>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Finał Plus Ligi 2016/17 [SKRA - ZAKSA] +faza play off

robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik




Promocja w Totolotek - 100% do 700PLN plus 10zł freebet bez depozytu!

W wielkim finale Plus Ligi zmierzą się Skra Bełchatów z ZAKSA Kędzierzyn Koźle. Pierwszy mecz już w najbliższa środę w Bełchatowie.

Ostatnio w dziale furorę robi ekspert @ravv :spokodfhgfh:. Miejmy nadzieje, że i tym razem podzieli się z nami swoimi spostrzeżeniami z okazji decydujących meczów w końcówce sezonu. Ale mamy też nadzieje, że wesprzecie go i razem przeanalizujecie dokładnie wszystkie aspekty finałowej batalii na linii Skra - ZAKSA!
Zapraszamy do dzielenia się spostrzeżeniami i typami! ;)
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Skra @ 1,95 Unibet
Ja sie nie zastanawiam długo i gram na Skre.Miła niespodzianka bo myslalem, ze kurs na Nią w pierwszym spotkaniu bedzie ok 1,65. Zaksa nie da rady pociągnąc tych finałów na swoja korzyść. Cały sezon gra praktycznie siedmioma zawodnikami plus tam jakies epizody innych. Oczywiscie niby odprawili Jastrzebie łatwo jednak Jastrzebie rowniez było zajechane przez gre cały sezon wąziutkim składem i skonczyła sie tam gra na euforii. Skra w sezonie zasadnicyzm pokonała 2 razy Zakse. Drugi mecz wygrał w pojedynke Wlazły. Atmosfera w obozie Skry bardzo dobra i widać, ze chłopaki sa nakreceni. Mecz w Atlas Arenie, pozegnanie Winiara, jak tutaj nie wygrac? Nie ma co analizować poszczegolnych pozycji bo to zawsze zle sie konczy. Przyjęcie jezeli chodzi o sam aspekt przyjecia na korzysc Zaksy, jednak ofensywa przyjmujacych na korzysc Skry. Rozegranie Zaksa, srodek lekko dla Skry i atak dla Skry+ ławka rezerwowych gdzie jednak w razie jakiegos pozaru ma kto wejsc na jakis czas. Najwazniejsze jest to, ze w Bełchatowie troche poprawiło sie przyjecie względem sezonu zasadniczego. Kurek dosyc poztywnie zaskoczyl w spotkaniach z Resovią. Jezeli Deroo w Zaksie nie zagra jakiegos kosmicznego spotkania to nie widze szans dla Kędzierzyna. Plusikiem dla SKry jest rowniez to, ze im dłuzej beda trwac mecze tym lepiej dla Niej. Bełchatów ma prawdopodobnie wiecej paliwa i mozliwosci rotacji niz Zaksa, do tego są zahartowani w 5setowkach rowniez wiele razy wygrywajac je przeciwko silniejszej wtedy Zaksie. Kurek jest X factorem, tak na prawde dla Niego sezon sie zacząl nie dawno. Atlas Arena tez zrobi swoje i moze minąc troche czasu zanim Kedzierzyn ją poczuje ( o ile wgl poczuje). Łape kurs 1,95 na Skre bo to dla mnie promocja. Zapewne do czasu meczu kurs spadnie do ok 1,75.
 
ravvv 501

ravvv

Użytkownik
Skra-ZAKSA, 19.04.2017 godz. 18:00 ⛔, Skra zwycięstwo za 1,83, +177,5 pkt. za 1,49 ⛔ (Fortuna) 0:3 (25:27, 21:25, 19:25) Żenujący występ Skry, od połowy pierwszego seta wyglądali jak dzieci we mgle. Wlazły seriami był podbijany, de Giorgi pokazał naprawdę trenerską klasę i doświadczenie. Konarski w dzisiejszym meczu grał jak profesor, chapeau bas. Nie chcę mi się wierzyć, że w tym roku znowu finały miałyby być równie jednostronne, co rok temu, ale poczekamy do wystawienia kursów.

Dzięki za miłe słowa, a typ na Skrę jak najbardziej popieram. Bełchatowski zespół wyjątkowa nie leży Kędzierzynianom i na ostatnie 5 pojedynków przegrali z nimi aż 4 razy. W dodatku grał wówczas Tillie, a jego brak oceniam na spadek jakości o jakieś 20% w ZAKSIE. Ja na pewno w tym meczu będę szedł jeszcze w ilość punktów, bo raz, że to finał, dwa potencjał mimo wszystko obu drużyn zbliżony, a trzy historia ich pojedynków była bardzo wyrównana, dlatego później typ ten dopiszę.
Skra z Kurkiem na pewno jest znacznie mocniejsza niż z Szalpukiem/Bednorzem/Winiarskim, bo jednak daje on baaaardzo dużo w ofensywie. Dodatkowo bardzo mocno serwuje, choć jest w tym trochę nieregularny. Jakby kłopotów drużyny w województwa opolskiego było mało, to będą najprawdopodobniej musieli sobie radzić jutro bez Semeniuka. Właśnie przeczytałem, że Witczak trenuje na pozycji przyjmującego... Tam jeszcze nie grał, a oprócz swojej nominalnej pozycji był przecież już także środkowym. Nie wygląda to za dobrze, a pamiętać należy, że Buszek ma swoje problemy podczas meczu i niestety często się zacina na dłuższy czas. Wlazły to ciągle klasa sama w sobie, kończy masę piłek, a na zagrywce też dużo dobrego daje, bo stał się tam wyjątkowo regularny, co niekoniecznie było jego znakiem firmowym. Środkowi dość wyrównani, choć ze względu na Lisinaca jednak mały plusik dla Skry, bo Serb jeszcze zagrywa bardzo mocno i celnie. Uriarte nie boi się z nim grać i kieruje sporo piłek do niego. Kłos to gwarancja solidności, dobrze przesuwa się w bloku i czyta grę. Penchev trochę chimeryczny mimo całkiem udanego sezonu i zobaczymy jak sobie poradzi jutro, szczególnie w ataku. Uriarte na pewno słabszy niż Toniutti i najprawdopodobniej po sezonie odejdzie do Włoch (Falasca bardzo chce go mieć u siebie w Monzy). Dodatkowo widzę znaczną przewagę ZAKSY na pozycji libero, bo Zatorski bije na głowę zarówno Milczarka, jak i Piechockiego. Nie bardzo rozumiem to forowanie Piechockiego, nie mogę oprzeć się wrażeniu, że gra tylko dlatego, iż jest synem prezesa.

W takim pojedynku na pewno zadecydują detale, składy dość wyrównane, ławka na pewno po stronie Skry, największych problemów ZAKSY upatruję w przyjęciu, a tak jak wspominałem, tam nie będzie miał nawet za bardzo kto wejść. Jak należy grać z opolskim zespołem pokazał Biełgorod, gdzie wszystko na serwisie się zaczynało i na nim kończyło. Na pewno Buszek, ale także Konarski nie są stworzeni do kończenia ataków na wysokim bloku. Lisinac, Wlazły, Kurek, wszyscy oni są w stanie zagrywać mocno i narobić szkód w tym elemencie. Szansa ZAKSY to dokładne przyjęcie i granie siatkówki, którą tak bardzo lubią: szybko, różnorodnie i skutecznie. Deroo fajnie radzi sobie z niewygodnymi piłkami i jak należy to robić pokazywał w dwumeczu z Biełgorodem w LM. Ja widzę nieznaczną przewagę Skry, której dodatkowym atutem będzie gra w Atlas Arenie i wsparcie rzeszy kibiców. Dla mnie powinny być min. 4 wyrównane sety i typ na ilość punktów również będzie przeze mnie na pewno grany.

Edit:
Granie Skry za 1,62 to już przesada. Obecnie kurs na Zaksę to 2,18 i chyba jest przesadzony w drugą stronę. Dla mnie najbezpieczniejszą opcją na ten mecz jest zagranie overu punktowego, bo ich mecze zawsze są wyrównane i nie chce mi się wierzyć, że ten pojedynek miałby się skończyć po trzech partiach. Mecz powinien być wyrównany od samego początku i dlatego warto chyba tez spróbować +45,5 pkt. w 1 secie za 1,67. ✅
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Jastrzębski - Resovia

Jastrzębski handi +1.5 seta @1.79 Unibet

Pierwszy mecz o 3 miejsce w mistrzostwach Polski, o brązowe medale. Niezwykle kluczowy i prestiżowy jakkolwiek inaczej by się mogło wydawać, bowiem 3 miejsce daje możliwość gry w el. do Ligi Mistrzów a 4 miejsce nie dość, że pozostaje bez medalu to i bez tego ekskluzywnego zaszczytu. Resovia będzie podłamana bo po walce straciła szanse na finały , prowadziła w rewanżu ze Skrą 2:1 i 3-punktami w 4 tym, myślałem że będzie złoty set, a jednak. Jastrzębski nic nie traci,. i tak był skazywany z góry na porażkę z Zaksą, a i półfinał przed sezonem brał w ciemno, teraz? Co ugrają to ich, czemu by nie? Genialny kurs na ugranie minimum dwóch setów przy tym że Rsovia wygra handi.. jaja... Dodajmy że w sezonie zasadniczym dwukrotnie wygrywał... Jastrzębski.... u siebie 3-1, i w Rzeszowie w lutym 3-1... Genialny kurs.

Wynik:
 
P 102

para00

Użytkownik
Czy ten kurs jest taki genialny okaze sie po meczu.Jastrzebski siadl i to widac z meczu na mecz ze slabna.Wystarczy ze ktores skrzydlo zawodzi a zawodzi czestko idzie czapa za czapĂ*.Rzeszowianie Dwa razy przegrali ,owszem tylko te druzyny roznia sie jakoscia reZerwowych co w tej fazie sezonu ma ogromne znaczenie
 
ravvv 501

ravvv

Użytkownik
Jastrzębie-Rzeszów, godz. 18:00, +176,5 pkt. za 1,51 (Fortuna) ✅✅ 3:1 (25:21, 34:32, 24:26, 25:21) Totalnie niestandardowy przebieg meczu, w drugim secie Resovia przegrywa mimo prowadzenia 23:20 i 24:22, a w kolejnym zupełnie odwrotnie, wyciągają z 21:23 bodajże i as Jaeschke w linię na sam koniec. Obydwa typy weszły, choć nerwów nie brakowało. Typ Gabki92 wszedł już po drugim secie więc gratuluję wyczucia.

Za podanym typem +1,5 seta na Jastrzębie na pewno przemawia fakt, że dwukrotnie ograli oni Rzeszów już w tym sezonie. I na pewno Gabka92 ma rację, że Resovia musi i presja będzie po ich stronie. Jak to z radzeniem sobie w takich warunkach bywało w tym sezonie, widzieliśmy już wielokrotnie. Mnie osobiście Jastrzębie bardzo zawiodło w półfinale z Zaksą i dlatego nie gram w ich stronę. Być może wynikało to też z faktu, że naprawdę ciężko rozszyfrować zamiary Toniuttiego, gdy ma dokładnie dograną piłkę.

Ja w dzisiejszym meczu idę w stronę overu punktowego, bo nie chce mi się wierzyć, że i tym razem to spotkanie miałoby się zakończyć w trzech setach. Obydwie drużyny mają swoje kłopoty, u Jastrzębian odbiła się króciutka ławka rezerwowych, a te Resovii są chyba bardziej złożone. Ta coroczna rewolucja kadrowa, która się tam odbywa na pewno nie wpływa zbyt dobrze na stabilizację zespołu. Przy okazji ich pojedynku pisałem o ruchach kadrowych, do tego dochodzi teraz najprawdopodobniej odejście Nowakowskiego do Gdańska. No nie powinno to najlepiej wpłynąć na mobilizację Rzeszowian. Gabka92 bardzo słusznie zauważył, że to trzecie miejsce jest ważne w kontekście udziału w Lidze Mistrzów, a brak gry w najważniejszym z europejskich pucharów byłby na pewno dla Pasiaków dużym ciosem.

Obydwa zespoły skończyły rundę zasadniczą z bilansem 12 zwycięstw i 3 porażek, z tym, że Jastrzębie uczyniło to u siebie, a Rzeszów na wyjeździe. Ponadto, dzisiejsi gospodarze tylko w meczu z Będzinem nie ugrali minimum 2 setów, co należy jednak uznać raczej za wypadek przy pracy. Rzeszów z kolei w rundzie zasadniczej nie ugrał co najmniej 2 setów w Lubinie (0:3) i właśnie w Jastrzębiu. Teoretycznie wszystko wskazuje zatem na zacięty pojedynek. Liczę, że Jastrzębie podniesie się po tym półfinałowym laniu od ZAKSY i wróci do swojej dobrej gry. Na pewno potrzebna do tego jest doskonała gra liderów, Muzaja i Olivy. Rzeszów silniejszy kadrowo, z lepszą ławką, aczkolwiek gra na Śląsku w tej dość specyficznej hali na pewno lekka, łatwa i przyjemna nie będzie. Ja tutaj widzę wyrównany mecz. Dwukrotnie wspomniana linia w tym sezonie już została pokrywana. Liczę na zacięty mecz od początku, dlatego gram jeszcze +45,5 pkt. w 1 secie za 1,68 (Fortuna). ✅✅ 25:21
 
P 102

para00

Użytkownik
Ja uwazam ze mecz nie bedzie tym razem zbyt dlugi Presja jak dla mnie byla ale w meczu poprzednim.Dzis maja cos do udowodnienia.Jesli chodzi o Nowakowskiego? Dla mnie jego brak bylby wzmocnieniem.Pozdrawiam
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Jak mozna bylo przypuszczac, kurs na Skre polecial strasznie, nawet nie na 1,75 a 1,65 a pierwszego dnia przy wystawieniu bylo na unibecie 2. Kto wzial jeszcze przedwczoraj po 1,85-95 to jest zadowolony ????
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Skra na dzisiaj pewniak ? Widzę, że kurs strasznie zjechał, jakaś kontuzja kogoś z ZAKSY albo inny czynnik czy po prostu dużo ludzi pograło Skrę ? Przymierzałem się do gry na Bełchatów po 2.00 na starcie, ale z racji tego że nie siedzę w tym tak jak Wy jakoś nie zdecydowałem się, a mam ochotę oglądnąć ten mecz i coś przy okazji pograć. Skra po 1.65 czy może jakiś over polecacie ?
 
ravvv 501

ravvv

Użytkownik
Po takim kursie już granie Skry jest totalnie nieopłacalne. Obecnie z tego, co widzę jest to 1,62 i nie ma to najmniejszego sensu. +181,5 pkt. jest obecnie za 1,66 w Fortunie i to według mnie dużo pewniejsza opcja. Value było spore, ale na takim poziomie jak złapał Undertaker_TSW i grzechem byłoby się nie zgodzić z jego argumentami. Ja wczoraj, grając to jeszcze za 1,83 długo się zastanawiałem, czy jest to dobry pomysł. Dzisiaj na Kędzierzyn jest 2,18 i to w moim odczuciu jest naprawdę kusząca opcja i gdyby nie fakt, że zagrałem na Skrę, to na pewno grałbym po takim kursie na Zaksę, bo jednak ligę wygrali w cuglach. Mecz chyba jednak bardziej do pooglądania, choć ja widzę tutaj spokojnie ober punktowy do pokrycia, w każdym z 5 ostatnich spotkań linia ta była bezproblemowo osiągana.
 
korsarz81 210

korsarz81

Użytkownik
WITAM ZNALAZŁEM CIEKAWE ZDARZENIE W MECZU SKRA-ZAKSA
GRA NA PRZEWAGI W 1 SECIE K.5 TOTOLOTEK ZAPYTAM ZNAWCÒW TEMATU.
WYNIK 25-27 NA PLUS
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Takiego wyniku mało kto sie spodziewal. Pewnie gdyby nie kosmiczna gra Konarskiego to Skra wzieła by drugiego seta i caly mecz . W sumie podobnie bylo w meczu w Belchatowie. Konarski tez gral kosmos ale pobił go wtedy Wlazły.Tutaj sie tak nie stało. Mozna przybic brawo trenerowi Zaksy. Gosc jednak potrafi swietnie taktycznie przygotowac zespół, nawet majac problemy kadrowe i wydawało by sie mniejsza siłe ognia. Blain powinien isc na korepetycje bo trenerem jest miernym.
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: :siata:Siatkówka , PlusLiga:siata:
Godzina: 20:30
Spotkanie: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Skra Bełchatów
Typ: ZAKSA -1,5 seta
Kurs: 1.70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam serdecznie i zapraszam dziś na Wielki mecz w Polsce.
Dziś cały świat elektryzuje się el-clasico w Hiszpanii, ja natomiast biore pod uwage polskie el-clasico w nieco innej dyscyplinie,a konkrenie chodzi mi o super mecz siatkówki. O godzinie 20:30 ostatni w sezonie 2016/2017 mecz PlusLigi, czyli drugie finałowe starcie Zaksy Kędzierzyn-Koźle z PGE Skrą Bełchatów. Mistrzowie Polski są o dwa sety od pozostania na tronie, bełchatowianie muszą w hali Azoty wygrać 3:0 lub 3:1, a później pokonać kędzierzynian w złotym secie.Podopieczni Ferdinando De Giorgiegio zdemolowali rywali wygrywając sety do 25, 21 oraz 19. Formą w pierwszym meczu błysnął zwłaszcza Dawid Konarski, który zdobył aż 27 punktów!
Skra nie raz w sezonie potwierdziła, że potrafi wychodzić z opresji, tym bardziej możemy się spodziewać zaciętej walki. Bez wątpienia atutem ZAKSY będzie gra na własnym terenie, tym bardziej, ze ostatni mecz sezonu będzie rozgrywany przy komplecie publiczności.
Mimo że Skra to wielka marka w naszej siatkówce,nie daje im większych szans na pokonanie bardzo silnej drużyny z Kędzierzyna-Koźla i moim typem jest własnie -1,5 seta w strone ZAKSY.
Powodzenia!
 
mezoosd 47

mezoosd

Użytkownik
Dyscyplina: :siata:Siatkówka , PlusLiga:siata:
Godzina: 20:30
Spotkanie: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Skra Bełchatów
Typ: ZAKSA -1,5 seta
Kurs: 1.70
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam serdecznie i zapraszam dziś na Wielki mecz w Polsce.
Dziś cały świat elektryzuje się el-clasico w Hiszpanii, ja natomiast biore pod uwage polskie el-clasico w nieco innej dyscyplinie,a konkrenie chodzi mi o super mecz siatkówki. O godzinie 20:30 ostatni w sezonie 2016/2017 mecz PlusLigi, czyli drugie finałowe starcie Zaksy Kędzierzyn-Koźle z PGE Skrą Bełchatów. Mistrzowie Polski są o dwa sety od pozostania na tronie, bełchatowianie muszą w hali Azoty wygrać 3:0 lub 3:1, a później pokonać kędzierzynian w złotym secie.Podopieczni Ferdinando De Giorgiegio zdemolowali rywali wygrywając sety do 25, 21 oraz 19. Formą w pierwszym meczu błysnął zwłaszcza Dawid Konarski, który zdobył aż 27 punktów!
Skra nie raz w sezonie potwierdziła, że potrafi wychodzić z opresji, tym bardziej możemy się spodziewać zaciętej walki. Bez wątpienia atutem ZAKSY będzie gra na własnym terenie, tym bardziej, ze ostatni mecz sezonu będzie rozgrywany przy komplecie publiczności.
Mimo że Skra to wielka marka w naszej siatkówce,nie daje im większych szans na pokonanie bardzo silnej drużyny z Kędzierzyna-Koźla i moim typem jest własnie -1,5 seta w strone ZAKSY.

Powodzenia!
Typu nie neguję, tylko luźne spostrzeżenie. Kędzierzyn prowadzi 2:0, na hali feta, w glowach świadomość dobrze wykonanego zadania i co? Takie mecze, nawet w europejskich pucharach, lubią kończyć się przy tym wyniku ????
 
J 28

jawa1989

Użytkownik
Widzę, że nikt tu nie pisze o meczu Resovii z Jastrzebskim, a jak dla mnie to dzisiaj Hit dnia, jeżeli chodzi o aspekt bukmacherski oczywiście. Drużyna z Rzeszowa chyba już przed meczem przegrała brązowy medal. Jeszcze walka sie nie rozpoczeła a już wiadomo gdzie który zawodnik odszedł, trener Kowal Out i zero atmosfery w tej druzynie, zawodnicy zachowują sie na boisku jakby grali za kare. Druzyna Gości z Jastrzebia za to wywalczajac brązowy medal osiągnie wspaniały sukces. Zagrałem grubo Jastrzebski plus 10.5 po kursie 2.00 w Totomixie i mysle, że ten typ spokojnie dzisiaj wejdzie. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
power30 18K

power30

Forum VIP
Akurat odejście Kowala jest im bardzo na rękę. Jednak poważnym ich problemem jest prawdopodobny brak libero. Na pewno nie zagra Wojtaszek. Nie wiadomo co z Masłowskim, który w w 1. meczu rozegrał raptem 1,5 seta - grał z kontuzją. Tak to Możdzonek na zmianę Nowakowskim grali na tej pozycji ???? Nowakowski też zszedł przedwcześnie, tak więc nie wiadomo czy odnowił się mu uraz pleców. Przy braku dyspozycji Masłowskiego, praktycznie Kowal ma związane ręce. Niby będzie przygotowany Winters na to przyjęcie, ale Rzeszowianie i tak nie mogą z niego skorzystać, bo nie mają żadnego wartościowego polskiego przyjmującego czy atakującego. Wydaje mi się, że warto poczekać jakim składem wyjdą gospodarze. Przy braku Masłowskiego +1,5 seta na Jastrzębie można brać ????
 
ravvv 501

ravvv

Użytkownik
Częstochowa-Zawiercie, godz: 18:00, Częstochowa zwycięstwa za 1,72 ✅✅ 3:1 (25:20, 25:15, 20:25, 25:22) Mam nadzieję, że ktoś skorzystał z tych typów, bo udało się trafić również wyższe kursy. W zasadzie mecz powinien zakończyć się w trzech setach, bo Częstochowa wysoko tam prowadziła.

Typ podaję w tym dziale, bo nie ma osobnego dotyczącego stricte play-outów. Wczoraj mecz zakończył się niespodziewanym wynikiem 0:3 dla gości. Seria grana jest do 3 zwycięstw więc dzisiejsza porażka będzie prawdziwą katastrofą dla AZS-u. Wczoraj więcej zimnej krwi zachowali zawodnicy z Zawiercia, szczególnie w końcówkach setów. W partii nr 3 Częstochowianie prowadzili 21:19, by i tak przegrać ją do 23.

We wczorajszym meczu różnicę zrobił ex zawodnik ekipy spod Jasnej Góry, Michał Żuk. Zakończył nawet spotkanie asem serwisowym i gospodarze, żeby realnie myśleć o wygranej, muszą przede wszystkim zatrzymać właśnie jego. Dzisiejsza przegrana, a następnie możliwy spadek do niższej klasy rozgrywkowej oznaczałby dla Akademików prawdziwą katastrofę, najprawdopodobniej upadek klubu. Trener AZS-u, Michał Bąkiewicz, mówił w wywiadzie, że trzeba się jak najszybciej pozbierać po takiej porażce i pokazać charakter. Ja w to wierzę, bo jednak dzisiejsza przegrana maksymalnie skomplikuje sytuację Częstochowian.

Powalających nazwisk oczywiście w tej drużynie nie ma, bo najzwyczajniej w świecie nie ma na to wystarczających środków. Całkiem poprawnie poczynał sobie w tym sezonie Ukrainiec Grabeniuk, na przyjęciu jest bardzo utalentowany Rafał Szymura. To na barkach tej dwójki spoczywa ciężar zdobywania punktów i właściwie od postawy tego duetu w 80% zależy dzisiejsze rozstrzygnięcie. W dwumeczu z Bydgoszczą zdecydowanie najlepiej punktowali w swoim zespole (14 i 23 pkt. + 17 i 19 pkt.). Oczywiście gra przy pustych trybunach z pewnością nie wpływa korzystnie na grę Częstochowian, ale jeżeli dzisiaj przegrają, to ich sytuacja stanie się dramatyczna. Ja uważam, że w dzisiejszym spotkaniu spokojnie wygrają i wrócą do gry na nowo. Jako ciekawostkę podam fakt, że w rozgrywkach I ligi gra się piłkami marki Molten, a w PlusLidze Mikasami. Zawiercanie, dzięki uprzejmości MKS-u Będzin potrenowali trochę tymi drugimi piłkami, aczkolwiek ogranie stanowić powinno handicap w stronę gospodarzy. Ja widzę w dzisiejszym meczu ich zwycięstwo, max. 3:1.

Dodatkowo:
Częstochowa -1.5 seta za 2,54 ✅✅
Częstochowa -4,5 pkt. za 2,23
✅✅

Wszystkie kursy z Fortuny.
 
P 984

prolog

Użytkownik
Ja pojdę w drugą stronę. Zagram win Zawiercia po kursie 2 na unibet.
Przez cały sezon Częstochowa jest na samym dnie, w tym zespole nie ma atmosfery, nie ma tego czegoś. W sumie jak ma się budować atmosferę na samych porażkach. Grebeniuk jest moim zdaniem SŁABY, nawet nie wiem czy na I ligę się nadaje. Jedynie w AZS grę może pociągnąć Szymura nikt więcej... Po drugiej stronie siatki doświadczeni I ligowcy, kilku z nich z przeszłością + ligową. Ja widzę wynik końcowy na korzyść Zawiercia. Jak będzie dowiemy się przed godziną 20. ????
 
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
Ja pojdę w drugą stronę. Zagram win Zawiercia po kursie 2 na unibet.
Przez cały sezon Częstochowa jest na samym dnie, w tym zespole nie ma atmosfery, nie ma tego czegoś. W sumie jak ma się budować atmosferę na samych porażkach. Grebeniuk jest moim zdaniem SŁABY, nawet nie wiem czy na I ligę się nadaje. Jedynie w AZS grę może pociągnąć Szymura nikt więcej... Po drugiej stronie siatki doświadczeni I ligowcy, kilku z nich z przeszłością + ligową. Ja widzę wynik końcowy na korzyść Zawiercia. Jak będzie dowiemy się przed godziną 20. ????
również idę w stronę gości tak jak i wczoraj. Częstochowa pluslige może zachować tylko przy zielonym stoliku. Ich gra to dno dna. Dla mnie to bet dnia.
 
Do góry Bottom