>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

S 440

straszaksam

Użytkownik
Wygrał ktoś jakies punkty bonusowe z tej promocji overdrive lottery? Moim zdaniem to chyba jakas kolejna ściema,miałem od zaje...a biletów i nawet głupich 50 pkt nie wygrałem,albo mam takiego pecha..
Ja wygrałem 5000pkt. Co z nimi w ogóle można zrobić?
 
A 205

amindada

Użytkownik
5000 pkt to jakieś 350 zł ????
musisz wejśc na 1xbet promo i tam masz do wyboru promocje, klikasz i wpisujesz za ile pkt chcesz to kupić , pojawia się kod, który uzywasz przy zakladach
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
U 35

uku1982

Użytkownik
tak sie mecze z STSem od kwietnia,jak sie z beta przeszlo to tragedia,chociaz jesli chodzi o wyplaty to przy 365 sa krolami bukmacherki
w kazdym razie na STS 3 oferty live na tenis... a ogladam wszystko za posrednictwem 1 x bet i widze tam kursy na Tie Break Tens ????
nagle mnie olsnilo - trzeba tam przejsc,mimo ze kiedys odstraszyl mnie interfejs to podjarany zaczalem szukac info o bonusie itp
no to pierwsza strona google i juz mi ekscytacja troche spadla,bo jakies dziwne metody wplat i wyplat,nie ma karty Visa,ale widze jezyk polski jakis dziwny,to sobie mysle a moze pierdy,dawaj google nastepna strone
i trafilem tutaj,znajoma stronka fajnie,czytam posty o weryfikacjach typu damy znac,jakichs limitach,kursach 1,63 - 1,63 :mrgreen:
przez was podjaranie spadlo mi w 20 minut do zera,ale dzieki waszym opiniom jestem szczesliwy ze nie wdepnalem w to bagno
z ruskimi pewno zostane na dlugo,ale jedynie na transmisjach,bo hakiery z nich widze dobre
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
Powiedzmy na dzisiejszy mecz Real - Atletico w momencie pisania tego postu na 1xbet kursy na 1X2 to:

1,79 - 3,74 - 5,3 (marża ~1,5%)

u mnie natomiast:

1,73 - 3,54 - 4,98 (marża ~6%) - z czego na przykładowo Real mogę postawić 240 000PLN, także nie ma tragedii ;)

Nie są to jednak tak skrajne kursy jak u niektórych gdzie na zdarzenia o tym samym prawdopodobieństwie mieli praktycznie jak u ziemniaków 1,6 - 1,6, u mnie to kursy rzędu 1,88 - 1,93.

Taka sytuacja jednak pojawiła się dopiero gdy mój bilans był na naprawdę duży plus, wypłaty wciąż dochodzą na Skrill w kilkanaście minut.
Identyczna sytuacja jest u mnie i w tym momencie ten buk staje się praktycznie zbędny, zważywszy jeszcze na jego powszechną renomę.

Z ciekawości zapytałem na chacie czy to już tak na stałe, na co dowiedziałem się, że ta sytuacja może się zmienic i marże wrócą do pierwotnego poziomu, ale w to jakoś mi się wierzyć nie chce.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Jeśli mogę zapytać - jaki jest Twój bilans u nich? Osobiście myślałem że dostanę jak w innych bukach limity stawek ale zwiększenie marży spotkało mnie po raz pierwszy, rzadko która firma chyba w ogóle stosuje coś takiego.
 
A 185

adikos

Użytkownik
ja mam u nich marże zwiększoną o 10% plus maks stawka 88 zł, już tam nie gram, bo z takimi limitami to nie ma sensu, na chacie na pytanie czy to już na stałe konsultant powiedział mi żebym zamknął konto jak mi nie pasuje.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
tak sie mecze z STSem od kwietnia,jak sie z beta przeszlo to tragedia,chociaz jesli chodzi o wyplaty to przy 365 sa krolami bukmacherki
w kazdym razie na STS 3 oferty live na tenis... a ogladam wszystko za posrednictwem 1 x bet i widze tam kursy na Tie Break Tens ????
nagle mnie olsnilo - trzeba tam przejsc,mimo ze kiedys odstraszyl mnie interfejs to podjarany zaczalem szukac info o bonusie itp
no to pierwsza strona google i juz mi ekscytacja troche spadla,bo jakies dziwne metody wplat i wyplat,nie ma karty Visa,ale widze jezyk polski jakis dziwny,to sobie mysle a moze pierdy,dawaj google nastepna strone
i trafilem tutaj,znajoma stronka fajnie,czytam posty o weryfikacjach typu damy znac,jakichs limitach,kursach 1,63 - 1,63 :mrgreen:
przez was podjaranie spadlo mi w 20 minut do zera,ale dzieki waszym opiniom jestem szczesliwy ze nie wdepnalem w to bagno
z ruskimi pewno zostane na dlugo,ale jedynie na transmisjach,bo hakiery z nich widze dobre
akurat metod wpłat mają mnóstwo i kartą też można wpłacać, aczkolwiek wpłacanie kartą jest głupie, po 1 ze względów bezpieczeństwa teraz, a po 2 to często banki liczą sobie dodatkową prowizję za wpłatę kartą, jako transakcje &#39;quasi-cash&#39;, ale co tam lubisz.

@edit
a to zwiększanie marży to niezły cyrk. Ciekaw jestem czy i kiedy mnie to dotknie. Jeśli się to stanie, to na pewno dam znać, chociaż ja pewnie nie gram aż tak dużymi stawkami dla nich i nie wygrywam nie wiadomo jak dużo, bo nie traktuję grania jakoś super priorytetowo :wink:
 
A 97

analyst

Użytkownik
Kiedy wpłacałem tam pierwszy raz to dostałem bonus od wpłaty, jednak zrezygnowałem z niego na czacie i został mi on skasowany i spokój. Od tamtej pory kilka razy wpłacałem i wypłacałem. Dzisiaj wpłaciłem kolejny raz i znowu mam 100% wpłaty na koncie bonusowym. Ktoś wie dlaczego ?
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Kiedy wpłacałem tam pierwszy raz to dostałem bonus od wpłaty, jednak zrezygnowałem z niego na czacie i został mi on skasowany i spokój. Od tamtej pory kilka razy wpłacałem i wypłacałem. Dzisiaj wpłaciłem kolejny raz i znowu mam 100% wpłaty na koncie bonusowym. Ktoś wie dlaczego ?
Jest to bonus &quot;czarny piątek&quot;, więcej info jest na ich stronie w zakładce bonusy
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Coś tam się da od nich wypłacić, bez weryfikacji (małe kwoty). Kiedyś padła teoria, że warto wypłacać od nich małe kwoty, wtedy nie ma niesnasek, chyba jest to najlepszy sposób żeby gra tam miała sens.
Natomiast oferta, kursy, spore limity, live miażdzy wszystko co się da. Gdyby mieli wiarygodność takiego 365 byliby BEZKONKURENCYJNI.
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
Jeśli mogę zapytać - jaki jest Twój bilans u nich? Osobiście myślałem że dostanę jak w innych bukach limity stawek ale zwiększenie marży spotkało mnie po raz pierwszy, rzadko która firma chyba w ogóle stosuje coś takiego.
Bilans ujemny, ale nie jakoś mocno.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Coś tam się da od nich wypłacić, bez weryfikacji (małe kwoty). Kiedyś padła teoria, że warto wypłacać od nich małe kwoty, wtedy nie ma niesnasek, chyba jest to najlepszy sposób żeby gra tam miała sens.

Natomiast oferta, kursy, spore limity, live miażdzy wszystko co się da. Gdyby mieli wiarygodność takiego 365 byliby BEZKONKURENCYJNI.
akurat limity to mają bardzo niskie na niektóre zdarzenia, kilkunastokrotnie mniejsze niż wspomniany 365 czasem.
 
anotherworld 1

anotherworld

Użytkownik
Próbował ktoś wpłacać i potem wypłacać za pośrednictwem Przelewy24 - bo widze że sa dostępne jako jedna z metod płatnosci. Czy banki blokują bezpośrednie wpłaty/wypłaty do buków i trzeba używać pośrednictwa złodziei z Netellera/Skrilla ? Pozdrawiam.
 
A 185

adikos

Użytkownik
przelewy24 pośredniczą tylko przy wpłacie, nigdy przy wypłacie, wtedy wypłata będziesz miał na konto, ale lepiej i tak wypłacać jak ty to określiłeś na złodziejskiego skrilla/netellera , w 1xbet można wypłacać na dowolne źródło o ile przynajmniej 1 raz je użyłeś no i nie wpadniesz w pętle nieskończonej weryfikacji konta bo wtedy to już nic nie wypłacisz.
 
anotherworld 1

anotherworld

Użytkownik
... i nie wpadniesz w pętle nieskończonej weryfikacji konta bo wtedy to już nic nie wypłacisz.
Mógłbyś rozszerzyć tą myśl (bo brzmi trochę deprymująco w kontekście wiarygodności bukmachera) ? Buk z tego co widzę ma chyba najlepsze obecnie kursy, jeżeli idzie o oferte tych którzy sr**ają na ustawę oselską. Są jakies potwierdzone przypadki że zrobili kogoś na $ ?
 
tshwow 1

tshwow

Użytkownik
Oczywiście, że zrobili.. Poczytaj sobie poprzednie strony tego tematu. Jak ktoś im się nie spodoba to wymyślają takie metody weryfikacji, że nie ma szans ich przejść. Buk ryzykowny, ja bym nigdy nie trzymał tam większych pieniędzy, raczej na bieżąco wypłacać hajs, bo każda wypłata może być tą ostatnią.
 
anotherworld 1

anotherworld

Użytkownik
Oczywiście, że zrobili. Poczytaj sobie poprzednie strony tego tematu. Jak ktoś im się nie spodoba to wymyślają takie metody weryfikacji, że nie ma szans ich przejść. Buk ryzykowny, ja bym nigdy nie trzymał tam większych pieniędzy, raczej na bieżąco wypłacać hajs, bo każda wypłata może być tą ostatnią.
Hmmm... rzeczywiście, chyba sobie odpuszcze...
 
S 212

synpresleja

Użytkownik
Wpłaciłem gotówkę, pograłem trochę z głównego konta,trochę z ramki Bonusowe środki. Wtopiłem bonusowe zostały główne,Mogę to od razu wypłacać czy tez tzreba to obracać. Mam już 1 stan konta a nie 2 salda.
LC nie działa od paru godzin. zna ktoś odp?
EDIT: wypłata zlecona,pieniądze na skrillu po 7min
 
F 3

felixor

Użytkownik
Ktoś próbował robić depozyt używając kryptowalut? Jestem ciekaw po jakim kursie księgują bo support niestety nie chciał mi takiej informacji przekazać.
Support 1xbet to w ogóle same gbury :/
 
Do góry Bottom