>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour - Madryt - 07.05-14.05.2017

Status
Zamknięty.
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Pouille - Herbert 2 4.3 ✅✅;)
Marathon


Pouille dzisiaj wycofał się z debla, podobno chory z gorączką. Po takim kursie lekko warto spróbować. Nawiasem cegła w Madrycie wcale nie stawia serwismenów na straconej pozycji, dość szybka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Ale ze Monfils przegral 0-7 w tie-breaku trzeciego seta z Simonem, to ja juz nic nie rozumiem, jak nie rozumiem wyniku 6-0 0-6 po dwoch setach, jakby kobiety ze soba graly i pms przyszedl w pierwszym secie jednemu a w nastepnym drugiemu. Jak mawia klasyk ze Szczecina pan szef alkoholikow przy stluczce taxi z osiedlowa fura &quot;co sie dzieeeje?&quot;
Do stanu 6-0, 0-6, 3-0, Monfils grał, później przyszedł uraz coś ze stopą, wzial medicala, ale widać nie pomogło, miał grymas bólu na twarzy, mógł kreczować, ale zagrał do końca, pewnie gdyby ni ten uraz to Monfils by to ogarnał na luzie.
 
P 7

pablitos85

Użytkownik
Tak podobno gorączka i infekcja wirusowa się wdarła, wczoraj leżał w łóżku cały dzień można zaryzykować
Post dotyczy zdrowia Lucasa Pouille o którym wspomniał wyżej maximus88
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Carreno-Busta P. - Paire B.
DW: 2:0
Kurs: 1.96 unibet
Mecz z gatunku solidność vs elektryczność.
Carreno-Busta powoli staje się coraz lepszym zawodnikiem i czuję, że jeszcze w tym roku na mączce dużo ugra punktów i pieniędzy. Jasne, nie jest to efektowny zawodnik, ale pełen walki pasji i solidności w każdym odbiciu. Właśnie z takimi rywalami nie cierpi grać jego dzisiejszy rywal, czyli Paire. Gosc, który jakieś umiejętności ma, ale starsznie szybko się irytuje i właśnie tacy zawodnicy jak Hiszpan odbierają mu całą przyjemność z gry. Możemy być pewni, że Pablo będzie dochodził do praktycznie wszystkich piłek i wszystko będzie odgrywał i pojawia się błędy ze strony Francuza. Jesli Carreno-Busta wygra pierwszego seta, to o wygranie drugiego i można być spokojnym. Tak widzę. Grali ze sobą kilka razy, ale w ostatnim roku tylko raz. Rok temu w półfinale w Estoril również na mączce. Pamiętam dobrze ten mecz, 2:0 bez historii dla Hiszpana, który przypominam jeszcze wtedy nie był w tak dobrej formie jak teraz. Praktycznie przy dokładnym wyniku na 2:0 dla Pablo może być lekkie ryzyko co do zmęczenia po ostatnim tygodniu, ale to jest młody facet tzn.w sile wieku, który powinien szybko się regenerować, a zdrowie ma do biegania, więc wydaje mi się że będzie ok.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Robredo T. - Almagro N.
???? Paire B. - Carreno-Busta P.
Carreno-Busta P., Almagro N. ::: 1,85 ::: 1/3 ⛔
H2H 1:7 dla Almagro, ale z dość odległych czasów. Dwóch Hiszpanów, grają u siebie, obaj są ostatnio po &quot;przejściach&quot;. Jednak liczę na Nicolasa właśnie z powodu H2H, nie jest to na pewno jakaś peffunia, ale jak ktoś kogoś już 7 razy pokonał to może zrobić to i 8 raz. W następnej rundzie czeka zapewne głodny sukcesu, jednak w średniej formie Novak Djokovic więc kto tam wie.
H2H 3:3 z lat 2010-2016. Co prawda Hiszpan może nie mieć motywacji po wygranym turnieju w Portugalii, wiadomo - konfetti, szampan itd. Z drugiej strony może pociągnąć formę jak Bedene. Carreno-Busta od roku jakiegoś wskoczył na tenisową półkę wyżej. Obstawianie zawodników w 1 rundach typu Paire, Klizan, Gulbis czy chociażby Dolgopolov wyklucza się w mojej opinii.
Wynik I: 1:2
Wynik II: 2:0
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Vardasco vs Zverev Verdasco 2.2 Totomix
Zverev dobry turniej u siebie, wygrany. Jednakze dzis Verdasco, ktory jak sie zepnie potrafi zagrac dobry tenis. Kursy 1.6 na Zvereva bo widac, ze buki boja sie o wygrana niemca w tym meczu i maja racje, bo Verdasco bedzie dzis walczyl i wcale nie jest powiedziane ze ten mecz przegra. Ja tu widze sporo walki i wygrana hiszpana. Fernando u siebie sprawi niespodzianke. w h2h 1:0 dla Fernando na twardym korcie.
2:0 Zverev. Zverev nadal w formie. Ale grac turniej za turniejem to nie jest rozsadne, patrzac, ze nie tak dawno kolana mu nie wytrzymaly.. i dorwala go kontuzja.
 
cerny 9

cerny

Użytkownik
Feliciano Lopez - Gilles Simon

Mecz troszkę zagadka. Stary rutyniarz Lopez jeszcze grający jak za starych lat, czyli solidny i trudny serwis i potem kontrola kortu kontra też już nie młody przebijak Simon. Obaj mają wahania formy. Są już bliżej końca niż początku kariery co zrozumiałe, ale od czasu do czasu potrafią pokazać solidny tenis. Co dziwne nie grali jeszcze ze sobą na ziemi. Tyle lat w tourze, a np. w ostatnich 3 latach grali ze sobą tylko raz - dokładnie rok temu na twardej nawierzchni w Kooyong w Australii i wygrał tam Hiszpan. Na pewno to będzie fajny mecz i spodziewam się fajnych emocji. Grają doświadczeni gracze, a to coraz rzadszy widok w erze nadciągających młodych talentów. Ja kieruję swój typ w stronę Feliciano. Gra u siebie w domu można powiedzieć. Jest zameldowany w Madrycie i z tym miastem się utożsamia. Trybuny będą za nim. Zauważyłem, że serwisem w Madrycie też idzie coś ugrać wbrew pozorom. Np. Karlovic serwisem ograł Bautiste Aguta, choć wielu skazywało na porażkę Ivo w dwóch setach. Zatem ciężko będzie Simonowi ograć Lopeza przy jego podaniu. Co do meczów w 1 rundzie to nie za bardzo jest co opisywać. Simon brał udział w patologicznym meczu z Monfilsem (z takiego meczu nie można brać żadnych wniosków), a Lopez ograł na spokojnie młodego Escobedo nie tracąc serwisu. Plus dla Lopeza taki, że w tym sezonie rozegrał już dwa razy więcej spotkań na mączce od Francuza. Dodam jeszcze tylko informacyjnie, że kursy na Lopeza lecą. W Dafabet na przykład niedawno było coś koło 2, teraz już buki upatrują lekkiego faworyta w zawodniku z Hiszpanii i dają na niego 1.75. Życzę powodzenia i pozdrawiam. Jakby typ wszedł - nie zaszkodzi dać reputy. ????

Lopez, Feliciano ✅
@1.75

dafabet
 
korazz34 21

korazz34

Użytkownik
Coric B vs Herbert 2.60 unibet
h2h 0-2 co prawda Coric byl wtedy bardzo mlody bo przegrywal z nim w wimbledonie 2014 (17 lat) i 2013 w Yokohama (16 lat) ale tutaj powinien juz wyleciec na finale Q z Kukuszkinem. Borna bez formy - meki w Q Lopez-Perez E. (rank 218) ale dzisiaj ogarl starszego Zvereva 2-0 .....ktory takze jest bez formy. Herbert pewnie przeszedl Q z janowiczem 2-0 oraz 2-0 z seppim. Dzisiaj ogladalem go z pouille - swietnie na serwisie 20 asow robi wrazenie. kurs 2.60 to duze value ktore sam mocno pobieram
 
R 44

rosik30

Użytkownik
Vardasco vs Zverev Verdasco 2.2 Totomix
Zverev dobry turniej u siebie, wygrany. Jednakze dzis Verdasco, ktory jak sie zepnie potrafi zagrac dobry tenis. Kursy 1.6 na Zvereva bo widac, ze buki boja sie o wygrana niemca w tym meczu i maja racje, bo Verdasco bedzie dzis walczyl i wcale nie jest powiedziane ze ten mecz przegra. Ja tu widze sporo walki i wygrana hiszpana. Fernando u siebie sprawi niespodzianke. w h2h 1:0 dla Fernando na twardym korcie.
2:0 Zverev. Zverev nadal w formie. Ale grac turniej za turniejem to nie jest rozsadne, patrzac, ze nie tak dawno kolana mu nie wytrzymaly.. i dorwala go kontuzja.
Ty na pewno wiesz lepiej co jest rozsadniejsze dla niego od jego sztabu, nie rozsmieszaj mnie proszę. Do każdej podanej analizy każdy powinien dołączać statystyki bo nie którzy tu typy podawaja codziennie i są beznadziejne a ludzie to grają, są też tacy co pisza raz na jakiś czas i można te typy zagrać. Oczywiście twoje typy omijam szerokim łukiem a wynik dla mnie nie byl niespodzianką tym bardziej ze stawialem bezpośrednio na wygraną w dwoch setach Niemca ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Berdych T. - Haase R.
Haase R. +1,5 seta ::: 1,83 ::: 1/3 ⛔
H2H 2:2 z lat 2006-2017. Grali w tym roku ze sobą w Dubaju, wygrał Robin Haase który jest formie wznoszącej w porównaniu do Berdycha. Czech podobnie jak wielu zawodników zanotowało spadek formy (Ferrer, Gasquet, Simon, Lopez, Djokovic, Murray itd.).
Obaj są po 30 więc jak znam życie to rówieśnicy często grają zacięte mecze. Haase w poprzednim roku sporo pograł na mączce i to z całkiem dobrym rezultatem, jednak na poziomie Challenger.
Pierwsze mecze wygrali po 2:0, Berdych przykładowo w Monte-Carlo stracił set z Kuznetsovem czy Tommym Haasem. Nie da się też ukryć, że mączka to na pewno nie jest ulubiona nawierzchnia Tomasa.
Wynik: 2:0
 
1 16

1337player

Użytkownik
Witam, tenis nie jest moim ulubionym sportem do obstawiania, ale przy większych turniejach często zdarza mi się wyciągać niezłe zyski. A więc dzisiaj we wczesnej fazie turnieju od razu rzucił mi się w oczy mecz Nadala, w jego obecnej formie gra jakby był w stanie przegrać tylko z Federerem. Wciąż głodny sukcesów, według mnie najlepszy na świecie tenisista w sezonie mączkowym zagra oszczędzając siły myślę, że po jednym przełamaniu na set i bierze ten mecz 2-0 - 1,4 @ Unibet.
Polecam ten typ jako value mimo niskiego kursu. Świetny dodatek do dubelka
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Coric vs Herbert over 9.5 1 set @ 1.81 Unibet ✅✅ zrobiło się troszkę nerwowo przy 4:3 dla Herberta ale końcem końców pykło :cool:
Widzę że zrobiło się spore zamieszanie związane z tym, że stwierdziłem że Panowie to &quot;drewno&quot;. Podkreślam, że zawsze zaznaczam, że to moja prywatna opinia. Nie oglądam wszystkich spotkań, bo nie mam na to czasu, więc bazuję swoje odczucia na tym co uda mi się obejrzeć. Co do Herberta to sorry Panowie, ale jak widzę jak On się porusza po korcie to ciężko mi coś pozytywnego o nim powiedzieć. Co do Corica to ok może użyłem złego słowa. Chodziło mi o to że dużo psuje, ale może macie rację i jest to wynikiem bardziej wieku i ogrania na dużych imprezach, a nie skillsów. Good luck to all...
No dobra mamy tutaj dwóch Panów, których ogólnie uważam za straszne drewno, ale to sprawia, że widzę tutaj wyrównane spotkanie. Oglądałem wczoraj Francuza i serwis mu całkiem nieźle siedział i sporo punktów nim zdobywał. Ktoś już tu zaznaczył że nawierzchnia do serwisu też w Madrycie niezła. Myślę że w pierwszym secie będzie serwis trzymać. Jeśli chodzi o resztę to już gorzej, gość się ledwo rusza po korcie, jak dla mnie. Z drugiej strony Coric. Gorąca głowa małolat, ale czasem miewa ładne zagrania. Serwis nie jest jakiś potężny, ale jak mówiłem Francuz to drewno i nie widzę go, żeby zabójczo returnował. Kursik na 10 gemów w 1 secie fajny, a jak dla mnie spora szansa.
--------------------
edit:
Herberta nazywać drewnem to już jest mała przesada, a przy Coriciu tego typu nazewnictwo jest wprowadzaniem ludzi w błąd. Następnym razem usunę tego typu analizę! / noname007x
-----------------------------------
Coric to wg.Ciebie jest drewno?
&quot;mamy tutaj dwóch Panów, których ogólnie uważam za straszne drewno&quot;
Chyba ani jednego spotkania nie oglądałeś Corica, że go zrównałes z Francuzem.
Ostatni mecz, jaki jego oglądałem to był pojedynek z Chardym. W mojej opinii, grał słabo. Chłopak jest młody i pewnie zajdzie wysoko, ale obecnie uważam, że nie prezentuje jakoś bardzo wysokiego poziomu. Jeśli śledzisz jego poczynania bardziej dokładnie i ogólnie gra znacznie lepiej to Ci wierzę, ale gram to co ja czuję.
Good luck to all
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Nishikori - Schwartzman

Nishikori @1.60 Unibet ✅✅✅


Spotkanie 1/16 turnieju ATP 1000 w Madrycie. Piękny kurs, Japończyk w 3 ostatnich sezonach dochodził tutaj do: 2016 półfinal przegrana z Djokoviciem, 2015 półfinał przegrana z Murrayem, 2014 finał przegrana po kreczu i genialnym meczu z Nadalem, sami widzimy, że Kei gra tutaj rewelacyjnie rok w rok i przegrywa tylko jak coś z największymi! Jak nie z TOP 2 w ostatnich latach to z TOP 3 na mączce na świecie Nadalem (może wyżej?) , coś pięknego kurs, Nishikori nr 8 na świecie vs 40 Schwartzman, pierwsza runda Japończyka, dochodził trzy ostatnie lata tutaj minimum półfinał czemu teraz ma się potknąć na pierwszej przeszkodzie w 1/16 ze Schwartzmanem? Kurs też baja w porównaniu do pewności typu, 1.60?! Dla porównania rok temu w ćwierćfinale tutaj z Kyrgiosem... buki wystawiały na Japończyka ok. 1.50... a teraz 1.60 z Diego... No dajcie spokój, najlepszy kurs chyba w tym miesiącu jaki widziałem we wszystkich dyscyplinach... Powo, pozdrowienia.


Wynik: 2:1
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Nishikori - Schwartzman
Nishikori @1.60 Unibet

Spotkanie 1/16 turnieju ATP 1000 w Madrycie. Piękny kurs, Japończyk w 3 ostatnich sezonach dochodził tutaj do: 2016 półfinal przegrana z Djokoviciem, 2015 półfinał przegrana z Murrayem, 2014 finał przegrana po kreczu i genialnym meczu z Nadalem, sami widzimy, że Kei gra tutaj rewelacyjnie rok w rok i przegrywa tylko jak coś z największymi! Jak nie z TOP 2 w ostatnich latach to z TOP 3 na mączce na świecie Nadalem (może wyżej?) , coś pięknego kurs, Nishikori nr 8 na świecie vs 40 Schwartzman, pierwsza runda Japończyka, dochodził trzy ostatnie lata tutaj minimum półfinał czemu teraz ma się potknąć na pierwszej przeszkodzie w 1/16 ze Schwartzmanem? Kurs też baja w porównaniu do pewności typu, 1.60?! Dla porównania rok temu w ćwierćfinale tutaj z Kyrgiosem... buki wystawiały na Japończyka ok. 1.50... a teraz 1.60 z Diego... No dajcie spokój, najlepszy kurs chyba w tym miesiącu jaki widziałem we wszystkich dyscyplinach... Powo, pozdrowienia.

Wynik:
Popieram 100%. Z tego co widzę idzie straszna masówka na Argentyńczyka bo wygrał gładko z Ramosem, a Japończyka od 1.5 miecha, kiedy przegrał z Fogninim (pomyliło mi się, z Bellucim się zbłaźnił wcześniej), nikt nie widział. Też czuję że ostro się przygotowywał przez ten okres i wjedzie dzisiaj w mecz front kickiem. Kurna koleś jest już 8, a zaraz to i z 10 wyleci, więc motywacja jest myślę turbo.
 
P 0

paralelizm

Użytkownik
Nishikori - Schwartzman
Nishikori @1.60 Unibet

Spotkanie 1/16 turnieju ATP 1000 w Madrycie. Piękny kurs, Japończyk w 3 ostatnich sezonach dochodził tutaj do: 2016 półfinal przegrana z Djokoviciem, 2015 półfinał przegrana z Murrayem, 2014 finał przegrana po kreczu i genialnym meczu z Nadalem, sami widzimy, że Kei gra tutaj rewelacyjnie rok w rok i przegrywa tylko jak coś z największymi! Jak nie z TOP 2 w ostatnich latach to z TOP 3 na mączce na świecie Nadalem (może wyżej?) , coś pięknego kurs, Nishikori nr 8 na świecie vs 40 Schwartzman, pierwsza runda Japończyka, dochodził trzy ostatnie lata tutaj minimum półfinał czemu teraz ma się potknąć na pierwszej przeszkodzie w 1/16 ze Schwartzmanem? Kurs też baja w porównaniu do pewności typu, 1.60?! Dla porównania rok temu w ćwierćfinale tutaj z Kyrgiosem... buki wystawiały na Japończyka ok. 1.50... a teraz 1.60 z Diego... No dajcie spokój, najlepszy kurs chyba w tym miesiącu jaki widziałem we wszystkich dyscyplinach... Powo, pozdrowienia.

Wynik:
Nishikori nie grał od Miami(29.03), gdzie w gładko przegranym meczu Z Fogninim ewidentnie borykał się z problemami zdrowotnymi, więc nie wiadomo w jakiej jest formie a Diego ewidentnie na fali wznoszącej
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Kto wygra ATP 2017 Madryt Masters 1000?
Nadal R. ::: 2,25 ::: 3/3 ✅ +3,75
Można jedynie snuć domysły (teorie spiskowe na temat dopingu Hiszpana) czemu po roku olimpijskim Nadal tak dobrze gra. Brisbane nie wyszło, ale to początek sezonu i mało znaczący turniej. Finał AO i porażka z genialnie grającym Federerem to też nic złego. Porażka finałowa z Acapulco z Querreyem który był nie do ruszenia na serwisie to też nic złego. Później dwie porażki znowu z Federerem na &quot;5 wielkim szlemie&quot;, w tym finał Miami to również żaden zły wynik.
Na mączce to już był bezkonkurencyjny, pierwszy mecz niby strata seta z Edmundem Kyle, jednak później taki talent A. Zverev ugrał całe 2 gemy, Goffin też solidny całe 4, tak samo jak Ramos w życiowej formie w finale. Finał w Barcelonie to wynik 6:4 6:1 z tym ambitnym młodym Thimem.
Nie wiem kto mógłby zagrozić Nadalowi na mączce. Połowa zawodników jest w bardzo kiepskiej dyspozycji lub z problemami zdrowotnymi (Simon, Fognini, Lopez, Djokovic, Ferrer, Tsonga, Murray, Nishikori itd.). Nadal dla reszty stawki jest raczej poza zasięgiem.
Widać, że Rafa buduje formę pod Roland Garrosa by wszystkim udowodnić, że jeszcze stać go na wygranie po raz kolejny swojego królestwa. Chyba tylko Wawrinka może go zatrzymać, ale to jak liczenie na łut szczęścia, najpierw to musiałby się znaleźć w tym finale by go w ogóle brać pod uwagę. Rafa do tego gra u siebie.
Wynik: Nadal R.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Madryt (Hiszpania), ziemna
Godzina: 12:00
Spotkanie: Kei Nishikori - Diego Sebastian Schwartzman
Typ: 2
Kurs: 2,16
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Gram to głównie z tego powodu, że ciężko powiedzieć w jakiej dyspozycji jest Nishikori, który wraca po kontuzji. Schwartzman jest w bardzo dobrej dyspozycji co pokazał zwycięstwem w poprzedniej rundzie z Ramosem. Po Japończyku nie wiadomo czego się można spodziewać, jest to jego pierwsze spotkanie od ponad miesiąca, do tego na cegle od lutego. Ciężko powiedzieć jak się zaprezentuje, ja liczę, że jednak trochę czucia mu będzie brakować i, że w najwzyższej formie na to spotkanie nie będzie. Obaj spotkali się w tym roku na cegle na turnieju w Buenos Aires i wówczas górą był Nishikori ale teraz wraca po urazie i myślę, że będzie w nieco gorszej dyspozycji niż podczas tamtego pojedynku. Diego jest w formie i pójdę w stronę jego wygranej.
⛔ 2-1 (1-6 , 6-0 , 6-4)
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Wiecie gdzie mozna poczytac kto w jakim zdrowiu jest w danym turnieju ?? Ktos pisal o Pouille ze goraczka i Pouille przegral , gdzie takie informacje mozna znalezc ?? w tenisie dyspozycja dnia najwazniejsza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom