>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Nice Polska Liga Żużlowa 2017 - KWIECIEŃ

Status
Zamknięty.
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Na dziś zaplanowane jest spotkanie w Lublinie, gdzie gospodarze mają się zmierzyć z Ostrowem. Jeśli mecz dojdzie do skutku to zdecydowanym faworytem są miejscowi. Ich liderem powinien być D. Jeleniewski, dlatego zdecydowałem się pograć taki typ:
D. Jeleniewski over 12,5 @ 2,00 - STS - moim zdaniem zakręci się koło kompletu, jeśli nie będzie miał żadnego wykluczenia lub defektu. W Ostrowie nie pojedzie Masters, a to na pewno spore osłabienie. Jedynie Suchecki lub Dolny mogą powalczyć z Jeleniewskim. Lider gospodarzy jedzie w parze z juniorami, więc na nich nie będzie tracił. Uważam, że typ godny zagrania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Lublin (-14,5) - Ostrów 1 @1,7 STS ✅
Lublin (-16,5) - Ostrów 1 @2,1 iforbet ✅
Jeśli jest tak jak kolega pisał i Masters nie jedzie (prosiłbym o potwierdzeni tej informacji) to koniecznie trzeba iść w stronę gospodarzy. Jeleniewski to przecież zawodnik, który tę ligę zjada, byłby gwiazdą nawet na pierwszoligowych torach. Do tego Pedersen, który sprawdzał się już w I lidze i Kuciapa i Miesiąc, którzy na poziom II ligi to gwiazdy. Ostrów z Sówką czy Brzozowskim i bez Mastersa nie powinien zagrozić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
maestro76 3

maestro76

Użytkownik
Lublin (-16,5) kurs: 1,75 sts
Wzroslo ale smialo dalej jest do grania.
Z mastersem czy bez ostrow wiecej jak 35 pkt nie wywiezie
:cool: wynik:54-35
Z jeleniewskim +12,5 bym uwazal.
Pewniejsza wysoka wygrana lublina
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Jeleniewski under 12,5 sts 4/10 +2,5j 12 pkt
Owszem Jeleń zna tor, jest to kozak na 2 ligę ale bez przesady nie jest to Nicki czy Hancock...
Jeden słabszy bieg, jakiś D, W czy T wiadomo to jest sport, linia moim zdaniem wysoka, nawet w 2 lidze nie jest łatwo wykręcić 13 punktów to jest żużel ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Kacper Gomólski over 7,5 @ 1,57 forBet▶
Bardzo niska linia na Gingera, co dziwne, bo wydaje się, że to będzie naprawdę lider dla Wybrzeża. W pierwszym meczu 10+2 i tylko jedna wpadka. W Anglii zaczyna być coraz lepiej, co pokazał w piątek, a dzień wcześniej nieźle zaprezentował się w Złotym Kasku, gdzie zrobił 8pkt przy dość mocnej i wyrównanej obsadzie. Dzisiaj też łatwo nie będzie, bo jadą do Łodzi, a tam rywal chyba najmocniejszy dla GKS-u. Ale jedzie spod numeru 1, więc jest plus, bo prowadzi parę, dzięki czemu skorzysta z wewnętrznych pól startowych na początku, a poza tym bieg 12, gdzie jedzie dwóch juniorów, więc też łatwiej o punkty. Przy 5 startach potrzebuje układu takiego - 2,2,2,1,1. Nie oszukujmy się dużo to nie jest, więc powinien bez problemów ogarnąć, a przecież może jakoś taktyczna pojechać, więc to tylko plus dla niego.
Marcel Szymko-Ernest Koza(-1,5) 2 @ 1,40 forBet✅1:6
Różnica klas jest gigantyczna pomiędzy oboma zawodnikami. Szymko wrócił z wakacji i widać, że jego miejsce to jest II liga i to jako druga linia w średniaku... Nie widzę dla niego jakichkolwiek szans na walkę z seniorami, a jedyne punkty zrobi na trupach lub juniorze rywali, choć Szlauderbach pokazał tydzień temu, że jeździć potrafi, więc może i on go objedzie.
Koza pierwszy wyjazd zawalił, ale mimo wszystko to było w Łodzi, a tutaj rywal dużo łatwiejszy, więc i o punkty łatwiej. W Krakowie już pokazał, że potrafi szybko jeździć, byle się spasować. W Rzeszowie jeździł mnóstwo razy, bo jako wychowanek Unii Tarnów na zawodach młodzieżowych bywał tam pewnie kilka razy w roku. W ubiegłym sezonie w barwach KSM Krosno zrobił 5pkt. Niby szału nie było, ale dzisiaj to wystarczy do wejścia zakładu. Tak naprawdę 3 &quot;oczka&quot; tutaj powinny dać plus, więc wiele nie wymagam, a on sam jest w stanie powalczyć z rywalami. Dla mnie idealny typ do dubla.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Ważne pytanie pod kątem typu Staniszewski - Sitarek 1 @1,7 iforbet.
Coś ten Staniszewski umie? Nie mam pojęcia kto to jest, ale wiem, że Sitarek jest cienki jak dupa węża. Wszystko pewnie w juniorskim biegu się rozstrzygnie, ale Staniszewski ma jeszcze punkt z urzędu za bieg z Jagłą - chyba, że nie będzie potrafił na motocyklu się utrzymać, dlatego pytam.
Do tego polecam (nie za bardzo chce mi się już pisać analizę):
Batchelor under 10,5 @1.75 iforbet zwrot (choć powinien być plus)
Cyfer -4 &gt; Siopek @2 but364 zwrot (choć powinien być minus)
 
K 6,3K

kurek99

Użytkownik
Witam ???? mógłby się ktoś coś wypowiedzieć o meczu Stali z Wandą? Bo kurs na Wandę bardzo ciekawy ???? z góry dzięki ????
 
maestro76 3

maestro76

Użytkownik
Łodź(-4.5)-Gdańsk
handicap
Typ: Łodź 1.80
sts.pl

mecz na szczycie. awans tarnowa wydaje sie najbardziej prawdopodobny i jedna z tych druzyn zawalczy o drugie miejsce. lodz u siebie zawsze mocna i takie mecze musi wygrywac.
sklad lodzian lepszy na kazdej pozycji .
wynik w okolicy 49-41 bardzo prawdopodobny
kapszti // Dodaj coś więcej, bo w dziale tematycznym nie podajemy &quot;suchych&quot; typów.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Witam ???? mógłby się ktoś coś wypowiedzieć o meczu Stali z Wandą? Bo kurs na Wandę bardzo ciekawy ???? z góry dzięki ????
Moim zdaniem idziesz w dobrym kierunku, chociażby bet365 wystawił linię +2, która moim zdaniem jest bliżej właściwej. Ja jednak nie rusza tego meczu 1x2, bardziej szedłbym w to co zostało podane wyżej (Koza&gt;Szymko) lub over Lamparta.
 
subson 35

subson

Użytkownik
Moim zdaniem idziesz w dobrym kierunku, chociażby bet365 wystawił linię +2, która moim zdaniem jest bliżej właściwej. Ja jednak nie rusza tego meczu 1x2, bardziej szedłbym w to co zostało podane wyżej (Koza&gt;Szymko) lub over Lamparta.
moim zdaniem,jeśli pogoda pozwoli to uważałbym na ten over lamparta.
Na treningu przegrywal z młodszym bratem i byl mega wolny, grałbym zaś na porsinga,który był mega szybki na tych gtrach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 6,3K

kurek99

Użytkownik
Jak dla mnie Stal obecnie bardzo słabo jeździ, Ale teraz do składu wraca Porsing. Jednak i tak kurs na Wandę przesadzony moim zdaniem bo w 1 kolejce w łodzi bardzo ładnie powalczyli i ostatnio wygrana z Tarnowem. Powrót Porsinga i atut własnego toru Stali nie daje mi myslec o pewnej wygranej Wandy. Ktoś coś jeszcze więcej o tym meczu?
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Typy w kierunku Wandy w pełni uzasadnione. Sam złapałem +6.5 na Kraków w STS.
Porsing, Harris, Grajczonek - to nie są pewniacy, liderzy, goście dużo bardziej wyrównany skład i trzeba spróbować w ich kierunku zagrać jeśli nie czysty win to najwyższy możliwie HC.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Stal Rzeszów-Wanda Kraków 2 @ 3,25 STS⛔
Miałem nic więcej nie grać, ale szkoda przejść obojętnie wobec takiego kursu. Wanda nie najgorzej w Łodzi, tydzień temu po fajnych zawodach ograli Unie, więc moim zdaniem nie są skazani na porażkę w Rzeszowie. Formacje juniorskie obu ekip mniej więcej wyrównane, bo Szlauderbach wydaje się najmocniejszy z całej grupy, ale domowy tor tutaj jest małym handicapem dla rzeszowskich juniorów.
Formacja seniorska chyba po stronie Wadny. Nicholls zna tor w Rzeszowie, Klindt też tam kiedyś jeździł, więc może coś pamięta. Szczepaniak w dobrej formie, Hougaard też powinien z 8-9pkt zrobić, podobnie od Kozy liczę na 5-6pkt. Po stronie gospodarzy przede wszystkim dziura w postaci Szymki, który będzie woził śliwki. Porsing, Harris i Lampart swoje zrobią i pewnie przywiozą sporo punktów, ale kluczem będzie Grajczonek, który zadebiutuje tam i jeśli nie pojedzie pod 10 &quot;oczek&quot; to mogą mieć problemy z wygraną.
Dla mnie mecz 50/50, do tego pogoda niepewna, więc niekoniecznie ten tor musi być pod Stal idealny, więc moim zdaniem warto spróbować po takim kursie na Wandę.
A wie ktoś może dlaczego Porsing nie jechał w pierwszych 2 meczach?
Ja wiem:razz: On niedawno temu był pokłócony z klubem i dlatego nie powołano go na pierwszy mecz. W Daugavpils miał jechać, ale nawalił samochód z jego sprzętem, który był wieziony z Rzeszowa i nie miał na czym jechać.
---
Polonia Piła dzisiaj bez ZZ, bo miejsce Szczepaniaka w awizowanym zajmie Brady Kurtz.
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Chris Harris - Patrick Hougaard 2 @2.05 STS ( 5 pierwszych startów )
Harris bardzo przyzwoicie w dwóch pierwszych meczach ale to były mecze na morkrych i ciężkich nawierzchniach które brytyjczykowi bardzo służą. Dziś widziałem zdjęcia z Rzeszowa i wraca raczej tor mocno ubity na twardo i Bomber traci swoje atuty. Hougaard to uznana marka w I ligowych bojach , jedzie też z pod 5 z juniorami co daje jeszcze wiekszy handicap temu typowi a zresztą to jest zawodnik który jest w formie i wszędzie jeździ jak należy.
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Kenneth Bjerre under 11,5 1,90 iforBet
Mecz dwóch ekip, w których upatruje się głównych kandydatów do awansu do Ekstraligi czyli Wybrzeża Gdańsk z Unią Tarnów. Jedziemy na Pomorzu i to Gdańsk jest dzięki temu wyraźnym fawroytem (buki wystawiają linię +8,5). Daje to więc średnio 41 punktów dla gościz Tarnowa. I główny wpływ na ten wynik powinien mieć właśnie Bjerre. Lider Jaskółek jak na razie nie dał przesłanek, żeby osiągnął 12 punktów. W pierwszym meczu u siebie z outsajderem z Bydgoszczy właśnie te 12 punktów dowiózł, ale na wyjeździe z Krakowem wywalczył jedynie 5 punktów! Tymczasem w wyjazdowym starciu z najlepszą ekipą ligi miałby machnąć 12 punktów? Nie wydaje mi się. Bez bukmacherów w ciemno, postawiłbym 2,1,3,2 punkty w swoich biegach (porażki z Batchelorem, podwójna z Gomólskim oraz Fajferem oraz znów z Gomólskim) co daje 8 punktów przed nominowanymi. Dla mnie Bjerre osiągnie raczej 9-10 punktów więc linia 11,5 jest całkiem atrakcyjna.
 
G 12

gruby9510

Użytkownik
Info z Gdańska!!
Przez pół nocy padało, do godziny 11 również były opady, dosyć mocne. Obecnie klub donosi iż pracują nad torem i koło 10-11 miał/zjawić się sędzia i podjąć decyzje. Obecnie w Gdańsku nie pada, ale ida ciemne chmury. Marne szanse że dziś pojadą ???? a jak juz to będzie to komedia a nie jazda na żużlu.
 
R 36

rafal919

Użytkownik
Kenneth Bjerre under 11,5 1,90 iforBet

Mecz dwóch ekip, w których upatruje się głównych kandydatów do awansu do Ekstraligi czyli Wybrzeża Gdańsk z Unią Tarnów. Jedziemy na Pomorzu i to Gdańsk jest dzięki temu wyraźnym fawroytem (buki wystawiają linię +8,5). Daje to więc średnio 41 punktów dla gościz Tarnowa. I główny wpływ na ten wynik powinien mieć właśnie Bjerre. Lider Jaskółek jak na razie nie dał przesłanek, żeby osiągnął 12 punktów. W pierwszym meczu u siebie z outsajderem z Bydgoszczy właśnie te 12 punktów dowiózł, ale na wyjeździe z Krakowem wywalczył jedynie 5 punktów! Tymczasem w wyjazdowym starciu z najlepszą ekipą ligi miałby machnąć 12 punktów? Nie wydaje mi się. Bez bukmacherów w ciemno, postawiłbym 2,1,3,2 punkty w swoich biegach (porażki z Batchelorem, podwójna z Gomólskim oraz Fajferem oraz znów z Gomólskim) co daje 8 punktów przed nominowanymi. Dla mnie Bjerre osiągnie raczej 9-10 punktów więc linia 11,5 jest całkiem atrakcyjna.
Z tego co wiem to forbet rozlicza pkt za wszystkie biegi, a w przypadku Bjerre całkiem mozliwe, ze pojedzie 6 biegów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom