>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

historie związane z LV BET

A 45

as1996

Użytkownik
Cześć, jako że gram u buków odkąd pamiętam, dla zabawy i zarobkowo (chociaż ta druga opcja z początkiem kwietnia przestała istnieć) mam ogromne doświadczenie na linii bukmacher - klient; wiele przejść, różnych historii, problemów czy sporów - jest tego naprawdę dużo.

Zatem jak nowelizacja zaczęła obowiązywać szukałem nowego, rodzimego bukmachera. Mam konta na każdym z możliwych, z naprawdę sporymi obrotami (suma depozytów na Fortunie to 250 tysięcy, całe szczęście, że wypłat trochę więcej, rozłożone to oczywiście w kilka lat). Wpadłem na LV Bet, założyłem konto i zacząłem go sprawdzać, wpłacając niskie kwoty 100 zł - 400 zł.

Nie mam tam wielu zakładów w historii, jednak 5 albo 6 razy zdarzyło się, żeby kupon został rozliczony niepoprawnie, co przy ilości jaką postawiłem wygląda słabo. Oczywiście złe rozliczenie = kupon przegrany, ponieważ w drugą stronę się nie mylą, przypadek. Naprawdę u konkurencji LV Bet (mając kilkaset zakładów zawartych więcej) błąd zdarzył się może 2 razy.

Kolejną sprawą jest przyjęcie zakładów live. Kilka razy zdarzało się, że linia zmieniała się bez informacji o tym (mam odhaczoną akceptację zamiany kursów przy zawieraniu zakładu). Wczoraj pojawił się nowy problem...
Jednym z moich ulubionych zakładów jest gra parzysty/nieparzysty ostatniej kwarty w meczu kosza. Zagrałem to również wczoraj, 4 kwarta parzysty - sprawdzam po rozliczeniu, mam przegrany zakład sumy parzystej w meczu... No to są jaja, oczywiście do nich pisałem... Nie są to duże pieniądze, ale na tyle poważne, że można zabrać narzeczona do najlepszej restauracji w mieście i nie żałować niczego :cool:

Wyzerowałem konto, ale z punktów jakie uzbierałem puściłem ako (@36.50) na baseball - 6 zdarzeń, wszystko weszło sprawdzam - kupon przegrany... Myślę, że coś źle sprawdziłem, no ale dobrze. Znowu rozliczyli mi źle zakład, myślicie, że to przypadek??

Sprawdzając kanał wypłat, zleciłem jedną (1/3 sumy depozytów), no póki co dojść nie może...

Wiem, że to nowy bukmacher, jednak już bez przesady, są sponsorem raczej poważnych podmiotów. Taka ilość uchybień w tak krótkim czasie? Nie jestem pracownikiem konkurencji, nie zamierzam Was do nich zrażać, ocenicie sami - jednak jak na moje, póki co nie są warci wpłacenia nawet 1000 PLN. Mają możliwość wpłaty przez Skrilla, co może zgubić ????

Zastanówcie się, póki historie z kuponami i wypłatą się nie rozwiążą nie wpłacam do nich nawet 2 zł. Pozdro!
 
kapi23 403

kapi23

Użytkownik
Hmm ciekawe, sam obstawiam tam często baseball i nigdy nie miałem problemu ale chyba musze zacząć uważać... co tam Ci źle rozliczyli ?
 
S 1K

shevc

Użytkownik
Szukasz głupca, który będzie pozwalał ci na pranie pieniędzy? ????
Nie, tylko nie moge sie doszukac takiego punktu w regulaminie. Ale w sumie tylko tak na szybko go przegladalem, moze gdzies mi to umknelo.
 
A 45

as1996

Użytkownik
Nie, tylko nie moge sie doszukac takiego punktu w regulaminie. Ale w sumie tylko tak na szybko go przegladalem, moze gdzies mi to umknelo.
Nie ma możliwości, żeby depozyt został wypłacony bez dokonania minimalnego obrotu całością kwoty, kwestia tylko kursu, pewnie coś w okolicach 1.3 - także i tak łatwo je wyprać.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
gram u buków odkąd pamiętam, dla zabawy i zarobkowo
W polskich bukach można grać jedynie dla zabawy (rekreacyjnie), gdyż zarobkowe granie mija się z celem. Tym bardziej w czymś takim jak LV Bet - wszak to taki rodzimy folklor.
Nie wiem zatem, po co zakładasz taki temat.
Jak masz problemy z LV Bet to jst to wyłącznie Twoja i tylko Twoja wina, bo coś takiego należy omijać szerokim łukiem. Zarobić się tam na dłuższą metę nie da!
Lepiej by było dla Ciebie, byś to czym prędzej pojął i nie parał się z tym bukiem
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Mam konta na każdym z możliwych, z naprawdę sporymi obrotami (suma depozytów na Fortunie to 250 tysięcy, całe szczęście, że wypłat trochę więcej,
Jednym z moich ulubionych zakładów jest gra parzysty/nieparzysty ostatniej kwarty w meczu kosza.
Aha czyli jesteś na + w Fortunie po obrocie pewnie sporo większym niż 250 000 i to grając m.in. parzyste/nieparzyste....
 
A 45

as1996

Użytkownik
Aha czyli jesteś na + w Fortunie po obrocie pewnie sporo większym niż 250 000 i to grając m.in. parzyste/nieparzyste....
Czy ja pisałem, że to główne źródło wygranych? Pisałem, że w FORTUNIE gram dla zabawy, podobnie jak w każdym innym Polskim buku, chyba wyraźnie jest o tym mowa w pierwszej linijce.

Parzyste/nieparzyste to rodzaj grania na prawdopodobieństwo wystąpienia po sobie serii, nie będę tłumaczył. Wystarczy policzyć, posiedzieć i wyszukać meczu...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Firma LV BET odnosi się do tematu. Poniżej treść komunikatu:
LV BET Zakłady Bukmacherskie cieszy fakt że gracze korzystający z naszego serwisu dzielą się opiniami o nas na forum. Każda opinia jest dla nas ważna, zarówno ta pozytywna jak i negatywna.
Jak zakładamy wszyscy wiedzą, że jesteśmy młodzi na rynku zakładów bukmacherskich. W naszej działalności kierujemy się priorytetami a jednym z nich jest satysfakcja naszych graczy.
Bardzo chętnie wyjaśnimy całą to sytuację w jak najszybszym czasie. Poprosilibyśmy jednak o jakieś screen shoty, ewentualnie nr kuponów które według Pana zostały rozliczone nieprawidłowo. Zdjęcia kuponów można ewentualnie przesłać administratorowi forum (Marcin Odra). Jak tylko je otrzymamy to wyjaśnimy zaistniałą sytuację. Fajnie by było żeby wszystkie osoby które zamieściły wpisy pod Pana postem poznały całą sytuację i wyrobiły swoją własną opinię. Potrafimy przyznać się do błędu jak również dochodzić swoich racji. Chyba nam wszystkim zależy na poznaniu całej prawdy?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dokładnie prześlij kolego Screeny jestem ciekaw jak bukmacher się odniesie do tej sytuacji. Robi się o nich coraz głośniej i słychać różne opinię. Ciekawe jak tę sytuację rozwiążą.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
ja z chęcią podeślę screeny i posłucham odpowiedzi na pytanie dlaczego czekałem na wypłatę prawie 2 tygodnie w międzyczasie słuchając debilnych tłumaczeń na live chat, że to wina mojego banku...
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Dziwie się Wam ,że w ogóle gracie u firmy , która zrobiła wałek na bilety ME &#39;16 w Francji. Myślicie , że będzie wszystko tak jak powinno ?! Te głupie PR&#39;owskie oświadczenia mogą sobie wsadzić gdzieś. Pięknie ubrane w słowa a wkurwienie przy kompie tam sięga zenitu, że ktoś na ogólnopolskim forum ich oczernia.
 
A 45

as1996

Użytkownik
dałem sobie spokój. Ta firma jest żenująca, odradzam wszystkim. Kwinto, o jaki wałek z biletami chodzi, ciekaw jestem ????
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
dałem sobie spokój. Ta firma jest żenująca, odradzam wszystkim. Kwinto, o jaki wałek z biletami chodzi, ciekaw jestem ????
słynna na całą Polskę sprawa opisana przez weszło ????
niestety nie mogę wkleić linku, wygoogluj sobie weszło + Janusze konkursów, czyli Las Vegas i Kia rozdają bilety na Euro
 
A 57

arturkus

Użytkownik
Ludzie w tej firmie strach grać bo zmieniają sami nazwy zespołów w historii zakładów!!

Obstawiłem mecz GKS Bełchatów U19 - Warta Poznań podejrzewając, że taki mecz się nie odbędzie, ale mówię nic nie tracę, spróbuję.

Jakież było moje zdziwienie gdy dzień później wchodzę w historię zakładów i nazwa gospodarza została zmieniona z GKS Bełchatów U19 na GKS Bełchatów, a zakład cały czas występował jako ważny!!!!!

Takie zachowanie przecież jest skandaliczne i podchodzi nawet pod odebranie licencji, jak można zmienić nazwę obstawionej drużyny gdy zakład jest już postawiony?!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom