>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
H 32

hortex

Użytkownik
Osiedlowy, lokalny, warszawski. Chciałem tylko tym faktem przekazać, że niektórzy dostawcy powolutku zaczynają wklepywać domeny ze strony MF z przekierowaniem. Czyli nie czekają do lipca.
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
Po co się bawić w VPN&#39;y i ewentualne problemy z wypłatą, lepiej zainteresować się czym jest BitCoin (anonimowa e-waluta, którą bez problemu kupisz jak i sprzedasz za przelew, wpisując w google kantor bitcoin) i grać w zagranicznych bukach, akceptujących tą metodę płatności. Buki w BTC nie wymagają jakichkolwiek danych osobowych czy weryfikacji, akceptują graczy z całego świata, ja gram w Cloudbet.pl (oferta i kursy bliźniacze do b365, świetna sprawa)
Z tymi kursami jak w b365 to niezupełnie prawda. Najłatwiej to widać w kursach parzyste/nieparzyste. W b365 średni kurs to 1,93 (marża buka 7%). W Cloudbet średni kurs to 1,90 (marża buka 10%). Te marże to marże najniższe, przenoszą się na inne zakłady (gdzie zazwyczaj są wyższe) i dotyczą wszystkich zakładów.
 
N 15,5K

norbertb

Użytkownik
Witam czy jest możliwa gra w pokera przez VPN na betfair i william hill na polskim koncie? Zależy mi tylko na pokerze.
Jak również na betsson, betsafe, triobet, nordicbet i 888poker przez właśnie opcję VPN?
Z tego co trochę poczytałem mogę się zalogować z innego kraju ale potem będę miał problemy z wypłatą. Lecz ja mam trochę inny cel - chcę zagrać we freerollu a potem inna firma mi wypłaci gotówkę za zajęcie odpowiedniego miejsca + to co wygram np na bf za dane miejsce ale to grosze i bardziej mi zależy na wypłatę z tamtej firmy. I tu me pytanie - czy będę mógł tylko zagrać po zalogowaniu się z VPN?
 
papuga 6

papuga

Użytkownik
Zaloguj się i zobacz. Z tego co pamiętam, jakoś z dwa tygodnie temu dało się*grac normalnie na betfair z Polskiego konta za pomocą VPN, ale już zostało to wyłączone.
 
F 40

fly198

Użytkownik
no to nie bedzie problemu przeciez portfeli calkowicie nie mogą zablokowac,bedą tylko blokowane przekierowania slużace do wplat i wyplat na rzecz bukmachera
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Z tymi kursami jak w b365 to niezupełnie prawda. Najłatwiej to widać w kursach parzyste/nieparzyste. W b365 średni kurs to 1,93 (marża buka 7%). W Cloudbet średni kurs to 1,90 (marża buka 10%). Te marże to marże najniższe, przenoszą się na inne zakłady (gdzie zazwyczaj są wyższe) i dotyczą wszystkich zakładów.
W całorocznym przy 2drogowym jest @1,83 i @1,83

I nie wiem od kiedy @1,90 i @1,90 daje marżę 10%, jak to wyliczasz?
 
S 1K

shevc

Użytkownik
W całorocznym przy 2drogowym jest @1,83 i @1,83
@1,83 i @1,83 owszem ale w zakladach na zywo. W przedmeczowych zawsze bylo p: 1,9 oraz n: 1,95. Malo tego, w niektorych meczach nie raz i nie dwa szlo znalezc kursy w zakladach na zywo jeszcze przed rozpoczeciem p: 2,0 i n: 1,72, czyli laczac przedmeczowy i na zywo bylo p: 2,0 i n: 1,95, zwlaszcza w jakichs niszowych juniorskich ligach gdzie jedna z druzyn byla zdecydowanym faworytem.
 
A 2

alorotom

Użytkownik
Neteller bedą blokowane przekierowania w celu uzyc bukmacherskich oczywiscie na polskich ip&quot;
Że co rząd polski wyślę do nich info żeby blokowali ? śmiechłem
 
F 40

fly198

Użytkownik
Neteller bedą blokowane przekierowania w celu uzyc bukmacherskich oczywiscie na polskich ip&quot;

Że co rząd polski wyślę do nich info żeby blokowali ? śmiechłem
widac mało sie znasz na informatyce ???? zresztą niedawno sam minister MF mówil ze to tak bedzie wygladac :grin:
 
G 294

gostek365

Użytkownik
widac mało sie znasz na informatyce ???? zresztą niedawno sam minister MF mówil ze to tak bedzie wygladac :grin:
Słuchaj dalej ministra to w zimie będziesz boso chodził ???? zapomniało ci się już jakie brednie on wygaduje czy masz pamięć krótka? To tak jak i do ustawy głosił wszech i obec że KE nie ma żadnych uwag i wogole jest miodzio a jak było to już sam wiesz , a teksty o blokowaniu e portfeli można schować głęboko między bajki.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Wiceminister Janczyk (jeśli o nim mowa) to pewnie nawet nie odróżnia Przelewów24 od portfeli tj. Skrill/Neteller. Bardzo jestem ciekaw czy po programie &quot;Warto rozmawiać&quot; wyjaśnił Wiśniewskiemu jak mają zamiar blokować strony bukmacherów by nikt nie obszedł ich blokady ???? .
Poseł Tomasz Rzymkowski przynajmniej uczciwie przyznał, że nie jest informatykiem i nie wie czy te blokady będą skuteczne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Część stron z rejestru MF już przekierowuje na komunikat MF. Także blokady stron de facto już się zaczęły.

Nie działa już chociażby BAH, Winmasters.
mnie też już blokują, kablówka Vectra, nie mogę wejść od dziś na m.in. Marathonbet, Vulkanbet, Favbet, BAH, i wiele wiele innych stron zawsze pisze (Chrome) - Ta witryna jest nieosiągalna

Serwer http://www.bet-at-home.com odrzucił połączenie.
Wypróbuj te rozwiązania:
Sprawdź połączenie
Sprawdź serwer proxy i zaporę sieciową
ERR_CONNECTION_REFUSED

Wczoraj jeszcze wszystko działało więc zapewne mój dostawca już zaczyna blokadę.
 
G 294

gostek365

Użytkownik
mnie też już blokują, kablówka Vectra, nie mogę wejść od dziś na m.in. Marathonbet, Vulkanbet, Favbet, BAH, i wiele wiele innych stron zawsze pisze (Chrome) - Ta witryna jest nieosiągalna
Serwer http://www.bet-at-home.com odrzucił połączenie.
Wypróbuj te rozwiązania:
Sprawdź połączenie
Sprawdź serwer proxy i zaporę sieciową
ERR_CONNECTION_REFUSED
Wczoraj jeszcze wszystko działało więc zapewne mój dostawca już zaczyna blokadę.
Jeżeli faktycznie twój dostawca stosuje już blokady to powinno automatycznie przekierować cię na stronę MF a nie tak jak piszesz ,więc masz problem z netem. I pamiętaj że strony nie będą blokowane tylko same domeny a blokadę domen to już chyba każde dziecko w gimnazjum wie jak obejść.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom