>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchar Polski - Finał - 2.05.2017 Warszawa

Status
Zamknięty.
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
Trochę suchych faktów :
-Lech - 5 tytułów , Arka - 1 tytuł
-poprzednie dwa finały Lech przegrał (oba z Legią)
-w 1984r. Lech zdobył jedyny swój dublet w historii (mistrz i puchar)
-Lech obchodzi 95 rocznice powstania klubu (złośliwi twierdzą ,że po fuzji z Amicą-12stą)
-w 1979r. Arka również nie była faworytem ,a zdobyła puchar (największy sukces klubu)
-Lech potrafi grać przy pełnych trybunach
-organizator zapowiada komplet widzów (50 tyś , z czego ponad 12 tyś z samej Wielkopolski,danych z Gdynii nie znalazłem)
-gdzieś podano ,że spotyka się najlepsza drużyna ligi z najgorszą (według tabeli formy Arka faktycznie dołuję od 25 kolejek , Lech ....raz tylko prowadził ,a w ostatnich 5 meczach jest dopiero ...5 w tabeli)
Co do kursów to sporo lecą w dół.Jedynie warte uwagi są kursy na żółte kartki ponad 2.5 na Lecha,czerwona kartka,obie strzelą(bts),Robak gol..Osobiście odpuszczam grę,gdyż musiałbym robić jakiś dublet do Ako,a nie widzi mi się takowy np. z meczem Real-Atletico (sic!)
 
lockhit 54

lockhit

Użytkownik
Lech Poznan (n) -vs-
Arka Gdynia
Arka Gdynia Over 0.5 @ 1.900
Pinnacle

Lech jest zdecydowanym faworytem to oczywsite, ale nie oplaca sie tego grac po takim kursie to tylko 1 mecz wszystko tu sie moze zdarzyc,dogrywka i karne w sumie mnie nie zdziwia. Mam nadzieje, ze Arki nie sparalizuje te 50k ludzi i wcisna chociaz 1 brame
Dokładnie, to chyba jeden z najsensowniejszych betów na ten moment. Albo tak jak kolega wyżej napisał gra pod kartki. Myślę, że w wyniku presji możemy zobaczyć tutaj dużo błędów w defensywie (głównie po stronie Arki). Over 3,5 w Unibet jest teraz po najwyższym kursie na rynku z tego co widzę @ 3,55. Taki bardziej życzeniowy typ, ale całkiem możliwy. Warto rozważyć. Mus to bramka Arki przy takim becie. Liczę tutaj na otwarte widowisko i overowe zwycięstwo Leszka ???? Pozdrawiam.

EDIT:

Czekałem do samego końca jak to będzie wyglądało z kursami.

OBIE STRZELĄ @ 2,23 Unibet

Za 5 dyszek pod promocję Unibet na ten finał.

FT 0-0 ⛔
 
R 19

roy-keane

Użytkownik
Finał Pucharu Polski. Gra Lech Poznań. W składzie Lecha wybiegnie on, czyli Łukasz Trałka. Sędzią meczu będzie Tomasz Musiał. http://www.90minut.pl/sedzia.php?id=367&amp;amp;id_sezon=89 Przejrzałem specjalnie mecze Lecha, które sędziował w ostatnich trzech latach Musiał i Trałka otrzymał od sędziego z Krakowa kartkę w ponad połowie z tych meczów! Do tego dzisiaj dochodzi ranga spotkania, więc wybór jest oczywisty. Jedyne zagrożenie dla typu upatruje w tym, że Lech może szybko zdobyć dużą przewagę w bramkach, co może spowodować, że obie drożyny, zwłaszcza Arka pogodzona z porażką mogą nieco odpuścić. Mam jednak nadzieję, że obie drużyny bez względu na wynik będą walczyć do końca.
Trałka - kartka.
STS daje kurs 2,5 (2,2 po odjęciu podatku)
 
slowianin 130

slowianin

Użytkownik
Sędzia Musiał już 2 razy był rozjemcom w meczach pucharowych Arki i dał im odpowiednio 2 i 1 żółtą kartkę, w ogóle on nie daje dużo kartek chyba że przeciwko zespołom Legii;) Ale wiadomo to finał.
Ostatni mecz zgody w finale PP to Zagłębie z Zawiszą i było mega nudne, choć to bardziej za sprawą bojkotu tego meczu przez kibiców obu drużyn związaną z postawą właściciela i grabarza Zawiszy Osucha.
Pogoda idealna, atmosfera zapewne godna finału, i myślę że jest szansa na sporo bramek jeśli Lech nie zagra zachowawczo od początku meczu. Liczę na 3:1, 4:1.
zatem idę na całość
over 3,5 - 2,95 Fortuna
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Lech Poznan (n) -vs-
Arka Gdynia
Arka Gdynia Over 0.5 @ 1.900
Pinnacle

Lech jest zdecydowanym faworytem to oczywsite, ale nie oplaca sie tego grac po takim kursie to tylko 1 mecz wszystko tu sie moze zdarzyc,dogrywka i karne w sumie mnie nie zdziwia. Mam nadzieje, ze Arki nie sparalizuje te 50k ludzi i wcisna chociaz 1 brame
Dokladnie tak samo mysle, to jest mecz szansy dla Arki i jak najbardziej sa w stanie strzelic przynajmniej jedna bramke (honorowa badz zwycieska)

Arka strzeli
1,85@ comeon
 
L 44

lukaszlbn

Użytkownik
Przy zwycięstwie Arki trener Ojrzyński mógłby zaliczyć swój największy sukces w karierze... prowadząc zespół tylko w jednym meczu.
 
A 85

aksior

Użytkownik
Zdecydowanym faworytem jest oczywiście Lech a nawet handicap w ich kierunku albo 2/+3,5 gola z małym i zastrzeżeniami...jaką wagę przywiązują kluby polskie do pucharu Polski? wiadomo że priorytetem jest oczywiście liga...druga kwestia remis legii(gdzie żeby przodować powinni lekko wygrać) wczorajszy remis zagłębia wyszarpane w 2 minutach doliczonego czasu gry..dziwne rzeczy się dzieją a przykładów można mnożyć...dziwne rzeczy się dzieją odkąd weszło nowe prawo bukmacherskie i polskie cwaniaki lobbyści zgarnęli rynek dla siebie, mogąc jednocześnie sponsorować kluby. Płacisz, sponsorujesz i wymagasz na pewne wyniki(już to przerabialiśmy kilka lat temu wstecz- do dzisiaj we wrocławskiej prokuraturze i sadach ponad 400 osób z zarzutami). Mecz można zagrać dla emocji i lepszego oglądania za &quot;grosze&quot; jednak ostatnio omijam polską piłkę i ligi ze względu na patologiczny charakter ludzi i kraju.. jestem przekonany ze za jakieś kilka lat, ktoś nagłośni kolejna aferę i uwidoczni na światło dzienne mecze z lat poprzednich gdzie dochodziło do wałów ???? )) a kolejny &quot;fryzjer&quot; napisze kolejną książkę..tym bardziej że historia lubi zataczać koło...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 762

srakaptaka

Użytkownik
Mafie,sluzby i loze.

Tez wszedzie widze spiski ale bez przesady nie mozna popadac w paranoje,wszystko jest ustawiane taka Anglia i Hiszpania na bank,bardziej wlasnie czekam na ksiazke Angleiskiego &quot;Fryzjera&quot;.Mecz Zaglebia byl normalna kopaninka i Kraksa to sfrajerzyla jak caly sezon, nic w tym dziwnego nie bylo. Ogolnie to w tym sezonie wlasciwie faworyci zwykle wygrywaja i nie ma jakis wielkich jaj




 
typer.grzegorz 6

typer.grzegorz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Puchar Polski
Godzina: 16:00
Spotkanie: Arka - Lech
Typ obie strzelą
Kurs: 2,12
Bukmacher: 1xbet

2 maja Finał Pucharu Polski na stadionie Narodowym w Warszawie określany meczem przyjażni.Lech gra w grupie mistrzowskiej i ma chęć na dublet , Arka grupa spadkowa każdy punkt na wagę złota. Czas o tym zapomnieć to jest finał zwycięzca zagra w lipcu w Lidze Europy. W półfinałach Lech ograł bez problemu Pogoń , Arka męczyła się z Wigrami przegrywając nawet mecz w Suwałkach. Ale dzisiaj liczę na fajerwerki. Kolejorz trzeci raz z rzędu w finale dwa poprzednie przegrane z Legią. Dzisiaj liczę na grad goli , ale nie tylko strzelane przez Lecha , ale i Arkę . Jakby była powtórka z 31 kolejki gdzie Lech ograł Koronę 3-2 nie miał bym nic przeciwko temu , dlatego typ obie strzelą.
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Puchar Polski
Godz: 16:00
Spotkanie: Arka Gdynia - Lech Poznań
Typ: Arka Gdynia poniżej 2.5 żółtej kartki
Kurs: 1.98
Bukmacher: Fortuna
Dziś o godzinie 16:00 na Stadionie Narodowym zostanie rozegrany finał Pucharu Polski Arka Gdynia - Lech Poznań. Zdecydowanym faworytem tej konfrontacji jest Kolejorz, wystarczy powiedzieć, że ekipa z Poznania walczy o mistrzostwo kraju, z kolei Arka walczy o utrzymanie. Zdecydowanie łatwiejszą drogę do finału miała Arka, zespół z Gdyni pokonał takie zespoły jak: Raminta Gołdap, Olimpia Zambrów, KSZO Ostrowiec, Bytovię Bytów oraz w półfinale Wigry Suwałki. Jak widzimy nie trafili na żadną ekipę z ekstraklasy, co wydaje się wręcz cudem. Lech z kolei pokonał takie zespoły jak: Podbeskidzie Bielsko - Biała, Ruch Chorzów, Wisłę Kraków, oraz w półfinale Pogoń Szczecin. Mój typ na ten mecz jednak jest inny niż zwycięstwo, którejś z drużyn. Myślę, że Arka w tym meczu dostanie maksymalnie 2 żółte kartki. Oto ich ostatni rywale, oraz w nawiasie liczba kartek ile zespół z Gdyni dostał w meczu: Piast Gliwice (4), Wisła Płock (1), Lechia Gdańsk (2), Pogoń Szczecin (2), Wigry Suwałki (3), Górnik Łęczna (4), Piast Gliwice (4), Lech Poznań (1), Cracovia Kraków (1), Wigry Suwałki (1). Jak widzimy na 10 meczy, aż 6 razy mój typ miałbym prawo powodzenia. Na dodatek trenerem jest Leszek Ojrzyński, pamiętam go z Zabrza, człowiek bez charakteru, któremu udało się tylko dobrze prowadzić zespół w Kielcach. Górnik za jego kadencji grał bez charakteru zespół nie walczył, przegrał derby z Ruchem 0:2 praktycznie bez walki. Arka wy tym sezonie mierzyła się z Lechem 2 razy: w Gdyni Arka dostała 1 żółtą kartkę, w Poznaniu 2 żółte kartki. Liczę, że dziś zobaczymy dobry ładny mecz, bez ostrej gry.
 
