>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - opinie

janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
***** prawda, że zabieracie ludziom 12 %

wystarczy spojrzeć na mój zakład sprzed chwili, przecież to kradzież połowy wygranej... nawet grosze zaokrąglają w dół złodzieje
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Kolego dobrze wiesz że zabierają te 12 % więc nie wiem skąd Twoje zdziwinie w przypadku tego kuponu. ..
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
powinienem wygrać (na czysto po odliczeniu stawki) 68,60, wygrałem 36,84 a więc wygrana jest mniejsza o 46,3 % a nie o 12 % jak rzekomo sugeruje ten złodziejski bukmacher
 
artekk19 133

artekk19

Użytkownik
Podatek 12% jest liczony od stawki, a nie, jak sugerujesz, od wygranej i stąd na kuponie współczynnik 0,88. Czyli 196,- x 0,88 = 172,48 i dopiero wtedy mnożysz przez kurs, a ułamki grosza po prostu nie zaokrąglają tylko odrzucają.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
wiem jak liczą, ale wkurza mnie to ich gadanie że oni niby tylko odliczają podatek 12% od wygranej a tak naprawdę zabierają prawie połowę...
 
N 22

nika8332

Użytkownik
wchodze-loguje iiii wyskakuje NIESPODZIANKA ???? :-|????????????????
Ups... strasznie duży ruch
Prosimy o chwilę cierpliwości przed wejściem na stronę i rozpoczęciem gry. Dziekujemy!


Czas oczekiwania wynosi: 5 minuty
Status zaktualizowany o: 16:55:29


Opuść kolejkę (stracisz swoje miejsce w kolejce)
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Bieda z nędza nie da się nic zrobić, kolejka przy wejściu na stronę jak w PRLu. Kursy jedne z gorszych, nie ma co tam grać.
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Nie da się wejść na stronę... Jakieś bonusy dla graczy powinny być.... Zrobiłem depo, jeden zakład udało się puścić, chciałem kontrować i już się nie dało wejść......
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
z rozliczaniem zakładów też widzę mają problem, grałem tenis na live (zakład na 1 seta), trwa już drugi a tamten wciąż nierozliczony... o dziwo przegrane zakłady to szybko są rozliczone
 
psychol32 423,2K

psychol32

Użytkownik
Tak jak pisałam ,teraz wychodzą założenia chcesz to graj ,jak nie to WYPAD.Wczoraj miałam zdarzenie postawienia zakładu potrójnie tego samego na live,reklamacji nie składałam bo nie ma sensu . Oczywiście przegrałam bety ,siedząc na czacie ludzie piszą na nim ze reklamują podobne sytuacje ale nic nie wskórają .a jak ktoś im donośniej protestuje to właśnie niby pisza ze straszą graczy. Jasno trzeba powiedzieć wydaje się im ze zostali bożkami na rynku .zaczynają olewać graczy i tyle . Ich system przyjmowania zakładów to ewidentna porażka , najwidoczniej nie wytrzymuje natężenia Dublowanie zakladow i ich przyjmowanie to raczej premedytacja na to wychodzi z ich strony
Dla mnie dzisiaj na live również przyjęli jednym kliknięciem dwa identyczne zakłady.
 
B 0

berst

Użytkownik
ogólnie tragedia, duble na kuponach, strona nie działa, jakieś żarty, jak ktoś chce tam konto założyć niech przeanalizuje lepiej coś innego, kilku buków innych jest, kończę wyrabiać bonus i żegnam ich ozięble ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Niestety chyba mają problemy z serwerami bo jak inaczej wytłumaczyć te ciągłe problemy, może Support się wypowie na ten temat :?:. Chodź dawno ich tutaj nie było.
 
Do góry Bottom