>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Nice Polska Liga Żużlowa 2017 - MAJ

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Mateusz Szczepaniak over 11,5 @ 1,85 forBet▶

Myślę, że spokojnie mogła być tutaj wyższa linia i nikt by nie narzekał. Matt w formie, tak jak kolega wyżej pisał dobry występ w ZK, a potem w lidze kolejno: 13 w Łodzi(6 startów), 12 u siebie, ale w 5 startach oraz 14 w Rzeszowie(6). Polonia u siebie nie najgorsza, ale nic wielkiego, chociaż akurat Wanda na wyjazdach pewnie będzie cieniować, więc również liczę na jego 6 startów. Tor w Bydzi zna, więc powinien latać, tym bardziej, że jedzie z juniorami, więc spokojnie sobie ogarnie trochę tych punktów i do niego nie będzie rezerw taktycznych, a to spory plus. Rywale słabsi, więc tutaj lekką ręką powinien przywieźć w okolicach 13-14pkt.

Patrick Hougaard over 10,5 @ 1,65 forBet▶

Linia o punkt niższa, ale chodzi o zawodnika, który również ma przeszłość w Polonii i zawsze świetnie sobie radził na tamtym torze. Początek sezonu nie najgorszy, choć od Duńczyka oczekiwano, że będzie prawdziwym liderem. Jeśli pojedzie 6 razy, to nie widzę przeszkód, żeby to weszło. Zwłaszcza, że jedzie z Vissingiem, który punktów nie będzie mu zabierał, a potem bieg z juniorami, więc też w miarę łatwo. Trochę tych pewnych punktów ma, więc kilku rywali objedzie i to wejdzie.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
z tym Vissingiem to raczej nic pewnego, Kraków ma parcie na zwycięstwa widać. Polonii udało się pokonać Rzeszowian ostatnio, dla mnie Wanda jest drużyną lepszą i wcale nie zdziwi mnie jej zwycięstwo. Bydgoszczanie byli mocno zmotywowani, duży tłum, wiadomo - jedziemy dla Tomka. Dziś dodatkowo bez Kułakowa może być im ciężko. Jeśli para Klindt-Koza pojadą na przyzwoitym poziomie i Hot Scott wskoczy pod dwójkę to dla mnie faworytem spotkania będzie drużyna krakowska.
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Mateusz Szczepaniak over 11,5 1,85 iforBet
Szczepaniak jest szybki i jest w formie wyraźnie ciągnąc wyniki krakowskiej Wandy. Na trudnym terenie w Łodzi 13+3, u siebie z Tarnowem 12 i zapewnienie Wandzie wygranej na ostatniej prostej całego meczu! U siebie z Rzeszowem komplet finansowy czyli 14+1. Do tego wczoraj w eliminacjach do Mistrzostw Europy drugie miejsce we francuskim Lamothe-Landerron m.in. przed Piotrem Protasiewiczem. W Bydgoszczy można się ścigać, a Szczepaniak jest szybki i z pewnością może ten fakt wykorzystać. Jeżeli tylko nie będzie zmęczony podróżą o Francji to spokojnie zdobędzie te 12 punktów.
 
viking 47

viking

Użytkownik
Stal Rzeszów -2,5 - Wybrzeże Gdańsk 1.8 efortuna Zwrot
Ewidentny blad buka, gdyz handi powinno byc wystawione odwrotnie i pewnie taki byl ich zamysl ale pomylili + z - wiec korzystac poki mozna.
Info z Grajczonkiem nieprawdziwe
Na chwile obecna w Rzeszowie przestal padac ddrobny deszcz.
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Stal Rzeszów -2,5 - Wybrzeże Gdańsk 1.8 efortuna
Ewidentny blad buka, gdyz handi powinno byc wystawione odwrotnie i pewnie taki byl ich zamysl ale pomylili + z - wiec korzystac poki mozna.
Jeszcze jedna bardzo wazna informacja na temat tego spotkania, mianowicie prawdopodobnie podkreslam prawdopodobnie w miejsce Josha Grajczonka jedzie Andrei &quot;Pupa&quot;, takze powinno byc na mientko.
Na chwile obecna w Rzeszowie przestal padac ddrobny deszcz.
Skoro na Gdańsk na wygraną jest kurs 1,60 to logiczne jest że handi +2,5pkt na Gdańsk po kursie 1,80 zostało wystawione pomyłkowo, ale ze swojego doświadczenia wiem że takich zakładów lepiej nie ruszać. W każdej chwili taki zakład może i prawdopodobnie zostanie anulowany. Jeżeli to się stanie przed rozpoczęciem meczu to jeszcze pół biedy. Gorzej jak teoretycznie wygrany zakład zostanie anulowany &quot;po&quot; albo zostanie przegrany i nie anulowany. W takim przypadku decyzja jest zawsze po stronie buka, a my musimy wtedy lukać ciągle co się z tym zakładem dzieje.
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Skoro na Gdańsk na wygraną jest kurs 1,60 to logiczne jest że handi +2,5pkt na Gdańsk po kursie 1,80 zostało wystawione pomyłkowo, ale ze swojego doświadczenia wiem że takich zakładów lepiej nie ruszać. W każdej chwili taki zakład może i prawdopodobnie zostanie anulowany. Jeżeli to się stanie przed rozpoczęciem meczu to jeszcze pół biedy. Gorzej jak teoretycznie wygrany zakład zostanie anulowany &quot;po&quot; albo zostanie przegrany i nie anulowany. W takim przypadku decyzja jest zawsze po stronie buka, a my musimy wtedy lukać ciągle co się z tym zakładem dzieje.
STS cały czas miesza z tym handi i to nie tylko w żużlu.
Inne sporty jak np. kosz to mają podobnie.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Jak to wyglądało z pozycji TV? Słyszałem że Lampart nie chciał jechać, ale w razie konieczności był gotowy. Gdańsk na czele z Mirkiem bardzo płakał?
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Jak to wyglądało z pozycji TV? Słyszałem że Lampart nie chciał jechać, ale w razie konieczności był gotowy. Gdańsk na czele z Mirkiem bardzo płakał?
Trener gości nie miał ochoty jechać.
Odniosłem wrażenie że Polsat chciał żeby mecz się odbył.
Sędzia zrobił kabaret, bo najpierw kazał jechać a zawodnicy zrobili bunt.
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Trener gości nie miał ochoty jechać.
Odniosłem wrażenie że Polsat chciał żeby mecz się odbył.
Sędzia zrobił kabaret, bo najpierw kazał jechać a zawodnicy zrobili bunt.
nie pisz bzdur miejscowi też nie chcieli, chyba, że kierownictwo liczyło na jakiś fart, ale zawodnicy Stali też nie widzieli tego toru. Lampart sam powiedział, że tor jest niebezpieczny, nie mógł normalnie dwóch kółek płynnie odjechać gdzie się wychował na tym torze i tyle lat tam śmiga!

A junior gospodarzy to się wyłożył od razu na próbie, taki był tor i nie pisz bzdur, że wszystko wina Kowalika i GKS!!!
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Kolega pytał o Kowalika więc pisałem że on nie chciał jechać, nie pisałem że Stal chciała jechać ale można było odnieść wrażenie że komentatorzy Polsatu chcieli aby mecz doszedł do skutku.
Kowalik miał trochę pretensje bo kierownik toru 1-2 dni przed meczem obiecał że tor będzie do jazdy i się przeliczył, bo to nie było tak że dzień wcześniej nie padało i tor był gotowy tylko lało 4 dni
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Ktoś kłamie w takim razie bo Stachyra twierdził że chcieli przełożyć spotkanie już w piątek i dzwonili do Gdańska że pada od kilku dni i bedzie problem i ten właśnie Gdańsk nie zgodził się. Kowalik zaś powiedział na poczekaniu (był lekko zdziwiony pytaniem Lorka) że mówił RZeszów ze pada ale tor jest dobry gdzie to sie średnio kupy trzyma(deszcze + kilkudniowe opady= syf)
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Polonia Piła - Orzeł Łódź:

Adrian Cyfer - Hans Andersen (+1.5/-1.5) typ:1 @2,47 iforbet
✅

Kogoś poniosło z tym kursem. Adrian w super formie. Ostatni mecz u siebie to komplet 14+1. Za to Hans jedzie w kratke i nawet przy 6 jego startach, co niekoniecznie musi miec miejsce, powinno to wejść. Przy takim kursie to ja to biere ???? .


Kacper Gomólski under 10.5 @ 1,62⛔
Tomasz Gapiński under 11.5 @ 1,57
⛔

AKO: @2.54 iforbet
⛔

Kacper przeciętnie zaczął sezon i nie jest zawodnikiem na 10pkt + na wyjazdach moim zdaniem. Do tego jedzie w parze z Oskarem Fajferem, który nie licząc pechowego meczu z Orłem (t,d,w) bardzo dobrze rozpoczął sezon z Loko u siebie (3,0,3,3,3). Co do Gapy to ostatnio przeliczyłem się. Nie jest to zawodnik, który będzie woził w okolicach kompletów punktów. Pokazał to mecz z Loko, dzisiaj rywal równie wymagający.

Ide także w strone zwycięstw faworytów:

Polonia Piła - Orzeł Łódź 1 @1,18✅
Polonia Bydgoszcz - Wybrzeże Gdańsk 2 @1,18✅
Kolejarz Opole - Motor Lublin 2 @ 1,15✅

AKO: @1,62 iforbet
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Trochę się spóźniłem z tym Cyferem, ale dalej uważam, że warto, bo wychowanek Stali w świetnej formie i przyjemnie się go ogląda. Do tego dzisiaj gram jeszcze tak:
Kolejarz Opole-Motor Lublin(-6,5) 2 @ 1,65 forBet✅40:49
Opolanie tydzień temu dali ciała u siebie z Krosnem i to mocno. Przegrali mecz, choć mogą się tłumaczyć brakiem Woelberta, ale jechał Soegaard, który zrobił 11pkt. Nie mają tam zbytnio strzelb, które mogą być super pewniakami. Owszem Woelbert czy Gizatulin swoje przywiozą, ale reszta to już zagadka, a raczej cudów bym się nie spodziewał. Ciekawi mnie, co pokaże Chmiel jako gość, ale akurat po nim też niezłych zawodów bym się spodziewał. Tyle że Motor ma skład bardzo mocny. Jeleń i Bjarne to są prawdziwi liderzy, podobnie jak Miesiąc, który dobrze zna tor w Opolu i powinien być sporą pomocą dla zespołu. Wraca Kuciapa i pojedzie Bober, który jest wygłodniały jazdy i będzie chciał sobie zapewnić miejsce w składzie na kolejne mecze.
Juniorzy na korzyść gospodarzy głównie ze względu na znajomość toru. Niemniej jednak klasa pozycji 1-5 u gości zrobi swoje i powinni wygrać 50:40.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
A.Cyfer powyżej 10,5 - 2,00 [12]✅
K.Gomólski poniżej 10,5 - 1,62 [11]⛔
Kolejarz Opole - Motor Lublin 2 - 1,15 40:49✅

= 3,73 iforbet

Cyfer wygląda bardzo dobrze na poczatku rozgrywek i wyrasta na lidera swojego zespołu. Średnia w domu 2,714 to musi robić wrażenie. Dzisiaj liczę na kolejny bardzo dobry występ i wynik bliski kompletu.
Gomólski dzisiaj w parze z Oskarem Fajferem i liczę,że kilka pkt mu Oskar zabierze. Do tego mocni Gollob , Jędrzejewski i Kudriaszow u siebie. Będzie miał bardzo ciężko Kacper dzisiaj zdobyć więcej jak 10 oczek.
Lublin gram żeby ominąć podatek. Tam nie ma prawa się zdarza nic zaskakującego i Lublin wygra ten mecz.

H.Andersen poniżej 12,5 - 1,80 [12]✅
O.Ajtner-Gollob powyżej 8,5 - 2,05 [14]✅

= 3,47 iforbet


Hansior jeździ nierówno. Jak wejdzie w dobrze mecz no to może i tą linię ogarnąć ale pod warunkiem że pojedzie 6x. Jednak bliżej mi do stwierdzenia,że będzie miał dzisiaj ciężko bo rywal u siebie bardzo wymagający. Każdy bieg trudny. Gdyby linia byla ustawiona na poziomie 10,5 bym odpusil ale tutaj wydaje mi się,że jest ustawiona za wysoko. Nawet jeśli weźmiemy pod uwagę dodatkowy start jako RT.
Oskar pewny punkt swojego zespołu. Na owalu bydgoskim potrafi super się ścigać. Rywal wymagający pewnie będą się gosp. ratować RT i liczę na dodatkowy bieg Golloba. Linia ustawiona na przyzwoitym poziomie żeby grać. W parze z Mikim Curyło więc nie powinien on zabierać młodemu pkt. Po zmianie par jedzie z dwoma juniorami + Gomólskim i tam spora szansa na 3 oczka.
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Polonia Piła 1,20
KSM Krosno 1,60
Motor Lublin 1,15

AKO: 2,21 STS
Dwa typy z niskim kursie tylko krótko. Piła wygląda jak na razie znakomicie, jest chyba obecnie drużyną spisującą się najlepiej proporcjonalnie do oczekiwań, za to na drugim biegunie postawiłbym właśnie ekipę Orła. Remis u siebie z Gdańskiem i wyraźna porażka na Łotwie to nie dobre prognostyki, za to 3/3 Pilan stawia ich w roli wyraźnego faworyta.
Dream Team 2. Ligi Żużlowej przyjedzie do przeciętnie jadącego Opola. Ostatnio przegrali u siebie z Krosnem, wcześniej w papę w Gnieźnie. Nie spodziewam się nagłego przełamania, za to Lublin na razie 3/3, pogonili wysoko u siebie Poznań i Ovię, a także wygrali w Krośnie. Opole powinno wyraźnie paść.
Do tego dorzucam typ na Krosno. Może na razie mają tylko jedno zwycięstwo w 4 spotkaniach, ale spójrzmy na to z innej strony. Wyjazdowe porażki ok. 8-punktowe w Poznaniu i Ostrowie były wkalkulowane, do tego dochodził początek sezonu i rozjeżdżenie zawodników. U siebie z Lublinem pokazali się już z niezłej strony minimalnie ulegając przyjezdnym faworytom, a ostatnio nawet wygrali w Opolu. Pogoda ładna, więc tor powinien być dobrze przygotowany po gospodarsku. Bardzo dobrze punktuje Bellego, a po raz kolejny w roli gościa pojedzie wrocławski junior Damian Dróżdż. Gniezno może na papierze jest mocniejszą ekipą, ale jednak to jest wyjazd. Na razie pojechali tylko dwa spotkania, ale wyraźna wygrana w Rawiczu i u siebie z Opolem to obowiązek ekipy aspirującej do awansu. O punkty w Krośnie będzie bardzo trudno i liczę, że gospodarze dobrą dyspozycję przypieczętują dwoma oczkami, które mogą być istotne w walce o PO.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom