>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Promocja w Totolotek - 100% do 1000 PLN plus 20zł freebet bez depozytu!

A 185

adikos

Użytkownik
Już wiem, tylko że 0 w tym logiki. W drugą stronę ktoś miał już przegrany mecz bo miał np 1,5 Kerber i ma zwrot. Po prostu nieuczciwy regulamin.
nie musi być w tym logiki ,bo zawsze w takich przypadkach regulamin danego buka jest nadrzędny, krecz w tenisie to zdarzenie rozliczane bardzo różnie u różnych bukmacherów u jednego buka wystarczy że zagrają 1 piłkę i większość zakładów jest ważna a u innego każdy krecz to zwrot niezależnie kiedy będzie.
 
F 19

footbalfan

Użytkownik
Z tą jedną piłką to już chyba przeszłość, kiedyś u większości tak było. Po prostu byłem zdenerwowany ponieważ przyzwyczajenie do bet365 zostało, a tam ten zakład byłby win. Zdrowo myśląca osoba przyzna rację, że jeżeli typ już wszedł, to powinien być wygrany.
 
A 185

adikos

Użytkownik
No i tu się mylisz bwin (pewnie go kojarzysz) po 1 piłce zalicza większość zakładów, i nie jest to jedyny buk który rozlicza po jednej piłce. Totolotek to nigdy nie będzie bet365 i im szybciej to do ciebie dotrze tym lepiej.
 
F 19

footbalfan

Użytkownik
Z Bwinem zaczynałem swoją przygodę jakieś 10 lat temu. Odniosłem się do tego że kiedyś u większości bukmacherów było tak jak piszesz, że po rozegranym jednym gemie, czy też piłce przyznawali WIN któremuś z zawodników, teraz jest to rzadko spotykane. Oczywiście że Totolotek nigdy nie dorówna Bet365, i nie musi to wcale do mnie docierać. Nie zamierzam Ci już tłumaczyć, że wygrany zakład to wygrany zakład, i ten regulamin do którego stosuje się Totolotek w tym przypadku okazał się porażką w stosunku do osób które miały taki sam zakład jak ja. Koniec rozkmin i spamu.
 
A 0

ad95

Użytkownik
Z tego co widzę, warunki obrotu uległy dość dużej zmianie:

&quot; Wymagany obrót : 3x Bonus i 3x Depozyt: w przypadku kwoty 700 zł: należy zagrać za 700 zł bonusu(z min kursem jednego meczu 2.0), a następnie za 3500zł z konta głównego( liczą się tylko te zagrania, gdzie kurs jednego meczu będzie min. 2,0). Każda wygrana za bonus jest przelewana na konto główne. &quot;

Tak więc nie wiem czy teraz jest to aż tak opłacalne jak kiedyś.
 
A 185

adikos

Użytkownik
Z tego co widzę, warunki obrotu uległy dość dużej zmianie:

&quot; Wymagany obrót : 3x Bonus i 3x Depozyt: w przypadku kwoty 700 zł: należy zagrać za 700 zł bonusu(z min kursem jednego meczu 2.0), a następnie za 3500zł z konta głównego( liczą się tylko te zagrania, gdzie kurs jednego meczu będzie min. 2,0). Każda wygrana za bonus jest przelewana na konto główne. &quot;

Tak więc nie wiem czy teraz jest to aż tak opłacalne jak kiedyś.
I co tu jest nowego ? te warunki są od 21 kwietnia, więc nic się nie zmieniło.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Bonus King na 15.05 w totolotek

5% więcej za Premier League

Postaw w poniedziałek kupon z minimalnym kursem 4 zawierający minimum 3 zdarzenia, w którym jedno z nich będzie meczem Premier League i zwiększ swoją wygraną aż o 5%!

Na skróty:
Minimalny kurs na kuponie 4
Kupon z min. 3 zdarzeniami
Zagraj angielską I ligę
Podwyższenie wygranej o 5%

Obstaw swój kupon!
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Bonus King na 16.05 w Totolotek

Bonus Ekstraklasa

Zagraj: Polska Ekstraklasa
Za minimum: 100 PLN
Otrzymasz bonus: 10 PLN
&lt;table id=&quot;ctl00_CPH_UCBonusPromotions_NavBar_ITC0i0_ctl00_Bonus_Table&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;td_Bonus_Row_Left&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;td_Bonus_Row_Right&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;td_Bonus_Row_Left&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;td_Bonus_Row_Right&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;td_Bonus_Row_Left&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;td_Bonus_Row_Right&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
B 6

bonusbet

Użytkownik
Bonus King na 16.05 w Totolotek
AKO z Ekstraklasą
Postaw w środę kupon z min. 4 zdarzeniami, w którym przynajmniej jedno z nich będzie dotyczyć dowolnego spotkania Ekstraklasy i odbierz bonus 20% od wniesionej stawki aż do kwoty 40 złotych.
Na skróty:
Zagraj kupon min. 4 mecze z min. 1 mecz z Ekstraklasy
Bonus 20% od zagrania
Max bonus do 40 zł Aby zagrać za otrzymany bonus, Twój kupon musi posiadać min. 1 zdarzenie z kursem 1,50
 
F 19

footbalfan

Użytkownik
Weź cwaniaczku schowaj się pod lampę, jak nie wnosisz nic do tematu. Do innych użytkowników, czytałem regulamin, ale wolę się upewnić, w regulaminie nie ma nic odnośnie 1 bonus na gospodarstwo, 1 IP etc.
EDIT: według lv nie ma ograniczeń.
 
A 185

adikos

Użytkownik
Nie ma wprost napisane tego ale bukmacher ma taki zapis w regulaminie :
&quot;5.4. Jeśli nastąpiło podejrzenie nadużycia bonusowego przez gracza, który otrzymał premię. Totolotek SA zastrzega sobie prawo do odmówienia bądź wycofania przyznanych środków bonusowych w niniejszej promocji.&quot;
Więc tu zawsze jest ryzyko że bonus przepadnie, ale jak chcesz to kombinuj to twoje ryzyko.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
AKO z Bundesligą w Totolotek.



Postaw w sobotę kupon Totolotek z min. 3 zdarzeniami, w którym przynajmniej jedno z nich będzie dowolnym meczem Bundesligi i odbierz bonus 20% od wniesionej stawki aż do kwoty 40 złotych.


1. Zagraj przez aplikację mobilną z podatkiem 6%
2. Postaw kupon w sobotę z min. 3 zdarzeniami. Przynajmniej jedno zdarzenie na kuponie musi dotyczyć Bundesligi
3. Zgarnij bonus 20% od zagrania. Maksymalny bonus do 40 zł
Na skróty:

  • Zagraj kupon min. 3 mecze z min. 1 mecz Bundesligi
  • Bonus 20% od zagrania
  • Max bonus do 40 zł

Rejestracja konta - odbierz freeebet 20PLN

---


Dołącz do ekipy Totolotka. Świetna oferta na początek przygody w zakładach bukmacherskich online. Zarejestruj się i odbierz bonus 100% aż do kwoty 700 zł !
Już za samo otwarcie konta otrzymasz w Totolotku darmowy zakład Freebet &lt;del&gt;10zł&lt;/del&gt; 20 zł na grę. Jest to specjalna promocja,tylko dla użytkowników forum.bukmacherskie.com Dodatkowo dla użytkowników aplikacji mobilnej Totolotek – podwyższenie wygranej o 6% + freebet 5 PLN za pierwszy mobilny kupon


Nigdzie nie znajdziesz takiej oferty powitalnej : sprawdź teraz!
! Pamiętaj aby wcześniej wyczyścić ciasteczka (cookies) żeby poprawnie zaliczyło rejestracje !
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Stały Bonus Liga Hiszpańska. Freebet 10 zł.

Postaw w niedzielę przynajmniej 50 zł na dowolne mecze hiszpańskiej 1. ligi w piłce nożnej i odbierz bonus w wysokości 10 zł!
1. Zagraj przez aplikację mobilną z podatkiem 6%
2. Postaw w niedzielę kupon za min. 50 zł na dowolne mecze z 1 ligi hiszpańskiej i odbierz bonus w wysokości 10 zł
3. Aby zagrać za bonus Twój kupon musi mieć min. 1 zdarzenie z kursem 2,00.
Rejestracja konta
 
Do góry Bottom