>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bieżące wydarzenia, newsy, komentarze

X 49

xxxx1234

Użytkownik
No sory, a kto jest ministrem sprawiedliwości? Kto jest prokuratorem generalnym? Zbigniew Ziobro więc do kogo mam mieć pretensje to on jest odpowiedzialny za to jak działają sondy i prokuratura. Co powiesz na temat afery reprywatyzacyjnej w Warszawie nawet nikt nie złożył zawiadomienia do prokuratury, więc o czym tutaj dyskutujemy.

Jak to określiłeś kto jest szefem &quot;najwyższej kasty&quot; nie jaki Zbigniew Ziobro więc kto powinien wyciągać konsekwencje wobec źle pracujących sądów i prokuratur?

Tekstami typu jak zwykły Kowalski ukradnie batonik za 1zł pójdzie do paki, a syn polityka PSL bierze udział w zbiorowym gwałcie i uchodzi mu to na sucho strzelasz sobie w kolano i tylko potwierdzasz teorie PO=PiS równa się jedno bagno przypomnę Ci, że od dwóch lat u władzy mamy PiS i skoro ta partia jest taka prawa i sprawiedliwa to dlaczego Ziobro nie wyciągnie konsekwencji wobec sędziego, który wydał niesprawiedliwy wyrok.
Afera podsłuchowa to jest jeden wielki żart przypomnę Ci tylko, że wyroki skazujące dostali kelnerzy i to był w grudniu 2016, albo w styczniu 2017 czyli już za rządów PISu. Więc nie rozumiem o co Ci chodzi konsekwencji wobec Nowaka i całej reszty nie chciało wyciągnąć PO-PSL logiczne bo to ich kolesie, więc dlaczego nie robi tego PiS skoro jest taki prawy i sprawiedliwy.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
No sory, a kto jest ministrem sprawiedliwości? Kto jest prokuratorem generalnym? Zbigniew Ziobro więc do kogo mam mieć pretensje to on jest odpowiedzialny za to jak działają sondy i prokuratura. Co powiesz na temat afery reprywatyzacyjnej w Warszawie nawet nikt nie złożył zawiadomienia do prokuratury, więc o czym tutaj dyskutujemy.

Jak to określiłeś kto jest szefem &quot;najwyższej kasty&quot; nie jaki Zbigniew Ziobro więc kto powinien wyciągać konsekwencje wobec źle pracujących sądów i prokuratur?

Tekstami typu jak zwykły Kowalski ukradnie batonik za 1zł pójdzie do paki, a syn polityka PSL bierze udział w zbiorowym gwałcie i uchodzi mu to na sucho strzelasz sobie w kolano i tylko potwierdzasz teorie PO=PiS równa się jedno bagno przypomnę Ci, że od dwóch lat u władzy mamy PiS i skoro ta partia jest taka prawa i sprawiedliwa to dlaczego Ziobro nie wyciągnie konsekwencji wobec sędziego, który wydał niesprawiedliwy wyrok.
Afera podsłuchowa to jest jeden wielki żart przypomnę Ci tylko, że wyroki skazujące dostali kelnerzy i to był w grudniu 2016, albo w styczniu 2017 czyli już za rządów PISu. Więc nie rozumiem o co Ci chodzi konsekwencji wobec Nowaka i całej reszty nie chciało wyciągnąć PO-PSL logiczne bo to ich kolesie, więc dlaczego nie robi tego PiS skoro jest taki prawy i sprawiedliwy.
Chłopie weź się trochę doucz bo takich bredni to dawno nie czytalem. Ziobro jest szefem sędziów? Ziobro może wyciągać konsekwencje wobec sędziów? O czym ty człowieku piszesz. Sędziowie sami siebie oceniają, pociągnięcie sędziego do odpowiedzialności karnej bądź dyscyplinarnej uzależnione jest od decyzji innego sędziego. No to tak jak sędzia na telefon Milewski, zamiast wylecieć to inny sędzia &quot;ukarał&quot; go przeniesieniem do innego sądu. Tak jest z tą kastą. Ziobro chce to zmienić, zapewne powinny cię ucieszyć te zmiany bo pewnie wiele wątków z twojego postu nie miałoby miejsca po zmianie prawa. Widzę że zachwycasz się Kukizem więc czemu Kukiz jest przeciwko reformie Ziobry, która powinna cię zadawalac?

Dziś kolejna skandaliczna decyzja najwyższej kasty. Korwin Mikke za strzelenie w pysk kapusia Boniego dostał 20tys zł kary. Czy to wina Ziobry że za strzelenie w pysk zdrajcy, donosiciela i TW trzeba zapłacić karę 20tys? Jakby kapuś Boni strzelił w pysk Korwina to pewnie sprawa byłaby umorzona.
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Ja dobrze o tym wiem, że zwolnienie sędziego jest prawie niemozliwe, nie muszę się zgadzać we wszystkim z Kukizem ale to jest moim zdaniem najlepszy kandydat. Ja cały czas slysze, że pis coś chce i na tym &quot;coś chce&quot; zleciało ponad dwa lata i nic się w tym kraju nie zmienia.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Ja dobrze o tym wiem, że zwolnienie sędziego jest prawie niemozliwe, nie muszę się zgadzać we wszystkim z Kukizem ale to jest moim zdaniem najlepszy kandydat. Ja cały czas slysze, że pis coś chce i na tym &quot;coś chce&quot; zleciało ponad dwa lata i nic się w tym kraju nie zmienia.
No ja też gdzieś tam kibicuję ruchowi Kukiza, choć w tej partii jest też kilku idiotów jak Tyszka czy Apel, a Kukiz kilkukrotnie mnie zawiódł. Mimo wszystko na plus i ten ruch jest dla mnie wyborem nr2.
Po drugie 17 miesięcy to nie ponad dwa lata jak pisałeś. Nie wiem czy wiesz ale mury pierwszych mieszkan+ idą w górę w Białej Podlaskiej. Wiem że nie wiesz i ja też nie wiedziałem bo PR w PiS leży i nie potrafią się pochwalić swoimi osiągnięciami. Jeśli nie widzisz żadnych pozytywnych zmian to po prostu jesteś ignorantem. Nawet w takim totalnym antypisie jak gazeta Rzeczpospolita przyznano że PiS zrobił dużo więcej w sprawie uszczelnienia poboru podatków niż przez poprzednie 10 lat. Powiedz jak w Polsce podnieść dzietnosc? Zaraz usłyszę że trzeba obniżyć podatki i takie blebleble. Czy Kukiz jak by doszedł do władzy to obniży podatki? Nie obniży! Już w 2006 Kukiz przybijal piątki z Tuskiem na &quot;błękitnym marszu&quot;, to dzięki też Kukizowi Tusk doszedl do władzy z podobnymi pomysłami obniżania podatków po czym większość została podniesiona.
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Ale podniesienie podatkow nie bylo wina kukiza tylko on chcial dobrze, zapewne wiele osob bylo slepo zapatrzonych w ryzego kretacza ;)
Prawda jest taka ze PIS jest zly, bawi sie z cala reszta sejmowa w podburzanie obywateli. Niestety ale PIS PO N SLD PSL to jedna i ta sama mysl przewodnia - okradaj narod swoj.
Pomysl 500plus jesli mialby byc zaleta to tylko patrzac na poprzednie rzady PO.
Niestety pozatym to tylko dokladanie do budzetu ktory i tak jest podziurawiony.
Najlepiej po prostu powinno byc to 500mniej w podatkach tak by moja pensja netto byla zblizona do brutto a zywnosc nie drozala z dnia na dzien.
Da sie robic takie rzeczy...
Czemu Tyszka jest &quot;idiota&quot;? Jesli on ma byc idiota to nie wiem jak nazwac poslow pisu cy po. Chyba bezmozgie yeti
 
W 10

wielkiszu111

Użytkownik
Platforma nigdy nie chciała przyjać do Polski uchodżców- kużwa leże!!! a najlepsze jest to ze oni dziś mówia to ze stosowną jak dla nich powagą- ot komedianci!!
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Wy się dziwicie, że Pis nikogo nie umie rozliczyć, przecież to są kompletni amatorzy i nieudacznicy, poczytajcie:

http://crowdmedia.pl/komisja-ds-amber-gold-to-nie-tusk-a-kaczynski/
Pacz chopie amatorzy i nieudacznicy z Pisu, to zobacz to
https://mobile.twitter.com/michalgornicki/status/862906400548245504/photo/1

Zobacz ten wykresik i zobacz analogię do lat 2005-2007 i teraz. Nieudacznicy przy władzy osiągają takie wyniki? A co z &quot;fachowcami z PO&quot;? Jak to się dzieje że nieudacznicy wykręcaja takie wyniki, spółki skarbu państwa uzyskuja rekordowe dochody pod wodzą pisiewiczów, a jak byli &quot;fachowcy z PO&quot; to słyszeliśmy że nic się nie da, na nic nie ma pieniędzy
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Obecna dobra sytuacja gospodarcza to przede wszystkim zasługa PO, które zostawiła państwo w rewelacyjnym stanie (choć niby wg PiSu Polska była w ruinie), samo przyśpieszenie gospodarki od wejścia Polski do UE w 2004r, którego nie da się na szczęście zatrzymać nawet nieudolnymi rządami polityków oraz świetną koniunkturą międzynarodową. Jeśli ktoś myśli, że to zasługa wyłącznie PiSu nie ma pojęcia o ekonomii. Oczywiście 500+ stworzyło popyt wewnętrzny. Morawiecki też jest jednym z niewielu ludzi w tym rządzie którzy są kompetentni i ogarniają, ale nie łudźmy się - po prostu gospodarka ma niezłego kopa co nie jest zasługą żadnych polityków czy to z PO czy z PiSu tylko naszej ciężkiej pracy - wszystkich Polek i Polaków, całego Narodu Polskiego.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Obecna dobra sytuacja gospodarcza to przede wszystkim zasługa PO, które zostawiła państwo w rewelacyjnym stanie, samo przyśpieszenie gospodarki od wejścia Polski do UE w 2004r, którego nie da się na szczęście zatrzymać nawet nieudolnymi rządami polityków oraz świetną koniunkturą międzynarodową. Jeśli ktoś myśli, że to zasługa wyłącznie PiSu nie ma pojęcia o ekonomii. Oczywiście 500+ stworzyło popyt wewnętrzny. Morawiecki też jest jednym z niewielu ludzi w tym rządzie którzy są kompetentni i ogarniają, ale nie łudźmy się - po prostu gospodarka ma niezłego kopa co nie jest zasługą żadnych polityków czy to z PO czy z PiSu tylko naszej ciężkiej pracy - wszystkich Polek i Polaków, całego Narodu Polskiego.
Hahaha, ta pewnie a rekordowe zyski np Orlenu z zeszłego roku, w tym roku tylko w pierwszym kwartale Orlen zarobił 2mld zł, rekordowa sprzedaż w historii paliw Orlenu to zasługa PO? No proszę udowodnij mi tu zasługę PO. Jedziesz nie stygniesz.

Poza tym w tamtym tygodniu wszyscy dowiedzieliśmy się od polityków PO, że to iż obecnie w Polsce nie ma żadnego uchodźcy z Syrii czy Afryki jest zaslugą... PO.

&quot;PO zostawiło Polskę w rewelacyjnym stanie&quot; - chłopie zdejmij już te różowe okulary.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
No i zaczyna się spełniać mój scenariusz sprzed kilku miesięcy co można poczytać na stronach siedemdziesiątych któryjs.

Pamiętacie? 27-1!!!!!! Kompromitacja PiS w Brukseli! Kompromitacja Szydło! Tusk ograł Kaczyńskiego!

27-1!!!!! Hahaha hahaha!

