>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Brokerzy

D 152

damian0012

Użytkownik
Po ile obstawiales na zaklad i ile masz zysku? Ja gram w ac |pinbet|ale max stawki 125e i jak narazie brak limitów ale i zysku ledwo 1k e ....
 
T 86

typoman_

Użytkownik
kolego, każdy broker nałoży na ciebie forced position jak zaczniesz regularnie wygrywać, bo im się to poprostu nie opłaca. SBO / Pin / IBC / ISN / Crown.
 
H 63

harryangel

Użytkownik
jestem już po kilku miesiącach używania SportMarketPro w praktyce.
niestety nie mam dobrych wieści.
po pierwsze: tzw platforma i tzw wysokie kursy to tylko pozorna prawda. efekt jest taki że nie cały czas każde zdarzenie (nawet turnieje główne i mecze rozgrywające się na centralnym korcie) jest z poziomu określonego bukmachera dostępne. zdarza się że mamy tylko BetFair (kursy są z BetFair na tenisie najczęstsze) albo BetFair i Bdaq, ewentualnie MatchBook które pokazują się i znikają. kursy te często są fatalne, często znikające, jeśli platforma działa bez wyznaczającego standard Pinnacle. tylko pozornie platforma daje nam więcej opcji obstawiania, bo tak na prawdę, Pinnacle nie zawsze jest połączone, a to już powoduje dość duże ryzyko obstawiania bo najczęściej oznacza to bardzo enigmatyczne i niskie kursy pochodzące od konkurencji. w efekcie nie odbijemy ewentualnej pomyłki potem już raczej na pewno po konkurencyjnym kursie, do tego kwoty jakie możemy postawić często ograniczają się do kilkuset Euro, co przy minimalizowaniu strat w odbijaniu może być istotne. teoretycznie czasem zdarzy się że wyższy kurs ma inna opcja niż ta z Pinnacle, ale jest to dość rzadkie. do tego ta inna opcja raczej tylko się wyświetla bo jak ją zaznaczymy mamy przynajmniej w ponad 50% Unpleased.
po drugie: no właśnie. Unpleased, to zdarzenie zdecydowanie zbyt częste. co z tego że kurs tam może być wyższy o jedną setną czasem, jak Unpleased, to norma na tej platformie. klikając na Pinnacle, najczęściej jednak kurs nam przyjmie. klikając Betfair, MatchBook, Bdaq, jak nam przyjmie na prawdę konkurencyjny kurs to mamy szczęście. to jest żaden zysk a zwykłe nabieranie się na świecenie w komputerze. najczęściej tego kursu nie dostaniesz.
po trzecie: na żywo nie ma żadnego powyżej/poniżej liczby gemów w aktualnie rozgrywanym secie. to opcja przed meczem 0 nam dająca bo mamy tylko te najbardziej zbliżone dla siebie opcje, czyli mamy do czynienia z czystym hazardem. to jest dla ludzi grających tylko w okolicach kursu 2.0 a nie dla tych którzy chcą coś na prawdę przewidywać.
po czwarte: nie ma opcji praktycznie też handicapu gemowego i setowego na żywo bo jeśli Pinnacle jest rozłączone, a jest to częste to te opcje są albo ich nie ma i jest to totalnie loteryjne. pozostaje nam tak na prawdę gra na wygrany set i mecz. i niestety, wygrany set często ma właśnie te ograniczone ilości kursów i stawek gdzie często zostaje nam w sytuacji całkowicie jeszcze otwartej kursik 1.019 i 1.09 z BetFair.
w przypadku obstawiania tylko 2 opcji (na żywo praktycznie to wchodzi na codzień w grę), wygranej seta i meczu od lat wiem, że same te opcje w tenisie są totalnie nieopłacalne co po raz kolejny potwierdziłem na tej platformie. to wieczna walka w odbijanie stawek, względem kursów ciągle kręcimy się w kółko i co nawet ugramy w tydzień czy miesiąc, oddamy w kolejnych dniach bo jest to hazard i loteria. możesz sobie grać po kursie jedna setna, albo ryzykować i nigdy nie wiesz co Cię czeka. tenis w ostatnich latach stał się dużo bardziej nieprzewidywalny niż był w latach np 2004-2009, i coraz trudniej wskazać faworyta przy tak nierównych kursach. a ktoś kto od 20 lat gra w tenisa i go ogląda, nie będzie oglądał 10 godzin dziennie i obstawiał tego, co jego zdaniem oznacza opcja mniej prawdopodobna, to rzecz oczywista. obstawiając to co mi się wydaje kręcę się z tym co mi oferują koło zera, a swoim typom nie mam nic do zarzucenia. po prostu nie na tych opcjach wychodzi się na wyraźny plus u bukmachera.
opcje na których się wygrywa to: liczba gemów w secie, handicap ale w szerszej palecie w meczu i secie, kto wygra aktualnego gema, oraz kto wygra określoną liczbę gemów jako pierwszy - ta opcja jest najbardziej dochodowa. do tego dodajemy dodatkowo zwycięzcę meczu, i zwycięzcę seta ale albo po niedużych stawkach, z możliwością odbijania, albo w live-endach. niestety z racji Unpleased live-end, oraz odbijanie po dłuższym czasie to rzecz która w dużym odsetku na tej platformie jest po prostu nierealna.
jeśli chcesz zarobić na SportMarketPro to musisz się napocić, nawkurwiać, a i tak pewnie na dłuższą metę będzie to sprawa nierealna. przy takich realiach rzeczywiście jest to platforma dla ludzi o dużych środkach, dla których 25 Euro, czy 100 Euro to tyle co dla nas np złotówka i stawka absolutnie podstawowa. dopiero przy około 100 tys. złotych na grę, widzę sens się w to bawić i liczyć że na pewno stukniemy miesięczną pensję bo bez odbijania czasami tysiącami po prostu nawet 10 Euro dziennie wygranej to nie będzie rzecz pewna. ja taki limit minimalny na początek sobie właśnie ustaliłem, wygrać codziennie 10 Euro, było i tak że przez miesiąc trzepnąłem 1000 Euro. i co z tego, jak w efekcie to zaraz wszystko wraca do bukmachera, bilans długoterminowy kręci się ciągle koło zera, większą przydatność miałem z czystego Pinnacla (zapewne dlatego, że tam minimalna stawka była 4 z hakiem, a nie 100, co dawało więcej opcji obstawiania bez skrępowania, ale też kurs był zazwyczaj do złapania, a nie wieczne Unpleased).
niestety przez SportMarket Pinnacle od 50 Euro przy wygranej od 50 Euro, Betfair nie dostaniemy, a tak czy inaczej zaczyna się wszystko od VPN...w sumie jedynym bukmacherem który znam i który miał wszystkie opcje wcale nie po takich fatalnych kursach było Bet365. też wiele kursów nie wchodziło na koniec, ale mimo wszystko, były wszystkie opcje. ale ja tam się na nich przysadziłem mocniej pod koniec, podobno jak ktoś wygrywał to i tak go limitowali więc... moim zdaniem jak ktoś z 5 tys. Euro będzie chciał się na tenisie na SportMarketPro utrzymać, to będzie miał problem. może i to nie jest nierealne, ale będzie to bardzo trudne. przy kwocie powyżej 10 000 $, można myśleć ale to nie jest na pewno bardziej opłacalne niż np czyste Pinnacle + dodatkowo jakiś bukmacher, kiedy Pinnacle wyłączy kursa, bo to niestety na tym bukmacherze zbyt częste. ale nie tak częste jak przez SportMarketPro (no chyba że ostatnio robią to dużo częściej niż kiedy na oryginalnym grałem).

opcje przedmeczowe nie są z reguły przeze mnie obstawiane, albo i tak potem obserwuję co się dzieje na żywo w trakcie. natomiast obstawiałem czasami opcje na to kto dojdzie do jakiej fazy turnieju, czy wygra turniej. niestety na platformie brokerskiej takie przewidywanie jest dla nas niedostępne. najlepsze opcje w tym względzie miało Bet365, a kursy Pinnacle, chociaż warto było porównać czasem jeszcze gdzie indziej. no cóż, to tyle, na + da się zarobić, ale to jest nie pensja, tylko bonus. mnie kiblowanie przed tv po to żeby mieć na piwo nie satysfakcjonuje. co do tenisa wiem co mówię, może w innych sportach jest lepiej.
reasumując obstawianie na tej platformie tenisa to horror, jeśli po kilku miesiącach masz bilans -. co z tego że przed sezonem na kortach trawiastych był 1000 do przodu, że gdyby nie Federer z Haasem i totalna loteria w pozostałych pojedynkach, jakiś błąd ludzki, zawieszanie systemu itp byłoby lepiej, a może miałbym i 3000 tys. złotych miesięcznie. to jest zawsze wkalkulowane. niestety stawiając na tenisa only ween set albo ween match, musimy odbijać, nie ma innej opcji, albo zabezpieczając sprawę w trakcie meczu, albo, z meczu na mecz zwiększając stawkę. niestety niedostępność kursów co na platformie jest paradoksem (rozłączanie częste buków na platformie, oraz wieczne Unlpleased co ciekawszych kursów), jest gwoździem do trumny gry na żywo w sporcie. a gratuluję tym co umieją w tenisie przewidywać co się stanie przed meczem, równie dobrze można zdać się na rzut monetą, albo rosyjską ruletkę. gra na tzw pewniaki też nie jest tu żadnym wyborem bo nie ma na tej platformie opcji live-end, a poza tym, to są kursy koło 1.01 wiecznie. oczywiście można obstawiać tylko jednoznaczne sytuacje i walić po 1000 Euro na kurs średnio 1.01 a i może będzie i 10 Euro dziennie, z tym że takie sytuacje nie zdarzają się w tenisie codziennie. pojawiające się co jakiś czas awarie systemu, nieczęste ale zawsze, do tego kontuzje (w przypadku których często zakłady są uwzględniane), to jest niestety wszystko co składa się na to że granie na SportMarketPro jest hazardem. chyba że ktoś wpłaca sobie 500 Euro na przykład po to żeby się jarać że ma po roku 30 Euro zarobione i obstawianie dla niego jest tylko bonusem i się cieszy samym tym że mu cokolwiek wpadnie. dla mnie bilans ma być 10% miesięcznie, inaczej nie bawię się w bukmacherkę i innego nie akceptuję. grając po 25 stawka na każde zdarzenie bez mniejszych stawek, i nie posiadanie 10 Euro na koniec dnia, a w innym przypadku nie odbijanie stawek, posiadając kilka tys. Euro na koncie, to jest nieporozumienie a mimo to, sytuacja wygląda tu tak, że pracujesz kilka tygodni na to co przepierdolisz za chwilę w dzień czy najdalej tydzień. gram w tenisa latami, więc nie musi mnie nikt przekonywać że jestem złym typerem. po prostu gram na swoich faworytów w sytuacji bardziej już klarownej, więc kursy są marne, bo jakoś tak się składa że bukmacher widzi to zawsze podobnie. chodzi o to że jak są niespodzianki żeby zminimalizować minusowe bilanse. niestety granie tu to pułapka bo wykręcenie tu surebeta kiedy sytuacja zmienia się na korcie, to jest niemożliwe przy wiecznym Unpleased. niestety bez opcji jak w Bet365 nie polecam nikomu grania na żywo na tenisie, a już tym bardziej jeśli minimalną stawkę mamy 25 Euro o ile nie wpłaca się na konto przynajmniej około 10 000 Euro na początek. żeby nie ryzykować opcje robią się skrajnie zawężone. czyli oglądamy mecz a stawiamy raz dziennie.
piszę ten news przede wszystkim jednak z powodu odebrania mi (więc zapewne i wszystkim Polakom) BetFair z PLATFORMY SportMarketPro - bo do BetFair w czystej postaci dostęp i tak był tu wykluczony. właściwie z racji limitu na Pinnacle ale czasem i kursu wybierałem chyba w około 90% tą opcję, poza tym, często było tak że tylko ta opcja była na meczu, plus dużo marniejsze z Mbook, albo Bdaq. teraz na żywo, nawet jak bym miał wyjątkowego pecha i by się zrobiło weselej z czasem, i poprawiło się działanie SportMarketPro, właściwie opcja grania na tej platformie to jest już praktycznie temat chyba zamknięty na tenisie.
każdy broker nałoży na ciebie forced position

czy możesz wytłumaczyć o co chodzi?
czy macie jakieś pomysły, bo ja już się na tą Platformę zdecydowałem, i nie mam za bardzo w tej chwili pomysłu co dalej. gdzie
A) NIE LIMITUJĄ
B) KURSY NON STOP DOSTĘPNE
C) KURSY JAK W PINNACLE / BETFAIR
D) JEŚLI NIE PLATFORMA, BO CHYBA MA TO TYLKO SportMarketPro, TO JAKIE BUKI ZA POMOCĄ BROKERA? niby ze SportMarket można się łączyć z Bukami niezależnie od platformy, z tym że nie wiem jak tam u nich jest, z oglądania z pozycji Platformy, to jeśli oni mają tylko to co ona wyświetla to kursy Pinnacle i BetFair, a jak wyżej, niedostępne, jedno w ogóle, drugie z racji 50 Euro limitu. poza tym ten VPN. gdzie mam darmowego Brokera i Pinnacle / BetFair bez limitu i inni z opcjami jak w Bet365 (wymieniałem je chociażby w tym wpisie)
 
H 63

harryangel

Użytkownik
zauważyłem że z polecanych brokerów zniknęła już usługa BetFair zdaje się, przynajmniej nie widać czegoś takiego jak &quot;załóż konto w Betfair&quot; a są w Matchbook itp. więc wydaje się że trzeba szukać nowego Brokera, ale podam takie pytania:
gdzie jest nielimitowane Pinnacle? (pomijam tam kilka Euro stawki i takie tam duperele)
gdzie jeszcze jest BetFair?
gdzie są inne zakłady bukmacherskie mające największą ofertę na tenisie po najlepszym kursie?
gdzie są zerowe opłaty, albo śmieszne, oraz gracie tam długo i macie do brokera zaufanie?
ja w sumie od początku rozważałem też Asianconnect, ale trzeba VPN, i nie powiedzieli jakie dokumenty są przy weryfikacji niezbędne.
no właśnie, czy wszędzie trzeba VPN? tzn czy jeśliby grało się przez stronę Brokera, tak jak SportMarketPro. to nie trzeba a jak się loguje na oryginalnego buka, to trzeba, czy jak to jest?
oczywiście brak manipulacji na koncie, typu limitowanie stawek czy obniżanie albo wyłączanie kursów itd...
widzę że wątek w sumie nie jest bardzo rozwinięty...
 
H 63

harryangel

Użytkownik
więc po jednym dniu bez BetFair, mogę powiedzieć, że nie jest to już platforma w tenisie. mamy tylko Pinnacle albo Bdaq (czasem od biedy razem) w opcji set, Bdaq jest z kursem kilka setnych niższym co przy graniu na małe kursy setne czy dziesiąte robi grę czymś co nie jest opłacalne, a Pinnacle - zawsze stawki za duże.
w przypadku tenisa, Platforma SportmarketPro, to jest Betfair dla średnich graczy jako pewny ekwiwalent Pinnacle, kursy raczej słabsze o 1-2 setne, ale wyświetla się czasem dłużej, czasami nawet minimalnie większe. reszta jest dodatkiem, który czasem można zagrać jak coś tam po lepszym kursie wpadnie. ewentualnie, jest to Pinnacle + BetFair, dla tych, którzy mają na 50Euro minimum Win, tylko że mnie się wydaje że dla takich, pieniądze już nie są takie ważne, i te różnice kursowe i mogą sobie nawet grać w STSIE ???? . o ile grają na faworyta oczywiście
lepiej mieć samo Pinnacle, bo możemy zawsze sobie zagrać o cokolwiek, jeśli limity Brokerowi są obce, i jeszcze coś wykręcić, z całym tym ascetyzmem, do tego tam jest opcja kto wygra następnego gema, więc zawsze można pograć za minimalną stawkę i się kręci zawsze jakoś do przodu, czasem coś wpadnie. zastanawiam się nad ***** jeszcze, jestem w kontakcie, ale widzę że Bet365 tylko za 80 Euro + 5% od depozytu i wypłaty, i BetFair łącznie na VPSie...więc w zasadzie nie wiem czym się to poza polskim Supportem będzie różnić od AsianConnect, ale czekam na informacje, będzie to albo AsianConnect. ***** jak zobaczę jakiegoś pisowca to zajebię, chcą to niech sobie wychodzą z Unii, zrobią sobie nowe ZSRR, czy tam jakieś tam Trójmorze, ale *****, takich legislacji kurwom nie daruję. muszę się zorientować co na to Ruch Kukiz15, bo na nich głosowałem, co prawda chodziło mi o 2 startujące z nich partie, no ale klub to klub jest zawsze. w tv nie pokazywali blokady mównicy czy kładzenia się na asfalcie w mojej obronie.
zanim uzupełnię wpis, mam pytanie do tych co mają konta na AsianConnect w przypadku gry na Pinbet, bądź gdzie indziej czy są jakieś limity po wygrywaniu, mówię o stałych limitach a nie na jakieś zdarzenia super rzadkie, bo takie ustalają często sami oferenci oryginalnie. wydaje mi się że na Pinbet nie powinno być, bo to Pinnacle, ale tu użytkownik coś dziwnego napisał że po 1500 Euro. tyle to i ja wykręciłem na sportmarket.com tylko później na eliminacjah do Rolanda Garrosa przegrałem (przykład jak niezawodność ważniejsza od stawek, kursy były tylko z BetFair i jak się zmieniła sytuacja po prostu nie było ofert). o tyle mnie to dziwi że nikt z takimi wygranymi nie założyłby przecież przez ich agenta konta na Bet365 czy BetFair...
zarobiki 2-3 tys mesięcznie, 20-30 rocznie, złotych, ja tam wiele nie potrzebuję ????
***** i VPN jeszcze trzeba założyć będzie. ten z Avg wystarczający na szybkość będzie, które są lepsze? nic ***** nie piszecie, o VPNach najszybszych, o Brokerach, wszystko człowiek sam przejść musi tą mękę. trzeba było chyba od razu trzepać typy przedmeczowe, zawsze by się skończyło z + bilansem z odbijaniem stawek a wtedy nic specjalnie nie jest takie ważne, kursy przedmeczowe a na żywo, problemy są same.
to na razie
 
M 78

michal89216

Użytkownik
zanim uzupełnię wpis, mam pytanie do tych co mają konta na AsianConnectw przypadku gry na Pinbet, bądź gdzie indziej czy są jakieś limity po wygrywaniu, mówię o stałych limitach a nie na jakieś zdarzenia super rzadkie, bo takie ustalają często sami oferenci oryginalnie. wydaje mi się że na Pinbet nie powinno być, bo to Pinnacle, ale tu użytkownik coś dziwnego napisał że po 1500 Euro na IBC. tyle to i ja wykręciłem na Sportmarket tylko później na eliminacjah do Rolanda Garrosa przegrałem (przykład jak niezawodność ważniejsza od stawek, kursy były tylko z BetFair i jak się zmieniła sytuacja po prostu nie było ofert). o tyle mnie to dziwi że nikt z takimi wygranymi nie założyłby przecież przez ich agenta konta na Bet365 czy BetFair...
zarobiki 2-3 tys mesięcznie, 20-30 rocznie, złotych, ja tam wiele nie potrzebuję ????
Przy Twoich planach na 100% nie zobaczysz limitów indywidualnych, gdy założysz konto Pinbet przez AsianConnect.
 
A 185

adikos

Użytkownik
W asianconnect tylko pierwsza wpłata jest free bo wpłata idzie do partnera handlowego(która zawsze jest darmowa), następne idą już jako przelew które standardowo płaci się 1,9%, a na VIP 1% choć na stronie piszą że zawsze jest free wpłata, poza tą jedną wadą gra w pinbet(pinnacle) jest ok.
 
H 63

harryangel

Użytkownik
z tego co się orientuję nikt nie przesłał informacji że zasilenie konta Brokera / gra na koncie Brokera / wypłata na rachunek bankowy / Skrill / Neteller jest nielegalna. ale sam mam dylemat na temat zasilania z konta (np walutowego), więc może ktoś zagadać czy łączyć się to może z jakimś ryzykiem. granie na Platforme Brokerskiej jest legalne, z tego co się orientuję mają takową na Sportmarket, i w Asianconnect. myślę że prawo płacić masz, natomiast ryzykiem może być wiarygodność firmy / samowola urzędnika.
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
O wiarygodnosc firmy nie ma sie co martwic akurat
Tam gra kupe ludzi i to za konkretne pieniadze omijajac te smieciowe buki gdzie limity nedzne jak i szybkie blokady kont
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Panowie kto gra w Sportmarket?
Jak tam wyglada weryfikacja i pierwsza wyplata?
Cos bym wyplacil i zrobil dla swietego spokoju weryfikacje bo suma sie powieksza
Dzieki
 
H 63

harryangel

Użytkownik
Panowie kto gra w Sportmarket?
Jak tam wyglada weryfikacja i pierwsza wyplata?
Cos bym wyplacil i zrobil dla swietego spokoju weryfikacje bo suma sie powieksza
Dzieki
Kolego, jeśli chodzi o wpłaty i wypłaty i Support to polecam Sportmarket, ale gry na Platformie SportmarketPro nie polecam w tenisie, bo nie ma tam BetFair a limit jest 50 Euro win na Pinnacle (i tak samo jest na niezależnym koncie Pinnacle). do weryfikacji wystarczy rachunek za mobilny internet, i ID, na Asianconnect starczy to + screen konta Skrill.
na Asianconnect masz dostępne konto np Pinnacle, ale konto to ma limit win 1 dolara (czyli jak to i kiedyś było dla Polaka), i 5 Euro stawki to sprawa minimalna.
transfer środków między kontami np Pinnacle, Matchbook, Pro itp jest darmowy na Sportmarket, natomiast na Asianconnect z tego co się orientowałem należy dokonać najpierw niezależnego depozytu oddzielnie a potem nie jestem pewien. przelewy z banku są darmowe w Sportmarket, 1% Skrill, Neteller, przelewy Skrill, Neteller darmowe (depozyty) w Asianconnect, ale nie było ostatnio dostępu do wpłaty na konto (mówili że mają chwilowe weryfikacje w ich banku czy coś takiego), wypłaty darmowe raz w miesiącu.
weryfikacje tu nie są problemem
 
H 63

harryangel

Użytkownik
Mam pytanko czy od brokera można na legalu wypłacać na konto bankowe?
Kolego, w Polsce nie ważne co jest legalne ale jak to zinterpretuje Urzędnik. ale myślę że przy kilkuset - kilku tysiącach nikt nie będzie tego przeglądał.
póki co Brokerzy są legalni, a także Platformy Brokerskie.
nikt Ci nie udowodni że przez Brokera grasz w BetFair.
 
P 0

przemm

Użytkownik
póki co Brokerzy są legalni, a także Platformy Brokerskie.
A możesz powiedzieć na jakiej podstawie tak twierdzisz? Tu nie chodzi o to czy ktoś Ci udowodni, że to był Betfair czy nie. Chodzi o uczestnictwo z zagranicznym zakładzie wzajemnym.

Ja bym bardzo chciał żeby Brokerzy oferujący dostęp do zakładów byli legalni, ale patrząc na obowiązujący stan prawny - nie są.
 
H 63

harryangel

Użytkownik
A możesz powiedzieć na jakiej podstawie tak twierdzisz? Tu nie chodzi o to czy ktoś Ci udowodni, że to był Betfair czy nie. Chodzi o uczestnictwo z zagranicznym zakładzie wzajemnym.
Ja bym bardzo chciał żeby Brokerzy oferujący dostęp do zakładów byli legalni, ale patrząc na obowiązujący stan prawny - nie są.
nie będziemy się spierać o interpretację prawną. wprost Brokerzy oferujący Platformy Brokerskie są legalni. oni nie są objęci podatkami, i nie byli uwzględnieni w ustawie. nie mogą płacić podatków bo są pośrednikami. natomiast jeśli chodzi o intencje ustawodawców i to czego oni by bardzo chcieli, nie są legalni bo pośredniczą w dostępie do tego do czego ustawodawcy chcą żebyśmy dostępu nie mieli. ustawodawca nie zakazał tak na prawdę MNIE GRAĆ sobie gdzieś tam w Curacao tylko chciał zmusić kogoś w Curacao żeby wobec mnie zastosował polskie przepisy co jest kuriozalne, ale jak ludzie wybierają to co wybierają, to mają to chcą i takie interpretacje że internet przypisany jest do miejsca gdzie dociera a nie skąd jest nadawany i gdzie ma siedzibę. nie jestem prawnikiem a każdy z nich tu będzie miał swoje zdanie. dlatego na wszelki wypadek lepiej płacić Skrillem czy Netellerem i nie mieć tych zmartwień a czy to się opłaca - to kwestia ile mamy zarobków na koncie.
co do mojej interpretacji prawa - ja MAM PRAWO GRAĆ GDZIE CHCĘ, i niezgodne z prawem jest zakazanie mi grania np na BetFair. dlatego rząd, nie ściga nas, tylko chciał opodatkować serwisy zagraniczne i prawo przerzucić na ich stronę. zakazanie mi korzystania z usług zagranicznych jest według mojej interpretacji niezgodne z prawem nawet jeśli ktoś by wpadł na pomysł żeby serio uchwalać taką ustawę (chyba że są to praktyki przestępcze). tak jak mogę pojechać sobie na Seszele i grać na Seszelach tak mogę to robić z Polski - na Seszelach. i na pewno są przepisy poprzez które wybroniłbym się w sądzie, czy międzynarodowym trybunale. niestety w polskim prawie często wygrywa interpretacja urzędnicza i prawo podrzędne (np ustawowy nieścisły przepis w kontrze do praw wynikających z konstytucji). moim zdaniem nie dyskutujemy w tym momencie o Brokerach tylko o tym czy uważasz że kilka lat temu też granie na Buku było nielegalne, moim zdaniem było legalne nawet jak ktoś miał w ustawach inne intencje. uznaję tylko problem wpisania konkretnego podmiotu na listę podmiotów zakazanych bądź odcięcie mnie od konta przez Właściciela Portalu a nie to że Urząd Skarbowy chce 100% podatek. wiem że Urzędnik w Polsce może, chociaż z moimi poglądami lepiej żeby nie próbował się wykazać wobec mnie, bo ja wolę więzienie i Urzędnika w Wiśle niż branie się za mnie bo mu coś się wydaje. mam za małe dochody żeby drżeć o to czy wszystko robię legalistycznie. jak bym zarabiał minimum 10 000 Euro rocznie albo był milionerem to może bym wolał działać ostrożniej. ja mogę zaryzykować procesy i stanie się &quot;precedensem&quot; bo po cichu wtedy to na pewno nie przejdzie ????
 
Do góry Bottom