>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour - Madryt - 07.05-14.05.2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

Miejsce: Madryt, Hiszpania
Data rozgrywania: 07.05.2017 - 14.05.2017
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP World Tour Masters 1000
Pula nagród: €5,439,350
Oficjalna strona turnieju: http://www.madrid-open.com/en/
Lista startowa: http://www.madrid-open.com/en/players/
Drabinka: http://www.madrid-open.com/en/draw/
Plan gier: http://www.madrid-open.com/en/mmo17-en/schedule/
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/spain/atp-madrid/

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i dodawania analiz!​
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Bellucci-Donskoy 1 @1.3 ✅Bellucci jest zbyt dobrym tenisista. Brazylijczyk zawsze gra w i Madrycie i w Rzymie, wiec tym razem Brazylijczyk szybko zakonczyl Monachium i tez pofatygowal sie do stolicy Hiszpanii. Ide w ciemno, ze on wygra i jutro i awansuje do turnieju glownego.
Coric-Lopez P. 1 @1.25 ✅ &lt;szalony mecz, ale siedzi...&gt;Coric tez sadze wygra. Chorwat szybko skonczyl Stambul i pewnie z gory chcial tutaj zagrac. Rok temu pokonal w 1 rundzie Almagro i zagral z Djokovicem. Coric wygral w tym roku turniej w Marakeszu, wiec ta forma nie jest taka zla o tutaj spodziewam sie wlasnie tej lepszej.

W normalnych okolicznosciach poszedlby jeszcze typ na Giraldo (@2.25) z Monteiro ✅, ktory zwykl w Madrycie grac rownie znakomicie, ale Kolumbijczyk w tym roku jest tragedia, wiec nie bede sie na sile pakowal w ten typ, ale delikatnie mozna sprobowac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Kwale
Giraldo - Mannarino 2:0 2.5@
Ruskie


Mannarino z najwyższym rankingiem z obecnej rundy kwali i ruchy kursów jasno wskazują, że już ma pewny udział w turnieju głównym. 1,6 mnie nie satysfakcjonuje więc pre gram 2:0, a na live jak będzie przynajmniej 1.8-1.9 win to dokładam.

⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
matiee 407

matiee

Użytkownik
Sousa J. - Fognini F. (1.62) unibet
✅✅✅


Wszyscy wiemy, że Fabio musi być jakoś zmotywowany by dobrze grać. A tutaj są i pieniądze do zgarnięcia i punkty. W Monte Carlo zagrał super mecz w pierwszej rundzie z Carreno-Busta i widać było, że mu zależy. Niestety przegrał, ale po pięknym meczu i walce nie z byle kim na mączce, a mogło to się potoczyć w dwie strony. Wcześniej fajne turnieje w Indian Wells i Miami. Co by potwierdzało moją tezę, że jeżeli ma Włochy motywację chociaż niewielką to pokazuje co potrafi. Natomiast Sousa mnie nie przekonuje. W ostatnim turnieju u siebie gdzie nie krył jak bardzo mu zalezy...odpadł w pierwszym meczu z Fratangelo i popełniał mnóstwo błędów. Idę tutaj w stronę Włocha. Jeśli zagra na poziomie to wygra to w dwóch setach bo jest po prostu lepszym tenisista.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 7

pablitos85

Użytkownik
Witam
Panowie co myślicie o takich 4 meczach za trochę większą stawkę :
Madryt 1r:
Haase - Evans 1 2:0 ✅ - holender dużo lepszy na ziemi,jest to jego ulubiona nawierzchnia, ostatnio 4 mecze na ziemi stosunek 2-2 ale z Thiemem przegrać to nie wstyd!

Teraz czas na 3 mecze z Challenger w Rzymie
Coopejans - Groth 1 2:0 ✅
Marterer - Mmoh 1 2:0 ✅
Fucsovics -Bublik 1
Wszyscy 3 gracze na pozycjach 1 są graczami lubiącymi grać na ziemi, Groth i Mmoh to zawodnicy na korty twarde, szczególnie Groth poza serwisem nic więcej nie umie, podobnie Mmoh raczej woli Challengery ale korty twarde raczej, będę wdzięczny za jakieś sugestie, podpowiedzi ????
Pozdrawiam

Od kwestii challengerów są zawsze zakładane oddzielne tematy dotyczące tych turniejów, więc takie pytania, jak i swoje propozycje zamieszczamy właśnie tam./Macko18
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
⛔Dimitrov vs Kolba (Kolba + 1.5 seta) kurs 1.48[/B] Unibet

Bułgar przeżywa ostatnio słaby okres. Przegrywał z takim zawodnikami jak Pella, Struff czy emerytowany Robredo. Na mączce przegrał 7 ostatnich swoich spotkań. Nie jestem jakimś dużym fanem Niemca, ale myślę że może Bułgarowi ugryźć dzisiaj seta. Co ciekawe Panowie nigdy ze sobą nie grali, więc będzie trzeba się rozgryźć.
 
K 538

kopciu

Użytkownik
Monfils - Simon 2 @ 2,29✅ bet-at-home
Postanowiłem zagrać tutaj na Simona. Monfils od Indian Wells przerwa spowodowana problemami zdrowotnymi. W zeszłym tygodniu wrócił na korty w turnieju w Monachium. Był rozstawiony z numerem 1 i przegrał w swoim pierwszym meczu z Chungiem. Ciężko cokolwiek powiedzieć o jego formie po tym jednym meczu. Simon z kolei rozegrał kilka meczy więcej w tym sezonie. Porażki, które poniósł ujmy wielkiej mu nie przynoszą może oprócz Struffa w Miami i Fratangelo w Budapeszcie. Do obstawienia Simona zachęcił mnie kurs oraz bezpośredni bilans pojedynków między graczami 5:3 dla Simona. Na ziemi grali raz w lipcu 2011 i tam górą był Simon. Nie ma co ukrywać, że również forma Simona jest również lekką niewiadomą (mimo że w Monte Carlo zagrał dobry mecz z Djokovicem, nawet miał serwis na mecz przy stanie 5:4 w 3 secie)ale po takim kursie warto spróbować. Myślę,że wracający po kontuzji Monfils może nie sprostać zadaniu.
Do tego dorzucam Dimitrov - Kohlschreiber @ 1.63✅ również bet-at-home
Grigor ostatnio trochę słabsze wyniki kilka porażek ze słabszymi tenisistami ale myślę, że w tym momencie sezonu ustabilizuje formę. Bardzo ważne turnieje na rozkładzie, w których warto punktować. Oczywiście można tak powiedzieć o każdym tenisiście ale Grigor wciąż jest tenisistą na dorobku, który ma nadzieję że jego najlepszy czas jest jeszcze przed nim. Na początku roku szedł jak burza wygrywając Brisbane ,zatrzymując się dopiero na Nadalu w 1/2 finału po bardzo zaciętym meczu. Później wygrał u siebie turniej w Sofii i później przyszły słabsze wyniki. Po prostu Dimitrov na dzień dzisiejszy jest lepszym tenisistą niż Philipp i mam nadzieję, że dziś to udowodni.
 
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Dimitrov-Kolba @1.66 unibet
Mecz zapowiadajacy sie ciekawie Bułgar w tym roku przegral 2 mecze na Clayu i dzis licze na przelamanie zlej passy i odprawienie Niemca do domu.Kurs naprawde warty grania dla odwazniejszych polecam grac DW 2;0.Kolba w tym roku 4/3 na Clayu.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Dwa typy.

Ferrer D. - Kukuszkin M. (1.31) unibet
✅✅✅
Pewnie ktoś napisze po co stawiać po takim kursie na starego dziada. Ale ja tutaj widzę 2:0 dla Davida. Jasne, David jest w słabej formie, ale u siebie takie spotkanie musi wygrać po prostu w Mastersie. H2H 6:0 dla Ferrera. Przebijak zamęczy Kukuszkina. Fakt, wygrał w eliminacjach z Coricem ale spójrzmy na Corica. Po wygraniu turnieju w Maroku to jest cień tamtego zawodnika, chyba lekko się zmęczył psychicznie. Kukuszkin odpadał wcześniej w 1 rundzie w Monte, Budapeszcie, Monachium. Szczególnie zapadł mi w pamięci mecz z Lorenzim gdzie robił szkolne błędy, a wiadomo że Paolo to podobny typ zawodnika do Ferrera i spodziewam się ściany ze strony Hiszpana i spokojne punktowanie.

Bellucci T. - Cuevas P. (1.44) unibet
✅✅✅
Ciekawe spotkanie to będzie. Bellucci nie gra źle, ale po spotkaniach na mączce w tym sezonie ide zdecydowanie w stronę Urugwajczyka. Brazylijczyk Fajnie zagrał w Houston i doszedł do finału, ale jedno ale... tam zupełnie inna nawierzchnia ziemna niż w Europie. Natomiast Cuevas elegancki turniej w Monte Carlo i Sao Paulo (gdzie wygrał i pokonał mocnym na ziemi między innymi Carreno-Buste czy Ramosa Vinolasa) i na tym popieram swój typ. Jest w formie. W Barcelonie przegrał po dwóch tajach ale to wydaję mi się był wypadek przy pracy. Troszkę odpoczął i wypoczęty rozpocznie elegancko od zwycięstwa w 1 rundzie nad Brazylijczykiem ????

Edit: dwa ciężkie mecze, ale najważniejsze że jeden i drugi na plus ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Kuznetsov A. - Tsonga J-W.
Kuznetsov A. +1,5 seta ::: 1,75 ::: 1/3 ✅
H2H 0:2 z lat 2012-2017, ale w obu meczach Kuznetsov urwał po secie. Spotkali się kilka miesięcy temu na początku roku w Doha, na podobny scenariusz liczę i tym razem. Kuznetsov ma tutaj już dwa mecze z kwalifikacji za sobą i tym ogranie Lacko, oraz ten nastoletni talent Caspera Ruud.
Tsonga niby jest mocny, wygrał Rotterdam i Marsylię jednak to było dość dawno, ale od tego czasu zagrał tylko 2 mecze, z czego 2 razy przegrał z Fogninim i Mannarino dość sensacyjnie moim zdaniem w obu przypadkach urwał po secie.
Francuzy tenisiście to w ogóle mieszane wyniki mają, albo nie grają, cierpią na jakieś urazy, tygodniami nie ma ich w tourze. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Wynik: 1:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Mahut-Sock Mahut+4,5 gema @1.77 unibet
Jak dla mnie ogromne value.Sock ostatnio nie blyszczy forma traci sety i tu upatruje wejscie handicapa w strone Mahuta.Mahut jeden mecz w tym roku na maczce gdzie przegral z mlodym Kchachanovem 2;0 w Monte Carlo.Grac tylko grac dzis 3/4 typy z teniska weszly.Grac i liczyc potem zarobiony hajs powodzenia!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
matiee 407

matiee

Użytkownik
Duże spadki na debel Fognini/Huey. Wczoraj na pinku było nawet 2.30. Teraz jest 1.81. Trzeba spróbować coś za mniejsza stawkę. Może Kolba już chce do domu? ???? Albo Fognini wie że Nadala nie przejdzie to skupi się na deblu? ????
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Ale ze Monfils przegral 0-7 w tie-breaku trzeciego seta z Simonem, to ja juz nic nie rozumiem, jak nie rozumiem wyniku 6-0 0-6 po dwoch setach, jakby kobiety ze soba graly i pms przyszedl w pierwszym secie jednemu a w nastepnym drugiemu. Jak mawia klasyk ze Szczecina pan szef alkoholikow przy stluczce taxi z osiedlowa fura &quot;co sie dzieeeje?&quot;
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Duże spadki na debel Fognini/Huey. Wczoraj na pinku było nawet 2.30. Teraz jest 1.81. Trzeba spróbować coś za mniejsza stawkę. Może Kolba już chce do domu? ???? Albo Fognini wie że Nadala nie przejdzie to skupi się na deblu? ????
Debel nie jest aż tak kosztowny, jeżeli chodzi o siły, tym bardziej w wykonaniu Foga, aby kalkulował i odpuszczał singla/grę podwójną. Spadki to nie kwestia jakichś wieści związanych z zawodnikami, a po prostu naturalna kolej rzeczy. Większość poszła w stronę Włocha i Filipińczyka, więc kurs musi spadać.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Debel nie jest aż tak kosztowny, jeżeli chodzi o siły, tym bardziej w wykonaniu Foga, aby kalkulował i odpuszczał singla/grę podwójną. Spadki to nie kwestia jakichś wieści związanych z zawodnikami, a po prostu naturalna kolej rzeczy. Większość poszła w stronę Włocha i Filipińczyka, więc kurs musi spadać.
Nie śledzę za bardzo zmagań deblowych, koncentruje się bardziej na singlu dlatego tu napisałem ???? no nic ja już postawilem zobaczymy co pokaże Fognini i Huey ????
 
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Kyrgios-Baghdatis Baghdatis+5,5 gema @1.73 unibet
Typ z Mahutem na + jak mowilem grajcie.Tutaj kolejny becik ktory polecam grac dzis naprawde dobrze mi idzie i wrzucam tu kolejny typik.Jak wiadomo obaj panowie bazuja na serwisie.Faworytem zdecydowanie kangur ale Bagieta ten handicap spokojnie pokryje dlatego polecam grubo grac.Ostatnio Bagieta przegrywa i dzis serie porazek powinien podtrzymac ale handicap powinien pokryc.Panowie spotkali sie raz i gora byl Kangur wygrywajac 2;0.Liczymy hajs i gramy dalej powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
matiee 407

matiee

Użytkownik
Escobedo E. - Lopez F. (1.42)✅✅✅


No i ostatni chyba mecz dzisiaj mężczyzn w Madrycie. Stawiam na doświadczenie i na mega motywacje co podkreśla Feliciano uwielbia grać u siebie i nawet w ostatnim wywiadzie mówił, że liczy na udany występ w Madrycie. Co oczywiście wiaze się z miejscem zamieszkania doświadczonego Lopeza czyli Madrytem. (Jest fanem Realu Madryt). Będzie jego rodzinka na trybunach z tego co zrozumiałem ???? No, ale przechodzę do analizy.
Escobedo przeszedł eliminacje bez straty seta, ale spokojnie... Za rywali miał Dodiga i Kuhna, czyli tam nie było żadnej praktycznie weryfikacji. Natomiast wcześniej w Estroril męczył się z Jarrym ale wygral by potem odpaść łatwo z Ymerem i to o czym już mówi. Podbił sobie trochę ranking na mączce występem w Houston, ale przypomnę: tam jest inna nawierzchnia ziemna! Nie biorę tego jako wyznacznik możliwego dobrego występu na europejskiej mączce. W ogóle bardzo mało gra Escobedo na mączce. Natomiast tak jak wspomniałem Feliciano ma motywacje. Co prawda sezonu tego nie może zaliczyć do udanego, ale tak jak w moim typie na Ferrera to uważam że do umiejętności dojdzie jeszcze taka zadziorność i chęć pokazania się przed własną publicznością i gdzie jak nie u siebie pokazać się na 110% możliwości?!? ???? Mecz na korcie centralnym. Będzie fajny doping dla Feliciano.
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Ramos V.-Schwartzman 1 @1.57
Tak mysle. Obydwaj w bardzo dobrej formie. Ramos po najwazniejszym finale w swojej karierze w Monte Carlo. Schwartzman tam tez w ksiestwie gral znakomicie i zatrzymal sie dopiero na Nadalu. Ramos jeszcze super mecz w Barcelonie z Murrayem przegrany w polfinale. Schwartzman polfinal w Stambule.
Stawiam jednak na Ramosa. Ramos juz Madryt obcykany, a Schwartzman nigdy tutaj jeszcze nie gral. Sadze, ze bedzie to decydujacy czynnik. Poza tym Schwartzman mniej czasu na regeneracje bo jest bezposredno po tym turnieju w Stambule. Ramos powinien byc z kolei przygotowany po tygodniu przerwy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom