>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Promocja w Totolotek - 100% do 1000 PLN plus 20zł freebet bez depozytu!

rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Zmiana regulaminu dla ludzi, ktorzy sa juz w trakcie promocji na starych zasadach to jest k*^&amp;stwo. Miałem prawie 50% obrotu teraz po zmianach nie mam prawie nic. Nie bral bym udzialu w tej promocji gdyby obecne warunki byly od poczatku. Teraz co, obroce znow polowe i zmienia kolejny raz warunki i tak w kolko? Cyrk..

Czy ktos sie orientuje, czy to legalne, czy nie mozna cos z tym zrobic od strony prawnej?
Jak tyle razy obrucisz to będziesz bogaty:grin:
A tak poważnie to bonus mieli dobry jak na obecne standardy w PL ale oczywiście jak to zawsze musi być trzeba z klienta zrobić frajera. Założyłem konto we wtorek dostałem freebet obrocilem i miałem wpłacić depozyt i powoli obracać a tu widzę że trzeba wypłacić i uciekać. Szkoda bo mieli naprawdę fajna ofertę i z bonusem odstawali od innych bardzo.
 
J 0

jahudra

Użytkownik
5. Postanowienia końcowe

5.6. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszym regulaminie w dowolnym czasie. Zmiany wchodzą w życie w momencie ich ogłoszenia na stronie Organizatora.
To chyba odpowiada na moje pytania i watpliwosci. Inna sprawa, ze kazdy buk ma taki zapis w regulaminie, jednak takich bonusow obrocilem juz nascie i tak perfidne robienie klientow w chuja spotykam po raz pierwszy.
Napisze reklamacje do tych zlodziei, ktora pewnie nic nie da. Zostaje obrocenie bonusa na zlosc tym gnida, bojkot i omijanie ich szerokim lukiem.
Zachialo sie legalnej gry...
 
S 0

sosenkowsky

Użytkownik
5. Postanowienia końcowe

5.6. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszym regulaminie w dowolnym czasie. Zmiany wchodzą w życie w momencie ich ogłoszenia na stronie Organizatora.

To chyba odpowiada na moje pytania i watpliwosci. Inna sprawa, ze kazdy buk ma taki zapis w regulaminie, jednak takich bonusow obrocilem juz nascie i tak perfidne robienie klientow w chuja spotykam po raz pierwszy.
Napisze reklamacje do tych zlodziei, ktora pewnie nic nie da. Zostaje obrocenie bonusa na zlosc tym gnida, bojkot i omijanie ich szerokim lukiem.

Zachialo sie legalnej gry...
Tak, widziałem, ale regulamin to jeszcze musi być zgodny z prawem, mogą sobie tam cokolwiek napisać tylko będzie ich to sporo kosztować jeśli nie jest to zgodne z obowiązującym prawem. Ja nie jestem na tyle biegły w tym temacie, żeby tą kwestię rozstrzygnąć niestety ale dzisiaj wieczorkiem powinienem mieć odpowiedź od znajomego prawnika, dam znać tutaj jak coś.
Druga sprawa to wyzerowanie wygenerowanego już wcześniej obrotu. To już dla mnie jest jawne oszustwo. Śmieszą mnie te słowa zachęcające do gry w legalnych bukach, że niby wtedy gracza są chronieni przez prawo a tu krzak na krzaku. Dałem się skusić do założenia konta w tej pseudo firmie tylko i wyłącznie przez ten bonus, jak się sprawa wyjaśni tak czy siak zabieram całą kasę i się od nich zmywam.
 
J 0

jahudra

Użytkownik
W takim razie napisz koniecznie co wyszlo z tych konsultacji, czekam niecierpliwie. Ja ze swojej strony jestem wlasnie w trakcie plodzenia do nich malo sympatycznego maila.
 
P 27

pawelw21

Użytkownik
Ja juz mam wyjebane w tego bukmachera ale zauwazcie czy kiedys takie problemy byly z bet365,betsafe nie wiem sportingbetem expektem czy jakims innym bukiem? Nie. I to oni mogli sobie spokojnie robic wałki bo co moglismy im zrobic ale tu polska firma swoim rodakom polskim klientom takie rzeczy robi. Kurde naprawde Marcin-Odra moglbys jakos zareagowac bo to jest po prostu zachowanie podłe i w **** nie eleganckie...
 
G 0

geforce

Użytkownik
Osobiście czuję się wyruchane, jak parobek obracałem bonus i zgodnie z ich regulaminem, już byłem przy mecie, a tu BANG zajumali sobie prawie cały obrót bonusu i ja teraz mam obracać sobie od początku na innych warunkach. Regulamin mogą sobie zmieniać, ale ja akceptowałem zupełnie inne warunki obrotu - od kiedy to działa wstecz? Totolotek pojechał po całości i wyruchał nas w biały dzień bez mydła. Imo trzeba coś z tym zrobić, bo dla mnie to jest złodziejstwo w biały dzień. No i na logikę, dali by sobie teraz w warunkach AKO z min. kursem 4.0 i ja mam od nowa sobie to obracać mimo , że akceptując bonus zaakceptowałem zupełnie inne warunki? Coś tu jest nie halo i ja się na to nie godzę.
 
D 5

dawidoff84

Użytkownik
Do czatu się nie można dopchać, więc może tu uzyskam odpowiedź. Na początku gry miałem 250 zł na saldzie głównym, 250 na saldzie bonusowym, obecnie obróciłem koło 60% wg starych zasad, 10% wg nowych, moje konto bonusowe wynosi 0 zł, saldo główne 350 zł. Czy w chwili obecnej mogę odzyskać chociaż moje 250 zł? Zmienianie zasad gry w trakcie uważam za skandaliczne i chciałbym jak najszybciej wycofać wszystkie swoje środki z tego pożal się boże buka.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Generalnie to w przypadku zmiany regulaminu druga strona musi się opowiedzieć czy akceptuje czy też nie. W tym wypadku powinni zwrócić się do grających i zapytać czy akceptuje nowe zasady jeśli tak to ok jeśli nie to zwrot depozytu bez jakiegokolwiek obrotu itp.
 
G 0

geforce

Użytkownik
Na każdym z możliwych buków było tak, że nowe zasady dotyczyły nowych użytkowników, reszta obracała to co akceptowała. Na prawdę nie eleganckie i karygodne zachowanie z ich strony i moim zdaniem nie zgodne ze wszelkimi normami, bo skąd mam wiedzieć, że znowu sobie nie cofną za 2 tygodnie obrotu, bo znowu weszły &quot;inne&quot; warunki. Porażka na całej linii.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Ja trochę zrobię offtop od Waszej dyskusji, gdzie widzicie wasz aktualny obrót? Ja nigdzie tego nie widzę, nie wiem jak to sprawdzić.
 
D 5

dawidoff84

Użytkownik
Moje konto -&gt; historia wpłat i wypłat/bonus -&gt; potem klikasz w pokaż/odśwież pod &quot;dostępnym bonusem&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Przeważnie single powyżej 2

Jest pole: wymagany obrót i aktualny obrót, wymagany to 2800 a aktualny to moja kwota którą obróciłem
No to Tobie zostawili, bo pisałeś wcześniej, że bonus przegrałeś, więc nie musieli Ci kasować, bo to nic nie zmienia :jezora:
 
D 0

damian19902612

Użytkownik
To jest dramat ta zmiana. Ponad 1500 z 2800 obrotu było zrobione a teraz zostało 300zl. Dodatkowo teraz minimum jedno zdarzenie z kursem 2.0 no chyba ich *****ało.
 
Do góry Bottom