>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

32 kolejka Eredivisie/4 kolejka play off Jupiler Pro League [17-23.04.2017]

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
W Holandii godne uwagi jest to, że pozostały ledwie 3 kolejki w sezonie, co powinno bardzo zmobilizować drużyny, które jeszcze o coś grają. Teoretycznie Feyenoord mógłby bardzo przybliżyć się do mistrzostwa wygrywając z Vitesse, bo ich największy rywal Ajax, zagra na wyjeździe z zawsze groźnym PSV. Zespół Cocu jest chyba największym przegranym tego sezonu, bowiem ostatnimi czasy zanotowali dwa remisy (Den Haag, Twente), w których prowadzili niemalże do końca i stracili bardzo cenne punkty. Nie tylko stracili szansę na obronę tytułu sprzed roku, ale też ciężko będzie im się włączyć do walki o eLM (czyli 2 miejsce) nawet w przypadku wygranej z Ajaxem, gdyż przewaga jest już dość pokaźna, a jak już wspomniałem zbliżamy się do finiszu rozgrywek.
Według mnie to będzie kluczowa kolejka, bo Vitesse to jedyny poważny rywal na drodze Feyenoordu. Na szczęście pretendentów do tytułu, przeciwnik ma już niemal pewną grę w barażach eLE, więc może się skupią tylko na tym, niemniej wyjazdy ekipy z Rotterdamu mnie zupełnie nie przekonują. To zupełnie inna siła w Holandii jeśli chodzi o mecze u siebie, a na wyjeździe. Mam jednak nadzieję, że nie stracą goli w tak głupi sposób jak ostatnio z Zwolle, bo tym razem może im się nie udać choćby wyrównać.
W meczu na szczycie PSV i Ajax to widziałbym bramki. PSV tak naprawdę już nic nie musi, bo tak jak już wspomniałem - walka o mistrzostwo i v-ce mistrzostwo rozgrywana będzie pomiędzy Ajaxem i Feyenoordem. Ale z pewnością pokrzyżowanie planów Ajaxowi lekko uratuje im sezon jeśli można tak powiedzieć. W dodatku Ajax jeszcze w grze w LE, gdzie ma wielkie szanse na awans z Schalke. Ciekawe jak sobie poradzą w tym kluczowym momencie z grą na dwóch frontach.

W Belgii, Anderlecht ma już niezłą zaliczkę na koniec sezonu, a Club Brugge jest z kolei w kiepskiej formie. O ile porażka na wyjeździe z Gent była do przyjęcia, to ostatnie remisy z Charleroi i Waregem bardzo oddaliły ich od mistrzostwa. Za to spore emocje w barażach w walce o utrzymanie. Lommel United tak jakby dostali drugie życie i w pełni to wykorzystują. Jednak wszystko może popsuć następny mecz z Cercle Brugge na własnym obiekcie. Ostatnio z tym rywalem wygrali aż 0-5.
Jakie są Wasze opinie? Macie już jakieś typy?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Według mnie to będzie kluczowa kolejka, bo Vitesse to jedyny poważny rywal na drodze Feyenoordu. Na szczęście pretendentów do tytułu, przeciwnik ma już niemal pewną grę w barażach eLE, więc może się skupią tylko na tym, niemniej wyjazdy ekipy z Rotterdamu mnie zupełnie nie przekonują. To zupełnie inna siła w Holandii jeśli chodzi o mecze u siebie, a na wyjeździe. Mam jednak nadzieję, że nie stracą goli w tak głupi sposób jak ostatnio z Zwolle, bo tym razem może im się nie udać choćby wyrównać.
A ja tam mam nadzieję, że jednak Feyenoord da ciała w tym meczu. Niech traci głupio bramki jak przeciwko Zwolle, a co! ;) Tytuł musi powędrować w ręce Ajaxu, ale oni mają trudny orzech do zgryzienia niestety.
Ogladaem Feyenoord w meczu z Utrechtem w poprzedniej kolejce. Feyenoord dał sobie zagrażać w wielu sytuacjach. Formacja defensywna spisywała się niezbyt dobrze. Ofensywa też nie narzuciła zbytnio swojego stylu gry. Eljero Elia, czy Jorgensen wiadomo dobrzy, ale wierzę w Vitesse.

