>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bettilt - Bonus 500PLN, freebet, cashback i bilety na mecz Polska - Rumunia!

Status
Zamknięty.
S 0

szybki1

Użytkownik
dzięki wielkie za odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanie, jeśli interesowałby mnie tylko bonus od depozytu + ewentualnie 20PLN na Skrill, to rozumiem, że nie muszę wtedy grać tych 2 zakładów za kwotę depozytu, one są dla chętnych na bilety na mecz kadry?
 
M 2

manolo99

Użytkownik
Wypłacał ktoś na skrill u nich ? Jaki czas oczekiwania ? Moje drugie pytanie ile się czeka na przelew do banku od Skrilla, bo nigdy tego nie robiłem, a wiadomo czasy są jakie są więc muszę zacząć. Mam 4 tysiaki do wypłaty z tego buka.
 
M 62

morskiroman

Użytkownik
Generalnie bukmacher promocje ma fajne; ta powitalna od depozytu(należy równiueż nadmienić, że jezeli zagramy zaklady wpierw je trafimy za depozyt i rownoczesnie zagramy zakłady za bonus i je przegramy obrót sie zakonczy i nie obracajac zdecydowanie mniej niż ustawowe 10 x 1,5 srednio trafiajac bedziemy do przodu) Czeste bonusy reload na maila oraz 10% dziennego bonusu reload do 200zł. Wypłaty na Skrill realizują max do 12 następnego dnia, ale...na tym można zakonczyc plusy tej firmy. Kursy są po prostu słabe no i maja ten dzienny limit wyplat(1500zł) oraz tygodniowy (3000zł). Bonus reload jest do obrotu na 1 x jak ktoś lubi zagrac duza stawka, ale nie da się być do przdou przy założeniu czestosci wypłat. Z pozostałych 1400 za które grałem z dziennego bonusu zrobiłem prawie 4k, ale chciwość mnie zjadła...;)Tak będzie tam przeważnie;)
 
bej 178

bej

Użytkownik
Wypłacał ktoś na skrill u nich ? Jaki czas oczekiwania ? Moje drugie pytanie ile się czeka na przelew do banku od Skrilla, bo nigdy tego nie robiłem, a wiadomo czasy są jakie są więc muszę zacząć. Mam 4 tysiaki do wypłaty z tego buka.
oczekiwanie do 2 dni.
dzienny limit 500e / tygodniowy 1000e

więc czasem potrzeba miesiąca żeby wszystko wypłacić :;/:

całkiem fajny live, sporo zdarzeń. niestety po 2 tygodniach gry limity
 
B 14

bartek0386h

Użytkownik
Tak dla pewności chciałem zapytać. Wpłacam 1000zł i mam 1500 zł. Do obrotu 10x500 czy 10x1500?? Bo to dosc spora roznica.
 
M 62

morskiroman

Użytkownik
maksymalny obrot to 10*500 czyli 5k z tym, że może być on mniejszy jeśli zakłądy postawione za bonus przegraja
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Nie. &quot;Oficjalnie&quot; już się tam nie wejdzie w przypadku niektórych dostawców internetu.
 
nvda 12

nvda

Użytkownik
Wypłacał ktoś z Was pieniądze od nich ? Dzisiaj otrzymałem przelew i widzę , że tracę trochę na przewalutowaniu. Np przelali 45 euro a dostalem 185 zł
 
nvda 12

nvda

Użytkownik
tommy83 a gdzie masz taki portfel na euro ? Jak potem wypłata ? Mógłbyś objaśnić troszkę ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
tommy83 a gdzie masz taki portfel na euro ? Jak potem wypłata ? Mógłbyś objaśnić troszkę ?
neteller w euro - to jest ta sama firma co skrill wiec wyplata na takich samych warunkach (przelew na konto euro lub karta i bankomat w kraju gdzie jest euro).
ewentualnie placisz karta jak jestes na wakacjach gdzies w ue ;)
 
kyyba 683

kyyba

Użytkownik
czyli rozumiem, że wpłacam 1000 zł dostaje 500 zł bonusu i moge od razu wypłacić te 1000 zł swoich i obracać tylko bonusem (500zł)?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom