>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Bukmacher forBET - opinie

skalus 63

skalus

Użytkownik
Witamy.
Z naszej strony proszę Pani sprawa wygląda następująco: Kupon złożony z trzech zdarzeń ITF - został obcięty ze stawki 622zł do 300zł i odesłany Pani do akceptu - w tym samym czasie bukmacher zmienił kurs zdarzenia z 1,6 na 1,5. Drugi kupon z identycznymi zdarzeniami również za 622zł został ponownie obcięty do 300zł. Obu kuponów Pani po obcięciu stawki nie zaakceptowała - w związku z powyższym żaden kupon nie mógł zniknąć z konta, bo nigdy żaden nie został postawiony. Także prosimy nie rozmijać się z prawdą. Ze sportowym pozdrowieniem forBET.
Chciałem zagrać go później to zniknął z oferty &lt; tak się postępuje z klientem??? uczcie się od najlepszych bo daleko Wam do nich&gt; , nie został zaakceptowany bo chciałem zagrać za 622 zł - czy ta kwota była nie do przyjęcia przez Was ??? Przecież nie miałem do wygrania jakiś bajońskich kwot tylko tyle że chyba dalibyście rade ją wypłacić &lt; ok 300zł na plusie!!!!!!&gt;
Chciałem zagrać nie spojrzałem że teraz macie akceptacje przez bukmachera wyszedłem ze strony wróciłem za chwile a kuponu nie było w &#39;POSTAWIONE&#39; więc pisałem tak jak było....
LIMITY LIMITY i jeszcze raz LIMITY tak wygląda u Was gra...
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
Jego majtki jego sprawa :| komu wierzycie, uczciwemu userowi czy gosciowi z forbeta ktory wiadomo ze napisze to &quot;co trzeba&quot; napisac
dokładnie ja pisze prawdę a gość z Forbetu zawsze napisze tak żeby ładnie dla użytkowników forum wyglądało...
abcbet to największy mąciwoda na forum wiele userów się o tym przekonało ... i jeszcze obraża&lt;trans, waŁkarz=&quot;&quot;&gt; -TRANS ,WAŁKARZ- choć na jego temat nigdy nic złego nie napisałem...

NASTĘPNYM razem &lt;/trans,&gt;abcbet jak nie wiesz nie pisz i nie obrażaj innych użytkowników.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Grałem dziś u nich WTA za 1000 zł i normalnie kupon został zaakceptowany więc tutaj jest ok. Co do ITF to rzeczywiście mają dość niskie limity i za więcej niż 200 raczej nie pograsz. Nie rozumiem co masz na myśli pisząc o limitach na piłkę? Sam w weekend grałem 4 ligę za 200 i nie miałem żadnego limitu.
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
Grałem dziś u nich WTA za 1000 zł i normalnie kupon został zaakceptowany więc tutaj jest ok. Co do ITF to rzeczywiście mają dość niskie limity i za więcej niż 200 raczej nie pograsz. Nie rozumiem co masz na myśli pisząc o limitach na piłkę? Sam w weekend grałem 4 ligę za 200 i nie miałem żadnego limitu.
przedwczoraj chciałem puścić kupon za 420 zł z piłką nożną liga szwedzka tenisem wta turniej w Stuttgarcie no i zaproponowali mi za 50 zł - odrzuciłem
miałem pare prób zagrania tenisa z piłka i innych kombinacji też za 420 zł - zaproponowali 100 zł odrzuciłem ....
No i jak u nich grać///????
Nie powiem bo LM była zagrana za 1000zł bez problemu.
Np toto mix zero problemów na itf i ogólnie ze stawkami do 1 tys.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
przedwczoraj chciałem puścić kupon za 420 zł z piłką nożną liga szwedzka tenisem wta turniej w Stuttgarcie no i zaproponowali mi za 50 zł - odrzuciłem
miałem pare prób zagrania tenisa z piłka i innych kombinacji też za 420 zł - zaproponowali 100 zł odrzuciłem ....
No i jak u nich grać///????

Nie powiem bo LM była zagrana za 1000zł bez problemu.
Spoko ja narazie nie odnotowałem podobnych problemów. Ps. nie mam konta na osoby trzecie, zobaczę jak będzie dalej.
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
Spoko ja narazie nie odnotowałem podobnych problemów. Ps. nie mam konta na osoby trzecie, zobaczę jak będzie dalej.
Ja też nie mam konta na inne osoby&lt; nie liczę żony ale tak musiałem bo poprzednie konto zamknąłem&gt; - grałem w Bet365 wycofał się ???? to z ciekawości założyłem u nich konto jeszcze raz i jest jak jest czyli beznadziejnie ????
 
A 57

arturkus

Użytkownik
Np toto mix zero problemów na itf i ogólnie ze stawkami do 1 tys.
Pewnie co bukmacher to zależy jak trafisz, ja nawet złotówki na ITF nie zagrałem w Totolotku, a mam limit 500 zł dziennie do zagrania.

Ciebie zlimitował Forbet, mnie Totolotek. Ty możesz pograć w Totolotku, ja w Forbecie. Dobrze, że chociaż mamy alternatywy.
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Dajcie sobie jeszcze minimum 6 miesięcy i branża bukmacherska się rozwinie w Polsce na dobre i będzie wyrazny podział na dobre i złe firmy bez żadnych przykrych niespodzianek
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
A co, jakieś dobre firmy mają zamiar wkroczyć na rynek? ????
Te które są dziś złe staną się dobre. One nie robią tego celowo, że dziś klient jest niezadowolony z ich usług. Jak wiadomo ludzie z reguły i tak przegrywają u bukmachera bo grają w większości hazardowo i nie mają o tym zielonego pojecia. Ile by nie wygrali i mieli kasy to ja stracą bez względu jakiej jakości jest buk.
Do Polski dołączy około 4-8 buków, a napewno tyle się stara o nowa licencję (trwa to 6-12 miesięcy). To spowoduje że firmy bukmacherskie dotąd źle zarządzane, bez rozwoju czy jakiegokolwiek postępu będą musiały coś w końcu robić, bo to wygląda tak narazie że stworzyły byle co i im się nie chce nic więcej robić, bo coś tam zarabiają. W większości polskich firm pracują amatorzy, bądź co gorsza zarządzają nimi amatorzy z klapkami na oczach. Jak są za głupi, to muszą zatrudnić ludzi z zachodu, jak nie znajdą ich w Polsce, albo po prostu odezwać się do mnie. Ja mogę rozwinąc każdego buka, kierując nim z drugiego rzędu.
 
arass1 162,4K

arass1

Użytkownik
Ktoś z Was otrzymał już bonus za ubiegły miesiąc za udział w promocji &quot;Maraton z forBET&quot; bądź &quot;500+&quot;?
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
tez czekam na odpowiedz, niby maja 48h roboczych a wczoraj bylo swieto wiec moze jutro cos sie ruszy
 
obc 119

obc

Użytkownik
Witajcie

Mam do Was pytanie odnośnie limitu w Forbet. Ile maksymalnie można postawić na zakład pojedynczy lub AKO. Jaki jest limit pieniężny ?

Z góry dziękuje za odpowiedź
 
Do góry Bottom