>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Marathonbet

M 0

magicworm

Użytkownik
Jak ten buk wypada obok 1xbet i Dafabet? Zastanawiam się nad tymi trzemi bukami i pograłem już troche na 1xbecie ale ich interfejs jest strasznie nieprzejrzysty i stronka troche laguje. Dlatego szukam czegoś z podobnymi kursami i ofertą. Wpłata i wypłata przez skrilla.
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Jak ten buk wypada obok 1xbet i Dafabet? Zastanawiam się nad tymi trzemi bukami i pograłem już troche na 1xbecie ale ich interfejs jest strasznie nieprzejrzysty i stronka troche laguje. Dlatego szukam czegoś z podobnymi kursami i ofertą. Wpłata i wypłata przez skrilla.
Kursy bardzo dobre, strona śmiga szybko i jest dobrze zaprojektowana. Ale limity tragiczne.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Jak ten buk wypada obok 1xbet i Dafabet? Zastanawiam się nad tymi trzemi bukami i pograłem już troche na 1xbecie ale ich interfejs jest strasznie nieprzejrzysty i stronka troche laguje. Dlatego szukam czegoś z podobnymi kursami i ofertą. Wpłata i wypłata przez skrilla.
1xbet zamula i limitują. Dafabet problemy miałem i odpuściłem.
Spróbuj Favbet, to radziecki buk który może Ci się spodobać
https://www.favbet.com/pl/bets/
 
hazardzista18 62

hazardzista18

Użytkownik
A czy to normalne że na live mam limity zazwyczaj max 50 euro? Bo wpłaciłem 150 euro, podwoiłem to i teraz na jakiś głupi over na live np. 3,5 po 1,6 mam 30 euro w ligach typu Peru czy nawet dzisiaj włoska
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
A po cholerę chcesz tam grać korzystając z VPNa ? Normalnie mają rejestracje dla Polaków. Logowac też można i grać też można. Skrill: wypłata elegancko wpłata i wypłata bez problemu.
Przy rejestracji wybierz Euro bo w polskich złotych mało do wyboru opcji płatności...
 
J 0

justin146

Użytkownik
Rozumiem, że Ty grasz bez vpn ?? Czyli wpłata z konta na skrill i do buka a wypłata odwrotnie ?? Nie ma według Cb żadnego ryzyka wizyty skarbówki ?? Wypłacasz częściej a mniejsze sumy ?? Czyli grając w marathonbet czy 1xbet poprzez vpn mogą być problemy z wypłatą później bo buk nie będzie mogl zweryfikować mojego konta ?? Sorry za tak dużo pytań ale nie wszystko ogarniam jeszcze ????
 
A 185

adikos

Użytkownik
źle rozumiesz, do marathonbet i 1xbet nie jest potrzebny żaden VPN ponieważ rejestracja jest otwarta dla Polaków.
Żeby mieć skrill na marathonbet trzeba używać waluty euro, w plnach tylko przelew i karta jest, na 1xbet są wszystkie metody płatności w plnach.
ps. widać że nic nie ogarniasz i do tego jeszcze nie rozumiesz co ktoś pisze, żeby mieć euro walute nie trzeba mieć żadnego VPN-a.
 
J 0

justin146

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź i nie rozumiem po co się spinasz kolego. Poza tym nigdzie nie napisałem, że żeby mieć euro walutę trzeba mieć vpn i nigdzie nie napisałem,że do rejestracji potrzebny jest vpn. Pozdrawiam.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
pytankoo.
wypłacał ktoś w ostatnim krótkim czasie z maratona na skrilla?
wszystko jest ok?
chodzi tylko o potwierdzenie ????
 
S 212

synpresleja

Użytkownik
wypłata do 1min w godzinach 6-24. w nocy max 10min.
edit:
DZIAŁA wam normalnie Marathon? własnie próbuje wejść i kicha. a wczoraj fruwał,podobnie winmaster.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 0

master26

Użytkownik
Marathonbet.com przestal dzisialac - zablokowali dostęp z Polski (po vpn jest ok)..
ale...
mobile.marathonbet.com ciagle dziala - w aplikacji mobilnej kliknąlem na dole w linka &quot;Desktop Site&quot; i przekierowało mnie na marathonluxbet.com - ta stronka działa bez żadnego vpn, zalogowałem sie na dane z marathonbet.
Prawdopodobnie zrobili to aby obejsc jakies przepisy.
 
H 32

hortex

Użytkownik
To nie Marathon zablokował, ale dostawcy zablokowali już co niektórzy. I skasujcie ten powyższy post, nic nie wnosi do tematu.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
zadzwoncie do dostawcy internetu i spytajcie o co chodzi - strony maja byc zablokowane od 1 lipca, wiec ktos wam sprzedaje wybrakowana usluge skoro inni maja dostep do tych stron.
 
H 32

hortex

Użytkownik
Strony mają być obligatoryjnie pod odpowiedzialnością zablokowane od 1. lipca. Mogą być wcześniej.
 
A 185

adikos

Użytkownik
blokady mają być nie od 1 lipca tylko do 1 lipca mają być wprowadzone, vectra już blokuje strony.
 
Do góry Bottom