a jedynie przyjście do Nykobing skutecznego egzekutora Olssona podniosło nieco wartość tego zespołu. Nie pomogła gościom zmiana zimą trenera. Rynek z sobie wiadomych powodów preferuje gości, budzi ta wycena szans moje wątpliwości. Informacje, które podałem wyżej nie uzasadniają tej wyceny. Rzuca się też w oczy, że w meczach obu tych klubów pada w przekroju sezonu dużo bramek. Zwłaszcza na stadionie w Nykobing. ale też w meczach Vendsyssel na wyjazdach. Potwierdza to krótka historia H2H. W zgodzie z zebranymi informacjami zagram typ na gospodarzy, ale z handicapem. Uważam, że ten bet ma value. Na pewno wart uwagi jest typ na over bramkowy, którego wycena wydaje mi się po prostu tylko poprawna.

Rezultat: 1:2 (0:0) ⛔⛔⛔ Komentarz: Moje odczucie po meczu było takie, że nieco lepszą jakość miał zespół gości. Pewnie było to rezultatem przewagi jaka osiągnęli na boisku od momentu gdy stracili bramkę w 59&#39;. Wyrównanie było w pełni zasłużone. Natomiast zwycięska bramka padła w 92&#39; w dość dziwnych okolicznościach. Słaby przekaz nie pozwala mi stwierdzić, czy był to gruby błąd bramkarza i obrońców, czy też był faul na bramkarzu Nykobinga. Mecz na pewno mógł zakończyć się również zwycięstwem gospodarzy, było dużo sytuacji podbramkowych i strzałów, a każda z drużyn miała okresy gry, gdy przeważała. Podaję statystyki za soccerway: posiadanie piłki: 44:56%, strzały: 5(12)-6(13), rogi 4:7, faule 12:7, ofsajdy 0:5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 47

szymonex0

Użytkownik
W zgodzie z zebranymi informacjami zagram typ na gości, ale z handicapem.
Oczywiście chodzi o typ na gospodarzy? ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Dania, 1st Division
Godzina: 18:00
Spotkanie: FC Roskilde - Skive IK
Typ: 1
Kurs: 1,63
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Mecz piłkarski na szczycie z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej w Danii.
Tabela wygląda tak:

Jak widać bardzo ważny mecz dla obu zespołów. Gospodarze jak wygrają to zbliżą się do Skive i do lidera i uciekną czwartemu w tabeli Vendyssel. Skive z kolei jeżeli tutaj wygra wyprzedzi lidera i jeszcze bardziej ucieknie swemu dzisiejszemu rywalowi. Roskilde u siebie ma bilans 6 zwycięstw, 3 remisów i 2 porażek, natomiast goście na wyjazdach zanotowali do tej pory 4 zwycięstwa, 2 remisy i 6 porażek. Skive jest w wysokiej formie i w tym roku w oficjalnym spotkaniu jeszcze nie ponieśli porażki wygrywając swoje wszystkie 4 mecze ligowe. Roskilde z kolei w ostatniej kolejce uległo liderowi tabeli zespołowi Hobro przegrywając 1-2 u siebie pierwszy raz od 14 sierpnia tamtego roku. Niedosyt po meczu był bardzo duży, bo liczyli na dużo więcej i mieli swoje okazje ale zabrakło wykończenia i zespół musiał przełknąć gorycz porażki. Dzisiaj spotyka się z wiceliderem i ja w tym meczu typuję zwycięstwo FC Roskilde. Oba zespoły walczą o awans i ten mecz zapowiada się niezwykle emocjonująco. Skive w tym roku jeszcze nie przegrało ale każda seria się kiedyś kończy i moim zdaniem nastąpi to dzisiaj. Gospodarze mają bardzo ciekawy skład i u siebie po porażce z Hobro dzisiaj myślę, że zgrają mocno podrażnieni po tamtej porażce, bo jak pisałem wyżej wcale tamtego meczu nie musieli przegrywać, bo swoje szanse mieli ale zabrakło szczęścia. Skive z kolei jest po bardzo ciężkim meczu u siebie z Naestved, który wygrali 2-1 ale od 39 min przegrywali 0-1 i gole zdobyli dopiero w 85 min i w doliczonym czasie gry. Mecz ten rozgrywany był 4 dni temu i pod tym względem więcej czasu na odpoczynek i regenerację miała drużyna Roskilde, bo oni swój ostatni mecz z Hobro grali 10 dni temu. Dzisiejszych gości tamto spotkanie kosztowało wiele sił i według mnie może się dzisiaj odbić na ich dyspozycji. W lepszej formie fizycznej na ten mecz powinien być zespół Roskilde i to na nich dzisiaj stawiam. Drużyna ta u siebie rzadko kiedy w lidze przegrywa i po takiej porażce w ostatniej kolejce nie chce mi się wierzyć aby przegrali drugie spotkanie z rzędu przed własną publicznością. Za Skive przemawia fakt, że są w dobrej formie i w tym roku jeszcze nie przegrali ale jak pisałem każda passa się kiedyś kończy a gospodarze u siebie są takim zespołem, który jest w stanie tę passę przerwać. Gospodarze nawiązali współpracę sponsorską z firmą PwC, firmą świadczącą usługi księgowe, audytorskie i doradcze, który w Danii jest liderem na rynku a więc potężny to partner w walce o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.
✅ 3-1
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Roskilde - Skive 30 marca 2017
Wydaje mi się, że w tym meczu trudno wskazać faworyta, ale jeśli musiałbym to raczej gości. Trudno zignorować serię 6 zwycięskich meczy pod rząd, nawet jeśli rywalami były tylko ekipy z dolnej części tabeli. Niektóre serwisy podają serię 5 zwycięstw pod rząd, ze względów formalnych, bo dopiero w grudniu, po zakończeniu rundy jesiennej, goście rozegrali zaległy mecz 17 kolejki (już po rozegraniu 19 meczy przez pozostałe zespoły). Natomiast wydaje mi się uzasadnione polowanie tutaj na overy, zwłaszcza po rozpoczęciu meczu, bo Skive często późno punktuje, ale gra absolutnie do końca. Obie w ostatnich meczach zaliczyły sporo overów. Za to w 7 meczach H2H na boisku Roskilde były takie wyniki (od najdawniejszych): 2:0, 1:3, 1:2, 0:1, 2:3, 3:0, 4:3. 5 x o. 2,5. 3 x o.3.5. Na koniec ważna uwaga: pomimo że rzeczywiście analizuję i staram się logicznie uzasadnić moje typy, w tym miesiącu podałem tak wiele nietrafnych, że proszę stawiać ostrożnie jeśli wg. mojej podpowiedzi. Na koniec tego miesiąca ja musiałem zredukować moje stawki, bo wszystkie typy przedstawione tutaj, były postawione przeze mnie również w rzeczywistości.
 
K 61

krotarth

Użytkownik
Mam na oku 2 bardzo ciekawe spotkania w 1 lidze duńskiej i o ile powiedzmy na 90% To Helsingor zajmie 3 miejsce, o tyle w razie niespodzianki Rooskilde wkracza do akcji! Jak na razie oferta widnieje na iforbecie oraz unibecie, więc podaję kursy z drugiego.

Oba mecze odbędą się 27 maja w sobotę o 15:00.

Helsingor - Neastved typ 1 kurs @1,58
Gospodarze zajmują obecnie 3 miejsce w lidze premiowane barażami o awans, goście już pewni spadku, dlatego tu nawet nie ma co zbytnio się rozpisywać, dlaczego to Helsingor jest faworytem. Tyle samo punktów co Helsingor(50) ma czwarte Rooskilde, ale w bezpośrednich pojedynkach jest zwycięstwo i remis na korzyść Helsingoru. Dlatego wiadomo, że w takich meczach jak ten wszystko może się zdarzyć i &quot;Mariusz Jop&quot; może strzelić samobója w ostatniej minucie, i wtedy do akcji wkroczy Rooskilde.

Koge - Rooskilde typ 2 kurs @2,2
Jeśli Rooskilde nie awansuje, będzie mogło mieć pretensje tylko do siebie po remisie z F. Amager u siebie(co praktycznie dało gościom utrzymanie). Wiemy, że może nie mają oni szans matematycznych na awans, tylko nawet spore, ale nie patrząc na wynik Helsingoru trzeba ten mecz wygrać. Jedyne czego można się obawiać, to remisu, bo na 32 mecze Koge potrafiło zremisować 14.

Jeśli coś więcej wiecie zapraszam do opinii
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Ostatnia kolejka w 1 Dywizji będzie bardzo ciekawa, na co słusznie zwróciłeś uwagę. Wybacz, ze dodam kilka uwagi do Twoich interesujących zapowiedzi:
1) Teoretycznie 3 miejsce może jeszcze zająć Skive, pod warunkiem, że Roskilde i Helsingor przegrają swoje mecze. Ten przypadek jest mocno nieprawdopodobny, zwłaszcza, że Skive jest wyraźnie pod formą i za bardzo nie wiadomo dlaczego. Do tego jest najgorszą drużyną wyjazdową, a bilans spotkań z outsiderem Akademisk jest wyrównany. Gdyby Skive wygrało swój poprzedni mecz, to oni byliby najbliżej play-offs.
2) Nie znam regulaminu tej ligi, ale niesprawiedliwe byłoby, gdyby decydował bilans spotkań bezpośrednich, bo tutaj każdy z każdym gra 3 mecze w sezonie. Zakładam, że decyduje bilans bramkowy. Naturalnie każdy zauważy,ze nie zmienia to sytuacji, faworytem nadal jest Helsingor, bo ma ten bilans zdecydowanie lepszy.
3) Roskilde będzie grał na wyjeździe z Koge, gdzie grają sami Duńczycy (2 graczy ma 2 paszporty), więc nie sądzę, żeby gospodarze odpuścili ten mecz. Przy tym w całym sezonie przegrali tylko 2 mecze u siebie, w tym 1 na wiosnę. Raczej będzie to trudne spotkanie i podany kurs nie jest wysoki.
4) Helsingor może jak najbardziej wygrać swój mecz, są bardzo solidni u siebie w tym sezonie (8-6-2 br. 24:9), ale to nie jest wygodny rywal. W tym sezonie 2 razy wygrało Naestved (1:2 i 5:1), a statystyki H2H są zdecydowanie lepsze dla gości. 9 3-0- 6 r. 8:20, w Helsingor 5 2-0-3 br. 5:9. To, że gospodarze muszą wygrać będzie ich mobilizowało, ale też może przeszkadzać. Kto z nas wie co siedzi w głowie bliźniego, a zwłaszcza piłkarzy. A Naestved jest w tabeli formy obecnie na 4 miejscu. Co ciekawe, gospodarze są w tej tabeli na przedostatnim miejscu. Ostatnio w meczu z legią cudzoziemską Vejle wygrali na wyjeździe (0:1), po serii 4 meczy bez zwycięstwa i serii 3 porażek pod rząd. Naturalnie, wiemy, że Naestved spadł, ale ostatnio postawili się liderowi Hobro bezbramkowo remisując. Mieli co prawda jeszcze teoretyczne szanse na utrzymanie się. Nie zmienia to faktu, że Hobro to najmocniejszy kadrowo zespół w tej lidze i grał na pewno o 3 punkty. Uważam, że ten kurs (1,58) nie ma wartości.
5) Wiadomo, że w każdej nacji są uczciwi i nieuczciwi, więc w Danii jest podobnie. Ale zgadywanie, kto i komu odpuści mecz to zadanie chyba tylko dla wtajemniczonych. Dlatego przywołałem liczby.
Na koniec: dziękuję, że napisałeś swojego posta. Nie zaglądałem do tej ligi ostatnio, a tam w sobotę będzie mecz lidera Hobro z wiceliderem o bezpośredni awans do Superligi. Mógłbym go przeoczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom