>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

historie związane z LV BET

A 57

arturkus

Użytkownik
o proszę ????
no to ja wkleję screena ze swojego konta, oczywiście zrobiony zwrot po interwencji na livechat
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że macie racje. Przykładów daleko szukać nie trzeba. W weekend w ofercie mieli np. takie spotkania jak:
Olimia Elbląg/zamiast Concordia Elbląg - ŁKS Łódz
Widzew Łódz - Huragan Wołomin/zamiast Huragan Morąg
Nie wiem, kto pracuje tam w dziale sportowym, ale to wygląda na zwykłe amatorstwo.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Czy ja pisałem, że to główne źródło wygranych? Pisałem, że w FORTUNIE gram dla zabawy, podobnie jak w każdym innym Polskim buku, chyba wyraźnie jest o tym mowa w pierwszej linijce.

Parzyste/nieparzyste to rodzaj grania na prawdopodobieństwo wystąpienia po sobie serii, nie będę tłumaczył. Wystarczy policzyć, posiedzieć i wyszukać meczu...
Nie chce sie wtracac, ale nie wprowadzaj ludzi w blad. To co napisales to jest granie na przeciw, a pisalem nie raz i potwierdzalem ze ZAWSZE gramy z pradem, a nie przeciw niemu. Jesli wypada parzyste, np w ruletce to gramy kolejny rzut Parzyste. Jesli wypada czerwone to gramy czerwone. Gra ie na odwrot to tzw &quot;gambler fallacy&quot; czyli wnioskowanie ze po 7 czerwonych, to za 8 razem musi byc czarne. Nigdy nic nie musi. Dziwi ze wiele osob analizuje &quot;formy&quot;,(forma to jak granie czerwone jesli wypada czerwone) a jak przychodzi co do czego to gra na przeciw.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dzięki za informację już wiem ze niema sensu się tam rejestrować. Jak czyta te wasze historie.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Nie chce sie wtracac, ale nie wprowadzaj ludzi w blad. To co napisales to jest granie na przeciw, a pisalem nie raz i potwierdzalem ze ZAWSZE gramy z pradem, a nie przeciw niemu. Jesli wypada parzyste, np w ruletce to gramy kolejny rzut Parzyste. Jesli wypada czerwone to gramy czerwone. Gra ie na odwrot to tzw &quot;gambler fallacy&quot; czyli wnioskowanie ze po 7 czerwonych, to za 8 razem musi byc czarne. Nigdy nic nie musi. Dziwi ze wiele osob analizuje &quot;formy&quot;,(forma to jak granie czerwone jesli wypada czerwone) a jak przychodzi co do czego to gra na przeciw.
Z tym pisaniem że ZAWSZE, to byłbym trochę bardziej wstrzemięźliwy - gdyż nie raz tu zalecany przeze mnie rosyjski portal statystyczny http://en.24score.com/ podaje także statystykę drużyn, mających w 3 kategoriach: razem, dom, wyjazd naprzemienne serie wyników under/over 2,5 a tu takie kategoryczne ZAWSZE nie ma racji bytu, bowiem właśnie należy w tym przypadku grać odwrotnie niż ostatnio uzyskany wynik, gdyż zgodne z trendem na podstawie wyników tych drużyn jest przecież granie na uzyskanie w kolejnym meczu wyniku odwrotnego niż ten ostatni:
Football. Top Streaks. Rotation Over/Under
http://en.24score.com/football/top_streaks/rotation_over_under/
Jesli wypada parzyste, np w ruletce to gramy kolejny rzut Parzyste. Jesli wypada czerwone to gramy czerwone.
Powyższy przykład z rotacją kolejnych wyników u/o 2,5 w postaci ich serii, pokazuje że gra &quot;z prądem&quot; może mieć także wymiar gry w następnym meczu na wynik przeciwny - a nie tylko na jego powtórkę.
 
A 132

acemilan

Użytkownik
Całe życie myślałem że prawdopodobieństwo wypadnięcia czerwone/czarne, parzyste/nieparzyste, orzeł/reszka należy rozpatrywać jako zdarzenia NIEZALEŻNE (niezależne w stosunku do poprzedniego wyniku, chyba że przed doświadczeniem ustalone zostanie inaczej)-jak widać niektórzy próbują tutaj dalej zaklinać rzeczywistość. Warto poczytać nt paradoksu hazardzisty czy tam złudzenia Monte Carlo.
Próba zestawienia rachunku prawdopodobieństwa w zakładach sportowych z typowymi zakładami losowymi? Hehe, tego jeszcze nie było ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Odpowiedź firmy Lv bet do sytuacji gracza @Annn
Po 4 dniach oczekiwania nie otrzymaliśmy żadnych screen shotów które pokazałyby że w opisanej powyżej sytuacji LV BET Zakłady Bukmacherskie żle rozliczyło zakłady. Dlatego też LV BET Zakłady Bukmacherskie postanowił odnieść się do sprawy przytaczając pewne fakty które użytkownik forum z niewiadomych przyczyn pominął. Mecz francuskiej koszykówki, gracz zagrał parzyste/nieparzyste na cały mecz a nie na kwartę tak jak to było opisane w komentarzu. W tym wypadku zdarzenie jest przegrane. Druga kwestia to zakład na mecz MiLB pomiędzy drużynami (Indianapolis Indians vs Columbus Clippers). Mecz rozgrywany był 16-05-2017 o godz. 23:35. Gracz zagrał zakład powyżej 6.5 runów a mecz zakończył się wynikiem 5:1 więc zakład został przegrany. Te same drużyny rozgrywały kolejny mecz 2h później i w kolejnym spotkaniu wynik faktycznie oznaczał powyżej 6.5 runów ale gracz zawarł zakład dotyczący pierwszego meczu. Więc takiej reklamacji nie jesteśmy w stanie uznać. Cieszy nas zainteresowanie LV BET Zakłady Bukmacherskie i bardzo to sobie cenimy. Jesteśmy transparentni bo to jest podstawą dobrych relacji z naszymi klientami. Nie możemy sobie jednak pozwolić na zarzuty które kierowane są do nas bezpodstawnie. Na przyszłość radzimy dobrze sprawdzać to jak obstawiamy jak i to co obstawiamy. LV BET Zakłady Bukmacherskie życzy wszystkim sukcesów oraz wysokich wygranych.
 
A 45

as1996

Użytkownik
Odpowiedź firmy Lv bet do sytuacji gracza @Annn
Po 4 dniach oczekiwania nie otrzymaliśmy żadnych screen shotów które pokazałyby że w opisanej powyżej sytuacji LV BET Zakłady Bukmacherskie żle rozliczyło zakłady. Dlatego też LV BET Zakłady Bukmacherskie postanowił odnieść się do sprawy przytaczając pewne fakty które użytkownik forum z niewiadomych przyczyn pominął. Mecz francuskiej koszykówki, gracz zagrał parzyste/nieparzyste na cały mecz a nie na kwartę tak jak to było opisane w komentarzu. W tym wypadku zdarzenie jest przegrane. Druga kwestia to zakład na mecz MiLB pomiędzy drużynami (Indianapolis Indians vs Columbus Clippers). Mecz rozgrywany był 16-05-2017 o godz. 23:35. Gracz zagrał zakład powyżej 6.5 runów a mecz zakończył się wynikiem 5:1 więc zakład został przegrany. Te same drużyny rozgrywały kolejny mecz 2h później i w kolejnym spotkaniu wynik faktycznie oznaczał powyżej 6.5 runów ale gracz zawarł zakład dotyczący pierwszego meczu. Więc takiej reklamacji nie jesteśmy w stanie uznać. Cieszy nas zainteresowanie LV BET Zakłady Bukmacherskie i bardzo to sobie cenimy. Jesteśmy transparentni bo to jest podstawą dobrych relacji z naszymi klientami. Nie możemy sobie jednak pozwolić na zarzuty które kierowane są do nas bezpodstawnie. Na przyszłość radzimy dobrze sprawdzać to jak obstawiamy jak i to co obstawiamy. LV BET Zakłady Bukmacherskie życzy wszystkim sukcesów oraz wysokich wygranych.
Hola, hola. Żaden ze mnie &quot;kłamczuszek&quot; zagrałem parzysty wynik czwartej kwarty. CZWARTEJ, jednak dziwnym trafem w historii zakładów postawiony przeze mnie zakład nosił nazwę &quot;WYNIK PARZYSTY/NIEPARZYSTY - PARZYSTY&quot;. Więc kolejny przykład na to co Panowie przede mną pisali o &quot;gmeraniu&quot; w historii zakładów. Nie zamierzam z nimi walczyć, bo nie mam żadnych dowodów na potwierdzenie swojej tezy, wiem co grałem - bo sprawdzam to zawsze z 5 razy. Na innych bukmacherach zakład tej samej kategorii nosi nazwę &quot;4 kwarta - wynik&quot;, &quot;mecz - wynik&quot;, &quot;suma w meczu - wynik&quot;, a LVbet postanowił nazwać go &quot;WYNIK PARZYSTY/NIEPARZYSTY&quot; - i pod to dobierać zdarzenia tak, aby dla użytkownika były przegrane. Jakby w meczu padł wynik parzysty - napisali by, że zakład jest przegrany, ponieważ tak postawiłem, czyli na parzysty w 4 kwarcie, a nie meczu. Nazwa będzie &quot;WYNIK PARZYSTY/NIEPARZYSTY&quot; wiec wszystko pod to pasuje.
Owszem, jeśli chodzi o mecz MLB - moje niedopatrzenie. Nie zmienia to jednak faktu, że zawierając 40 zakładów, 5 razy musiałem uderzyć na czat, żeby mi poprawili rozliczenie kuponów. Konto zamknąłem, moim zdaniem nie dorównują oni nikomu z naszego podwórka.
Zakład na parzysty/nieparzysty postawiłem za 200 zł, naprawdę myślicie, że jakbym uwalił te kasę sprawiedliwie to bym tutaj coś pisał? Bez przesady, naprawdę. Chcę po prostu Was ostrzec, od tego jest to forum. Jakbym miał im wystawić ocenę, to na 10 dałbym im 1,5. Z żadnej zawiści czy chęci odegrania się po nietrafionym zakładzie. Idąc tym tokiem myślenia, żaden bukmacher nie byłby przeze mnie chwalony. Zakłady mogą nosić różną nazwę, ale nigdy tak niejednoznaczną &quot;WYNIK PARZYSTY/NIEPARZYSTY&quot;, moim zdaniem parodia.
Nie chce sie wtracac, ale nie wprowadzaj ludzi w blad. To co napisales to jest granie na przeciw, a pisalem nie raz i potwierdzalem ze ZAWSZE gramy z pradem, a nie przeciw niemu. Jesli wypada parzyste, np w ruletce to gramy kolejny rzut Parzyste. Jesli wypada czerwone to gramy czerwone. Gra ie na odwrot to tzw &quot;gambler fallacy&quot; czyli wnioskowanie ze po 7 czerwonych, to za 8 razem musi byc czarne. Nigdy nic nie musi. Dziwi ze wiele osob analizuje &quot;formy&quot;,(forma to jak granie czerwone jesli wypada czerwone) a jak przychodzi co do czego to gra na przeciw.
Mylisz się, jak chcesz odezwij się na priv - udowodnię Ci, że nie masz racji. Gram swoim sposobem, na przełamanie serii i wchodzi mi 8/10 typów - wciąż mało? Oczywiście znalezienie takiego meczu to chwilę trwa. To nie zakład typu: pierwsza kwarta parzysta, wiec druga musi być nieparzysta.
 
kapi23 403

kapi23

Użytkownik
???? no to mega słabo jak gmerają w zawartych zakładach...
Nie znam się na tym za bardzo, ale zmienianie nazwy to chyba nie jest szperanie w otwartych zakładach, tylko jak się zmienia nazwę w systemie to zmienia się ona wszędzie na stronie, w tym w historii zakładów, ale moge się mylić ? Zobaczyli, że mają błąd na stronie poprawili go, zwrócili zakład nie robiąc problemu więc gdzie tu złe postępowanie ?
Ja tam jestem zadowolony, mają najlepsze kursy i najwiecej marketów, ale gram tylko US sporty więc tam z nazwami problemu raczej nie ma ????
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
no to chyba nie czytałeś dokładnie o czym tu ludzie piszą, oni zmieniają te zakłady gdzie ludzie wygrali, tam gdzie przegrali zostawiają bez zmian!!!!! przecież to podlega pod zabranie koncesji jak ktoś już pisał, ja rozumiem limity, rozumiem zamknięcie konta, bukmacher ma przecież zarabiać a nie rozdawać kasę, ale to co robi LVBET to jest OSZUSTWO i na to nie ma wytłumaczenia
 
kapi23 403

kapi23

Użytkownik
Nie wiem kto tu nie czyta dokładnie, jedna osoba napisała, że była oszukana w 2 przypadkach po czym tam gdzie można było to udowodnić przyznał, że
Owszem, jeśli chodzi o mecz MLB - moje niedopatrzenie.
niechce mi się wierzyć, żeby bukmacher, który daje kasę do drużyn z ekstraklasy więc zapewne nie mała, robił wałki na 200 zł. Co zresztą pokazuje historia
no to ja wkleję screena ze swojego konta, oczywiście zrobiony zwrot po interwencji na livechat
.
 
kapi23 403

kapi23

Użytkownik
Świetny argument, haha. No i co z tego, że to jest 200 zł? Trzeba na czymś kasę zrobić...
Ok to inny argument, przyjmijmy że faktycznie zagrałeś jedno a oni Ci wpisali/zmienili nazwę czy cokolwiek innego. Dlaczego jednemu dali zwrot a Tobie nie ? No chyba, że chcą się Ciebie pozbyć bo wygrałeś za dużo wtedy rozumiem ????
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
no ale sam teraz wklejasz wypowiedz Arturkus a on wyraźnie pisze, ze rozliczyli mu to jako porażkę i musiał się wykłócać o zwrot, teraz pomnóż sobie te 200 x 100 graczy którzy się nie wykłócali i robi się całkiem przyjemna kasa... poza tym w dalszym ciągu LVBET nie zajęło stanowiska w tej sprawie, czyżby widząc że ludzie mają dowody na ich oszustwa siedzą teraz cicho?
 
Do góry Bottom