>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Expekt - opinie

R 32

rafael1987

Użytkownik
Nawet konta na limicie promocje dostaja hehe. A potem co wypłata tylko na konto bankowe. Maja zastrzeżone w regulaminie jak im sie odwidzi skrill. Nie dziekuje.
 
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
Kursy na piłkę nożna zawsze były tu takie słabe? Mam teraz tylko porównanie do unibwet i nie wiem czy to teraz tak się pozmieniało, czy zawsze tak słabo było?
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
szkoda ze czytanie ze zrozumieniem kuleje.
Informujemy Cię, że z dniem 24 kwietnia 2017 zawieszamy działalność pokerową na terenie Polski. Jest to spowodowane wycofaniem się naszych dostawców oprogramowania.
 
eloiemanko 0

eloiemanko

Użytkownik
Witam, mam pytanie do osób, które graja na expekcie i robią wypłaty do pko/inteligo.
Mianowicie, załozyłem sobie ostatnio konto na expekcie, wygrałem 5 stów i zlecilem wyplate, wpłaty dokonalem za pomoca karty visa i wypłate chcialem rowniez na karte, niestety mój cholerny bank odrzucił wypłate. Na czacie expektu poinformowali mnie zebym załaczył wyciag z konta to pieniadze zostana wyslane przelewem na konto, tylko obawiam sie ,ze pko moze odrzucić równiez przelew.. wypłacał ktos moze ostatnio kase do pko ? wie może czy przelew przejdzie ?
 
gda1979 31

gda1979

Użytkownik
Witam, mam pytanie do osób, które graja na expekcie i robią wypłaty do pko/inteligo.
Mianowicie, załozyłem sobie ostatnio konto na expekcie, wygrałem 5 stów i zlecilem wyplate, wpłaty dokonalem za pomoca karty visa i wypłate chcialem rowniez na karte, niestety mój cholerny bank odrzucił wypłate. Na czacie expektu poinformowali mnie zebym załaczył wyciag z konta to pieniadze zostana wyslane przelewem na konto, tylko obawiam sie ,ze pko moze odrzucić równiez przelew.. wypłacał ktos moze ostatnio kase do pko ? wie może czy przelew przejdzie ?
Jak dla mnie głupotą jest przelewanie kasy do państwowego banku, w którym zatrudniona jest masa ludzi związana z partią, która zafundowała nam ostatnią ustawę. Oczywiste jest, że klienci PKO którzy robią jakiekolwiek operacje bankowe związane z nielegalnymi bukami będą pierwszymi ofiarami nowej ustawy. Nie dość, że przypał z bezpośrednim przelewaniem na konta bankowe był od dawna, to jeszcze próbujesz to robić do banku, który jest bezpośrednio powiązany z władzą. Zero wyobraźni...
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Jak dla mnie głupotą jest przelewanie kasy do państwowego banku, w którym zatrudniona jest masa ludzi związana z partią, która zafundowała nam ostatnią ustawę. Oczywiste jest, że klienci PKO którzy robią jakiekolwiek operacje bankowe związane z nielegalnymi bukami będą pierwszymi ofiarami nowej ustawy. Nie dość, że przypał z bezpośrednim przelewaniem na konta bankowe był od dawna, to jeszcze próbujesz to robić do banku, który jest bezpośrednio powiązany z władzą. Zero wyobraźni...
Pierwsza sprawa. Po co tak bezpośrednio dajesz z karty i wypłata na kartę? Druga sprawa. Nawet przed 1 kwietnia masa osób miała problemy właśnie z PKO ! Najgorszy bank jeśli chodzi o sprawy bukmacherskie!
Trzecia sprawa. Tak trudno założyć sobie skrilla i wpłacać i wypłacać na niego i dopiero potem na konto? I nikt by się nie przyczepił...

Jak chcesz pograć w zagranicznym buku to radzę zmienić bank najlepiej na jakiś prywatny typu mbank czy alior i założyć sobie skrilla
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Pierwsza sprawa. Po co tak bezpośrednio dajesz z karty i wypłata na kartę? Druga sprawa. Nawet przed 1 kwietnia masa osób miała problemy właśnie z PKO ! Najgorszy bank jeśli chodzi o sprawy bukmacherskie!
Trzecia sprawa. Tak trudno założyć sobie skrilla i wpłacać i wypłacać na niego i dopiero potem na konto? I nikt by się nie przyczepił...

Jak chcesz pograć w zagranicznym buku to radzę zmienić bank najlepiej na jakiś prywatny typu mbank czy alior i założyć sobie skrilla
Nie wiem czy się orientujesz ale Expekt zablokował Skrila, przynajmiej większości. Nie wiem czy wszystkim
 
M 98

maczi

Użytkownik
Chciałem podzielić się opinią na temat Expekt, przy okazji chciałem zapytać Państwa o kilka kwestii. Mam nadzieję że sobie pomożemy.

Po zaprzestaniu działalności Bet365 wróciłem do expekt w którym kiedyś już grałem, ale wycofałem się po przegraniu sporej ilości gotówki. Wówczas przestałem grać w ogole. Jak wróciłem, to do 365. Aż do 1 kwietnia. Sam Expekt wg mnie jest niezły, kursy zazwyczaj niższe niż u reszty, brak transmisji, reakcje live są ok. Jest Cashout, ale nie korzystam, dobry kursy live.

Aplikacja. Jedno słowo. Tragedia. Nie wiem, czy związane jest to z systemem iOS 9.3 na moim tablecie, ale czasem postawienie zakładu trwa 15 minut i nie zawsze zakończone jest sukcesem. Czy u Was jest podobnie ? Nierzadko postawienie live mija się z celem. Mając włączone powiadomienia z flashscore czasem chcę postawić coś live, i zanim to zrobię, drużyna na którą stawiałem strzela bramkę... masakra. Smaczki takie jak wyłączenie się aplikacji podczas wpisywania kursu pominę, bo jak sobie przypominam to mnie krew zalewa.

Wypłaty ok, ostatnio chciałem wypłacić pieniądze i nie dotarły do mnie, okazało się że potrzebna jest weryfikacja. Może wiąże się to ze zmianą konta do wypłat - zmieniłem na walutowe, bo wypłata po kursie euro równym 4,02 mało mnie interesowała. Wysłałem dowód, wyciąg i załatwione. Kasa na drugi dzień. Max trzeci.

Dzisiaj chciałem się dowiedzieć jak z wypłatą na skrill. Okazało się że tylko jeśli wpłacam na to konto to jest możliwe.

Obawiam się, bo już sporo pieniędzy z expekt do mnie przyszło. Boję się problemów z bankiem, może macie jakieś rady ?

Pozdrawiam, mam nadzieję, że trochę wam pomogę swoim wpisem.
 
anotherworld 1

anotherworld

Użytkownik
Ktoś korzystał z ich bonusu zwrot do 222zł w razie nietrafienia pierwszego zakładu ? Chciałbym wpłacić 222zł postawić zdarzenie na które w Expekcie kurs jest wyjątkowo wysoki w stosunku do innych bukmacherów (1.75) i w razie wygranej/przegranej zwinąć. Nie robią (przy takiej strategii) zaraz w czasie rzeczywistym dodatkowych wymogów co do wygranej asekurowanej bonusem/przegrania i zwrotu 222zł ?
 
Do góry Bottom