W meczu na szczycie PSV i Ajax to widziałbym bramki. PSV tak naprawdę już nic nie musi, bo tak jak już wspomniałem - walka o mistrzostwo i v-ce mistrzostwo rozgrywana będzie pomiędzy Ajaxem i Feyenoordem. Ale z pewnością pokrzyżowanie planów Ajaxowi lekko uratuje im sezon jeśli można tak powiedzieć. W dodatku Ajax jeszcze w grze w LE, gdzie ma wielkie szanse na awans z Schalke. Ciekawe jak sobie poradzą w tym kluczowym momencie z grą na dwóch frontach.
Też myślę, że w Eindhoven zobaczymy bramki. Forma Ajaxu jest niesamowita. Kapitalny styl, forma, dyspozycja poszczególnych piłkarzy nawet przy kontuzji Dolberga grają jak z nut. Passa zaczęła się od kapitalnej postawy i 2:1 z Feyenoordem. Wynik nie odzwierciedla przewagi Ajaxu, gol honorowy Feye w 92min więc nic nie znaczący. Potem AZ 4:1, Heerenveen teraz 5:1, Nijmegen 5:1 czy Schalke 2:0 gdzie w tym meczu powinno byc nawet z 6:0 minimum! Ale Ralf Fahrmann bronił jak w transie. Ajax ma taką dyspozycję o jakiej Peter Bosz marzył i o jaką walczył.

Zobaczymy co dzisiaj Ajax zapreznetuje w Gelsenkirchen, ale po tym co było w Amsterdamie w pierwszym meczu to awans powinien być tylko formalnością. Schalke tam było po prostu bez sztycha. Younes zrobił sobie zabawkę i pokrętło z Kehrera. Kehrer dziś tam nie zagra.

Ktoś ogladał ostatnio mecz PSV jakiś? Ja widziałem przeciwko Twente akurat. @Vidal, a Ty?
 
X 24

xavery84

Użytkownik
Na dziś wydaje mi się, że powinno wygrać Gent z Ostendą. Kurs np w STS jest 1.67 bodajże teraz, a stawiałem za 1.7. Gent w rundzie dodatkowej ma 7 punktów w trzech meczach, zremisowali tylko z Anderlechtem a wygrali z Brugge. Tutaj nie ma jednak łatwych meczów, ale i stawka jest spora.

⛔
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
PSV głównie oglądam u siebie, gdzie właśnie wyglądają bardzo dobrze. Będzie bardzo wyrównany mecz.
Ja natomiast idę w Feyenoord. Kurs niewielki, ale dowiedziałem się, że za kartki pauzować będzie najlepszy strzelec drużyny gospodarzy - Ricky Van Wolfswinkel. Co ciekawe wykartkował się perfidnie w meczu z Exelsiorem w 94minucie. Myślę, że może to dać wiele do myślenia, że po prostu Vitesse nie da z siebie maxa w tym meczu.
Ajax to maszyna, więc nie ma sensu liczyć na ich potknięcie, nawet z PSV na wyjeździe. Do końca już naprawdę niewiele i Vitesse to ostatni rywal, który może cokolwiek zrobić ekipie gości.
Wiadomo co się działo rok temu pod koniec sezonu, także najlepiej patrzeć na swoje wyniki, bo jedna wpadka będzie oznaczać koniec marzeń o końcowym triumfie.
Feyenoord wins @1.71 1xbet ✅ ✅
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Utrecht - Roda typ: Roda DNB @4.90
buk: Unibet
Goście walczą o utrzymanie, mają 2 pkt przewagi więc pasuje powiększyć tą przewagę albo utrzymać tą przewagę pkt, ostatnio dobre wyniki tj. 2 zwycięstwa u siebie i remis na wyjeździe z Alkmaar. Gospodarze u siebie mocni, ale już mają pewne miejsce w tabeli i nic nie muszą. Typ też na czuja, Ostatnie h2h też wskazuje na to, że Utrecht łatwo nie ma z Rodą u siebie. Gram DNB bo kurs bardzo dobry, a w razie remisu jest zwrot.

EDIT: Jednak się nie udało :/
 
kantini 545

kantini

Użytkownik
Sparta Rotterdam - ADO Den Haag X2 @1,77 Unibet✅

Drużyna z Hagi jeszcze niedawno znajdowała się w strefie spadkowej i dawała swoim kibicom poważne powody do zmartwień. W ostatnim czasie przeżywają jednak renesans formy i w ostatnich czterech spotkaniach zdobyli aż 10 punktów, a na ostatnie 9 spotkań przegrali tylko jedno. Warto dodać, że ostatnie wyjazdy; do Tillburga oraz towarzysko do Bochum to również zwycięstwa Bocianów. Sparta Rotterdam od 4 spotkań nie zdobyła choćby punktu i im dalej w sezon, tym idzie im gorzej. Już w tej chwili Sparta ma 4 punkty mniej niż ADO i wobec ostatniej porażki z sąsiadką w tabeli - Rodą, zajmuje 16 miejsce, które oznacza grę w barażach o utrzymanie w najlepszej lidze kraju. Absencje w Sparcie prezentują się następująco: kontuzjowany jest Roland Bergkamp, który jednak w tym sezonie grał czysto epizodycznie oraz pomocnik, Brogno, który był zawodnikiem pierwszego składu, zawieszony za kartki jest Sanusi, solidny defensywny pomocnik. W Hadze nie będą mogli zagrać jedynie Jansen i Kastaneer, którzy pauzują już od kilkunastu kolejek. Rozpędzone ADO nie powinno tu przegrać.

PSV Eindhoven - Ajax Amsterdam 2 @3,2 Unibet⛔

W mistrzostwo Ajaksu po remisie z Excelsiorem 5 kolejek temu, kiedy to zamiast zbliżyć się do Feyenoordu, jeszcze bardziej stracili dystans, wierzyłem już tylko kibicowskim sercem, raczej w głowie nie brałem pod uwagę wielokrotnych potknięć Feyenoordu. Tymczasem aktualnie Ajaksowi, jeśli wygra wszystkie spotkanie do końca sezonu, wystarczy jedna porażka Feyenoordu by ukończyć sezon z tytułem. Jeszcze bardziej pozytywnie Ajax zaskoczył w czwartek w LE, kiedy to przegrywając w dogrywce 0:3 z Schalke i grając w 10tkę, potrafił odwrócić losy meczu i strzelić 2 gole, awansując do półfinału. Oczywiście po pierwszym meczu byłem przekonany, że Ajax awansuje, jednak sposób w jaki tego dokonali przerósł chyba wszystkie spekulacje, a Ajax pokazał, że ma charakter i mentalność zwycięzców i że potrafi ambitnie walczyć do samego końca na przekór zmęczeniu i niesprzyjającym okolicznościom. To byłoby nie do pomyślenia za kadencji Franka de Boera, Peter Bosz tknął w zespół nowego ducha i swoimi decyzjami i podejściem szkoleniowym wypracował z Ajaksem grę tak efektywną i efektowną, że śmiem twierdzić, że jeśli ktoś ogląda mecze Ajaksu od mniej niż kilku lat, jeszcze go tak mocnego i kreatywnego w grze nie widział. Gdyby Ajax przegrał w Niemczech to dziś również zwiastowałbym jego porażkę, z racji zupełnego załamania mentalnego i bagażem 120 intensywnych minut w nogach zawodników. Teraz jednak jestem prawie przekonany, że Ajax na fali wygra również dziś w Eindhoven. Jeśli chodzi o statystyki, ostatnie mecze Ajaksu w lidze to bilans 8-2-0, a w międzyczasie też przechodzili skutecznie przez kolejne rundy LE. Ajax jest rozpędzony, wygrywa wysoko, wygrywa na wyjazdach i wygrał 2 ostatnie mecze na stadionie Philipsa. PSV jest mocne u siebie, ale w tym sezonie zaliczyło już masę potknięć i jest cieniem zespołu z poprzedniego sezonu. Myślę, że tak jak cały sezon walka trwa między Feyenoordem i Ajaksem, tak i dziś PSV wiele do powiedzenie będzie nie miało i nie wtrąci się w znakomitą passę drużyny z Amsterdamu. U &quot;Żarówek&quot; ???? pauzuje Lundqvist, w ostatnim czasie na urazy narzekali i być może w optymalnej dyspozycji nie są: Luuk de Jong, Hendrix, Pasveer i Willems. W Ajaksie z zawodników podstawowych po raz kolejny zabraknie Sinkgravena. Ajax powinien dać radę, jeśli wcześniej Feyenoord wygra to po prostu będzie musiał, a jeśli Feyenoord straci punkty to w tej formie i mając na uwadze ostatnie niemal cudowne wydarzenia, również powinien łapać szczęście garściami.

Vitesse Arnhem - Feyenoord Rotterdam 1X @2,35 Unibet⛔

Idąc za ciosem, myślę, że to ta kolejka. Ta, w której Feyenoord straci punkty i odda fotel lidera. Po remisie ze Zwolle, zwycięstwo z Utrechtem było do przewidzenia, drużyny łączy ogromna antypatia względem Ajaksu, a Utrecht zapewnił już sobie wysokie miejsce i gra o czapkę gruszek. Vitesse 3 ostatnie mecze u siebie wygrało i już w tym roku u siebie pokonało Feyenoord, w styczniu wyeliminowali drużynę z Rotterdamu z rozgrywek pucharowych. Feyenoord w końcówce sezonu, nieczęsto, ale jednak gubi punkty i coraz mocniej czuje na plecach oddech Ajaksu, a z ostatnich 5 wyjazdów, tylko dwukrotnie przyjeżdżał zwycięski. W drużynie gospodarzy zabraknie, jak już od dawna, van der Werffa, zawieszony jest Wolfswinkel. U gości z problemami zdrowotnymi borykają się Basacikoglu, Karsdorp i Berghuis, ale występ dwóch ostatnich jest prawdopodobny. Wierzę, że Vitesse postawi silny opór.

Powyższy typ na Rodę bardzo prawdopodobny.

Ja oglądałem większość ostatnich meczów PSV, ale o ile u siebie są mocni, o tyle wrażenie po ostatnim spotkaniu zostawili fatalne.
 
matsu 69

matsu

Użytkownik
PSV - Ajax
Powyżej 2,5 kartki w meczu @1.54 Unibet
✅ 43&#39; - 3x żółtko ✅

Bardzo wiele (żeby nie powiedzieć wszystko), wskazuje na to, że w Holandii będzie w końcu przełamanie. Ostatni raz taka sytuacja miała miejsce w sezonie 2009/2010, a trwający mecz w Arnhem przybliża nas do powtórki. Mowa o mistrzostwie kraju, które może powędrować do innej ekipy niż PSV/Ajax (W 2010 roku - Twente). Feyenoord jest bliskie osiągnięcia celu i od początku sezonu prezentują dość stabilną formę, ale nie o tym jest typ.
Mecz na linii PSV - Ajax w ostatnich latach zawędrował na szczyty zainteresowania i można to porównać do derbów kraju (jak Real - Barca (to w cieniu tego meczu toczą się dzisiejsze rozgrywki), Lech - Legia i inne tego typu promowane spotkania). W poprzednim sezonie Ajax na własne życzenie oddał mistrzostwo PSV, gdzie po pamiętnym meczu ze spadkowiczem (!) zremisowali 0-0 oddając tytuł. W tym sezonie PSV na mistrzostwo już nie ma szans, LE ma w kieszeni oraz nadal zachowuje matematyczne szanse na eliminacje do LM. Warunek? Dzisiaj u siebie 3 punkty i w następnych meczach do końca sezonu komplet. A co z Ajaxem? Przed tą kolejką tracił punkt do Feyenoordu, a jeśli rezultat meczu w Arnhem się utrzyma przed szlagierem z Eindhovem będzie tracił ich 4. Po tej kolejce zostaną dwa spotkania, więc do zdobycia 6 punktów, w przypadku dzisiejszego remisu/porażki strata wyniesie odpowiednio 3/4 punkty. W dwóch meczach praktyczni nie do odrobienia, bo Feyenoord nie ma meczów z ekipami z czołówki, więc wszystko w ich nogach. Wniosek? Jeśli goście chcą postraszyć lidera dzisiaj muszą wygrać, a nie sądzę, by chcieli oddać mistrzostwo (w tym przypadku stracić szansę na tytuł) w tak frajerski sposób, jak to zrobili 8 maja 2016 roku. Mecz o wysokie stawki, choć zdecydowanie większa presja jest na przyjezdnych, którzy moim zdaniem zrobią wszystko by nie pogubić punktów. Wkleję jeszcze trochę historii pod typ:
18.12.16 Ajax PSV 1 : 1
(3 kartki)
20.03.16 PSV Ajax 0 : 2
(5 kartek)
04.10.15 Ajax PSV 1 : 2
(7 kartek)
01.03.15 PSV Ajax 1 : 3
(3 kartki)
24.08.14 Ajax PSV 1 : 3
(2 kartki)
Owszem, w każdym meczu sytuacja była zgoła inna, inne okoliczności itp. itd., ale linia 2,5 kartki na taki mecz jest moim zdaniem śmieszna i warto to wykorzystać w jakimś dublu/taśmie.
Powodzenia i pozdrawiam ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom