>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

4. kolejka PGE Ekstraligi + mecz zaległy 05.05 - 07.05.2017

Status
Zamknięty.
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Tłumaczenie :
bonus - nigdzie i nigdy nie jest liczony, poza statystykami i kasą żużlowca, bonus przyznawany jest zawodnikowi, gdy przyjeżdża na 2 bądź 3 pozycji za plecami kolegi z zespołu (o ile 4 dojeżdża) np. 7+2.
Joker -
to już wyższa liga dla ww. bo joker to podwójnie liczone pkty, ale w polskiej tego nie mamy, więc nie ma co Wam mieszać.
Rezerwa taktyczna nie jest bonusem, nie jest jokerem, jest rezerwą taktyczną...
Ww.przegrane, amen.
 
A 47

adrianooo

Użytkownik
Dla mnie to jednoznaczne że liczymy tylko 5 podstawowych biegów , bez dodatków, no ale zobaczymy
Gosciu po co obsawiasz dyscypline o ktorej zupelnie nie masz pojecia, jakie jokery w lidze polskiej?? myslisz pojecia bonusa z punktami zdobytymi z rezerwy taktycznej i jeszcze sie klocisz ze zaklad wygrany?? Przerzuc sie na cos o czym masz jakiekolwiek pojecie bo az zal czytac te Twoje wypociny:grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
KS Toruń - Unia Leszno 1 @2,15 iforbet⛔

Dzisiaj pierniki mają okazje na rehabilitacje, Holder coś zaczyna jeździć Przedpełski wraca do składu Hancock u siebie zawsze robi punkty. Z drugiej strony niepewny Kildemand i Pedersen, który wg mnie jest totalnie bez formy z Falubazem punkty zdobył tylko dlatego że to Ci drudzy byli słabi. Mecz ze Spartą pokazał prawdę. Pawlicki niby wygrał wczoraj eliminacje ale liga to co innego. Juniorzy też na tym samym poziomie. Generalnie szykuje się wyrównany mecz i pobieram kurs na gospodarzy

Nicki Pedersen under 8.5 @1,8 iforbet✅

Jak wyżej, Nicki w tym roku jedzie do tyłu imo

Greg Hancock - Emil Sayfudtinov 2 @1,67 iforbet⛔

Emili zdecydowanie w lepszej formie. Hancock u siebie zawsze mocny ale licze na 6 startów Emila.

Leon Madsen over 9.5 @1,67 - zwrot
Bieg juniorski - Sparta Wrocław @1,27✅

AKO: @2,21 iforbet
@1,27✅

Leon w bardzo dobrej dyspozycji dzisiaj pewne 6 startów także pomimo że rywal wymagając powinnien 10 pkt zrobić i ciągnąć wynik.
Jeśli chodzi o bieg juniorski to zdziwie sie jak Wrocławanie nie wygrają go podwójnie

Michael Jepsen Jensen - Peter Kildemand 1 @1,7 iforbet✅

KukizLFC mnie wyprzedził, argumentacja ta sama co u niego.

Alex Zgardziński - Oskar Polis handi 0:2 typ:2 @1,72 Betsson zwrot

Oskar z cięzkiego terenu w Grudziądzu wywiózł 5+1. Wg mnie chłopaki są na tym samym poziomie + licze na więcej niż 3 starty Oskara. Handi także w jego storne. Pobieram.

Piotr Pawlicki over 7.5 @1.9 Betsson
⛔
Najzwyczajniej w świecie licze na rehabilitacje Piotrka. 8pkt jest zawsze w jego zasięgu obojętnie czy jest w formie czy nie.

Sparta Wrocław - Stal Gorzów 1 @1.35 Betsson⛔
Wrocławianie w roli faworyta po ostatniej wygranej w Lesznie. Prawdopodbnie Z/Z za Milika, który startuje dzisiaj w Loniga w el. GP. Juniorzy zdecydowanie po stronie gospodarzy także wydaje mi sie że spokojnie 49-41 jest do zrobienia przez Spartan

Maksym Drabik - Niels K Iversen handi 0:3 typ:1 @1.9 Betsson⛔

Na pierwszy rzut oka handi wysokie, ale tylko teoretycznie bo w biegiu juniorski już Drabol niweluje to handi. Dodatkowo Maksym dzisiaj 6 startow. Dunczyk w parze z Przemkiem Pawlickim na którym sporo będzie tracił. Myśle że ta linia jest do ogranięcia.
 
B 31,5K

bosky

Użytkownik
Wrocław -4,5 - Gorzów - 1 1,85 ⛔
bieg juniorski - Zielona Góra 1,5 zwrot
Kołodziej u. 10,5 1,62 sts ✅
Wrocławianie faworyt dzisiaj. Uklepią tą przewagę lekko na młodzieżowcach, reszta na remis.
Młodzi w Zielonej - wierzę, że pojedzie Niedźwiedź. Zdecydowanie lepsi od Polisa i Gruchalskiego czy kogokolwiek wystawią.
Jaśko po cięzkich zawodach w Esbjerg, w parze z Piterem, bieg 13 Nicki i Holder. Myślę, że będzie under.
Więcej sklecę w przerwie w pracy.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Sparta Wrocław - Stal Gorzów
Bieg juniorski: Sparta - 1,27 iforbet

Nie wiem co tu by musiało się zdarzyć,żeby Drabik z Dróżdżem nie wygrali tego biegu? Oczywiście może być jakiś defekt ale liczę na to,że całą 4 dojedzie do mety a wtedy będzie pewnie 5-1 dla gospodarzy. Ogólnie widzę bardzo dużą różnicę w tym meczu na pozycjach juniorskich i dzięki temu Sparta powinna wygrać ten mecz.

L.Madsen powyżej 9,5 - 1,67 iforbet

Póki co Leon bardzo dobrze wszedł w sezon. U siebie 12+1 z Rybnikiem a w Grudziądzu 13pkt. Dzisiaj również należy liczyć,że Madsen pojedzie 6 biegów więc ta linia spokojnie do ogarnięcia. Po zmianie par Madsen jedzie na Doyla i juniorów więc tam 2pkt niemal że z urzędu można zapisać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Damian Dróżdż-Rafał Karczmarz 1 @ 1,40 forBet

Jedyne czym mogli się kierować oddsmakerzy, to tym, że Rafał teoretycznie jest bardziej objeżdżony w parze gości i może pojechać 4 razy. Tyle że to teoria, bo póki co lepsze wrażenie na torze robi Hubert Czerniawski, który dodatkowo jest młodszy od swojego klubowego kolegi. Karczmarz 0 w Toruniu, potem 3+2 w Gorzowie, ale tam pokonał Łagutę. Damian Dróżdż kapitalnie rozpoczął sezon, bo najpierw 4+3 przeciwko KS Toruń, a potem 5+1 z Lesznem. Odjechał 6 biegów, a punktów z bonusami ma 13, a zatem średnia powyżej 2! Widać, że fajnie jeździ, do tego załapał się w środku tygodnia na gościa w Krośnie i zrobił w meczu wyjazdowym w Poznaniu ponad 10pkt, a zatem wjeżdżony w sezony i fajna dyspozycja. Jadą przeciwko sobie dwa razy, więc tam Damian powinien sprawę załatwić i bez problemu wygrać, a liczę, że może na seniorach coś przywiezie jeszcze.

Andrij Karpow(-2,5)-Andreas Jonsson 1 @ 1,60 forBet

Karpow u siebie i na wyjeździe to spora różnica, ale skoro dzisiaj przy W69 jadą, to powinien wysoko latać. Para z Doylem mocna i powinni przywozić sporo punktów. Jeśli chodzi o rywali, to jedynie Madsen powinien być trudny do ugryzienia, ale reszta to jest jak najbardziej do pokonania. AJ ma trudnych rywali, bo praktycznie każdy z seniorów KSF od niego lepszy, więc o punkty będzie trudno. Póki co w dwóch meczach bez szału - 7 i 6 - a dzisiaj rywal jeszcze trudniejszy, więc będzie w okolicach 4-5pkt, a to spokojnie Andrijowi powinno wystarczyć do pokrycia linii. Jadą dwa razy przeciwko sobie, więc tam musi Ukrainiec nadrabiać.

Przychylam się też do typu Raduli na Madsena.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
panowie o co chodzi z zawodami w Lonigo o 14.30
np.jedzie tam Milik a potem 16.30 we wrocławiu ???? to możliwe ????
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Ktoś z Torunia ma jakieś info/przecieki odnośnie Pawełka? DOstał jakiś nowy silniczek, wymiatał na treningu etc? Bo jeśli bez zmian to kusi mnie under 5,5 pkt ;)
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Krótko bo nie ma czasu dzis
Zielona Góra - Częstochowa(+22,5) 2 1.70 STS
Chyba lekko przesadzona linia a do tego pada w ZG i gospodarze tracą atut własnego toru. I jeszcze jest opcja że Protasiewicz może nie zdążyć z eliminacji SEC bo pojawił się pare minut temu w parkingu Jacob Thorssel ze swoim busem także jest coś na rzeczy. Częstochowa to na papierze ogórki ale 34 pkt jak najbardziej w zasięgu. Madsen i Zagar w 6 startach po dychu. Jonsson gdzie jak nie w ZG ma coś uzbierać. Holta lubi własnie takie tory przyczepne po opadach. Ułamek statysta w takich warunkach. Ja osobiście licze ze moje orły uzbierają tam ok. 38-39 pkt. Powo !
E: Protasiewicz jednak będzie , także może za kogoś innego Jacob.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Ktoś z Torunia ma jakieś info/przecieki odnośnie Pawełka? DOstał jakiś nowy silniczek, wymiatał na treningu etc? Bo jeśli bez zmian to kusi mnie under 5,5 pkt ;)
Sam nie widziałem ale słyszałem,że wielkiej zmiany w jakości jazdy nie ma. Do tego sporo pada w Toruniu i ten tor też nie będzie taki jak Gajewski sobie zaplanował więc treningi a mecz to dwa różne tory i ustawienia z treningów raczej nie za wiele się przydadzą na dzisiejszy wieczór. Ale coś tam musi jechać skoro Grzegorza wygryzł ze składu...:razz:
 
C 1,3K

cerebrum

Użytkownik
panowie o co chodzi z zawodami w Lonigo o 14.30
np.jedzie tam Milik a potem 16.30 we wrocławiu ???? to możliwe ????
Sparta bez Milika.
Piotr Pawlicki + 7,5/ 1,7 STS ???? kolejny tragiczny wynik Pitera.
Niska linia na Piotrka. Po przedsezonowych zawodach wiele się mówiło, że to może być jego sezon, a na razie w dwóch meczach wyglądał bardzo słabo .Jak widać po wczorajszym występie Koldiego, każdy może mieć jakieś swoje większe lub mniejsze problemy. Liczę na przełamanie. 8 pkt dla zawodnika tej klasy jest do pokrycia.
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Michael Jepsen Jensen - Peter Kildemand
MJJ 1,70 iforBet
✅
Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie na toruńskiej Motoarenie. Wynik powinien być cały czas stykowy, więc pewnie każdy z tych zawodników pojedzie swoje regulaminowe 4 biegi. A nominowane? Cóż, patrząc po ostatniej formie MJJ powinien pojechać w dodatkowym biegu. Jako jeden z niewielu Aniołów prezentuje taką formę, jako od niego oczekiwano. Okej, w pierwszym meczu, jedynym domowym, zdobył 5 punktów, jednak zrzucił to na silnik, który dopiero co został odebrany. W meczach wyjazdowych pokazał się za to z naprawdę dobrej strony wywożąc 8+2 z Zielonej Góry oraz 8 z Wrocławia. DO tego wczoraj zakwalifikował się do kolejnej rundy eliminacyjnej cyklu GP potwierdzając tylko dobrą dyspozycję. Tak naprawdę jednak Duńczyk w Toruniu wydaje się być naprawdę nieźle spasowany z torem i powinien osiągnąć tutaj niezły wynik punktowy. Kildemand za to wydaje się być jednak najsłabszym ogniwem Byków. Co prawda dwa dni temu zanotował niezły wynik u siebie z Falubazem 10+2, ale tam wszystkim jechało. Za to dwa dni temu z Wrocławiem już zawiódł i zdobył ledwie 4 oczka. Jak poradzi sobie na pierwszym wyjeździe? Nie wydaje mi się, aby był w stanie zbliżyć się do wyniku 8-9 punktów, których oczekuję od MJJ.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
panowie o co chodzi z zawodami w Lonigo o 14.30 np.jedzie tam Milik a potem 16.30 we wrocławiu ???? to możliwe ???
serio ?? :roll:
nie pojedzie Wozniak tylko bedzie Z/Z
jesteś pewien, czy to tylko Twoje domysły ? Wg mnie dużo korzystniejszy będzie Wozniak, szczególnie z takimi juniorami...
e; doczytałem i widzę, że &quot;Od przyszłorocznych rozgrywek zastępowani będą mogli być więc zawodnicy posiadający pierwszą, drugą lub trzecią średnią w drużynie, a którzy w dniu meczu ligowego w Polsce biorą w zawodach rangi FIM, FIM Europe oraz swojej lidze narodowej.&quot; więc chyba zwyczajnie może być ZZ. Myślałem, że będzie musiał pauzować później, więc stąd zdanie że korzystniejszy Woźniak (w dłuższej perspektywie);)
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
serio ?? :roll:

jesteś pewien, czy to tylko Twoje domysły ? Wg mnie dużo korzystniejszy będzie Wozniak, szczególnie z takimi juniorami...
Co Ty pleciesz za głupoty? Uważasz że Szymek, który ok coś tma jedzie ale miał sporą przerwe w startach zrobi więcej niż Janowski- Woffinden-Drabik + ktoś czwarty? Wolne żarty...
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
dla mnie obowiązkowym betem na dziś jest over Przemka Pawlickiego - linia tylko 8,5 pkt w iforbet.
Zawsze jeździ po równaniu toru, po zmianie par trafia do biegu z juniorami, gdzie nie będzie Maksa. Shamek wszędzie jeździ bardzo dobrze w tym roku, linia wyjątkowo niska. Rywale pokroju Janowskiego, Jędrzejaka czy Lebiediewa zdecydowanie słabsi od niego na ten moment, 9 oczek w pięciu startach to wcale dużo nie jest. Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Dobra apropos Z/Z za Milika, ktoś ma pewny info że na 100% będzie? W bet Gun kurs na Sparte 1,53 z handi 0:5 2,1. Jeśli będzie Z/Z to 48:42 myśle że izzy. Dla mniej odważnych 0:1 po kursie 1,75
edit: juz kursy zmienione ????
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Alex Zgardziński-Oskar Polis(+1,5) 2 @ 2,15 forBet
Lekko chyba można spróbować na juniora gości. Sezon zaczął dobrze - 5pkt w Grudziądzu, 4 u siebie z Rowem, a zatem robi tyle oczek, ile się od niego oczekiwało. Dzisiaj domyślam się, że pojedzie 4 razy, bo taktyk za Gruchalskiego bardzo możliwy, a zatem pierwszy plus. Na pewno też Polis jest bardziej objeżdżonym zawodnikiem, bo jeździł we Włókniarzu w ubiegłym sezonie i tych biegów było naprawdę sporo, bo 59 sztuk, a dla porównania Alex jechał tylko 19 razy w Ekstralidze. Pod względem umiejętności mniej więcej porównywalnie, choć ja bym właśnie na to objeżdżenie Polisa tutaj dał plus, który niweluje znajomość toru, więc dla mnie obaj mniej więcej na równi z delikatnym wskazaniem na Oskara. Do tego powinien mieć więcej startów, jest handicap, więc myślę, że spokojnie można spróbować na niego zagrać. Jeśli przyjedzie drugi w juniorskim, to będzie dobrze, a jak wygra, to zakład praktycznie w 2 biegu powinien siąść.
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
W zielonej ciągle pada/ kropi wiec nie zdziwię jak odwołają. Brak atutu toru zawsze to in minus nawet jak na takiego przeciwnika i braki w kasie bo pogoda nie zachęca na wyjście izapelnianke stadionu
 
viking 47

viking

Użytkownik
Sayfutdinov (-2) - Pedersen @1.9 efortuna ⛔ 8:8
Forma jednego i drugiego to kompletnie przeciwstawne bieguny, Emil w gazie i jedzie skutecznie, Nikita jedzie ale wydaje sie ze do tylu, meczy sie niemilosiernie, brakuje predkosci.
kapszti // Przy podaniu typ piszmy prawdziwe dane zawodnika, bo nie każdy tutaj zaglądający wie o kogo chodzi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom