>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Ile czasu czekaliscie na karte?
Około tych regulaminowych dwóch tygodni. Jedni dostają kilka dni wcześniej, innym się potrafiła spóźnić nawet o tydzień, ale najczęściej jest to te około 14 dni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Mam pytanie.. mianowicie w &quot;pomocy&quot; na stronie skrill jest taka notka :

Czy można używać Skrill do transakcji związanych z grami hazardowymi?


Karty Skrill* można używać do gier hazardowych w realu, na przykład w kasynach, punktach bukmacherskich itp., ale nie do zakładów internetowych.

..mieliście z tego tytułu jakieś problemy wpłacając/wypłacając pieniądze z waszego buka?
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Przyszla mi karta i w procesie aktywacji pojawia sie pytanie: data waznosci karty, a takowej nie widze na karcie. Gdzie ona sie znajduje?
 
K 119

kinkoc

Użytkownik
W tym samym miejscu co na każdej innej karcie płatniczej czyli zaraz pod 16-to cyfrowym numerem karty a nad Twoim nazwiskiem.
1234 5678 1234 5678

data ważnosci-&gt;xx/xx
Jan Kowalski
????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
acetate 474

acetate

Użytkownik
No widzisz, dzieki ???? w jakich bankomatach mozna korzystac? Euronet np?
Kiedys podobno pin przychodzil osobno, teraz mi dali odrazu po aktywacji.
 
Y 0

ystaiano

Użytkownik
Czy zdarzyło Wam się, że w niektórych miejscach nie można było zapłacić kartą Skrill? Ze 3 x miałem taką sytuację, że pojawiał sie komunikat odmowa na terminalu.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Czy zdarzyło Wam się, że w niektórych miejscach nie można było zapłacić kartą Skrill? Ze 3 x miałem taką sytuację, że pojawiał sie komunikat odmowa na terminalu.
Skrill miewa swoje problemy i trafiają się takie okresy, gdy nie można zrealizować wypłaty z bankomatu, bądź właśnie zapłacić kartą w sklepie. Zazwyczaj po jakimś czasie problem zostaje naprawiony, najczęściej jest to kwestia godzin.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Czy zdarzyło Wam się, że w niektórych miejscach nie można było zapłacić kartą Skrill? Ze 3 x miałem taką sytuację, że pojawiał sie komunikat odmowa na terminalu.
ja mialem ostatnio na bramce na autostradzie , ten komunikat a nie mialem gotowki to raz ,a dwa ,ze za kazda probe platnosci karta ci zlodzieje 4zl sobie pociagneli
 
P 12

polak13

Użytkownik
Szybkie pytanie,jak to jest mam kartę w złotówkach na chwilę obecną jestem za granicą . I teraz tak ,wypłacam powiedzmy z buka to jest przewalutowanie i przy wypłacie z bankomatu też jest przewalutowanie ? czyli tracę dwa razy ? jeśli ktoś jest w temacie niech napiszę mniej więcej jak to wygląda ;)
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
Witam, ktos wyplacal nie dawno ze skrilla?
W zadnym bankomacie nie moge wyplacic pieniedzy, karta placic moge w sklepie, logowac sie moge
Ktos wie jaka jest przyczyna?
 
D 0

d4nny

Użytkownik
To i ja włączam się w końcu do dyskusji odnośnie wypłat kartą Skrill. 8 kwietnia o godz. 16:00 próbowałem opłacić kartą zakup na Allegro - niestety bezskutecznie (kilka prób). Czyto jest normalne, że czasem nie działa, jeśli tak to słabo widzę używanie karty. Jak z wypłatami w bankomatach, czy banki jakoś próbują blokować takie wypłaty? Ktoś wspomniał, że kilka osób złapali na gorącym przy wypłacie - co to za bzdury czy to kasa z wyjebek? NIE. Więc o co chodzi? W których bankomatach najlepiej wypłacać bez problemu?
 
F 40

fly198

Użytkownik
portfele internetowe są legalne na całym świecie a to że ktos go używa do celów bukmacherskich to jego problem i nikt nikogo nie łapie przy wyplatach nie sluchajcie głupot ????
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Dzis po raz pierwszy chciałem wypłacić kwotę 1000 zł ze skrill z bankomatu. Wyskoczył komunikat, iż mogę wypłacić jedynie 300 zł. Czemu mam taki limit?
 
Do góry Bottom