Wspaniały był ten wczorajszy wywiad Tuska dla PAP, gdzie mówi że jak Polska nie przyjmie uchodźców to musi się liczyć z sankcjami. A tu czytam sobie dziś na niemieckiej Interii że &quot;Tusk twarzą sankcji?&quot; Narazie z pytajnikiem, ale to ogromne pole dla partii rządzącej żeby tego kurdupla rudego rozwalcowac na placek. Coś pięknego.
Poza tym PO i Schetyna tak zaplątali się w kwestiach imigrantów że PiS ma kilka godzin darmowych materiałów na przedwyborcze spoty na rok 2019.
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Nie wiem po co te brednie piszecie ???? Ja już nie jestem za nikim w obecnym sejmie. Czy to PiS czy PO to dla mnie to samo. Każda partia robi tak aby dopiec drugiej. Obecne rządy nie idą do dobrego bo i jedni zawzięci i drudzy. Mam nadzieje, że nie dojdzie tylko do jakiś zamieszek. A jak będą wybory i pojawi się ktoś nowy i będzie miał całkiem niezłe pomysły to zagłosuję na niego, a jak nie to głos pójdzie na Korwina bo on od kilkunastu lat wygłasza te same poglądy .
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Czekałem na to :grin:
Gdyby PiS nie robił nic złego z sądownictwem i nie zniszczył naszej reputacji w Europie i na Świecie to wybaczył bym stadniny koni, lex Szyszko, reformę gimnazjów ponieważ na całe szczęście nie zniszczyli gospodarki (narazie) wbrew wielu obawom. Gdyby ta partia nie wykraczała po za ramy konstytucyjne następne wybory miała by podane na talerzu bo pomysł 500+ był genialny i okazało się, że są jednak środki. Oni przez tą swoją nienawiść i wietrzenie wszędzie spisków i układów sami sobie nie to, że strzelili w stopę, ale ucieli obie stopy i ręce. Rządy narodowo - mocherowo - rodzinne to nie moja bajka, ale taka jest demokracja i szanuję ją. Chodzi o to, że rząd uderza w polską rację stanu i interesy narodowe, a do tego nie przestrzega Konstytucji i to na marginesie nie ma żadnego uzasadnienia politycznego.
Wracając jednak do gospodarki to zauważyłem, że wszystko jest droższe niż w 2015 r i słyszę tak, że wszędzie tak ludzie mówią więc z tą gospodarką też nie jest tak kolorowo. Nie znam jednak statystyk GUSu więc arbitralnie się nie wypowiadam na ten temat. Generalnie gospodarka to jest najmocniejszy punkt tego rządu. Kibicowałem od początku pomysłom uszczelnienia VATu i cieszę się, że to jest realizowane. PKB jak i wiele innych wskaźników idzie do góry. Jest ogromny optymizm konsumpcyjny, ale pamiętajmy też o ogromnym zadłużeniu kraju. PO robiła to samo i PiS to samo robi. I znowu w tym wątku plus dla KUKIZ&#39;15 który oprócz Nowoczesnej też o tym mówi. Myślę, że w następnych wyborach KORWIN się zjednoczy z KUKIZ&#39;15 i odbiorą wielką część elektoratu PiSowi. Sam znam kilka osób, które głosowały na PiS, a teraz chcą głosować na KUKIZ&#39;15. To mnie osobiście bardzo cieszy bo to jest ruch do głębi proobywatelski.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Nie wiem po co te brednie piszecie ???? Ja już nie jestem za nikim w obecnym sejmie. Czy to PiS czy PO to dla mnie to samo. Każda partia robi tak aby dopiec drugiej. Obecne rządy nie idą do dobrego bo i jedni zawzięci i drudzy. Mam nadzieje, że nie dojdzie tylko do jakiś zamieszek. A jak będą wybory i pojawi się ktoś nowy i będzie miał całkiem niezłe pomysły to zagłosuję na niego, a jak nie to głos pójdzie na Korwina bo on od kilkunastu lat wygłasza te same poglądy .
Sorry, ale PiS ≠ PO, może w kilku kwestiach tak, np. przy obsadzaniu stanowisk swoimi ludźmi, no ale kto by nie rządzi to i tak będzie to samo w tej kwestii. Natomiast jeśli chodzi o PiS i Kaczyńskiego to można ich lubić czy nie lubić lecz każdy kto śledzi politykę musi przyznać że mają swoją wizję Polski, mają swoje pomysły i ciekawe projekty (oczywiście jednym się podobają, innym nie). A jaki program miała i ma PO? Polaczki macie ciepłą wodę w kranie? To spierd***jcie i bądźcie nam za to wdzięczni. Co oni zrobili przez 8lat? Jedyne ich przedsięwzięcie godne pochwały to orliki, tyle godnych pochwały projektów a ponoć tyłu fachowców w PO i nic znaczącego nie wymyślili przez tyle lat?. A Kaczyński jak powie że będzie 500+ to będzie, jak powie że wybuduje mieszkanie+ to już się budują, jak powie że przekopie mierzeje to wiem że ja przekopie, jak mówi że będzie kanał do Świnoujścia to będzie, jak mówi że obniży wiek emerytalny to go rzeczywiście obnizy, jak powiedział że będzie centralny port lotniczy to wiem że on powstanie, jak powiedział że trzeba odbudować polskie stocznie to zaczyna to iść w tym kierunku, itp. itd mógłbym tu jeszcze sypać setkami innych przykładów. Właśnie centralny port lotniczy to jest znakomity dowód na to że Pis≠PO. PO lata temu też to zapowiadała że taki port powstanie i co? Nic, czyli tak jak zawsze. Jestem pewien że ten port teraz powstanie. PO &quot;budowało&quot; przez lata elektrownię atomową przy czym chyba stanęli przy 1% realizacji tego projektu, prezesa powołali, kilka milionów pensji dostał a nawet lokalizacji tej elektrowni nigdy nie ustalili. Ci idioci mieli wybudować stadion narodowy za 1mld zł, a okazało się że kosztował 2mld zł, najdroższe autostrady w Europie, gazoport w Świnoujściu, który powstał z inicjatywy drugiego Kaczyńskiego (wspaniały pomysł) oczywiście jakby nie inaczej wybudowany z 2 czy 3letnim opóźnieniem.

Matematycznie nie ma szans obronić twojej wersji ze PiS=PO. Patologia obywatelska ma i miała ogromną osłonę medialną, tak naprawdę ta partia to banda nieudaczników którzy zmarnowali Polsce aż 8 lat.
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Sorry, ale PiS ≠ PO, może w kilku kwestiach tak, np. przy obsadzaniu stanowisk swoimi ludźmi, no ale kto by nie rządzi to i tak będzie to samo w tej kwestii. Natomiast jeśli chodzi o PiS i Kaczyńskiego to można ich lubić czy nie lubić lecz każdy kto śledzi politykę musi przyznać że mają swoją wizję Polski, mają swoje pomysły i ciekawe projekty (oczywiście jednym się podobają, innym nie). A jaki program miała i ma PO? Polaczki macie ciepłą wodę w kranie? To spierd***jcie i bądźcie nam za to wdzięczni. Co oni zrobili przez 8lat? Jedyne ich przedsięwzięcie godne pochwały to orliki, tyle godnych pochwały projektów a ponoć tyłu fachowców w PO i nic znaczącego nie wymyślili przez tyle lat?. A Kaczyński jak powie że będzie 500+ to będzie, jak powie że wybuduje mieszkanie+ to już się budują, jak powie że przekopie mierzeje to wiem że ja przekopie, jak mówi że będzie kanał do Świnoujścia to będzie, jak mówi że obniży wiek emerytalny to go rzeczywiście obnizy, jak powiedział że będzie centralny port lotniczy to wiem że on powstanie, jak powiedział że trzeba odbudować polskie stocznie to zaczyna to iść w tym kierunku, itp. itd mógłbym tu jeszcze sypać setkami innych przykładów. Właśnie centralny port lotniczy to jest znakomity dowód na to że Pis≠PO. PO lata temu też to zapowiadała że taki port powstanie i co? Nic, czyli tak jak zawsze. Jestem pewien że ten port teraz powstanie. PO &quot;budowało&quot; przez lata elektrownię atomową przy czym chyba stanęli przy 1% realizacji tego projektu, prezesa powołali, kilka milionów pensji dostał a nawet lokalizacji tej elektrowni nigdy nie ustalili. Ci idioci mieli wybudować stadion narodowy za 1mld zł, a okazało się że kosztował 2mld zł, najdroższe autostrady w Europie, gazoport w Świnoujściu, który powstał z inicjatywy drugiego Kaczyńskiego (wspaniały pomysł) oczywiście jakby nie inaczej wybudowany z 2 czy 3letnim opóźnieniem.

Matematycznie nie ma szans obronić twojej wersji ze PiS=PO. Patologia obywatelska ma i miała ogromną osłonę medialną, tak naprawdę ta partia to banda nieudaczników którzy zmarnowali Polsce aż 8 lat.

Zluzuj trochę i nie bądź tak zapatrzony w PiS ;). Jest 500 plus i fakt to jest dobry program bo należy się szczególnie ubogim ale np ja jestem młody i nie mam dzieci i tylko na tym tracę. Ceny w sklepach w górę poszły i tyle mi z tego. Mieszkanie dla młodych super ale przeczytaj reguły . Takich mieszkań ma powstać 8 tyś gdzie u nas zapotrzebowanie jest kilkunastokrotnie większe. Te mieszkania to najpierw mają kolejność osoby niepełnosprawne,z domu dziecka,ubogie itp tzw normalni młodzi co pracują nie mają szans zbytnio na takie coś. Wiek obniżą to super ale tez miej to na uwadze, że będzie mniej emerytury. Nie chce ich krytykować bo mają dobre pomysły ale muszą je udoskonalać bo nie ma ideałów w ich planach.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
centralny port to genialne rozwiazanie - wybuduje sie jeden zeby lotniska w warszawie, lodzi i modlinie upadly lub ledwo zipaly ; az dziwne ze na lokalizacje nie wybrali torunia.
widze prawdziwych fanow pisu w rozowych okularach :cool:
 
T 33

trm

Użytkownik
Adamo80 dalej jesteś za nieskrępowanym przyjmowaniem uchodźców? Pisałeś niedawno, że te 7 tysięcy to żaden problem, bo czym to jest w zamian za dobre relacje z UE. Czy może też myślisz podobnie jak pewna redaktorka GW, że co z tego jak zrobią u nas kolejny Londyn/Manchester/Paryż/Niceę/Brukselę/Berlin, walić zamachy, ważne, że pewne grupy osób będą zadowolone?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
&quot;41-letni afgański mężczyzna zabił 5-letniego rosyjskiego chłopca na terenie ośrodka dla azylantów pod Regensburgiem, na południu Niemiec - informuje Reuters.&quot;
Przecież to ścierwo jak się rozmnży, to strach pomyśleć co się tam będzie działo. Za kilkadziesiąt lat, w takich krajach jak Niemcy czy Francja przejmą władze, bo to się mnoży jak króliki i co wtedy? Wojna jest nieunikniona, oczywiście Polska będzie jednym z głównych wrogów jako ta chrześcijańska. Najlepsze jest to że obecnie głównym faworytem to zostania kanclerzem Niemiec jest Merkel, czyli główny winowajca tego co się dzieje na zachodzie Europy. Jedynym który może jej zagrozić jest Schulz który by pewnie tego gówna przyjął jeszcze więcej. Macron wybrany we Francji... Przecież w tych krajach ludzie chyba wyłączyli mózgi... Dodam jeszcze żeby co poniektórzy zaczęli w końcu odróżniać uchodźców którzy uciekają od wojny od tego ścierwa ciapatego co przyjeżdża do Niemiec za socjalem. Co nie zmienia faktu, że do tych uchodźców którzy nie przestrzegają prawa międzynarodowego powinno się strzelać. Bo jeśli są w bezpiecznym kraju, gdzie nie ma wojny nie mają prawa przekraczać granic, nie mówiąc o tym że nielegalnie przekraczając granice danego kraju, powinno się robić to co na granicy USA z Meksykiem, czyli po prostu strzelać. Nie przeszkadza mi jak widzę jakiegoś Araba w Polsce i sprzedaje sobie np. kebaby. Bo on pracuje, dostosowuje się najczęściej do naszej kultury i zasuwa na polskie PKB, ale to co się dzieje głównie w Niemczech, Francji czy Szwecji to głowa mała. A jak czytam że jakiegoś pieprzonego Araba za gwałt tylko ostrzegli i dali grzywną bo on &quot;nie rozumiał słowa nie&quot; to się nóż w kieszeni otwiera. Ale mają co chcieli...
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Adamo80 dalej jesteś za nieskrępowanym przyjmowaniem uchodźców? Pisałeś niedawno, że te 7 tysięcy to żaden problem, bo czym to jest w zamian za dobre relacje z UE. Czy może też myślisz podobnie jak pewna redaktorka GW, że co z tego jak zrobią u nas kolejny Londyn/Manchester/Paryż/Niceę/Brukselę/Berlin, walić zamachy, ważne, że pewne grupy osób będą zadowolone?
Te 7 tys. co to mieliśmy przyjąć to ściema. Wgadują nam tu te łźe media i ich politycy że 7 tys w 40 mln kraju? Co to jest. Natomiast nikt nie mówi że to jest NARAZIE 7tys, to jest grupa z 120 tys. przebywających w Grecji i Italii. A co z pozostałymi 1,5 mln uchodźców co już są w Europie i z tymi którzy właśnie płyną na pontonie czy tymi którzy zamierzają przybyć do Europy? Przecież oni będą dzieleni w kolejnych transzach. Do tego nie mówią nam że ci &quot;uchodźcy&quot; mają prawo sprowadzić do siebie swoje rodziny. A wiemy jak wielkie są arabskie rodziny. Ci debile wmawiają nam że powinniśmy sprowadzać matki z dziećmi. Tylko że matek i dzieci to jest 20% w całej puli, a poza tym nie można sobie wziąć dzieci, a te byczki to kto ma niby przyjąć?
Przeczytajcie to, po tylu zamachach w całej Europie w Niemczech w Die Welt jakiś bystrzacha wpadł na to że jednak islam ma coś wspólnego z zamachami terrorystycznymi. Niesamowite!
http://fakty.interia.pl/swiat/news-niemieckie-media-dlaczego-muzulmanie-nie-protestuja,nId,2402555
 
Do góry Bottom