>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

[Ćwierćfinał] FC Barcelona - Juventus Turyn [19.04.2017] - rewanż

Status
Zamknięty.
mch91 261

mch91

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Barcelona-Juventus
Typ: Remis do przerwy ✅//było cięzko, ale siadło
Kurs: 2,65
Bukmacher: STS

Nie będę się tutaj zbytnio rozpisywał ponieważ większość pewnie widziała pierwszy mecz i to, że Juve to o klasę lepszy zespół od PSG. Włosi na pewno nie przyjadą do Barcelony po to żeby zamurować się we własnym polu karnym tylko będą bronili bardziej aktywnie a mają doskonałych gracze do tego więc wątpię aby był tu jakiś grad bramek. Uważam, ze w pierwszej połowie mecz będzie spokojny a Barcelona nie będzie szaleńczo atakowała bo na pewno mają z tyłu głowy, że 1 bramka przekreśla ich szanse na awans.

A moim drugim typem na to spotkanie jest:
Cuadrado strzeli bramkę, kurs 6⛔//Koledzy z Juve czasami go nie zauważali, ale i tak miał swoje okazje... szkoda
Jak wiadomo Barcelona ma 3 bramki do odrobienia i w pewnym momencie meczu będzie musiała się otworzyć co pozwoli na szybkie kontry Juventusowi a idealnym zawodnikiem do tego typu akcji jest kolombijczyk i myślę, że to własnie on strzeli dzisiaj bramkę.

Oj kolego gratuluję odwagi Po podaniu tego typu czeka cię tutaj małe piekło hejterów z użytkownikiem mch91 na czele.
Myślę, że powinieneś zapoznać się z definicją słowa &quot;Hejter&quot; ponieważ jeżeli według Ciebie ja jestem Hejterem bo podważam Twoje &quot;typy&quot; to po prostu masz problemy z konstruktywną krytyką. Zajmij się lepiej szukaniem jakiś ciekawych kursów bo od tego jest to forum bo te Twoje kurs AKU (chyba raczej AKO, ale co ja się tam znam) kolo 2 zł to każdy dziadek w STS może sobie złożyć. A co do typu baku193 to nie mam zamiaru jakoś go poprawiać ponieważ on w odróżnieniu do Ciebie podaje argumenty i dość często korzystam z tego co pisze, zresztą u niego ilość postów do reputacji mówi sama za siebie. Poza tym wielu użytkowników pisze mi na pw, że jesteś tylko trollem co potwierdza tylko pisanie do ludzi tekstów typu &quot;człowieczku&quot; więc nie będę wchodził z Tobą w dyskusję.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Myślę, że powinieneś zapoznać się z definicją słowa &quot;Hejter&quot; ponieważ jeżeli według Ciebie ja jestem Hejterem bo podważam Twoje &quot;typy&quot; to po prostu masz problemy z konstruktywną krytyką. Zajmij się lepiej szukaniem jakiś ciekawych kursów bo od tego jest to forum bo te Twoje kurs AKU (chyba raczej AKO, ale co ja się tam znam) kolo 2 zł to każdy dziadek w STS może sobie złożyć. A co do typu baku193 to nie mam zamiaru jakoś go poprawiać ponieważ on w odróżnieniu do Ciebie podaje argumenty i dość często korzystam z tego co pisze, zresztą u niego ilość postów do reputacji mówi sama za siebie. Poza tym wielu użytkowników pisze mi na pw, że jesteś tylko trollem więc nie będę wchodził z Tobą w dyskusję.
Hejter to ktoś kto bez przerwy atakuje kogoś personalnie ! Admini mogą to dokładnie sprawdzić, że praktycznie przy każdej okazji atakowałeś mnie, nawet w moim temacie. Argumenty ? Proszę cię. Przecież ja pisząc o szansach Barcelony pisałem dokładnie to samo co użytkownik Baku i pisałeś, że nie podaję argumentów. Konstruktywna krytyka ? Popieram jak najbardziej i liczę, że od teraz nie będziesz mnie hejtował i pisał, że nie podaję argumentów tylko sam podawał kontrargumenty. A co do tych co pisali na PW to pewno sami moim wielbiciele. Jest też sporo co by ci napisali co innego. To, że reaguję na wszystkie zaczepki i spiny nie oznacza, że jestem trollem. Dzięki za zwrócenie uwagi odnośnie AKU - poprawię na AKO. Wreszcie napisałeś coś pożytecznego.
Personalnie to Ty mnie co chwilę atakujesz pisząc do mnie &quot;człowieczku&quot; i używając mojego nicku przy różnego rodzaju swoich dywagacjach. A Adminami straszysz mnie któryś raz i do tej pory nie dostałem żadnego ostrzeżenia a wiesz dlaczego? Ponieważ w żaden sposób Cie nie atakuje tylko podważam argumentami to co piszesz. A w Twoim temacie nic Ci nie napisałem... więc nie kłam po raz kolejny.
Słowo człowieczku nie jest chyba w żaden sposób obraźliwe i zacząłem tak pisać po kolejnej twojej zaczepce. Pisałem tak k. od początku ??? Jak ci to przeszkadza ok. nie będę tak pisać. Trzeba było od razu powiedzieć. No problem ????

