>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour - Monachium, Estoril, Stambuł 01.05-07.05.2017

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
O tak widzę pozostałe dzisiejsze mecze:
Zverev A., Gasquet R. ::: 2,07 ::: 1/3
Schwartzman D., Ferrer D. ::: 1,90 ::: 1/3
Almagro N. +1,5 seta, Daniel T. +1,5 seta ::: 2,05 ::: 1/3
Bautista-Agut R., Cilic M., Raonic M., Djere L. +1,5 seta ::: 2,56 ::: 1/3
???? Pella G. - Zeballos H.
Zeballos H. ::: 2,04 ::: 1/3 ⛔
H2H 0:1 z 2014 roku na turnieju w Sao Paulo. Pamiętam, że kiedyś Pella pokazał się ze świetnej stronie na turnieju w Dusseldorfie i to by było na tyle z jego strony. Dwóch Argentyńczyków, jednak to Zeballos jest bardziej doświadczony i myślę, że to właśnie dzisiaj zaowocuje w tym meczu. Kiedyś ograł w finale samego Nadala na mączce w Chile co jest nie lada sztuką. Od turnieju w Barcelonie widać, że jest w dobrej formie. Tam zatrzymał go dopiero powracający do dobrej formy właśnie Rafa. Tutaj ograł Kohlschreibera i Seppiego więc dwóch solidnych zawodników. Pella niby też idzie jak burza grając od kwalifikacji jednak myślę, że Horacios go właśnie zatrzyma dzisiaj.
Wynik: 2:1
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Estoril (Portugalia), ziemna
Godzina: 16:30
Spotkanie: David Ferrer - Ryan Harrison
Typ: 1
Kurs: 1,41
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj już bez niespodzianki, gram na faworyta w tym starciu czyli na Hiszpana Ferrera. Wprawdzie David nie jest w najwyższej formie ale mimo wszystko na cegle jest zawodnikiem bardziej utytułowanym i ma wyższe umiejętności niż jego rywal. Zaufam dziś właśnie temu doświadczeniu i postawię na zwycięstwo Davida. Wprawdzie ma już 35 lat i najlepsze lata gry za sobą a do tego ostatnio w najwyższej dyspozycji nie jest ale nie umiem sobie wyobrazić tego by dziś przegrał z Harrisonem. Owszem to jest sport i wszystko się może zdarzyć tym bardziej, że Hiszpan ostatnio nie gra za dobrze ale mimo wszystko wierzę, że ten turniej jest dla niego takim dobrym przetarciem się przed French Open i, że dojdzie tutaj daleko, może i do samego finału. Harrison już jednego Hiszpana wyeliminował, w pierwszym spotkaniu Garcię Lopeza a w kolejnej rundzie miał szczęście, bo jego rywal Del Potro wycofał się z turnieju przez co Ryan znalazł się w ćwierćfinale, gdzie zagra właśnie z Ferrerem. Dziś już myślę, że Amerykanin odpadnie z turnieju. Hiszpan ma już swój wiek i nie jest w najwyższej dyspozycji ale to nadal bardzo dobry zawodnik na cegle i według mnie na tym podłożu ma większe umiejętności niż jego rywal. Wierzę, że dziś skutecznie wykorzysta swoje doświadczenie i atuty i awansuje do półfinału.
✅ 2-0 (6-4 , 6-0)
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Carreno Busta -2 gemy - Ferrer 1 1,88
Ruskie


Buki się podnieciły wygranymi Ferrera z młodzikiem gospodarzy (bardzo przeciętnym) i Harrisonem, który raz, że jest bez formy, a dwa to z europejską cegłą nie ma nic wspólnego. Totalny ogórek na tej nawierzchni. Wczoraj upatrywali chyba w tym meczu niespodzianki bo 1,4 na Ferrera na to właśnie wskazywało gdzie, przy jego choć przeciętnej formie powiedzmy rok-dwa wstecz byłoby 1,1-1,15 i tak też wyglądał mecz. Dzisiaj już tak kolorowo nie będzie Carreno puka do drzwi pierwszej 20stki rankingu i jeśli ma to osiągnąć to przede wszystkim poprzez spotkania właśnie na nawierzchni ziemnej. Nie ma co się rozpisywać Ferrer już odcina kupony, gdyby nie te dwa spotkania z ogórami to kurs oscylował by w granicach 1,3 na Bustę. Gram handi gemowe gdyż na cegle 2-3 gemy to przeważnie jak mecz - poza tym nie biorę pod uwagę by mój faworyt miał grać 2x TB bądź dostać oklep w secie 2-6. Busta grał tutaj w finale w zeszłym roku i tym razem ma autostradę do tytułu, dzisiaj dziadek Ferrer, a jutro jeden z serwismenów, którzy nie powinni stanowić wielkiej przeszkody po tym co widziałem z ich spotkań. Dla mnie Busta jest dużo większym faworytem niż wskazują na to kursy więc gram, jeśli live dojdzie do kursu ~2@ na win to z pewnością dołożę.

✅✅ na luzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
A co myslicie o tym, zeby dorzucic do Carreno Cilica 1.6 i Bautiste 2.1 ?? Zverev jest himeryczny a Bautista solidny do bolu i juz dwa razy go ogrywal,no i wczoraj Niemiec gral ponad dwie godziny a dzis mecz bedzie obfitowal w dlugie wymiany ze strony hiszpana.
Z kolei Cilic ladnie na serwisie zarowno pierwszym jak i drugim a Schwarzman nie lubi grac z solidnymi na serwisie, porazka z Haasem niedawno i wcale w tym turnieju nie wyglada tak solidnie jak w Monte Carlo ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Zverev gra u siebie, gra o finał i będzie uciekał do Madrytu, litości.
Przychylam się również do grania na Carreno Buste, trochę meczył się z Robredo, ale Almagro już łatwo rozjechał. Co do pozostałych półfinałów z Niemiec, Turcji czy Portugalii to ciężko coś wybrać. Anderson wczoraj cudem wygrany mecz z Gaske i ciężko dzisiaj typować jak będzie z Mullerem, Troicki był dla mnie do odstrzału wczoraj przez Djere, a z kolei ten zagrał słabo i finalnie skreczował za to Rao się musiał trochę &quot;poużerać&quot; z Tomiciem, który nie ukrywa, że nie trawi cegły, a w tym turnieju bardzo dobrze się pokazał. Cilic z karłem kominiarzem to też trochę lotto. Trzeba przeglądnąć ofertę z Madrytu i tam szukać lepszej oferty.
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Carreno B.-G.Muller 1 @1.45
Muller zaskoczyl tym finalem, chociaz pojawial sie juz w tym portugalskim turnieju. Carreno jednak musi byc faworytem tego finalu. Hiszpan goni juz ten tytul kilka sezonow w Portugalii. Byl w polfianle jako jeszcze duzo mlodszy tenisista, rok temu przegral jakze zaciety mecz finalowy z Almagro. Teraz musialoby sie juz udac i tego mu zycze. Musze mowic, ze kombinacyjny?
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Carreno-Busta(-1,5s) - Muller 1 @ 1.99 Sbobet ✅

Finał w Estoril zapowiada się ciekawie ze względu na odmienne style gry obu graczy. Jednak nie mam wątpliwości, że zwycięstwo powinno paść łupem Carreno-Busty, który jest specjalistą od kortów ziemnych, w przeciwieństwie do swojego rywala.

Carreno-Busta w drodze do finału nie stracił jeszcze seta. Sądzę, że w finale także powinien wygrać dość przekonująco. Hiszpan od początku sezonu pokazuję wysoką dyspozycję. Jest bliski powrotu do TOP 20. Nie jest to może zawodnik, który prezentuje &quot;tenis z fajerwerkami&quot;, jednak jest to tenisista, który dzięki ciężkiej pracy pnie się w rankingu. Na korcie jest on cierpliwy, solidny i regularny. Do tego dobrze przygotowany fizycznie i mentalnie. W zasadzie jest graczem stworzonym na cegłę.

Jeśli chodzi o Gillesa Mullera to Luksemburczyk chyba sam nie wie, jak to się stało, że znalazł się w finale. Nie oszukujmy się... Mullerowi tak ułożyła się drabinka, że grzech było nie skorzystać i nie zaliczyć swojego pierwszego finału ATP na kortach ziemnych.

Muller do tego roku był jednym z najwyżej notowanych tenisistów, którzy nigdy nie wygrali turnieju ATP. Zawsze barierą był finał. Dopiero przy 6. finale, w styczniu 2017 wygrał swój pierwszy tytuł ATP, a przełomowym miastem okazało się Sydney. Po tym zwycięstwie 33-letni Gilles płakał jak dziecko.

Wracając do dzisiejszego spotkania to Muller ze swoim stylem gry oraz poruszaniem się po korcie, nie ma czego szukać z Carreno-Bustą. Zapewne Luksemburczyk będzie dążył do skracania wymian, poprzez chodzenie do siatki. Jednak Hiszpan bardzo dobrze mija przy siatce i na nic się to nie powinno zdać.

Na koniec statystyki. Bilans bezpośrednich pojedynków wynosi 1-1. Oba spotkania rozegrane zostały w 2015 roku. Na kortach twardych w Melbourne wygrał w 3 setach Muller, natomiast na kortach ziemnych (właśnie w Estoril) zwyciężył Carreno-Busta oddając Luksemburczykowi 6 gemów.
Z racji tego, że Muller jest mańkutem to podaje również bilans Hiszpana z zawodnikami leworęcznymi, a ten wynosi 46-27.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
jezier 79

jezier

Użytkownik
Raonic - Cilic over 23.5 @ 1.88unibet
Obaj zawodnicy, jak wiadomo, świetnie na serwisie. Raonic co prawda dopiero wraca, ale jakoś tutaj jeszcze go nikt nie przełamał. U Chorwata wygląda to nieco gorzej: stracone podanie na początku spotkania z Dzumhurem a potem myśle już rozluźnienie we wczorajszym spotkaniu z Diego spowodowały 3 przełamania we wczorajszym połfinale w secie nr 2. Ciężko wytypować tutaj zwycięzce tego pojedynku, więc pobieram taki overek własnie ze względu na dyspozycje serwisową obu panów.
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Raonic vs Cilic - typ 1 z kursem 1,83 w Totolotku
Po tym co widziałem w drugim secie wczorajszego meczu Cilica, daje dzisiaj na Kanadyjczyka. Jest on bardzo solidnym zawodnikiem, TOP 6 na świecie. Chorwat jest jedynie dobrym grajkiem, wygrywa z tymi niżej notowanymi, jednak kiedy przyjdzie mu grać z zawodnikami z topu, zwyczajnie nie daje rady. Jedynym minusem Raonicia, jest jak dla mnie to, że ma w tym roku problemy ze zdrowiem. Ponadto kurs bardzo zachęcający.

Carreno-Busto vs Muller - typ 1 z kursem 1,32 w Totolotku
Wyżej już jest ten mecz opisany, więc nie będę drukował niczego innego na siłę. Zastanawia mnie tylko czy nie zagrać 2:0 dla Hiszpana. Zwycięstwo jest dla mnie pewniakiem, jednak kto wie z tymi setami, może być różnie. W moim odczuciu 75% szans na 2:0.
Jeszcze co do meczu w Monachium. Zverev faworytem, racja. Jednak kurs zbyt niski by na niego grać. Jest jeszcze młody, nie ma ustabilizowanej formy i zdarzają mu się wpadki. Pella rozegrał trudny mecz z Chungiem, dzisiaj pewnie przegra, jednak takie kursy to dla mnie małe nieporozumienie.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Cilic - Raonic @1,95✅✅ Unibet
Dzisiaj zanosi sięna pewne zwycięstwo Cilica w finale w Istambule. Cilić wraca do świetnej formy po straconym początku sezonu, problemy ze zdrowiem. Wczorajsze zwcięstwo nad Schwartzmanem robi wrażenie. Rao już w pierwszym pojedynku duże problemy z Bedene. Milos nie najlepiej radzi Sb na kortach ziemnych, w połączniu z jego obecnymi problemami ze zdrowiem to duży sukces dojście do finału ale mecz z zawodnikiem ze ścisłej czołówki w formie musi okazać się porażką
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom