MŚ Dywizja 1B / UK, Belfast 23-29.04

lukee 178

lukee

W dniu wczorajszym w Belfaście rozpoczęły się MŚ Dywizji 1B. W turnieju bierze udział drużyna gospodarzy Wielka Brytania oraz Japonia, Liwa, Chorwacja, Estonia oraz Holandia. Pierwsze miejsce zapewni awans do dywizji 1A natomiast ostatnia reprezentacja spadnie poziom niżej. W tym roku beniaminkiem jest zespół Holandii natomiast spadkowiczem z dywizji 1A drużyna Japonii.
O awans powalczą Japonia oraz Gospodarze co potwierdziło się już pierwszego dnia, jednak to gracze z kraju kwitnącej wiśni wydają się najmocniejszą ekipą.

Japonia - Chorwacja / 13:30
Główny faworyt do awansu ( spadkowicz z dywizji 1A ) wczoraj nie dał szans Holendrom ( beniaminek ) wygrywając 6:1 i notując dwa razy więcej strzałów od przeciwnika. Dziś przeciwnik będzie trudniejszy jednak chyba nie aż tak by odebrać jakieś punkty Japończykom. Chorwaci wczoraj przegrali z gospodarzami turnieju 4:2 jednak dopiero w trzeciej tercji Wielka Brytania przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę. Mam wrażenie że Japonia nie wygra aż w takich rozmiarach jak wczoraj z Holandią jednak skoro gospodarzom udało się wygrać z Chorwacją dwoma golami to tym bardziej powinno udać się to Japończykom.
Japonia -1,5 @ 1,41 Unibet ✅
Do jakiegoś składaka można dla podbicia dać coś oczywistego
Japonia @ 1,2 Unibet ✅
Niestety na Unibecie najniższy próg na gole zaczyna się od przedziału 5,5 a najwyższy 7,5 po bardzo niskim kursie więc nie skuszę się na przedmeczowe stawianie na gole gdyż 6 goli może nie być natomiast na żywo pewnie będą tez niższe opcje i 4-5 goli można się spodziewać.

lukee 178

lukee

Litwa - Holandia / 17:00 @ TVP Sport
Drugi dzisiejszy mecz to spotkanie Litwinów z Holendrami. Litwini wczoraj bez problemów pokonali Estonię 3:0 będąc wyraźnie drużyną lepszą i dominując w całym meczu. Holendrzy nie mieli szans z Japończykami i przegrali gładko 6:1. Wydaje się że to Litwini powinni dziś zanotować kolejną wygraną jednak kurs 1,3 w czasie regulaminowym nie jest zbyt wysoki. Zadziwiające jest dla mnie że Holendrzy na ten mecz wystawiają tylko 4 obrońców! Już wczoraj wystawili tylko 5 i skończyło się to laniem a dziś tylko 4 i nie liczę na to że ich gra w obronie będzie dziś bardzo dobra.
Na składak leci
Litwa @ 1,3 Unibet ✅
Singlem spróbuje golami
Litwa -1,5 @ 1,56 Unibet ✅
Tak jak w pierwszym spotkaniu powinno paść też parę bramek jednak również wyczekam do oferty LIVE.

lukee 178

lukee

Po dniu przerwy wracają mecze w dywizja 1B
Japonia - Estonia / 13:30
Pierwszy dzisiejszy mecz to pojedynek Japończyków z Estonią. Po dwóch meczach nastroje w obu drużynach zgoła odmienne. Azjaci wygrali obie gry pokonując Holendrów i Chorwatów. Nasi sąsiedzi dla odmiany oba mecze przegrali nie radząc sobie z gospodarzami turnieju oraz Litwą. Trudno oczekiwać by Japończycy chcąc awansować zgubili punkty w meczu z Estonią. Estończycy w obu meczach wyraźnie odstawali od rywali notując w meczach ponad dwa razy mniej strzałów od przeciwników co przełożyło się tylko na 1 zdobytą bramkę i 8 straconych. Wygrana Japonii nie podlega dla mnie dyskusji jednak kurs na to zdarzenie jest bardzo niski.
Japonia gol w każdej tercji @ 1,4 1xbet ✅
Japonia wygra 1 tercję @ 1,34 1xbet ✅
Over 4,5 @ 1,25 1xbet ✅
Japonia i wygra i będzie mniej niż 7,5 goli w meczu @ 1,44 1xbet ⛔ &quot;o jeden gol za daleko&quot; ;) 6:2

lukee 178

lukee

Holandia - Chorwacja / 17:00 @ TVP SPORT
Drugi dzisiejszy mecz to spotkanie Holendrów z Chorwatami. Po dwóch meczach obie ekipy mają na koncie dwie porażki. Holendrzy są najsłabszą ekipą turnieju i w dwóch meczach stracili aż 14 bramek strzelając tylko 1. Chorwaci dwa pierwsze mecze grali z faworytami do awansu Japonią i gospodarzami. Oba te mecze przegrali 4:2. Dziś powinni uporać się z Holendrami którzy po raz kolejny wystawiają dość wąską kadrę. Dziś w kadrze na mecz jest niby 6 obrońców ale dla odmiany łącznie tylko 16!! graczy z pola. Powinno się to przełożyć na kolejny mecz gdzie Holendrom może zabraknąć sił. Chorwaci przeciwko faworytom potrafili strzelić po dwa gole więc przeciwko najsłabszej drużynie turnieju spokojnie powinni poprawić jeszcze statystyki strzeleckie.
Chorwacja @ 1,23 Unibet ✅
Chorwacja over 3,5 @ 1,43 1xbet ✅
Pierwszy gol w meczu 0-9 minuta @ 1,59 1xbet ✅

lukee 178

lukee

Litwa - Japonia / 13:30
Po dniu przerwy wracają mecze w dywizji 1B. Pierwszy dzisiejszy mecz odbędzie się między liderującą w grupie Japonią a Litwą będącą na trzecim miejscu. Japończycy jak do tej pory wygrali wszystkie trzy mecze przekonywująco strzelając każdemu przeciwnikowi po kilka bramek ( 6-4-6 odpowiednio w kolejności meczy ). Litwini natomiast po dwóch dobrych i wygranych meczach musieli uznać wyższość gospodarzy w trzecim spotkaniu. Japończycy jeśli chcą wrócić do dywizji 1A muszą ten mecz wygrać a wtedy o awansie zadecyduje bezpośredni mecz z Wielką Brytanią. Swój ostatni mecz Litwini przegrali praktycznie w 1 tercji w której polegli aż 4:1 i kolejne dwie remisowe na nic już się zdały. Japończycy wydają się drużyną lepszą i jako spadkowicz z dywizji 1A są faworytem tego meczu. Wydaje mi się że Litwini mogą dziś powalczyć bardziej niż z Brytyjczykami a przynajmniej nie przegrają meczu po 1 tercji aż tak wyraźnie. Co nie zmienia faktu że każdy inny wynik niż wygrana Japonii będzie dla mnie zaskoczeniem.
Japonia @ 1,32 Unibet ✅ Tym razem Litwini w pierwszej tercji się spięli ale kolejne dwie a trzecia szczególnie były już słabe.

lukee 178

lukee

Chorwacja - Estonia / 17:00
Dla Estończyków turniej ma wciąż znaczenie. Jak do tej pory przegrali 3 mecze i tak jak Holendrzy pozostają bez punktów. Chorwaci grają już o nic gdyż stracili już szansę na awans a spadem im nie grozi. Faworytem meczu są Chorwaci którzy na tle Wielkiej Brytanii i Japonii zaprezentowali się korzystniej od Estończyków. W mistrzostwach rok temu jak i dwa lata temu również wygrywali Chorwaci. Wydaje mi się że i dziś będą chociaż o jedną bramkę lepsi a Estończykom zostanie jutrzejszy mecz z Holendrami o pozostanie w dywizji 1B.
Chorwacja 1 @ 1,3 Unibet ⛔ solidnie mnie zaskoczyli
Wygrana Chorwacji dwoma golami też wydaje mi się dość realna.
Chorwacja -1,5 @ 1,48 Unibet ⛔

lukee 178

lukee

Litwa - Chorwacja / 13:30
Chorwaci w dniu wczorajszym zawiedli mnie na całej linii. Zagrali bardzo nieskutecznie w ataku oraz słabo w obronie. W zasadzie tylko w ostatniej tercji meczu z Estonią przycisnęli przeciwników ale mimo to razili niedokładnością a gapiostwo w obronie przełożyło się na przegranie tej tercji 0:1 i całego mecze 3:4. Litwini wczoraj przegrali z Japonią która walczy o awans. Gdyby porównać obie ekipy w tym turnieju lepsze wrażenie sprawiają Litwini którzy nie mieli problemów z ograniem Estonii i Holendrów. Potrafili też częściowo powalczyć z silniejszymi przeciwnikami strzelając po dwa gole Japonii oraz Wielkiej Brytanii. Przy dość wyrównanych kursach na ten mecz zwrócę się w stronę Litwinów którzy nie są dla mnie dziś bez szans.