radeek91 3

radeek91

Użytkownik
no piękne widowisko, najlepiej żeby żadna z tych drużyn nie wygrała, tak żeby sobie grali dogrywki w nieskończoność ???? bo jak Lech chce tak grać w europie to naprawdę powinno się dawać te szanse tylko Legii i może Jagiellonii..
 
1 0

13lisek

Użytkownik
Panowie,
Ciekaw jestem jak Lech poradzi sobie teraz po straconej bramce...
Mecz mogli już wygrać w pierwszej połowie.
Czy nie uważacie, że ta bramka padła w dziwnych okolicznościach ? Brak krycia obrońców i dziurawe ręce bramkarza ? Dziwnie to wygląda na powtórkach.
Generalnie, ładna niespodzianka ( jeżeli się tak skończy)
Na własne życzenie... Pięknie ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Nie zaliczy, wszystkie tego typu zakłady są do regulaminowego czasu gry (czyli 90min+doliczony)
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Możecie dyskutować o meczu, pucharowych aspiracjach itd. co kto by zrobił i inne docinki proszę sobie darować.
 
nazgul 94

nazgul

Użytkownik
Szkoda, że kolejny rok z rzędu mamy w pucharach drużynę która jedzie odpaść w 1 rundzie z drużyną z Luksemburgu. Klubowy ranking UEFA nigdy się nie poprawi.

Tylko tyle nam zostało. Swoją drogą Lech powinien spokojnie wygrać ten puchar. Co się stał tylko oni wiedzą. A po drugie trenerzy i właściciele takich drużyn jak Arka powinny dobrze wiedzieć, że ich występ w pucharach tylko działa na szkodę im samym i całej Polskiej lidze. Wczesne przygotowania do sezonu i brak pary w kontekście całego sezonu(widać to dzisiaj po Cracovi, Piaście i Zagłębiu) + brak pkt w rankingu UEFA.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
To juz ich sprawa co zrobili, w ostatniej kolejce juz było widoczne ze poznanska maszynka nie działa jak trzeba(To co się dzisiaj wydarzyło nie ułatwi im walki o majstra) Masa ludzi juz grała Lecha kilka tygodni temu kiedy grali miód stąd ta konsteracja.
Arka miała dobre losowanie, trafili na słabszego Lecha ale ugrali ten puchar, jak to wykorzystają to juz osobna kwestia, jak się zdołają utrzymać to podziala pozytywnie w stronę pucharow, przecież z poczatku sezonu ogladalismy dobrze grająca Arkę zwłaszcza na swoim stadionie.Zrzucanie frustracji w stronę Arki za to ze puchar wygrali co najmniej śmieszne (tutaj ogólne stwierdzenie)
 
L 44

lukaszlbn

Użytkownik
Nie rozumiem dziwnych argumentów w stylu &quot;po co ta Arka wygrała, jak w LE nie przejdzie jednej rundy&quot;, po pierwsze to spore pieniądze dla klubu(1,5 mln za zdobycie PP + ewentualne wpływy z LE), a po drugie Gdynia będzie miała znowu europejskie puchary po prawie 40 latach, a po trzecie, dla Arki zapewne równie ważne, praktycznie pozbawili Lechię szans na start w eliminacjach LE.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom