>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

27. kolejka I ligi (22-23.04.2017) + mecz zaległy

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W
ForBET!
ForBET - bonus 100% do 600zł!
Powoli zbliżamy się do końca rozgrywek, ścisk z przodu jest niesamowity, praktycznie 9 drużyn ma szanse na awans.
Pozostało 8 kolejek do końca, jedyne rozstrzygnięcie, które chyba już znamy tak można powiedzieć to spadek Kluczborka.
Tabela prezentuje się tak:

Kto awansuje? A kto spadnie? - zapraszam do dyskusji w temacie:
http://forum.bukmacherskie.com/f345/i-liga-dyskusje-transfery-informacje-sezon-2016-2017-a-135251.html
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI NA TEMAT 27 KOLEJKI!​
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽Piłka nożna , Polska I liga ⚽
Godzina: 18:00
Spotkanie: Sandecja Nowy Sącz - Stal Mielec
Typ: Obie strzelą ⛔
Kurs: 2.08
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Zapraszam wszystkich na bardzo ciekawe spotkanie w I lidze gdzie w zaległym meczu Sandecja Nowy Sącz podejmie u siebie Stal Mielec.
Pierwotnie to spotkanie miał się odbyć w listopadzie zeszłego roku. Jednak z powodu złego stanu murawy został on przełożony
Sandecja zajmuje 5 miejsce mając 42 pkt na koncie i traci tylko 2pkt do lidera więc w przypadku wygranej ,Sandecja wędruje na fotel lidera , ale nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ Stal to rewelacja obecnej rundy. Zajmują 10 miejsce mając 36pkt. Podopieczni Zbigniewa Smółki w rundzie wiosennej 2016/17 doznali tylko jednej porażki, a w ostatniej kolejce rozbili Stomil Olsztyn, aż 4:0. Na niekwestionowane gwiazdy mieleckiego zespołu wyrośli Krzysztof Drzazga i Aleksandar Kolev. Pierwszy z nich po wypożyczeniu z krakowskiej Wisły odzyskał formę, czego efektem są cztery strzelone bramki. Zaś na drugim w dużym stopniu opiera się gra całego zespołu. Jednak z nami nie zagra, bo w Olsztynie obejrzał czwartą żółtą kartę w sezonie.
Obie drużyny mają duży ciąg na bramke,Sandecja na swoim boisku bardzo mocna,Stal ogólnie jest mocna drużyny w tej rundzie i ciezko wytypować tutaj zwycięzce i moim typem na ten mecz jest to że obie drużyny strzelą gola.
Powodzenia!
Inne typy na ten mecz :
Stal lub remis kurs 2.00 ✅
Stal over 0,5 gola kurs 1.67 ✅
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Widzieliście co wyprawia Stal Mielec czy nie? Piłkarze grali na 200% w meczu z Chojniczanka i pechowo przegrali 0:1 przed własną publicznością! Kibice zgotowali podziękowanie na stojąco dla swoich piłkarzy, którzy schodzili z boiska ze łzami w oczach! Piłkarze Stali Mielec wrócili ostatnio na zwycięską ścieżkę i efektownie pokonali Stomil Olsztyn w meczu 26. kolejki Nice 1 ligi. Dzisiaj także Stal Mielec zagra o pełną pulę, tego jestem pewny. Pod względem formy w ostatnich spotkaniach to dwa niemal najlepsze zespoły 1 Ligi. Z Mielca do Nowego Sącza mamy zaledwie 100 km, a więc o zmęczeniu podróżą nie ma mowy! Powstrzymam się tym razem od typowania, ale kurs powyżej 4 na Stal to lekkie nieporozumienie.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Zle to wyglada murawa na Cracovia, tu jest calkiem spoko,widywalem wiele gorsze.Mysle ,ze sie odbedzie,jest 5 stopni ,bedzie padac marznacy deszcz,a to jest juz 1x przelozone spotkanie z poprzedniego roku gdzie stan murawy byl wiele gorszy.szykuje sie remis-under w takich warunkach.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Górnik - Wigry
Typ: 1
Kurs: 1.75
buk: unibet
Wynik: 0:0 ⛔

Postanowiłem tym razem pójść w stronę gospodarzy. Górnik tą rundę zaczął naprawdę nieźle i włączył się do walki o awans do ekstraklasy. Jednak Zabrzanie grają strasznie nie równo. Jutro przed sobą staną drużyny, które biją się o ten wymarzony awans aby uciec jak najdalej od kartoflanych boisk. Górnik jest tu wyraźnym faworytem przez bukmacherów oraz na papierze. Trener Brosz w ostatnim meczu ligowym z Bytovią dokonał kilku zmian w składzie i przyniosło to efekt w postaci zdobytych trzech punktów. Górnik wygrał skromnie, lecz przy stanie 1:0 cofnął się trochę do obrony i próbował swoich szans grając z kontry. Jak będzie jutro ze składem?. Podobno zwycięskiego składu się nie zmienia, a wczoraj w mediach pojawiły się spekulacje, że latem Zabrze opuszczą Danch, Kasprzik, Kosznik i Plizga. Myślę, że czas tych panów w Górniku się skończył i przez to trener Brosz daje szanse młodym i ambitnym zawodnikom, którzy są w stanie coś jeszcze osiągnąć i się wybić. Teraz pozostaje pytanie czy Górnik naprawdę chce awansować w tym roku?, czy jednak lepiej będzie jak wyżej wspomniana młodzież przez kolejny rok ogra się w 1 lidze i wtedy Zabrzanie będą szukać awansu. Kibice jednak przedstawili sprawę jasno, że awansu chcą teraz. Nie będzie to takie jednak łatwe, bowiem starta do drugiego miejsca to tylko i aż pięć punktów. Górnik musi stanąć na wysokości zadania i wygrać jeśli chce się piąć w górę tabeli.
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Gram tylko i wyłącznie te mecze dlatego że ta liga jest tak popierdzielona jak mało która. Miedź po takim kursie jak 1.50 na ich zwycięstwo to śmiech na sali. Za drobne pieniądze można zagrać ,każdy typ jest mozliwy w tej lidze i nic mnie już nie zaskoczy.
Górnik przeplata dobry mecz ze złym,a raczej dobry wynik ze złym bo jesli chodzi o gre to cały czas grają okropnie.Miedź to samo,oni porafią zagrać fajnie a potrafią zagrać totalne *****,Znicz nie ma nic do stracenia i remis jest w ich zasięgu.
Miedź Legnica - Znicz Pruszków
Typy:
Znicz lub remis 2.38 ⛔
Znicz strzeli gola 1.84 ⛔
Górnik Zabrze - Wigry Suwałki
Typy: ⛔
Wigry Suwałki 4.60
 
X 24

xavery84

Użytkownik
✅Dziś wg mnie Miedzianka ze Zniczem pewna 1, ale w buka pewniaków nigdy nie ma ????

aspiracje jakieś mają, więc jeśli chcą awansować to takich rywali muszą gonić
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
20:45 Górnik - Wigry
Typ: 1
Kurs: 1.75
buk: unibet
Wynik:​


Postanowiłem tym razem pójść w stronę gospodarzy. Górnik tą rundę zaczął naprawdę nieźle i włączył się do walki o awans do ekstraklasy. Jednak Zabrzanie grają strasznie nie równo. Jutro przed sobą staną drużyny, które biją się o ten wymarzony awans aby uciec jak najdalej od kartoflanych boisk. Górnik jest tu wyraźnym faworytem przez bukmacherów oraz na papierze. Trener Brosz w ostatnim meczu ligowym z Bytovią dokonał kilku zmian w składzie i przyniosło to efekt w postaci zdobytych trzech punktów. Górnik wygrał skromnie, lecz przy stanie 1:0 cofnął się trochę do obrony i próbował swoich szans grając z kontry. Jak będzie jutro ze składem?. Podobno zwycięskiego składu się nie zmienia, a wczoraj w mediach pojawiły się spekulacje, że latem Zabrze opuszczą Danch, Kasprzik, Kosznik i Plizga. Myślę, że czas tych panów w Górniku się skończył i przez to trener Brosz daje szanse młodym i ambitnym zawodnikom, którzy są w stanie coś jeszcze osiągnąć i się wybić. Teraz pozostaje pytanie czy Górnik naprawdę chce awansować w tym roku?, czy jednak lepiej będzie jak wyżej wspomniana młodzież przez kolejny rok ogra się w 1 lidze i wtedy Zabrzanie będą szukać awansu. Kibice jednak przedstawili sprawę jasno, że awansu chcą teraz. Nie będzie to takie jednak łatwe, bowiem starta do drugiego miejsca to tylko i aż pięć punktów. Górnik musi stanąć na wysokości zadania i wygrać jeśli chce się piąć w górę tabeli.

wiecznie ta sama spiewka, ze jak chca awansowac to musza wygrac, ze mlodzi ambitni srututut, tak jak wyzej ktos napisal gornik dobre wyniki przeplata zlymi, ale gra jest ciagle fatalna, wigry natomiast maja przeblyski gry nawet na poziom ekstraklasy, co zreszta pokazal drugi mecz z arka w pucharze i wydaje mi sie ze pilkarsko sa lepsi, takze jezeli ktos gra czysta 1 na gornik, to chyba lepiej to zagrac z podporka na wigry przy jeszcze wyzszym kursie, nie wiem czym sie buki kieruja wystawiajac takie kursy i ludzie jeszcze takie kursy pobierajacy, ten mecz to 50/50, a po kursach gornik minimalnie mniejszym faworytem niz miedz ze zniczem? smiech na sali
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Duży typów pisanych w stylu jeśli chcą awansować...
no własnie tu jest problem bo nie wiemy kto chce awansowac ,liga specyficzna i granie Miedzi po takim kursie jest nie najmądrzejsze,więcej można stracić niż zyskać. Kazdy z każdym moze wygrać.
 
X 24

xavery84

Użytkownik
Tak specyfika naszej polskiej ligi, że każdy może wygrać z każdym. Oglądałem zarówno w tv Znicz jak i Miedź, mam znajomych co chodzą na Miedź i z tego co mówili to jakieś parcie na awans mają. Oczywiście kurs nie jest najwyższy, zawsze można pójść w handi ????
 
P 6

przyczajony

Użytkownik
Odnośnie do Miedzi Legnica, trzeba brać pod uwagę fakt, że ich pozycja w tabeli jest nie do końca obiektywna, gdyż na początku sezonu grali głównie na wyjazdach. Biorąc pod uwagę obecny kształt tabeli oraz fakt, iż Miedź będzie kończyć sezon 6-cioma meczami na własnym stadionie (w tym 4 ze słabymi rywalami), są silnym kandydatem do awansu.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Górnik Zabrze - Wigry Suwałki
Typ: Górnik Zabrze ⛔
Kurs: 1,80
forbet
Piszecie że gra Górnika jest fatalna ale w meczach rozgrywanych u siebie na wiosnę Zabrzanie wygrali 3 z 4 spotkań, Tychy 1-0, Nowy Sącz 2-0 i Grudziądz 2-1, jedyna wiosenna porażka na swoim obiekcie to ta z Sosnowcem po golu Fidziukiewicza w 89 minucie. Ponadto w ciagu sezonu na Roosevelta przegrali tylko trzy razy aplikując rywalom 21 bramek. Więcej strzeliły tylko ekipy Nowego Sącza, Chojniczanki, Suwałk i Stomilu. Wigry ostatnio nie notują wcale takich dobrych wyników. Biorąc pod uwagę ostatnie pięć spotkań wygrali ledwie dwa z dołującymi ostatnio Tychami i Pogonią Siedlce. Do tego jeszcze na wyjazdach grają średnio ich bilans to 5-3-5. Najlepszym strzelcem ekipy gospodarzy jest Igor Angulo z 9 golami tuż za nim jest Łukasz Wolsztyński z 7 golami z czego pięć strzelił na wiosnę. W ekipie rywala najskuteczniejszy jest Damian Kądzior on ma na koncie aż 11 trafień. Nie będę pisał że gospodarze chcą wygrać by awansować bo jak ktoś już wspominał wygląda na to jak by awansować nie chciał nikt. Zabrzanie zapewne chcą wygrać dla publiczności bo może znowu przydarzyć się epizod z koszulkami ściąganymi z zawodników co dla mnie jest głupotą. Ja widzę w tym pojedynku zwycięstwo Górnika.
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
znowu przydarzyć się epizod z koszulkami ściąganymi z zawodników co dla mnie jest głupotą. Ja widzę w tym pojedynku zwycięstwo Górnika.


Grają młodzi,jeżeli graja młodzi to coś tam walczą.kibice nie są idiotami jak wielu myśli. Oni powinni ściągać z takich wkładów do koszulek co grać potrafią,w ekstraklasie by się z palcem w tyłku zalapali ale w Ilidze się kopać nie chce. Dlaczego kontrakt z Plizga czy innymi opierdalaczami rozwiązali? Bo kto nie jest ślepy to widzi co robią. Ja pamiętam jeszcze Pitrego w GieKSie. Jak chciał to grał,aż w końcu mu się odechciało.Tak to jest z tymi gwiazdeczkami. Tak więc jeśli kibic widzi walkę i chęci do gry to koszulki nikt z grajka nie ściągnie.

Liga powoli wchodzi w tak fazę że powoli się to będzie klarowac i pokazywać kto chce awansu. Ja nadal nie mam pojęcia,siedzę w tej lidze od 10lat,śledzę ją zawsze dokładnie ale tak wyrównanej to chyba nigdy nie było na tym etapie. Niby fajnie,ciekawie ale cuda się dzieją.
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
Bylo dokladnie tak jak pisalem, gornik bramkarzowi zawdziecza punkt, kurs na wigry z podporka byl ten sam jak na czysty win gornika, po meczu pilkarze zwyzywani i wygwizdani, ale za kolejke i tak ktos na gornika z kursem 1.6 bedzie gral
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom