>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wyplata pieniadzy skrill-konto

luque 1,5K

luque

Użytkownik
Witam czy ktos z was sie orientuje jak ominac wyplate ze skrilla na konto ktora chyba wynosi ponad 20zl tak by wplacic np kase do buka przez skrilla ale wyplacic sobie kontem bankowym?
Pytanie gdzie tak mozna i ewentualnie czy beda wymagali jakiejs gry?
Ja sam tak robilem na bwin i bylo wszystko prosto i spoko do czasu tej nowej ustawy gdzie bwin jest poki co martwy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
T 10

transfer

Użytkownik
Narazie jedyny bezpieczny sposób to skrill dawniej moneybrooks ( dla tych co uważają ze skrill jest już niebezpieczny to niech sobie przypomną ze to jest portwel internetowy i główna zasada jest przelewy miedzy użytkownikami/krajami,zakupy itp. a ze większość graczy z niego korzysta to jest już inna bajka)
 
cock 756

cock

Użytkownik
chyba wynosi ponad 20zl
Yyyy, to dużo za święty spokój?
ze to jest portwel internetowy
To nie jest portwel.......
jest przelewy miedzy użytkownikami/krajami,zakupy
&quot;są&quot; przelewy, ale żeby między krajami...
Ludzie kisicie 20 blach, nie umiecie się posługiwać językiem, a bierzecie się za grę? Na co wy liczycie? Do książek!
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
T 10

transfer

Użytkownik
Yyyy, to dużo za święty spokój?
To nie jest portwel....... &quot;są&quot; przelewy, ale żeby między krajami...

Ludzie kisicie 20 blach, nie umiecie się posługiwać językiem, a bierzecie się za grę? Na co wy liczycie? Do książek!
Ze ty nie korzystasz z przelewów miedzy użytkownikami , tz nikt nie może. PS kolego pomyliłeś forum, sugeruje związane z ortografią tam sie pewnie wykażesz
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Dla mnie skrill=bezpieczenstwo jest tylko wtedy gdy masz ich karte bankomatowa.
Wtedy jest ok bo tak to przelewasz kase na swoje konto w banku a przy takich czestych i duzych wplywach ktos moze sie tym zainteresowac.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Dla mnie skrill=bezpieczenstwo jest tylko wtedy gdy masz ich karte bankomatowa.
Wtedy jest ok bo tak to przelewasz kase na swoje konto w banku a przy takich czestych i duzych wplywach ktos moze sie tym zainteresowac.
Sorry, ale ja nie słyszałem żeby ktoś się zainteresował przelewami ze skrilla na konto nawet przy dużych kwotach i częstych. Dlatego chcą od 1 lipca też zablokować przekierowania z buka na portfele elektroniczne, żeby nie można było w ogóle korzystać z np.skrilla do wpłacania kasy na buka.
Jeśli wplacaaz do buka bezpośrednio z konta bankowego i wyplacasz również na konto to wtedy zdecydowanie większe prawdopodobieństwo, że Cię &quot;sprawdza&quot;, chociaż nie powiedziane bo np.teraz wiara gra w Unibecie i tam teraz są wypłaty bezpośrednio na konto i jednak nikogo nie &quot;złapali&quot;.

Wyobrażasz sobie co by było gdyby sprawdzali przelewy że skrilla na konto? Całe forum już by huczalo i to od dawna a jednak nikt nie opisywał takiej sytuacji czy też prosił o pomoc. Nie popadajmy w paranoję. Od 1 lipca po prostu nie będzie można nic robić u zagranicznych buków a na razie to nie popadajmy w paranoję, tylko tam gdzie można grać przez skrilla to grajmy i tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Sorry, ale ja nie słyszałem żeby ktoś się zainteresował przelewami ze skrilla na konto nawet przy dużych kwotach i częstych. Dlatego chcą od 1 lipca też zablokować przekierowania z buka na portfele elektroniczne, żeby nie można było w ogóle korzystać z np.skrilla do wpłacania kasy na buka.
Jeśli wplacaaz do buka bezpośrednio z konta bankowego i wyplacasz również na konto to wtedy zdecydowanie większe prawdopodobieństwo, że Cię &quot;sprawdza&quot;, chociaż nie powiedziane bo np.teraz wiara gra w Unibecie i tam teraz są wypłaty bezpośrednio na konto i jednak nikogo nie &quot;złapali&quot;.

Wyobrażasz sobie co by było gdyby sprawdzali przelewy że skrilla na konto? Całe forum już by huczalo i to od dawna a jednak nikt nie opisywał takiej sytuacji czy też prosił o pomoc. Nie popadajmy w paranoję. Od 1 lipca po prostu nie będzie można nic robić u zagranicznych buków a na razie to nie popadajmy w paranoję, tylko tam gdzie można grać przez skrilla to grajmy i tyle.
Dokładnie, bo to jest portfel internetowy gdzie spora część osób korzysta z niego bez powiązań bukmacherskich.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Skąd taka informacja ?
ktoś z ministerstwa był w programie tvp &quot;warto rozmawiać&quot; o zakładach bukmacherskich i tej całej ustawie (chyba gdzieś z 2 tygodnie temu to było).
i koleś mówił, że będzie można korzystać z portfeli elektronicznych ale nie do celów bukmacherskich itp. tzn nie będzie przekierowywało do skrilla z poleceniem wpłaty na przykład.
druga sprawa to że po prostu na stronę zagranicznego buka nie będzie można wejść
 
F 40

fly198

Użytkownik
no tak mogą zrobic tak dla polskich bukmacherów bo sts mam nadal skrill jako opcje wpłate,na zagranicznych nie zrobi to wrażenia no bo jak i po co ???? jak wszyscy korzystaja
 
Do góry Bottom