>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Promocja w Totolotek - 100% do 1000 PLN plus 20zł freebet bez depozytu!

S 508

slukasz123

Użytkownik
Witam,
Decyzją działu bukmacherskiego limit pozostaje 250zł/1 dzień.
Pozdrawiam
Dział Obsługi Klienta |

Jak widac mozna dorobic sie i tego limitow ????
 
D 15

dimic

Użytkownik
Nie wypowiadam się o zasadach aktualnego bonusu, bo już sporo było na jego temat napisane, no ale kursy i ich konkurencyjność biorąc pod uwagę innych bukmacherów (a jeszcze podatek...), oferta na niektóre spotkania też za uboga niestety. Nie zapowiada się żeby którykolwiek Polski bukmacher mógł choć trochę konkurować z zagranicznymi.
 
J 9

j00dm

Użytkownik
Dokładnie opisz swoją sytuację bo miałem zakładać konto i chyba odpuszczę.
Ja grając bety po 500-1k nie dostałem żadnego limitu. Zdążyłem w tydzien obrócić bonus + zagrać pare meczów i wypłacić wszystko. Nie polecam zaczynania gry po zmianie warunków obrotu pierwszej wpłaty. Jedynie pozostaje korzystanie z gry w piątki bez podatków i szukania jakis perełek z kursami bo zdarza im sie przysnąć
 
michauek 233

michauek

Forum VIP
Witam, mam pytanie odnośnie nowych zasad obrotu bonusu w totolotku. Czy do obrotu liczą się WSZYSTKIE kupony, które spełniają warunki, niezależnie czy są wygrane czy przegrane? Czy też do obrotu liczą się tylko wygrane kupony?
Drugie pytanie - rozumiem, że mogę obstawiać między czasie kupony niespełniające wymagań obrotu i wygrane normalnie doliczają się do salda, lecz nie liczą się do obrotu?
-----------------------------------------
Odpowiedź uzyskana na czacie w TOTOLOTKU - może komuś się przyda: do obrotu liczą się wszystkie kupony spełniające warunki obrotu, zarówno przegrane i wygrane. Ponadto oczywiście &quot;między czasie&quot; można grać inne kupony, których wygrane doliczą się do salda, ale nie do obrotu.
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
Witam,
Decyzją działu bukmacherskiego limit pozostaje 250zł/1 dzień.
Pozdrawiam

Dział Obsługi Klienta |


Jak widac mozna dorobic sie i tego limitow ????
Haha jesteś mistrzem. Równość obywatelska ;)
Polacy wszędzie widać sobie radzą.
 
papuga 6

papuga

Użytkownik
@Tak można,
całkiem fajny buk i dobra promocja, dość łatwo z niej skosić kasę bo warunki obrotu naprawdę w porządku.
 
papuga 6

papuga

Użytkownik
Warunki zmieniły się z 2x bonus + depozyt po kursach 2.0 na obrót 3x, więc chyba nie taka tragedia, czy coś pominąłem?
 
F 19

footbalfan

Użytkownik
Uwaga. Opiszę Wam swoją żenującą sytyację, pokazującą jak Totolotek oszukał mnie z wygranym typem. Postawiony zakład w tenisa pomiędzy A Kerber- E Bouchard. Moj typ +1,5 Bouchard. Wynik pierwszego seta 6:3 dla Bouchard, więc mój typ już niezależnie od wyniku końcowego jest wygrany. Mecz zakończył się skreczem przy wyniku 1 i 5-0 w gemach. Totolotek rozliczył ten typ po kursie 1.00, dlaczego? Zrozumiałe by było gdyby typ dotyczył ilość setów, gemów, zwycieżcę, wtedy to by było zrozumiałe, a tak niestety niesprawiedliwie się może poczuć człowiek, bo typ trafiony a zysku brak. Ogromny minus!
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Uwaga. Opiszę Wam swoją żenującą sytyację, pokazującą jak Totolotek oszukał mnie z wygranym typem. Postawiony zakład w tenisa pomiędzy A Kerber- E Bouchard. Moj typ +1,5 Bouchard. Wynik pierwszego seta 6:3 dla Bouchard, więc mój typ już niezależnie od wyniku końcowego jest wygrany. Mecz zakończył się skreczem przy wyniku 1 i 5-0 w gemach. Totolotek rozliczył ten typ po kursie 1.00, dlaczego? Zrozumiałe by było gdyby typ dotyczył ilość setów, gemów, zwycieżcę, wtedy to by było zrozumiałe, a tak niestety niesprawiedliwie się może poczuć człowiek, bo typ trafiony a zysku brak. Ogromny minus!
Każdy bukmacher ma swoją politykę dotyczącą kreczów w tenisie, jak są one rozliczane i jak skutkują na dane typy. Oczywiście zgadzam się z Tobą, że jest to bezsensowne w takim wypadku, jak Twój, ale totolotek robi tak zawsze z kreczami i po prostu musisz na przyszłość zapamiętać.
 
F 19

footbalfan

Użytkownik
Już wiem, tylko że 0 w tym logiki. W drugą stronę ktoś miał już przegrany mecz bo miał np 1,5 Kerber i ma zwrot. Po prostu nieuczciwy regulamin.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Już wiem, tylko że 0 w tym logiki. W drugą stronę ktoś miał już przegrany mecz bo miał np 1,5 Kerber i ma zwrot. Po prostu nieuczciwy regulamin.
No tak, ale w innym przypadku możesz Ty okazać się szczęśliwcem, który dzięki takiemu regulaminowi na tym skorzysta ;) Wszystko działa w dwie strony ;) To tak samo, jak z kartkami w piłce nożnej - jeśli chcesz grać overy, lepiej grać np. w forbet, bo mają linie na kartki, gdzie czerwona jest liczona jak dwie, a druga żółta, to sumarycznie jako 3. Jeśli znów undery, to sprawdzi się np. lvbet, który zalicza tylko żółte kartki ;) Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :jezora:
 
Do góry Bottom