>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 26.04.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na środę - 26. Kwietnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Połka Nożna , AFC Liga Mistrzów
Godzina: 14:30
Spotkanie: Muangthong - Brisbane Roar
Typ: Muangthong hc -1
Kurs: 3.30
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Rewelacja tegorocznych rozgrywek AFC LM z Tajlandii podejmuje czołową ekipę A- League i jest dla mnie zdecydowanym faworytem. Zapyta ktoś dlaczego ?.., powodów jest kilka. Otóż dotychczasowe potyczki Tajów ze swoimi grupowymi rywalami , oraz pozycja w grupie wskazują na siłę tej drużyny. Domowe zwycięstwa nad Ulsan ( 1:0 ) i Kashimą ( 2:1 ) oraz dwa wyjazdowe remisy sprawiają że dzierżą oni miano niepokonanych i po 4 kolejkach liderują.
Dzisiejsze zwycięstwo zapewni już na 100% awans , a sposobność ku temu o tyle większa , że goście podróżują do Tajlandii mocno przemeblowanym składem mając na uwadze niedzielne półfinałowe spotkanie Play -Off w lidze przeciwko Melbourne Victory . Tak więc bez wątpienia większym priorytetem dla nich jest pojedynek na rodzimym gruncie. Gdy dołożymy do tego bardzo ciężkie warunki atmosferyczne panujące w Tajlandii ( gorąco i wilgotno ) , szala zwycięstwa przechyla się w moim odczuciu tym bardziej w kierunku gospodarzy którzy są bardziej przyzwyczajeni do takiego stanu rzeczy.
Owszem pewną niewiadomą jest podejście miejscowych do tego meczu , czy nie wygra minimalizm w ich poczynaniach ( skromne jedno bramkowe win ) , aczkolwiek jestem gotów przyjąć to ryzyko kierując się moim wyborem co do rozmiarów wygranej. Róznica między zwykłym 1 na gospodarzy ( 1.55 ) a opcją wybraną przeze mnie ( 3.30 ) jest na tyle wysoka , że jest warta gry.
✅ 230
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy - DFB Pokal
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium - Borussia Dortmund
Typ: Borussia Dortmund zdobędzie bramkę w obydwu połowach
Kurs: 4,90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Borussia Dortmund niezbyt dobrze sobie radzi na boisku Bayernu Monachium. Akurat teraz widzę dla nich duże szanse na sprawienie niespodzianki. Bayern Monachium znowu nawalił w tym sezonie. Ich celem było wygranie Ligi Mistrzów, a tu nawet nie doszli do półfinału, gdyż odpadli z Realem Madryt. Co gorsza odpadli w kontrowersyjnych okolicznościach, w dużej mierze przez błędy sędziowskie. Takie coś naprawdę boli i trudno teraz o motywację. Było to widac w ich meczu ligowym z Mainz, z którymi tylko zremisowali 2:2 u siebie, a mogli nawet przegrać. Borussia Dortmund ostatnio strzela sporo goli. Wygrali na wyjeździe z Borussią Monchengladbach 3:2, strzelili tam bramki w obydwu połowach. Wygrali też u siebie z Eintrachtem Frankfurt 3:1 i też zdobywali bramki w obydwu połowach. Borussia Dortmund jest w dobrej formie strzeleckiej, Bayern jest w dość słabej formie ogólnie do tego dalej mogą być podłamani tą Ligą Mistrzów, więc Borussia ma szanse, by sprawić im dużo problemów. Do tego Bayern zagra bez swojego podstawowego bramkarza, co zwiększa szanse Dortmundu na gole.
✅ 390
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rafgames 0

rafgames

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia,Premier League
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Middlesbrough-Sunderland
Typ:
X
Kurs:
3.33
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:Spotkanie 2 najgorszych ekip z Premier League,obie ekipy w tym sezonie zasługują na spadek ich gra jest tragiczna co odzwierciedlają to miejsca w tabeli mianowicie Middlesbrough-19 lokata z dorobkiem 24 pkt
Sunderland 20 lokata z dorobkiem 21pkt.Forma rowniez jest poniżej skali Middles 5meczy 2 pkt to samo w wypadku Sunderlandu.
Gospodarze nie wygrali 16 meczy z rzędu ostatnie ich wyniki 3 porazki 2 remisy (Remisy-Burnley 0:0 i Swansea 0:0).
Goście to samo 3 porażki 2 remisy (Remisy-2:2 z West Hamem i 0:0 z Burnley)
8 meczów z rzędu bez zwycięstwa ostatnia wygrana 4:0 na wyjezdzie z Crystal Palace gdy ta ekipa była w tragicznej formie teraz natomiast zachwyca także to zwycięstwo nie ma zbytniego znaczenia.
Uważam że nie zobaczymy tutaj wiele bramek under 2.5 raczej gładko 0:0 1:1 przewiduje takie wyniki.
Obie ekipy grają o nic wiedzą że w tym sezonie nic już nie osiągną czas na spadek i może za rok powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii na chwilę obecną nie ma tutaj o co grać.
Nikt nie powinnien się tutaj przemęczać , alternatywnie można under 2.5 1.5 to już bardziej ryzykowne.
Stawiam na remis wydaję mi się tutaj najbardziej prawdopodobną opcją.
Życzę powodzenia ????


⛔ 100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Hiszpania, LaLiga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Leganes – Las Palmas
Typ: Las Palmas lub remis
Kurs: 2,30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W środę wieczorem zajrzymy do Hiszpanii. Leganes podejmować będzie u siebie ekipę Las Palmas. Bardzo słaby bilans meczy na własnym stadionie Leganes i jeszcze gorszy Las Palmas na wyjeździe – to tytuł, który możemy nadać temu pojedynkowi w 34 kolejce LaLiga.
Gospodarze ze statystykami 3-5-8 z pewnością nikogo nie porywają do typowania czystego „1” na ten mecz. Dodatkowo znajdują się w poważnym dołku – 4 porażki z rzędu. Ostatni raz komplet punktów udało im się zdobyć ponad miesiąc temu w meczu domowym z Granadą (1-0).
Las Palmas na obcych stadionach również mocno zawodzi. Warto jednak wspomnieć, że jedyne odniesione zwycięstwo wyjazdowe zaliczyli z Valencią, a spośród 3 remisów, 1 punkt wywieźli z Santiago Bernabeu w meczu z Realem. Pamiętajmy również o meczu pucharowym z Atletico Madryt, gdzie na Vicente Calderon, byli w stanie pokonać gospodarzy 2-3.
Leganes zajmuje ostatnie bezpieczne miejsce w lidze, posiadając 1 mecz mniej i 3 punkty przewagi nad Gijon, tak więc sytuacja nie jest najgorsza, a każdy punkt wywalczony z Las Palmas może mieć spore znaczenie.
Pomimo fatalnych wyników Las Palmas na obcych stadionach podtrzymam swoją opinię na temat tej drużyny – dobrze grają w piłkę, potrafią dominować i prowadzić grę, a przede wszystkim potrafią zaskakiwać. Mecz z Leganes jest dobrą szansą, aby poprawić statystyki, spróbować dołożyć drugie zwycięstwo, lub kolejny remis.
Kurs na x2 przekonuje mnie o wiele bardziej niż zwycięstwo gospodarzy. Dla odważniejszych polecam tym 2 DNB lub nawet czyste 2.
Powodzenia i pozdrawiam
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 4

seropl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia (1. liga)
Godzina: 21:00
Spotkanie: Crystal Palace - Tottenham
Typ: Christian Benteke strzeli gola
Kurs: 3.1
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W 33. kolejce Premier League Crystal Palace podejmie u siebie drużynę Tottenhamu. Zarówno gospodarze, jak i goście ostatnio radzą sobie znakomicie w rozgrywkach ligowych. Podopieczni Sama Allardyce&#39;a wygrali 3 z ostatnich pięciu meczów, a wielokrotnie na listę strzelców wpisywał się Christian Benteke, który jest w znakomitej formie. Zgromadził on już w tym sezonie 14 bramek. Pomimo tego, że Tottenham nie traci z reguły zbyt dużej ilości goli wydaje mi się, że i tym razem były piłkarz Liverpoolu wpisze się na listę strzelców (w ostatnich 5 meczach zdobył 5 goli).
⛔ 100
 
M 16

mazy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Puchar Francji
Godzina: 21:05
Spotkanie: PSG - Monaco
Typ: Monaco zdobędzie bramkę.
Tak
Kurs: 1.69
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam. Pierwszy mecz jaki rzuca się w oczy podczas środowej oferty to spotkanie pomiędzy PSG a Monaco. Kurs na gości w Unibecie wynosi aż 11.00 ... Dla mnie to jest bardzo dziwne bo patrząc na to co prezentuje Monaco w ostatnim czasie to mecz wydaje się wyrównany a nawet z lekką przewagą Monaco. Monaco ma najlepszą ofensywę w całej Europie w tym sezonie. 18-stoletni Kylian Mbappé w tym sezonie jest odkryciem i już biją się o niego największe kluby w Europie. (Głównie Real Madryt). No ale wracając ... Patrząc na ten kurs myślę, że coś jest na rzeczy nie znalazłem nic co mogłoby spowodować aż tak wysoki kurs na Gości. Wiem tyle, że w spotkaniu na pewno nie zagra Gabriel Boschilia a możliwe jest, że nie wystąpi również Guido Carrillo, Pierre-Daniel Nguinda Ndiffon oraz Djibril Sidibe. Wszyscy ci zawodnicy nie są podstawową jedenastką. Jedynie Sidibe wchodził czsami z ławki a Gariel nie gra już ponad 2 miesiące więc jak widać pod jego nieobecność Monaco radzi sobie dobrze. Przechodząc do gospodarzy to oprócz oczywistego braku Krychowiaka ... Nie wystąpią Augustin J. Ben Arfa H. Kurzawa L. Rabiot A. Czyli jak widać PSG jest poważniej osłabione bo są to piłkarze którzy odgrywają już jakąś rolę w klubie. W 3 ostatnich meczach(Piszę o 3 bo reszta była dawno) Monaco zawsze zdobywało gola i ich bilans to 1-1-1. Tutaj myślę, że Monaco może tutaj wygrać a nawet stawiał bym ich w roli lekkiego faworyta. Na pewno nie będzie tak, że PSG zdominuje mecz i Monaco nie będzie miało nic do powiedzenia. Co prawda Paryżanie mają atut swojego boiska ale to nie znaczy, że Monaco się przestraszy bo tutaj bardziej PSG powinno się bać siły ofensywnej Monaco. No ale mój typ jest w kierunku bramki dla Monaco więc tego się trzymam. Co do tego typu to jestem pewny jak nigdy. Dla osób które chcą &quot;Zaryzykować&quot; polecam naprawdę postawić na zwycięstwo Monaco bo kurs 11.00 baaardzo zachęcający a Glik i spółka mają duże szanse na zwycięstwo w tym meczu.
Pozdrawiam
&quot;Jeżeli pomogłem, wesprzyj mnie Dziękując&quot;
⛔ 100
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 02.00
Spotkanie: Houston Rockets - OKC
Typ: Westbrook więcej punktów od Hardena
Kurs: 1.5
Bukmacher: unibet
Analiza
Ostatni mój bet na dzisiaj to pojedynek dwóch kandydatów do MVP czyli Westbrooka oraz Hardena. Poza statystykami, które przemawiają za RW mam jeden prosty argument, który przemawia właśnie za tym, że będzie on dzisiaj lepszy od kolegi z Houston, a mianowicie psychika. Russel ma z nią straszne problemy i dlatego nie pozwali mu to być liderem mega silnej drużyny. Jest samolubem, który często zbyt mocno się podpala (tak wiem, są ludzie, którzy to lubią). Dzisiaj musi odczuwać ogromną presję, ponieważ jak OKC przegra to odpadnie z PO i zapewne wielu zapomni o jego heroicznych rekordach z tego sezonu. Z tego powodu jestem pewien, że będzie rzucał i rzucał, ceglił i ceglił ale zapewne narzuca około 40 pkt. Czy to da zwycięstwo jego drużynie? Raczej wątpię, ponieważ Houston udowadnia w tej serii, że jest DRUŻYNĄ czego nie można powiedzieć o OKC. Co prawda w pojedynku punktowym między typami Panami w tej serii mamy 2-2 jednak widać, że Hardenowi póki co nie siedzi zbytnio rzut. 10/37 zza łuku to słaba skuteczność jak na &quot;Brodacza&quot;. Reasumując, typ niby 50:50 jednak uważam, że Westbrook dzisiaj za wszelką cenę będzie chciał wziąć sprawy w swoje ręce i będzie oddawał masę rzutów co może mu przynieść albo skuteczność oscylującą w okolicach 20% i odpadnięcie jego ekipy z PO lub zrobi to co robił wielokrotnie w tym sezonie i piłka po prostu będzie wpadać do kosza, a on sam rzuci w okolicach 40 pkt. Osobiście wybieram drugą opcję, bo chciałbym jeszcze zobaczyć tego &quot;durnia&quot; na parkiecie w Oklahomie. Miłej nocy z NBA! Pozdro!
✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna La liga
Godz; 21:30
Spotkanie La Coruna - Real M
Typ: over 3.5
Kurs 2.10
Buk Unibet
Analiza: Na dziś wybrałem spotkanie z Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa Deportivo La Coruna na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Madryckiego Realu, goście naturalnie będą w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, po ostatnich wydarzeniach Madrycki Real powinien być skoncentrowany żeby nie popełnić kolejnej wpadki. Real przegrał dwa spotkania po kolei na swoim obiekcie, porażka z Bayernem nie odbiła się szerokim echem bowiem gospodarze po dogrywce zdołali awansować do dalszych rozgrywek piłkarskiej Ligi MIstrzów,ale już porażka z Barceloną i utrata fotelu lidera mocno zachwiały pozycją Zidana w klubie, przede wszystkim Zidane, musi w końcu dać gra zawodnikom w formie, gra Bale po kontuzji, nie gra natomiast Isco , który dwa spotkania wcześniej strzela dwie bramki i załatwia Realu wyjazdowe punkty w Gijon, nie gra również Morata a gra Benznema który w ostatnich spotkaniach nie wyróżnił się niczym , Zidane zmienia tych dwóch grajków i Real wygrywa spotkanie w La Coruni bowiem już jest na musiku , dalej wszystko zależne jest od klubu ze stolicy i jesli wszystko do końca wygra zdobędzie mistrzostwo kraju, ja stawiam na wynik 0:1 do przeryw oraz 1:3 po końcowym gwizdku sędziego w tej rywalizacji
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
czaro82 398,6K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Anglia Premier League
Godzina. 21:00
Spotkanie. Crystal Palace - Tottenham
Typ. over 2.5 gola &amp; over 10.5 różnych
Kurs. 2.80
Bukmacher. Unibet
Analiza.
Na dzisiejszy wieczór zaplanowano spotkanie w angielskiej Premier League pomiędzy Crystal Palace którzy uplasowali się na 12 pozycji w lidze a jej wiceliderem Totenhamem Hotspur.
Gospodarze ostatnimi czasy w wybornej formie, najpierw ograli na wyjeździe lidera z Londynu Chelsea 1:2 , potem wyjazdowa porażka ze &quot;Świętymi&quot; 3:1 I w końcu pewne zwycięstwo nad całkowicie bezpłciowym Arsenalem u siebie aż 3:0 mogą napawać optymizmem przed ich dzisiejszą konfrontacją. Dodatkowo remis z &quot;Lisami&quot; po 2:2 a także wyjazdowa wygraną nad &quot;The Reds&quot; 1:2 może dodać sporo pewności siebie piłkarzom którzy stawiani są w roli under-doga. Pozycja w ligowej tabeli niepozwoli im w tym sezonie walczyć nawet o Ligę Europy, widmo spadku również wydaje się ich nie dotyczyć, tak więc pozostaje im zagrać na pełnym luzie bez żadnej presji dla swoich kibiców.
Zupełnie inaczej ma się sytuacja w zespole Totenhamu, którzy na ten moment tracą 7pkt do &quot;The Blues&quot; i jeśli myślą o końcowym triumfie w lidze, po prostu muszą dzisiaj przywieźć trzy punkty. Bezpośredni rywal do majstra odprawił ich w pucharze FA 4:2 i niewiem czy czasami tym samym nieopodciął skrzydeł &#39;Kogutom&#39;
Z drugiej strony drużyna pod wodzą Pochetino wydaje się być kompletna i zdeterminowana a więc wierzę że powalczą do końca deptając po piętach ekipie Chelsea. Jeśli spojrzymy na ostatnie wyniki obu drużyn możemy spodziewać się minimum trzech goli jeśli dołożymy do tego stawkę o którą powalczy Tottenham to same rzuty różne wydają się tutaj być wręcz koniecznością.
&quot; jeśli moja analiza pomogła ci podwoić drobne-kliknij dzięki &quot;
⛔ 100
 
nostradamuss 133

nostradamuss

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Barcelona
Godzina: 11:00
Spotkanie: Nikoloz Basilashvili - David Goffin
Typ: 1 handicap+5.5 gemów
Kurs: 1.82
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Faworytem w tym spotkaniu jest oczywiście Belg. David w ostatnim turnieju odpadł dopiero w półfinale Monte Carlo z Nadalem 2:0 gdzie tak naprawdę miał ogromną szansę na seta, ale sędziowie go niemiłosiernie skrzywdzili. David w tym roku prezentuje dobrą formę lecz kilka porażek dziwnych się zdarzyło. W tym turnieju gra dopiero drugi raz, pierwszy raz grał w 2012 roku gdzie musiał się jeszcze przedzierać przez kwalifikacje.
Goffin pokonał na dniach Thiema czy Djokovica, więc taki Basilashvili teoretycznie nie powinien mu zagrozić. Gruzin obecnie jest 61 rakietą świata i sezon ma w kratkę. Potrafił dojść do finału ATP Memphis bez straty seta, czy wcześniej dojście do półfinału w Sofii pokonując Thiema 6:4, 6:4. Niestety też przegrać z takim Chardym dość wyraźnie 6:2, 6:1.
Lecz w ostatnim czasie nie gra najgorzej. Rozegrał dwa spotkania w pucharze Davis Cup, wygrane gdzie stracił tylko 6 gemów. W Monte Carlo urwał seta Bautiscie 6:1 czy tutaj pokonał dość pewnie Taro 6:3, 6:1. Basilashvili gra bardzo agresywnie to tenisista z czołówki jeśli chodzi o moc uderzenia każdej piłki. On praktycznie nie kalkuluje i bije tak mocno jak się da. Brzmi super? Tak! Lecz to ma dwie strony medalu. Jeśli jest regularność to potrafi wygrać z dobrymi graczami, lecz jednak jak się zatnie to jest masa błędów i szybko przegrywa.
Goffin to oczywiście zawodnik o 3 półki wyżej niż taki Taro. Lecz w ostatnim czasie Nikoloz nie jest w tragicznej formie. Moim zdaniem pokryje ten handicap.
⛔ 100
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Middlesbrough - Sunderland
Typ: over 2.5
Kurs: 1.95
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam, to moja pierwsza analiza na tej stronie, jednak ostatnie sukcesy zmobilizowały mnie do podzielenia się swoimi typami z innymi.
Na dziś proponuję spotkanie na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Anglii. Spotykają się ze sobą ekipy, które już praktycznie zapewniły sobie degradację i nie widać u nich woli, aby ten los odmienić. Bardzo zainteresował mnie kurs na bramki, gdyż moim zdaniem istnieje duże prawdopodobieństwo, że w tym meczu obie drużyny nie będą kalkulować, gdyż nie mają nic do stracenia. Wskazują na to także ich ostatnie wyniki. Gospodarze w ostatnich dwóch meczach przegrali 0-4 z Bournemouth oraz 1-2 z Arsenalem, natomiast goście zremisowali 2-2 z West Ham oraz przegrali z Manchesterem United 0-3. Osobiście postawiłem w tym meczu over 3.5, jednak za większą stawkę jest to już trochę ryzykowne i myślę, że 2.5 z takim kursem jest optymalnym i najrozsądniejszym rozwiązaniem.
⛔ 100
 
G 35

grabektyper

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Premier League
Godz: 20:45
Spotkanie Arsenal - Leicester
Typ Obie drużyny strzelą w 1. połowie TAK
Kurs 3,45
Buk forbet


Kolejny dzień z premier league tym razem wybieram mecz z udziałem Arsenalu.Gospodarze mają wyraźny patent na Lisy z którymi większość meczy udaje się wygrać.Dzisiaj sytuacja powinna się powtórzyć choć może być ciężko bo goście od jakiegoś czasu grają dobrze i uciekają ze strefy która grozi spadkiem.Ostatnie mecze między tymi drużynami obfitowały w gole po jednej i drugiej stronie więc dzisiaj mam nadzieje będzie podobnie,a najlepiej żeby w pierwszej połowie .Arsenal notuje bardzo słaby sezon i będzie robił wszystko żeby jeszcze ratować co się da a LM w przyszłym roku jest jeszcze realna ale muszą wygrywać po prostu wszystko już do końca.Takie mecze jak dzisiaj na własnym obiekcie tym bardziej.Tak jak pisałem nie będzie to łatwe zadanie bo Lisy też mają o co grać i skóry łatwo nie sprzedadzą.Nie mniej jednak uważam że Arsenal który nie dawno wyeliminował Manchester City z pucharów poprawił sobie morale, takie zwycięstwa na pewno budują atmosferę a przed tak ważnym meczem jak dzisiaj to będzie miało znaczenie.Jeżeli dzisiaj Arsenal wygra to nie wierze że zachowają czyste konto więc stawiam na bts oraz wygraną drużyny Wengera.
⛔ 100
 
S 28

shaqualaka

Użytkownik
Dyscyplina:Piłka nożna Hiszpania LaLiga
Godzina:21:30
Spotkanie: Deportivo LaCoruna-Real Madrid
Typ: Handi (-1,5) Real Madrid win
Kurs:1,75
Bukmacher:Totolotek
Witam wszystkich. Na dziś wybrałem powyższe spotkanie, gdyż po krótkiej analizie stwierdzam, że jest to najpewniejszy typ na dzisiejszy dzień po niezłym kursie. Krótko i zwięźle. Real po ostatnich swoich wtopach stracił pozycję lidera co napędzi i zmotywuje piłkarzy Zidane&#39;a i będę chciali odzyskać fotel mistrza. A jak wiemy i znamy madrycki klub są do tego zdolni tym bardziej nie leży im, że to właśnie Barca może mieć mistrza Hiszpanii. Dlatego liczę na wysoką wygraną gości w tym meczu. Deportivo gra o pietruszkę a Real o wszystko dlatego liczę, że wygra conajmniej 2 bramkami.
✅ 75
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Malezja Super Liga
Godzina: 15:00
Spotkanie: Phenga - Felda
Typ: 1
Kurs: 1.57
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj powędrowałem aż do ligi malezyjskiej gdzie II zespół w tabeli podejmie 8 ekipe. Tutaj faworytem jest napewno zespol gospodarzy ktorzy na 10 spotkan wygrali 6 z czego tylko ponieslidwie porazki. Co ich cechuje to przede wszystkim ofensywa, zespol strzela srednio az 2,6 gola na mecz to bardzo dobry rezultat. Dodatkowo u siebie sa zespolem mocnym na 4 mecze 3 wygrywajac. OStatnie mecze rowniez prezentuja sie okazale w ostatnich 5 meczach wygrywajac 3. Felda to zespol bardzo przecietny nawet slaby z 10 dotychczas rozeranych meczy wygrali zaledwie 2 spotkania! Maja problem ze strzelaniem gdyz strzelaja ledwie gola na mecz ( na wyjezdzie 0,75 gola). Do tego na wyjezdzie prezetuja sie slabo, dwie porazki dwa remisy (remisy z dolem tabeli). Tutaj uwazam ze goscie nie maja argumentow zeby wygrac. Kurs jest dosc niski na gospodarzy ale uwazam ze powinni wygrac wiec mysle ze warto mimo wszystko zagrac.
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Tenis - ATP Budapest 2017
Haase R. - Bedene A.
Haase R.
2,05 w Unibet

H2H 1:1 z lat 2013-2016 gdzie Bedene tylko raz wygrał w Chennai gdzie od kilku dobrych sezonów gra genialnie. W mojej opinii Haase jest w 2017 roku w o wiele lepszej formie niż Aljaz który gra na pograniczu Challenger. Niby coś tam ostatnio wygrał dość sporo, jednak jest spora różnica między zawodnikami ze ścisłej czołówki ATP.
Liczę na zacięty mecz, kto wie czy nie zobaczymy tutaj 3 setów. Holender w świetnym stylu ograł Schwartzmana oddając tylko zaledwie 4 gemy. Robin zmienił sobie kalendarz turniejowy z przed roku, 365 dni temu nie brał udziału w żadnym turnieju. Bedene to zawodnik któremu nigdy nie zaufam chyba oprócz turnieju w Chennai.
⛔ 100
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Pilka Nozna; Francja Puchar
Godzina; 21.05
Spotkanie; PSG-Monaco
Typ; PSG HA -1.5
kurs; 1.60
bukmacher; unibet
Analiza:
Dzis na Park des Princes mamy polfinal Pucharu Francji. Paryzanie dali ciala w tym sezonie po calosci. Marny wystep w LM, fatalna gra w lidze jak na ich mozliwosci, beznadziejne transfery....sezon do kosza. Ciezko bedzie dogonic Monaco w lidze. Na otarcie lez pozostaje PF. Wyjda dzisiaj by zbic Monaco, jednak Jardim i kierownictwo Monaco zdecydowalo by nie dac pelnej satysfakcji PSG. Do Paryza wybiera sie rezerwowy sklad. Jest to dobra decyzja, Monaco bije sie w LM, bije sie w lidze francuskiej, graja co 3 dni, nie da sie tego tak ciagnac, chociaz teraz moga tydzien wypoczac. Po meczu w Dortmundzie mieli ciezki mecz w Lyon, teraz w sobote tez nie latwy mecz z Toulouse. Zagranie dzis pierwszym skladem byloby glupota, ryzyko duze, a przyjemnosc watpliwa. Jardim musi wystawic siedmiu zawodnikow ktorzy grali w ostatnich dwoch meczach Monaco,taki jest regulamin PF, jednak beda to gracze z lawki i lini defensywnej. Emery bedzie musial dobrze zmotywowac i nakrecic swoich graczy bo niewdziecznie gra sie z rezerwami, jednak mysle iz Paryzanie przed wlasna publicznoscia to wygraja, i to dosc pewnie wygraja.
✅ 60
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:15
Spotkanie: PSG FA Göppingen - THW Kiel
Typ: 1
Kurs: 3,64
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Faworytem, bardziej utytułowanym i lepszym zespołem jest THW Kiel ale ja widzę tutaj sporą szanse na niespodziankę i wygranie meczu przez gospodarzy. Na początek tabela:

Göppingen u siebie jest dość solidnym zespołem notując 7 zwycięstw, 1 remis i 5 porażek, natomiast goście na wyjazdach do tej pory zanotowali 9 zwycięstw i 4 porażki. Jak pisałem wyżej faworytem są goście i również jest to bardziej utytułowana drużyna ale dzisiaj jest spora szansa na niespodziankę. Drużyna z Kiel 3 dni temu grała u siebie mecz w Lidze Mistrzów z Barceloną, który zwyciężyła 28-26. Za 3 dni czeka ich rewanż w Barcelonie i dzisiaj myślę, że trener oszczędzi wielu graczy z podstawowego składu. Jest to ostatni przeciwnik do pokonania przed final four. Finał rozegrany zostanie w Niemczech w Kolonii tak więc myślę, że w tym momencie gościom tego spotkania zależy przede wszystkim na meczu w Barcelonie niż tym ligowym i dzisiaj podstawowi gracze będą oszczędzani i tutaj rodzi się szansa na wygranie przez gospodarzy. Kurs fajny a Göppingen gra we własnej hali dość solidnie. Już wiadomo, że napewno u gospodarzy nie zagra dziś lider zespołu Duvnjak, oprócz niego nie zagrają również Nilsson, Toft, Dahmke i Weinhold. Ci co zagrają też myślę, że siętutaj za specjalnie przemęczać nie będą aby być w pełni sił na trudny rewanż w Barcelonie. Myślę, że można tutaj zaryzykować nawet grubiej, bo po takich informacjach kurs na gospodarzy świetny i osobiście uważam, że jest spora szansa na jego powodzenie. Jeżeli macie jakieś handicapy bramkowe na gospodarzy idzie z tym też popróbować, jeżeli ktoś się boi zaryzykować na gołe zwycięstwo Göppingen. Sobie jak i wszystkim tym, którzy zdecydują się po przeczytaniu tej analizy zagrać na gospodarzy życzę powodzenia. Oby był to typ na plus ????
⛔ 100
 
L 0

lasot93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Puchar Francji
Godzina: 21:05
Spotkanie: PSG - Monaco
Typ: Monaco zdobędzie bramkę.
Tak
Kurs: 1.69
Bukmacher: Unibet
Analiza:


Witam. Pierwszy mecz jaki rzuca się w oczy podczas środowej oferty to spotkanie pomiędzy PSG a Monaco. Kurs na gości w Unibecie wynosi aż 11.00 ... Dla mnie to jest bardzo dziwne bo patrząc na to co prezentuje Monaco w ostatnim czasie to mecz wydaje się wyrównany a nawet z lekką przewagą Monaco. Monaco ma najlepszą ofensywę w całej Europie w tym sezonie. 18-stoletni Kylian Mbappé w tym sezonie jest odkryciem i już biją się o niego największe kluby w Europie. (Głównie Real Madryt). No ale wracając ... Patrząc na ten kurs myślę, że coś jest na rzeczy nie znalazłem nic co mogłoby spowodować aż tak wysoki kurs na Gości. Wiem tyle, że w spotkaniu na pewno nie zagra Gabriel Boschilia a możliwe jest, że nie wystąpi również Guido Carrillo, Pierre-Daniel Nguinda Ndiffon oraz Djibril Sidibe. Wszyscy ci zawodnicy nie są podstawową jedenastką. Jedynie Sidibe wchodził czsami z ławki a Gariel nie gra już ponad 2 miesiące więc jak widać pod jego nieobecność Monaco radzi sobie dobrze. Przechodząc do gospodarzy to oprócz oczywistego braku Krychowiaka ... Nie wystąpią Augustin J. Ben Arfa H. Kurzawa L. Rabiot A. Czyli jak widać PSG jest poważniej osłabione bo są to piłkarze którzy odgrywają już jakąś rolę w klubie. W 3 ostatnich meczach(Piszę o 3 bo reszta była dawno) Monaco zawsze zdobywało gola i ich bilans to 1-1-1. Tutaj myślę, że Monaco może tutaj wygrać a nawet stawiał bym ich w roli lekkiego faworyta. Na pewno nie będzie tak, że PSG zdominuje mecz i Monaco nie będzie miało nic do powiedzenia. Co prawda Paryżanie mają atut swojego boiska ale to nie znaczy, że Monaco się przestraszy bo tutaj bardziej PSG powinno się bać siły ofensywnej Monaco. No ale mój typ jest w kierunku bramki dla Monaco więc tego się trzymam. Co do tego typu to jestem pewny jak nigdy. Dla osób które chcą &quot;Zaryzykować&quot; polecam naprawdę postawić na zwycięstwo Monaco bo kurs 11.00 baaardzo zachęcający a Glik i spółka mają duże szanse na zwycięstwo w tym meczu.
Pozdrawiam
&quot;Jeżeli pomogłem, wesprzyj mnie Dziękując&quot;
Witam, kurs 11.00 na Monaco dlatego,że Jardim powołał taką oto kadrę na ten mecz: GOALKEEPERS
DE SANCTIS Morgan, SUBASIC Danijel, SY Seydou
DEFENDERS
DIALLO Abdou, JORGE, RAGGI Andrea, TOURÉ Almamy, DABILA Kouadio Yves, MBAE Safwan
MIDFIELDERS
DIRAR Nabil, FABINHO, N&#39;DORAM Kévin, SILVA Bernardo, BONGIOVANNI Adrien, BEAULIEU Dylan, MUYUMBA Tristan, TIRARD Corentin, ANTONUCCI Franco
FORWARDS
CARDONA Irvin, GERMAIN Valère, ANDZOUANA Yohan
W zespole gospodarzy raczej bez poważnych braków. Typ z bramką jednak jak najbardziej prawdopodobny, pozdrawiam!
 
G 28

gwiazdor_9

Użytkownik
Pilka Nozna: La Liga, Hiszpania
Godzina: 20:30
Spotkanie: Valencia - Real Sociedad
Typ: obie strzelą
kurs; 1.53
bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj &quot;pod lupę&quot; biorę spotkanie ligi hiszpańskiej pomiędzy Valencią a Realem Sociedad. Stawiam na to, że obie drużyny zdobędą bramkę. Myślę, że będzie to ofensywny mecz z obu stron i padnie w tym meczu kilka bramek. Valencia u siebie jest mocna, nie przegrała od 7 spotkań na własnym terenie, strzelając dużo bramek, w lidze nie walczą już o nic, poza honorem, spadek im nie grozi, gra w pucharach również. Z kolei Sociedad wciąż walczy o grę w pucharach i nie może sobie pozwolić na stratę punktów. Liczę, że to będzie ofensywny mecz, Valencia gra u siebie a Sociedad będzie dążyć do zwycięstwa.
✅ 53
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom