>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Nie pamiętam już kto, ale ktoś tutaj kiedyś na iforbet stawiał na najlepszego zawodnika meczu i miał to jakoś dziwnie rozliczonej (względem średniej biegopunktowej?)
Mam pogranego Porsinga i zastanawiam się jak to będą liczyli w razie remisu.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Czy w regulaminie STS jest gdzieś zapisane, że h2h zawodników rozliczają dla ograniczonej liczby biegów?
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Jestem nie zbyt zaznajomiony z zasadami żużla, ale obstawiłem linię na zawodnika w Anglii over 7.5 punkta i zawodnik uzyskał 7+1, a zakład rozliczyli jako przegrany, czy mogę reklamować coś takiego? Chodzi o sts, w regulaminie jest napisane, że nie liczą punktów graczy jeśli chodzi o jokerów, nie ma jednak wzmianki o żadnych dodatkowych punktach.
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Jestem nie zbyt zaznajomiony z zasadami żużla, ale obstawiłem linię na zawodnika w Anglii over 7.5 punkta i zawodnik uzyskał 7+1, a zakład rozliczyli jako przegrany, czy mogę reklamować coś takiego? Chodzi o sts, w regulaminie jest napisane, że nie liczą punktów graczy jeśli chodzi o jokerów, nie ma jednak wzmianki o żadnych dodatkowych punktach.
słusznie Ci rozliczyli jako przegrany bo zawodnik zdobył 7 pkt a linia była 7,5 a ty zagrałeś powyżej. Te +1 to jest punkt bonusowy, rozliczany tylko na linii klub - zawodnik co do kasy czy statystyk. Nigdy żaden buk nie liczył bonusów, tylko punkty meczowe a tych ma 7.

Pozdrawiam
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
słusznie Ci rozliczyli jako przegrany bo zawodnik zdobył 7 pkt a linia była 7,5 a ty zagrałeś powyżej. Te +1 to jest punkt bonusowy, rozliczany tylko na linii klub - zawodnik co do kasy czy statystyk. Nigdy żaden buk nie liczył bonusów, tylko punkty meczowe a tych ma 7.

Pozdrawiam
Zgooglowałem sobie to z ciekawości i zgodnie z wikipedią tak brzmi definicja.
Punkt bonusowy to punkt zaliczany zawodnikowi do jego zdobyczy punktowej w meczu ligowym lub zawodach w parach. Zawodnik otrzymuje zazwyczaj za punkty bonusowe premię finansową jak za normalny punkt. Punktu tego nie zalicza się jednak na konto drużyny (pary), w której zawodnik startuje.
Istnieje możliwość, że jeśli tak to umotywuję może się ugną, dać chociażby zwrot? Technicznie nie opisali takowej sytuacji w regulaminie, gdzie jednak istnieje element szczegółowy odnośnie tych jokerów, więc wg mnie jest to przeoczenie regulaminu na ich niekorzyść, bo tam nie jest powiedziane, że zawodnik ma uzyskać punkty dla drużyny, a ogólnie ma uzyskać zdobycz punktową, czyli skoro zalicza się to do jego statystyk to uzyskał ten punkt.
Warto próbować w tę stronę?
 
P 72

picenty

Użytkownik
Nie przejdzie Ci to, właściwie żaden bukmacher nie uwzględnia bonusów, do tego ile mnie pamięć nie myli sts pisze na swojej stronie, że nie liczą się punkty bonusowe.
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Jak STS rozlicza zakład Kto lepszy?
Mam zakład Vaculik-Dudek 2 @1,75
Chłopaki mają po 7 ptk tyle że Duders już po 5 biegach bo robił za RT a Vaculik tylko 4 biegi objechał.
Ok już mam
5 biegów się liczy
Duders 7 ptk a Vacul na koniec zaliczył 0 i dali zwrot
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Bardzo dziwne zasady rozliczania żużla w STS :
Zawodnik jest wykluczony za 2min = zwrot w h2h !!! choć jest wykluczony, czyli był w wyścigu, &quot;ale nie przekroczył startu&quot;, choć nigdzie w regulaminie tego nie ma, a skoro był wykluczony, czyli BYŁ w wyścigu...
Tylko ja mam wrażenie, że wykluczenie jest równoznaczne ze wzięciem udziału w wyścigu ?
Skoro niby ma przekraczać start, to i taśma też powinna być zwrotem, bo przecież &quot;właściwego&quot; wyścigu startu nie przekroczył, choć tak jak mówię, ma wziąć udział, a nie przekraczać start, 3.okrążenie czy co tam se wymyślą...
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Bardzo dziwne zasady rozliczania żużla w STS :

Zawodnik jest wykluczony za 2min = zwrot w h2h !!! choć jest wykluczony, czyli był w wyścigu, &quot;ale nie przekroczył startu&quot;, choć nigdzie w regulaminie tego nie ma, a skoro był wykluczony, czyli BYŁ w wyścigu...

Tylko ja mam wrażenie, że wykluczenie jest równoznaczne ze wzięciem udziału w wyścigu ?

Skoro niby ma przekraczać start, to i taśma też powinna być zwrotem, bo przecież &quot;właściwego&quot; wyścigu startu nie przekroczył, choć tak jak mówię, ma wziąć udział, a nie przekraczać start, 3.okrążenie czy co tam se wymyślą...
Bardzo dziwne. Bet365 kiedyś w podobnej sytuacji zaliczył mi jako porażkę coś takiego - połamany Gollob nie wyjechał, mimo że był zgłoszony. Pierwsze w2, a potem już rezerwowi jechali.
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Ktoś ma jakies doswiadczenia z gry live ? Rynek jest dosyc okrojony, tylko kilku bukow i niewiele spotkan ale pomylek oddsmakerow cala masa z tego co ostatnio widze.
 
Do góry Bottom