>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Promocja w Totolotek - 100% do 1000 PLN plus 20zł freebet bez depozytu!

0 54

007lukasz

Użytkownik
Najwiekszy oszust wsrod bukmacherów z mozliwych! Konsultuje sie juz z prawnikiem. Jak moga sobie nagłe wszystko skasowac i wymyslic inne zasady. Jaene oszystwo. Nie wplacajcie tam nawet 1zl ludzie! Ja im nie popuszcze!
 
S 0

still

Użytkownik
Przyznam, że już u niejednego bukmachera obróciłem bonus ale z takim oszustwem spotkałem się po raz pierwszy. Normalnie powinni zakończyć promocje i rozpocząć nowa że zmieniony regulaminem. To jest sprawa minimum dla UOKIK. Inna sprawa, że o zmianie dowiaduje się na forum. Nie zostałem poinformowan w żaden sposób przez totolotek. Reklamację oczywiście napisałem i liczę, że się zreflekuja bo wizerunkowo to będzie na nich ciążyć. Na tym przykładzie zobaczymy jak ma wyglądać obrona konsumenta u "legalnych" bukmacherów
 
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Zobaczymy teraz jak to prawo będzie działać. Wizerunkowo to już stracili i to dużo do tej akcji wyglądali na całkiem dobrego bukmachera jak na nasze warunki. Oni byli zdziwieni że ludzie nie chcą grać w polskich bukach tylko zagranicą.
 
P 27

pawelw21

Użytkownik
Niech nikt nie wplaca im pieniedzy bo to oszusci I kretacze. Jeszcze z tydzien I dadza warunki obrotu takie jak byly wczesniej przed 1 kwietnia czyli ako 3,6 I minimum 3 mecze na kuponie. OMIJAC I NIE WPLACAC TYM ZLODZIEJOM, OSZUSTOM I KRETACZOM!!!!!!!
 
G 0

geforce

Użytkownik
Dokładnie, i jak ja mam teraz obracać bonus skoro za tydzień mogą dać znowu swoje inne zasady. Dla mnie jest to złodziejstwo w biały dzień i fajnie jakby ktoś zainterweniował, ktoś &quot;grubszy&quot; z tego forum.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Szczerze guzik mozecie im zrobic maja pewnie zapis ze moga zmienic regulamin w każdej chwili a jak chcecie im nawrzucac jedzcie do centrali do wawy na taneczna jak ktos nie wie jak dojechać moge udzielic szczegolow ????
 
G 0

geforce

Użytkownik
Mogę zmienić regulamin i zmienili, ale powinny to być jak wszędzie - dla nowo zarejestrowanych , a nie dla kogoś kto obracał bonus na innych zasadach. 2800 PLN to nie jest znowu takie &quot;nic&quot; do obrotu, ja już miałem końcówkę, a cofnęło się praktycznie do stanu początkowego.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dokładnie, jakby tylko zmienili dla nowych to ludzie ponarzekali by kilka dni i by minęło, ale jak komuś zmieniają warunki pod koniec obrotu, dodatkowo praktycznie cofając to co już na legalu obrócił to jest jawne sk@$%^o. Ja na szczęście gram tylko za darmowe freebety, miałem w planach depozyt na dniach, ale tą akcją skutecznie mnie zniechęcili do siebie, jeszcze wczoraj rozesłali maile z promocją Bonus King (wrzuciłęm screeny na forum), a wtle bez żadnego info &quot;przepchali&quot; taki wał, jak dla mnie gruby ⛔ i ???? dla tego buka!
 
C 0

cidzej

Użytkownik
Na ich profilu na FB znalazłem taką odpowiedź na jeden komentarz dotyczący tej zmiany.

Szanowny Panie,

Wykonana kwota warunków obrotu dla bonusu powitalnego została przywrócona do poprzedniej wartości.

Zmiana w regulaminie w zakresie liczenia obrotu obowiązuje tylko tych użytkowników którzy zarejestrowali się od 00:00 21 kwietnia. Dziś o 11:45 zresetowaliśmy bazę danych, zmiany powinny być aktywne na Pana koncie.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z tą sytuacją i pozdrawiamy serdecznie.
 
B 6

bonusbet

Użytkownik
Dostałem taką samą odpowiedź na live chacie. Właśnie zaktualizowało mi obrót bonusem. Wszystko jest ok. Ale się strachu najadłem co nie miara ;)
Z tego co mi napisali na live chacie, to mieli jakąś awarię systemu i dlatego nie zaktualizowało od razu.
Wszystko już działa, można grać dalej - pożar ugaszony ????
Mimo wszystko szacun dla Totolotek że nie olali sprawy, tylko podeszli do tego problemu poważnie.
 
A 185

adikos

Użytkownik
@pawelw21
Jak nie zrobiłeś depozytu to zapewne na nowe warunki się wchodzi, bo ważne jest kiedy zacząłeś obrót bonusa a nie kiedy założyłeś konto, dla pewności zapytaj na live chat.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Wyszli z twarzą z zaistniałej sytuacji, ale pogorszenie warunków dla nowych chluby im i tak nie przynosi. Mieli szansę tym bonusem zdobyć rynek, ale widocznie inne rzeczy są dla nich ważniejsze.
 
G 0

geforce

Użytkownik
Przywrócili zrobiony obrót, natomiast zakłady z kursem poniżej 2.0 nie zaliczają się już do obrotu tak jak to było przedtem. :-|: ;/ Nawet dla tych co akceptowali takie warunki
 
J 0

jahudra

Użytkownik
Potwierdzam, obrot wrocil do prawidlowej wartosci. A co nerwow sie najedlismy to juz nasze. Chce wiezyc,ze to faktycznie blad systemu a nie akcja &quot;zrobimy myk i zobaczymy jaka bedzie reakcja&quot; :razz:
Przywrócili zrobiony obrót, natomiast zakłady z kursem poniżej 2.0 nie zaliczają się już do obrotu tak jak to było przedtem. :-|: ;/ Nawet dla tych co akceptowali takie warunki
Z tego co mi napisali to jasno wynika, ze zarejestrowani przed 21 kwietnia graja na starych warunkach. Jesli nie to na pewno zareaguje.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wyszli z twarzą z zaistniałej sytuacji, ale pogorszenie warunków dla nowych chluby im i tak nie przynosi. Mieli szansę tym bonusem zdobyć rynek, ale widocznie inne rzeczy są dla nich ważniejsze
Napisz mi, gdzie jest obecnie lepszy bonus na start. 100% do 700zł + freebet bez depozytu...
Najlepiej, niech bukmacherzy rozdają bonusy bez obrotów.... Dziwicie się, że buki zagraniczne nie chcą wejść na polski rynek? Ja nie, bo w Polsce więcej kombinatorów, jak obrócić szybko, łatwo i przyjemnie bonus niż &quot;normalnych&quot; graczy.
 
G 0

geforce

Użytkownik
Napisz mi, gdzie jest obecnie lepszy bonus na start. 100% do 700zł + freebet bez depozytu...
Najlepiej, niech bukmacherzy rozdają bonusy bez obrotów.... Dziwicie się, że buki zagraniczne nie chcą wejść na polski rynek? Ja nie, bo w Polsce więcej kombinatorów, jak obrócić szybko, łatwo i przyjemnie bonus niż &quot;normalnych&quot; graczy.
Mam pokazać Ci ile uciułałem kuponów? Nic nie kombinuje, gram NBA codziennie po 7-8 kuponów.
 
G 0

geforce

Użytkownik
Potwierdzam, obrot wrocil do prawidlowej wartosci. A co nerwow sie najedlismy to juz nasze. Chce wiezyc,ze to faktycznie blad systemu a nie akcja &quot;zrobimy myk i zobaczymy jaka bedzie reakcja&quot; :razz:



Z tego co mi napisali to jasno wynika, ze zarejestrowani przed 21 kwietnia graja na starych warunkach. Jesli nie to na pewno zareaguje.
No niestety, zobacz zagrasz coś poniżej i nie nalicza , a jestem zarejestrowany przed 21 kwietnia.
 
B 6

bonusbet

Użytkownik
Liczy się każdy kupon z co najmniej jednym zdarzeniem na kuponie 2.00 (saldo bonusowe i saldo gotówkowe) - dowiedziałem się na live chacie. Z tym, że starzy gracze muszą obrócić saldo gotówkowe i bonus po 2 razy, a nowi po 3 razy. Tragedii nie ma.
Nie jest źle, i tak lepszej oferty na ten moment nigdzie nie znajdziecie.
W skrócie warunki obrotu dla nowych graczy wyglądają tak:

Bonus 100% od pierwszej wpłaty:
• Otrzymasz Bonus 100% od pierwszej dokonanej wpłaty max. do 700 zł
• Minimalna wpłata by otrzymać bonus to 20 zł
• Bonus przyznawany jest automatycznie od pierwszej wpłaty, ale udział w promocji rozpoczynasz z chwilą zawarcia zakładu z salda Bonusowego (tzw. aktywacja Bonusa)
• Wygrane z bonusu automatycznie dopisywane są do salda głównego i mogą być wypłacone po osiągnięciu wymaganego obrotu

Wymagany obrót : 3 x (Bonus + Depozyt):
• Aby wypłacić środki zgromadzone na koncie po aktywacji bonusa, należy dokonać wymaganego obrotu w zakładach bukmacherskich w kwocie równej
3 x (Otrzymany bonus + kwota pierwszej wpłaty)
• Wymagany obrót liczony jest od momentu pierwszego zagrania za bonus
• Zakłady zawarte za Bonus muszą posiadać co najmniej jedno zdarzenie na kuponie z kursem min 2,00
• Zakłady zawarte z salda głównego muszą posiadać co najmniej jedno zdarzenie na kuponie z kursem min 2,00
• Stawki z zakładów za które nastąpił zwrot stawki lub częściowy zwrot stawki (gra systemowa)
lub zakłady w których nastąpiło unieważnienie kursu w zakładzie (zmiana kursu na 1,00) nie są wliczane do warunków obrotowych bonusu.

Bonus 10 zł freebet!
Dodatkowo za otwarcie konta w serwisie i po jego aktywacji, otrzymasz darmowy Freebet 10 zł do wykorzystania na grę na zakłady bukmacherskie.
Kupon bonusowy musi posiadać co najmniej jedno zdarzenie z kursem min 1,50 z bez warunku obrotowego.
 
Do góry Bottom