W tym meczu Juve na pewno się nie otworzy a Barcelona będzie biła głową w turyński mur... jak dla mnie:
Poniżej 2,5 bramki w meczu, kurs 2,8
Poniżej 3,5 bramki w meczu, kurs 1,75
bukmacher: Betsson
A teraz konstruktywne argumenty dlaczego twoje typy na under 2,5 i under 3,5 w tym meczu mogę nie wejść:
1. Enrique powiedział wczoraj, że Barcelona może strzelić 3 gole w 3 min ???? , a teraz na serio:
2. Barcelona musi to odrobić więc typowanie underu oznacza olbrzymią wiarę w defensywę Juventusu
3. Atakująca Barcelona to odsłonięta Barcelona co da szansę Juventusowi na kontry
4. Przygnębiona Barcelona to słaba Barcelona, a taki zespół jak Juve tylko marzy aby pognębić wielkiego rywala i wbić mu z 4 bramki
5. Przy stanie 2:0 dla Barcelony Juventus będzie chciał za wszelką cenę wbić tą jedną
6. 3:0 daje Barcelonie szanse na awans
Jak już pisałem bezpieczne jest ustawienie lini na poziomie under 3,5 gola moim skromnym zdaniem. Właściwie twoje typy mogą wejść jak by Juventus szybko strzelił bramkę i tak się bronił, że Barcelona by była zrezygnowana na tyle, że by odpuściła. Z 2 strony mają w pamięci 15 min z PSG gdzie strzelili 3 bramki więc myślę, że nawet i 5:1 zakładają co przyznał sam Enruiqe tak więc znaczenie więcej przemawia za overem. No i nie zapominajmy jaką siłą rażenia dysponuje Barcelona i jak słaba jest w obronie.
 
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
Co do meczu, pozwolę sobie wrócić jeszcze do spotkania z PSG. Śmiałem się z wszystkich którzy pisali i grali coś na awans Barcy, zachwycając się kursem ~8-10 ???? Dałbym sobie rękę uciąć że Barca nie awansuje - a jednak stało się. Niestety pozostał mi duży niesmak po tym spotkaniu. Jako wieloletni kibic Barcy(aktualnie gniewamy się z Blaugraną za kadrę jaką mają) nie czułem dumy i satysfakcji z takiego spektakularnego obrotu sprawy - bardziej żenadę. Trudno przejść obok czegoś takiego obojętnie, wydaje mi się że jestem jednym z ostatnich tutaj którzy wszędzie widzą spiski, ustawki, fixy i korupcje - tak tak,cały świat sportu się zmówił żeby mi kupon nie wszedł ???? To nie ja, ale jak dla mnie to był wał i przepchnięcie Barcy dalej, wspaniałe marketingowe widowisko z happy endem. A te pitolenie po meczu, że sędziego zawieszą itp, no chyba jakiś żart i to nie smaczny ???? Mniejsza oto. Druga strona medalu jest taka że PSG od pierwszej minuty było obsrane po pachy. Jak widziałem zawodników PSG, to można było zauważyć stolec w gaciach po pękniętych zwieraczach. Największe frajerstwo od bardzo bardzo dawna ????
No ale cóż, co było to było.
Natomiast warto mieć to jednak na uwadze typując dzisiejszy mecz z Juve. Czy ten cyrk będzie trwał dalej, czy to już koniec i Stara Dama gra dalej.
Oczywiście Juve, a PSG to zupełnie inne drużyny, o innej charakterystyce i kulturze gry. Śmiem twierdzić że Juve na chwilę obecną to drużyna kompletna.
Nie widzę sensu porównywać poszczególnych formacji każdej z drużyn, na takim poziomie i tak zdecydują detale i kwestia dnia.
Co za tym idzie znów gram przeciw Barcelonie, znów wydaje mi się ze kursy na Juve są zawyżone, co za tym idzie po raz kolejny widzę value przeciw Barcelonie.
Juve over 1,5 gola @ 2.9
Juve X2 @ 2.7
 
O 34

optimusprime

Użytkownik
Over 2.5 kartki drużyna gospodarzy - 1,8x Unibet
Barcelona łapie dużo kartek tym bardziej w takim meczu chcąc odeprzeć ataki juventusu napewno wyłapie kartki, jak wiadomo nie może pozwolić sobie na szybką kontrę i gola czy też sytuacje bramkowe chcąc odbrabiać straty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Mówi się, że cuda dwa razy się nie zdarzają - ale w przypadku PSG po czasie stwierdzam że tam trudno mówić o cudzie - PSG w rewanżu nastawiło dupy konkretnie broniąc wyniku od początku meczu (co jak dla mnie jest wstydem niesamowitym, to w końcu drużyna budowana za miliony której takie zachowanie po prostu nie wypada) a Barcelona jako zespół doświadczony wykorzystała okazje (oczywiście było w tym dużo szczęścia ale drużyna PSG po strzelonym dzięki błyskowi Cavaniego zamiast się uspokoić prowokowała rywali jeszcze mocniej do strzelania im goli).
Juventus jednak w moim odczuciu jest po prostu drużyną klasową, z charakterem i niesamowitą obroną, nie wierzę że zagrają tak słabą piłkę jak PSG. Konsekwentnie grając swoje nie powinni mieć problemu z przypieczętowaniem awansu. Do tego oglądając mecze Barcelony - to niestety nie jest już ta genialna ekipa sprzed kilku lat. Ter Stegen nie jest bramkarzem z tej najwyższej półki, obrona często się gubi - a co najważniejsze - pomoc tak kiedyś fantastyczna przeżywa największy kryzys. Iniesta trapiony kontuzjami nie jest w swojej topowej formie, Rakitic i Busquets także nie prezentują się najlepiej co ma bardzo duży związek z dyspozycją Hiszpana. Trio MSN to oczywiście wciąż najlepszy atak świata, spotkają się jednak ponownie z najlepszą na świecie obroną i nawet oni nie powinni sprawić że do półfinału przejdzie Blaugrana.
Podsumowując, idę dziś w zakład w moim odczuciu najpewniejszy, czyli:
Awans Juventusu @1,16 Sbobet
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Czy będzie przyznany rzut karny?
Typ: TAK
Kurs: 2.80
Bukmacher: Unibet
Podobnie jak z PSG liczę na Oscarowe występy nurków Neymara i Suareza w dzisiejszym meczu i że sędzia przynajmniej raz da się nabrać.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Co sadzicie o over 34,5 posiadania pilki pilkarzy Juve? Po kursie 1.8
Dla mnie normalna linia, żadna promocja. Juve u siebie miał 34% według flashscore, także raczej bym uważał
Over 2.5 kartki drużyna gospodarzy - 2,28 Unibet
Barcelona łapie dużo kartek tym bardziej w takim meczu chcąc odeprzeć ataki juventusu napewno wyłapie kartki, jak wiadomo nie może pozwolić sobie na szybką kontrę i gola czy też sytuacje bramkowe chcąc odbrabiać straty.
Taki kurs jest na over 3,5 kartki gospodarzy. Na 2,5 jest @1,82
 
varley 21

varley

Użytkownik
Znalazłem bardzo ciekawy typ w totomixie, a mianowicie kto pierwszy będzie miał rzut karny i kurs na Barcelonę 4.2. Co myślicie o tym typie, bo mi wydaje się to spore value.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Barca- Juve BTS @ 1,51 Unibet
To na pewno bedzie mecz z bramkami i nie wierze, ze Juventus czegos nie wsadzi.Obrona Barcy, dziurawa jak sito, potrafiaca sobie ostatnio notorycznie sama gole pakować. Juve sobie psokojnie poczeka na te 1-2 okazje. maja idealnych napastnikow dxo gierki z kontry a tutaj bedize ona 2 razy wieksza niz w Turynie. Barca sie rzuci na pewno na Juve i byc moze bedzie nawet prowadzic ze 2-0 ale bedize jak z PSG, ze po wpakowaniu 1-2 bramek katalończycy polecą do przodu bez opamietania i cos wpadnie. Skoro Sociedad wpycha dwie bramki i moze wiecej to Juve nie da rady? boli mnie taki typ jako kibica Barcy jednak trzeba myslec realnie
Messi strzeli @ 1,67 Unibet
Leo to jedyna nadzieja Barcelony. W Turynie dwoił sie i troił ale nie mogl sam nic zdzialac. Na pewno jego ambicja podrazniona gdy zobaczyl 4 bramki Ronaldo w dwumeczu z Bayernem. oczywiscie jak zwykle bardzo duze szanse sa na rzut karny a wtedy juz napewno nie bedzie kombinacji, ze Neymar podejdzie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Barcelona - Juventus (Barcelona pow. 2,5 żółtych kartek) kurs: 1,90 buk: Totolotek (jak nie chcecie płacić podatku warto podbić kurs np golem BVB w meczu z Monaco jak ja właśnie pograłem - szczegóły w moim temacie)

Kurs na pow. 2,5 kartek dla Barcelony po kursie 1,90 w takim meczu gdzie mogą sfrustrowani walić głową o szczelny mur defensywy, a jednocześnie gasić kontry Juventusu to po prostu naprawdę świetny kurs. Jak już pisałem wcześniej uderzam dzisiaj właśnie w kartki. Björn Kuiper ma tu niezłe statystyki. Potrafi w ostrych sytuacjach przyłożyć. Jestem przekonany, że będzie to mecz walki, spięć. Już w poprzednim meczu było 6 kartek z czego Barcelona miała 3 dla siebie. Gorąco polecam typ.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Barcelona - Juventus
Typy:
Barcelona @ 1.51 ⛔
Barcelona plus powyżej 2.5 gola @ 2.00 ⛔
buk: unibet

Ja dzisiaj pójdę najniższą linią oporu i po prostu zagram zwycięstwo Barcelony. Stara Dama ma jedną z najlepszą defensyw w Europie ( turyńczycy dali sobie strzelić zaledwie 20 bramek, najmniej spośród wszystkich zespołów.), a przy tym jest zespołem na tyle wyrachowanym, że nie powinna sobie dać strzelić trzech goli. Juventus na pewno nie popełni tego samego błędu co PSG i nie cofnie się do obrony broniąc wyniku z pierwszego spotkania. Mając w ataku i w formie takich ludzi jak Dybala, Higuain, Cuadrado i Mandzukic goście powinni strzelić przynajmniej jednego gola. Podobnie jest z Allegrim, który przegrał z Milanem na Camp Nou 4:0, dziś to on chce wyjść zwycięsko z tego dwumeczu i zrobi wszystko żeby tego dokonać. Nie od dzisiaj wiadomo, że FC Barcelona świetnie czuje się na własnym stadionie i nawet jeżeli znajduje się w trudnej sytuacji, to potrafi odwracać losy rywalizacji. Takie miejsca miały spotkania min z Milanem czy też PSG. W pierwszym spotkaniu pomimo, że nie udało się trafić do bramki Buffona, to Blaugrana stworzyła sobie dwie/trzy dogodne sytuacje na strzelenie gola, który dawał by cień szans. Dziś myślę, że tych sytuacji będzie na pewno więcej, a trójka MSN musi pokazać, że są po prostu najlepsi w Europie. Po bokach zapewne pomagać będą im Rakitić i Iniesta. Do środka wraca Busquets, którego brakowało w pierwszym spotkaniu. Bramkarz i obrona bez zmian czyli: Ter Stegen, Alba, Umtiti, Pique i Roberto. Myślę, że z biegiem czasu i z przebiegu meczu Enrique przejdzie na ustawienie 3-4-3. Nie oczekuję dzisiaj cudu na Camp Nou, ale godnego pożegnania się Barcelony z Ligą Mistrzów, która mam nadzieje, że pokaże, że próbowała, ale rywal na dzień dzisiejszy był po prostu silniejszy i zasłużenie awansował.
 
plutonegz 63

plutonegz

Użytkownik
20:45 Barcelona - Juventus
Typ: Neymar otrzyma kartkę? TAK
Kurs: 3,50
buk: Unibet
Analiza: 26 meczy Ligowych 8 żółtych 1 czerwona, 5 meczy w pucharze Króla 2 żółte, 8 meczy w Lidze Mistrzów 4 żółte kartoniki. To są statystyki Neymara w tym sezonie. Idę w tym kierunku z kilku powodów mimo że zadanie piekielne trudne aby przejść Juventus gdyby się jednak udało upatruję tutaj kartki z powodu celebracji. Jednak najprawdopodobniej będziemy tutaj świadkami nurkowania przez piłkarzy Barcelony a także jeśli nie będzie szło po ich myśli uważam że Neymar może dać upust swojej frustracji już w meczu PSG otrzymał kartkę za kopnięcie przeciwnika gdzie nie miał szans na odbiór piłki, w kilku innych meczach zachowywał się podobnie jeśli do tego dodamy Parę obrońców Chellini Bonucci którzy lubią prowokować nic tylko czekać aż Brazylijczyk wybuchnie.

edit.✅✅ Gorąca głowa dała o sobie znać już w pierwszej połowie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
powyżej 31.5 fauli, @1.8 totolotek /@1.85 uni 10/10

W jaki by sposób mecz się nie ułożył, będzie w nim dużo fauli - Barcelona gra pressingiem po stracie piłki, ze względu na szybkość piłkarzy też jest często faulowana, Juve z kolei będzie chciało zyskiwać czas przez faule, także ma szybkich zawodników. Oprócz tego mecz o bardoz wysoką stawkę, wg mnie będzie tutaj około 40 fauli.

Statystyki:
Juventus 3-0 Barcelona 18-21=39
Napoli 3-2 Juventus 21-12=33

PSG 4-0 Barcelona 14-11=25
Barcelona 6-1 PSG 16-25 =41
kurs wzrósł do 2,00 ;)
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Dobra panowie, koniec zartow ;)
Ktos juz podawal te typy i prawdopodobnie wejdą.
Barca vs Juve Under 2.5 2.8 , under 3.5 1.72 , Juve z remisem 2.6
Nie no bez jaj.. nic dwa razy sie nie zdarza ( oprocz pomocy sedziego Realowi Madryt ). Barsie pomogl sedzia z golem Suareza, no ale tak jak wczoraj podano pomocna dlon Realowi , gdzie przy wyniku 2:1 zaczeli wygladac jak strachliwe kury, bo pewnie Perez domy ich postawil na awans , dawno nie widzialem takiego strachu w oczach graczy Realu przy mozliwym odpadnieciu. Ubaw po pachy.. No ale czerwona kartka dla Vidala niesluszna i juz byli uspokojeni ;)
Do meczu.
Barca gra slabo, z Psg przyfarcili, iz francuzi pokazali , ze jaj nie maja na Camp Nou. Juve to nie Psg. Nie straca bramki w 1 minucie. Ogolem mysle, ze tak solidnej defensywy nie da sie dzis latwo przejsc i barce stac na max 1 bramke, o ile wgle strzela gola. Dzis zobaczymy mecz underowy, gdzie padna dwie, moze 3 bramki maksymalnie. Juve solidna defensywa i znajda sie w polfinale. Fani Barcy przykro mi, ale nie bojcie sie Real zatrzymany tez bedzie przez Juventus ;)
0:0 . Tak musialo sie skonczyc, to jest Juve.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
No cóż wiele o tym meczu pisać nie trzeba a ja nie będę szukac to jakiś dziwnych Betow bo zdarzyć może się wsyztsko, na pierwszy rzut oka wydaje się pewne, że Juve awansuje bo to nie jest drużyna, której łatwo wbić 3 gole a tymbardziej, że zrobi to Barca bez formy ale.. No właśnie ale wiemy jak to już w pilce bywa różni ludzie grają różni sędziuja różni symuluja i tu właśnie Barca pewnie upatruje swoją szansę.. Ale do czego zmierzam a no właśnie do tego, że Barca od początku będzie chciała narzucić swój styl gry i zepchnac stara damę do defensywy i zapewne tak będzie jednak wątpię też, że Juve zamknie się na własnej połowie tak jak zrobiło to Psg ale też nie wierzę, że Juve rzuci się do ataku.. Najlepszym Betem mi na ten mecz są kartki ale w moim przypadku nie Over /under ja szedł bym tu w kierunku kartki dla danego zawodnika a mianowicie Samiego Khediry bo to on będzie miał za zadanie tlamsic ataki Barcy i przerywać akcje w środku pola czyli zdala od własnej bramki, to jest ktoś kto jest typowo od takich zadań tak jak w Realu Casemiro, on napewno dziś będzie grał na pograniczu faulu a tymbardziej gdyby udało się Barcelonie zdobyć bramkę to będzie robił wsyztsko aby przerywać akcje już w srodku zanim piłka trafi do kogoś z tercetu MSN i będzie to robić nawet kosztem faulu i dopóki nie wylapie kartki nie będzie odstawial nogi, dla mnie zdecydowanie warto to wejść.

Sami Khedira otrzyma kartkę: TAK @3.75 STS ✅✅✅

Drugim betem, który też wydaje się prawdopodobny jest według mnie rzut karny w meczu i nie koniecznie musi on być podyktowany dla Barcy ale może DLA Juve które będzie groźnie kontrowac a obrona Barcy palnikowac aby nie stracić gola, który zabije mecz.
Za mniejszą stawkę proponuję
Karny w meczu :TAK @2,75 STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
powyżej 31.5 fauli, @1.8 totolotek/@1.85 uni 10/10
W jaki by sposób mecz się nie ułożył, będzie w nim dużo fauli - Barcelona gra pressingiem po stracie piłki, ze względu na szybkość piłkarzy też jest często faulowana, Juve z kolei będzie chciało zyskiwać czas przez faule, także ma szybkich zawodników. Oprócz tego mecz o bardoz wysoką stawkę, wg mnie będzie tutaj około 40 fauli.
Statystyki:
Juventus 3-0 Barcelona 18-21=39
Napoli 3-2 Juventus 21-12=33
PSG 4-0 Barcelona 14-11=25
Barcelona 6-1 PSG 16-25 =41
kurs wzrósł do 2,00 :wink:
Tym bardziej polecam, na uni nadal stoi po @1.85 na STS jest over 32.5 po @1.9, a tutaj grając przez kompa mamy 0 podatku, myśle ze to podpucha typowa jak wczoraj z posiadaniem Leicester
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Barca awans @ 4,80
Nie przesadzajmy. Według mnie po takim kursie trzeba tego typu spróbować. Oczywiście nie jest to do grania za wielkie stawki. W czym niby ten Juventus jest taki zajebisty ? Według mnie nie ma takiej obrony na świecie, której Barca nie pokona na Camp Nou. Można pisać elaboraty, że Barcelona w tym sezonie jest średnia, że im nie idzie, że to nie ta Barca co za Pepa, że obrona dziurawa itd. Ale co z tego ? Przecież tutaj mówimy o 1 meczu. Liczy się dzisiaj 90 minut wieczorem i tacy goście jak Leo, Neymar mogą swoim talentem zmienić wszystko. Przejrzałem mecze wyjazdowe Juventusu w tym sezonie...Nie widzę tam jakiś powalających wyników. Większość spotkań z trudnymi rywalami przegrali. Mam na myśli mecze z Napoli, Fiorentiną, Milanem, Interem. Według mnie Barca rzuci się do ataku od 1 minuty i wciśnie dziś te 3 gole. Do tego jeszcze dochodzi dość słaby w mojej opinii element, ale niestety prawdziwy. Sędziowie. Zobaczcie, że to co wczoraj odwalili w meczu Bayernu nie mieści się w głowie. Cały Świat oburzony, masa komentarzy itd. Ale co z tego ? To Real gra dalej. Jak ropocznie się kolejna faza tej LM to każdy zapomni o tym cyrku z wczoraj i będzie kibicował Realowi, a nie Bayernowi. Niestety moim zdaniem sędziowie będą dziś pomagać Barcelonie awansować.
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Barcelona - Juventus Turyn
Typ: Barcelona over 3,5 bramki
Kurs: 2,08
Bukmacher: Fortuna

FC Barcelona podejmie na Camp Nou Juwentus w spotkaniu rewanżowym.Typuje że padnie więcej niż 3,5 bramki.W pierwszym pojedynku w Turynie piłkarze gospodarzy niedali szans Barce4lonie wygrywając 3-0.trudno przypuszczać żeby graczom Barcelony udało się powtórzyc wyczyn z poprzedniej rundy gdzie odrobili strate 4 bramek w pojedynku z Paris SG.Stara Dama to jednak bardzo niewygodny rywal i bardzo dobrze zorganizowany w grze obronnej.jedno jest pewne Messi i spółka napewno niezłożą broni i dopóki piłka jest w grze to mają szanse odrobic straty.Juwentus napewno będzie grożnie kontratakował i to stworzy im sytuacje bramkowe.Według mnie over 3,5 bramki jest do pokonania.
To w końcu +3.5 gola w meczu czy samej Barcelony?
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Niestety moim zdaniem sędziowie będą dziś pomagać Barcelonie awansować.
A moim zdaniem będzie zupełnie odwrotnie... po tym cyrku, który był wczoraj i po tym co wydarzyło się w meczu w meczu rewanżowym Barca - PSG myślę, że jeżeli teraz Barcelona awansowałaby przy pomocy sędziów to była by już całkowita kompromitacja UEFA, ale znowu gdy czytam, że sędzią będzie Björn Kuipers to odrazu przypomina mi się Ovrebo i mam jakieś złe przeczucia co do sędziowania tego Pana, ale na prawdę nie mogę sobie jakoś wyobrazić, żeby Barca znowu został wciągnięta za uszy do półfinału.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom