>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje indywidualne , drużynowe i towarzyskie - 2017

Status
Zamknięty.
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
MPPK Rawicz

Gdańsk - Rybnik 2 @1,85 STS ✅✅

Patrzę na te pary i nie mam pojęcia dlaczego Gdańsk jest faworyzowany w tym zestawieniu. Uważam, że poza parą z Rawicza łęgowik jest zdecydowanie najsłabszym zawodnikiem, a Fajfer nie tak znowu lider, który będzie tu kosił punkty. Myślałem, że może dojdzie do nich Kacper Gomólski, ale ten ma zawody w Anglii. Po drugiej stronie mamy Worynę, który notował już na prawdę niezłe mecze (co prawda sparingowe) w tym sezonie. No i Baliński. Bliżej już końca kariery, ale swoim doświadczeniem jeszcze może tu coś osiągnąć, a już na pewno para z Gdańska jest w jego zasięgu. Tylko jakich wybuch Oskara Fajfera mógłby moim zdaniem zepsuć ten typ, ale moim zdaniem na takowy nie ma szans w takiej obsadzie więc biorę Rybnik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
H 1K

horosz

Użytkownik
MEMORIAŁ EDWARDA JANCARZA:

Protasiewicz wygra @ 8.25 STS ⛔

Typ bardziej życzeniowy, pograny za mniejszą stawkę ale kiedy nie zagrać Protasa jak nie w tej chwili? kto widział jego występ w Gnieźnie ten wie, że na trasie może nadrobić wszystko. W tamtym roku po raz pierwszy przełamał się na gorzowskim owalu robiąc wspaniały wynik i w ostatnim biegu szarżą wygrywając mecz. Wiem, że jest Zmarzlik, Pawlicki, Dudek i masa innych pretendentów ale widziałbym Protasa w finale a wtedy może wydarzyć się wszystko.

Zmarzlik : Sayfutdinow @ 1.40 ✅
Kasprzak : Lindbaeck @ 1.55 ⛔

AKO @ 2.17 ⛔ STS

Tutaj idę w stronę gospodarzy. Myślę, że nie trzeba argumentować.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Dziś el. Srebrnego Kasku. Widziałbym to tak (STS)
Smektała - Kubera 1 @1,55
Stalkowski - Sitarek 1 @1,57
Drabik - pozostali 1 @1,45
AKO @3,53
W mojej opinii Kubera większy talent, ale obecnie umiejętności i forma po stronie Smektały, który powinien być też regularniejszy. Druga para - obaj beznadziejni, obaj wychowankowie Bydgoszczy, jednak z ich dwójki Sitarek jest bardziej żałosny (choć cały czas się zastanawiam, być może wyrzucę to jeszcze z ako). Na koniec Drabson, do którego nikt nie powinien mieć podjazdu w przekroju całego turnieju. Pojedynczych biegów może nie wygrać, ale raczej nikt tam nie będzie w stanie punktować na tyle mocno w każdym biegu, żeby go wyprzedzić.
EDIT 15:03: Zawody w Bydgoszczy odwołane. Po głębszej analizie jednak próbuję tak i to będę rozliczał:
Smektała - Kubera 2 @2,25
Niedźwiedź - Dróżdż 1 @1,9
Drabik - pozostali 1 @1,45
@6,20 ⛔ No i zmieniałem jednak niepotrzebnie, choć... zabrakło punktu, więc ryzyko chyba było tego warte. Niestety, tak jak napisałem wcześniej, Smektała ciut regularniejszy.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Dobrze, że zmieniłeś typ na Kubere, bo on jest jak mówisz większym talentem od Smektały. Chłopaka widziałem jak jechał w Gorzowie i dobrze mu to wychodziło. Pozatym masz lepszy kurs.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Protasiewicz P. - Pawlicki Piotr @ 1,55 Forbet ⛔
Protas chce powalczyć w tym roku o awans do GP. Zresztą było to widać po wyniku w półfinale, gdzie latał na torze. Jedzie przy W69, tak więc ma atut własnego toru. Jeśli chodzi o wyniki na domowym torze to zrobił komplet z Rybnikiem, a także 14. punktów w Memoriale. Piter w zeszłym roku dość słabo pojechał na tym torze, bowiem zdobył tylko 3 punkty. Na początku sezonu prezentuje się nieźle, jednak wg mnie to za mało na Protsa.
O wygraną pewnie powalczy z Dudkiem, tak więc na dokładkę.
Protasiewicz wygra @ 3,75 sts ⛔
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
dziś 3 półfinały do IME, skleciłem ako wybierając po jednym zdarzeniu z każdego turnieju. STS
R.Jensen - P.Przedpełski @ 2.1
R.Gafurov - W.Kułakow @ 1.55
Bjerre - Smolinski @ 1.5
AKO: 4.88
Kim jest Rasmus Jensen żeby aż tak faworyzować go na tle jednego z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia speedway&#39;a w Polsce? Cały czas zadaje sobie to pytanie, teren neutralny bo Węgry. Pawełek ma dużo do udowodnienia, co prawda do składu Apatora wróci na pewno po wczorajszej tragedii Walaska, ale trzeba budować pewność siebie, dziś ku temu dobra okazja.
Renat bardzo dobrze zaczął sezon czego nie można powiedzieć o Wiktorze. Wczoraj w Bydzi zagubiony, skoro u siebie nie jedzie to gdzie odniesie lepsze wyniki? Kurs bardzo przyzwoity, wierzę w bardziej doświadczonego Rosjanina, który posiada większe umiejętności.
Smoła jedzie swoje, ale Bjerre jest zawodnikiem dużo lepszym. Kenio zawsze aspirował do indywidualnych turniejów i dobrze wypadał w ich kwalifikacjach. Nie ma GP to trzeba powalczyć o SEC, nie jadą w Niemczech także Duńczyk zdecydowanym faworytem.
 
B 32,6K

bosky

Użytkownik
Finał SK, Krosno:
Woryna - Kubera 1 1,70 sts ⛔
Karczmarz - Lampart 2 1,50 ⛔
Pechowo, obie pary bardzo wyrównane, zdecydowało bezpośrednie starcie, upadki Lamparta
Tylko tak za wczasu dodam: bez przesady ze stawką. jedyne sensowne bety na dzisiaj, SEC-u nie ruszam bo nigdy nie wiadomo komu się chce, a komu nie, dodatkowo te tory z europejskiego zaplecza.
Woryna na świeżo po solidnym występie w Gorzowie, Kubera po przyzwoitym w Lesznie. Generalnie obu czeka dość długa wycieczka dzisiaj, ale czasami takie starty z marszu dobrze wpływają na zawodników. W zasadzie argumentów w tym typie zbyt wielu nie ma, może poza niewielką ale jednak różnicą poziomu sportowego i tzw. &quot;formy&quot;. Obaj raczej na tym stadionie nie pojeździli zbyt dużo, więc nie zdziwi mnie za bardzo i wynik w drugą stronę.
W przypadku drugiego typu to właśnie obycie z torem może zrobić, jak mniemam, różnicę. Ale nie mam co do tego żadnego potwierdzenia. Karczmarz do Krosna ma ładny kawałek i, choć startował w Rzeszowie, zapewne nie poznał za bardzo tego toru (a już na pewno nie po zmianie nawierzchi). Dla Lamparta wycieczka do Krosna, to jak w wolnym czasie nad staw na ryby. Dwa kroki i jest. Dodatkowo plecy w postaci starszego brata mogą zrobić różnicę. A nawet jeśli nie, to w moim odczuciu sportowo 45:55 na stronę Wiktora.
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Mecz towarzyski Polska - Australia

Jason Doyle under 12.5 @1,75 iforbet✅

Krotko, Jason nie jest w takiej formie zeby lac wszystkich wszedzie. Dzisiaj moze przegrac kazdym z naszych I moim zdaniem linia jest za wysoka.
 
B 32,6K

bosky

Użytkownik
Taktyczne są,zwykłych nie ma. Bo i kto miałby z tych zwykłych startować skoro jedzie ich po 6 w każdej drużynie? :razz:
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Mecz towarzyski Polska - Australia
Jason Doyle under 12.5 @1,75 iforbet
Krotko, Jason nie jest w takiej formie zeby lac wszystkich wszedzie. Dzisiaj moze przegrac kazdym z naszych I moim zdaniem linia jest za wysoka.
Problem w tym, że Doyle tu pojedzie pewnie 6 startów, także nie wiem, czy ta linia rzeczywiście za nisko, być może punkt, ale nie napalałbym się.
Fricke over 8 @1,8 but365 (i polskie buki) ⛔ zdenerwowany jestem strasznie, okradziony z dwóch punktów przez Janowskiego, wtedy siadło by bez problemu
Fricke trochę wczoraj polatał w Czewie, dzisiaj liczę na podobny występ. 6 startów, chimeryczny Holder w parze, a na przeciwko chociażby Jaro czy Drabik. Powinien.
 
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
Jeden bet który wpadł mi w oko:

Maciek Janowski under 1.5 wygranych biegów @ 1.70 STS ✅ (w 1 2 3 1) ✅

Maciek mimo ze ogromny talent, to u progu sezonu wydaje się nie być jeszcze w optymalnej formie.
W początkowej fazie trudne biegi z pól zewnętrznych
2. z pola D (Fricke, Hampel, Holder)
4. z pola C (Hampel, Doyle, Morris)
dalej bieg 9 (tu już całkiem realnie Australia wpuści Doyle&#39;a, bo w teorii 2 słabe ogniwa w tym biegu)
9. z pola B (Kurtz, Batchelor, Hampel)
12. z pola A (Morris, Zmarzlik, Batchelor)
+ start w 14 lub 15
 
B 32,6K

bosky

Użytkownik
Doyle - Zmarzlik 1 1,9 ✅
Janowski - Fricke 1 1,9 sts ✅
Krótko, bo zaraz zawody. Totalnie rekreacyjny dubelek. Liczę na zmęczenie Fricke i na tym w sumie można by skończyć argumentację tego typu. Jedzie czwarty mecz z rzędu, żadna to wielka impreza i myślę, że jak będzie szansa to może i pójdzie do zmiany.
Bartek nie szaleje ze startu, a to będzie bardzo ważne w tych zawodach (patrz Karpov sprzed 2 laty). Doyle na drugim biegunie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
C 1,3K

cerebrum

Użytkownik
2. runda el. do GP 2018 w Żarnowicy
A.Karpow awans 1.65 - STS ✅ 11 pkt , pewny awans. Trzeci raz piąte miejsce w Żarnowicy

Rano kurs 1.4 teraz spory skok do góry. W żarnowicy tak naprawdę 8/9 kandydatów do awansu na 7 możliwych miejsc więc prawdopodobieństwo awansu duże. Karpow 3x z wewnętrznych pól z których zawsze dobrze startuje. Rozkład biegów też dobry poza pierwszym w którym jest mocna stawka , ale Karpow powinien wykorzystać pierwsze pole bo tor nie będzie jeszcze odsypany. W Eliminacjach do SEC Karpow w Żarnowicy w ubiegłych latach dwukrotnie zajmował 5 miejsce z 11 i 10 punktami.
 
B 32,6K

bosky

Użytkownik
Od razu do rzeczy, bo szkoda czasu:

Pavlic - Sedgmen 2 2,20
Kudriaszow - Huckenbeck 1 1,70 sts

Zacznę od tego, że to w gruncie rzeczy zawody towarzyskie, więc tradycyjnie bez szaleństw. Ale jednak mam wrażenie, że wiem co gram, bo eliminacji do GP tacy zawodnicy nie powinni zlać, a powiedzmy sobie szczerze - gdzie jest w tej chwili Jurica Pavlic? Jego chcą sprowdzić ponoć do Częstochowy, ale wahają się czy nie lepszy będzie Hubert Łęgowik.. no ludzie, trzymajcie mnie. Ten zawodnik jeździł w GP, SECu. Kiedy nie przyjeżdżał do Gorzowa przywoził w lidze fajne punkty. Ale Jurica po prostu zniknął i jest obecnie ogromną niewiadomą. To trochę jak stawianie Szombierskiego, ale jak widać on również nie istnieje od początku sezonu. Justin też nieco w cieniu, ale jednak nie aż tak bardzo. Miał swój epizod w Falubazie jeśli dobrze pamiętam. Poza tym Aussis zawsze ambitni. Oni przyjeżdżają do Europy z prostym zamiarem, rozwijamy się i zaczynamy robić punkty, albo wracamy do siebie.

Kudriaszowa jednak cenię wyżej od Huckenbecka. Niemiec to taki mam wrażenie rzemieślnik, raz na jakiś czas wyciągnie armaty i robi się o nim głośno (niemiecka specjalność w żużlu mam wrażenie nawiasem mówiąc ???? ), ale czy on kiedykolwiek coś osiągnie w żużlu? Śmiem wątpić. Póki co za największy sukces może uznać to, że niemieccy sponsorzy ciągną go w górę za uszy dorzucając do kotła par w SEC. Andriej totalne przeciwieństwo, ogromny talent i brak pieniędzy. On śmiga na żyletki i o ile tylko sprzęt pozwala,to walczy do upadłego. On co ma, to wyciągnie dzisiaj, tak to widzę.

No i tradycyjnie spojrzenie na układ biegów, który nie musi nic mówić, ale może. Obaj moi faworyci startują z &quot;5.&quot;, czyli mają dwa razy A, Pavlic dwa razy spod płotu, a Huckenbeck 2x pole C, przy czym pierwszy start spod kredy w 19. wyścigu. Wygląda obiecująco.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Batchelor : Miedziński, @ 2.0 STS 7:11 ✅
Taki kurs na Miedzińskiego pobieram. Może i jeździ jak święta krowa i ma problemy z chłodną głową i presją ale w turniejach indywidualnych jako tako sobie radzi. Myślę, że dzisiaj może powalczyć z każdym co nie można napisać o Troyu. Nie widzę tutaj jego w dzisiejszych zawodach i trochę dziwi mnie taki kurs.

Dodatkowo:
Karpov : Lebiediev @1.65 STS 11:10 ✅
Karpov : Madsen @ 2.20 STS 11:10 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Bogdanovs - Pavlic 1 @1,57 bet365 ✅ 12p-7p
Typ na logikę mega. Bosky po trochu opisał tu Pavlicia. Gość w tym sezonie w ogóle chyba nie jeździ, a jak tak to z amatorami z Chorwacji, Węgier czy Włoch. Sprawdziłem, to jednak dwa razy jeździł w mistrzostwach CRO-SLO-HUN no i u siebie w Gorican wygrał(brak Zagara), w Krsko za Zagarem. W kwietniu jechał w turnieju w Niemczech, gdzie obsada nie powalała na kolana (Okoń, Zengota, Smoła i słaba reprezentacja Danii) i uciułał 5 punktów. Bogdanovs w naszej 1 lidze śmiga ładnie: 11+1, 14+4, 15, 13pkt. Kurs co prawda nie zbyt wysoki, ale myślę, że Łotysz powinien spokojnie znaleźć się w klasyfikacji przed Chorwatem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom