>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher E-TOTO - opinie

A 57

arturkus

Użytkownik
http://prntscr.com/ewpuky
w screenie powyżej macie dowód ile warte jest wystawianie przez tę firmę 4 lig i chwalenie się tym, zakład na 2 zdarzenia za 138 zł, do wygrania około 750 i jaka odpowiedź bukmachera...
edit: niestety widzę, że link do screenu nie działa, było na nim, że stawka przyjęta przez bukmachera to 10 (SŁOWNIE: DZIESIĘĆ!!!) złotych
edit2: raz działa, raz nie, wiadomo o co chodzi
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
z tego co widze w STSie tez sa spore ograniczenia dotyczace 4tej ligi minimum 3AKO i max 100zl a pozostale buki nawet nie oferuja 4 ligi
Z tego co widzę, jedynym bukiem bez ograniczeń jeśli chodzi o 4 ligi jest Forbet. Spokojnie można grać singlem powyżej 100 PLN. W E-toto wystarczy raz trafić i potem można bawić się już w stawki 1-10 PLN.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Przykre jest to że wystawiają ofertę w której stosują mega ograniczenia po co w takim razie, Ją w ogóle wystawiać ?
To jest dobre pytanie. Skoro stosują takie ograniczenia to wystarczy krótkie info o limicie jak ma to w zwyczaju STS czy Fortuna. Problem pewnie w tym, że w tym konkretnym przypadku E-toto byłby to limit od 1 do 50 PLN i pewnie odstraszyłoby klientów. Tak przynajmniej wystawią ofertę i dają złudzenie, że można u nich pograć za więcej niż 10 PLN.
 
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
Jak długo czekaliście na weryfikację konta?
Edit.
Łooo minęło kilka minut i jest. Brawo etoto!
Edit 2
Jednak spory minus za usiłowanie narzucenia zlecenia stałego przy pierwszej płatności...
 
A 45

as1996

Użytkownik
Dziwne rzeczy sie tam dzieją. Po rozliczeniu każdego kuponu zabierają końcówkę, wypłacany jest bardzo długo... dokonałem obrotu depozytem, bonusa nadal nie ma.
 
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
Pisałem do nich w sprawie obrotu bonusem (u mnie stan obrotu bonusem w ogóle nie zgadzał się z tym co stawiałem) podobno &quot;saldo bonusowe jest odświeżane z pewnym opóźnieniem - około 2 dni od momentu rozliczenia kuponu.&quot;
Poczekamy, zobaczymy bo też mi się tu coś nie podoba.
A tak swoją drogą to brak czat-u i &quot;sprzedaż zamknięta&quot; po godzinie 22:00 wprawia mnie w wesoły nastrój przy każdym wejściu na ich stronę ????
Zapomniałem wcześniej napisać.
Jest też jeden wielki plus. Praktycznie brak reakcji na spadki kursów. Pewnie na wzrosty też, ale naprawdę niesamowicie wolno reagują.
 
T 0

tornado21

Użytkownik
Obrot bonusem jest aktualizowany jakos z 2-3 dniowym opoznieniem, ale wszystko sie jak najbardziej zgadza, bo zapisywalem sobie kazdy zaklad i wyszlo tak samo. Bonus dopisali bardzo szybko po zrobieniu obrotu. Obecnie czekam na wyplate
Co do zaokraglania wygranych to chyba wygrane powyzej 100zl zaokraglaja do pelnych zlotych w dol czyli jak ktos wygra 120,80 to dostaje 120.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
&quot;Panie XXX,
Bardzo nam przykro, że musimy się rozstać w takich właśnie okolicznościach, ale nie możemy pozwolić sobie na to, aby osoba pełniąca jakiekolwiek funkcje w piłkarskim klubie sportowym &quot;XXX&quot;, a więc przypuszczalnie mająca wpływ na wynik zdarzeń sportowych z udziałem tej właśnie drużyny, mogła zawierać zakłady z naszą firmą bez żadnych konsekwencji - jeśli Pan tego nie rozumie, zapraszamy do zapoznania się z regulaminem firmy E-Toto Zakłady Bukmacherskie, który został przez Pana zaakceptowany w momencie rejestracji konta:
Paragraf 5, pkt 8):
&quot;W Zakładach €žE-TOTO Net€ nie mogą brać udziału pracownicy Spółki oraz bezpośredni uczestnicy obstawianych zdarzeń.&quot;
&quot;

Niedawno otrzymałem od tego śmiesznego bukmachera taki oto e-mail. Zarzucili mi bezpodstawnie pełnienie funkcji w pewnym klubie piłkarskim (co nie jest prawdą) i zablokowali możliwość zawierania zakładów. Spotkał się ktoś z takim przypadkiem?
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Przecież ta firma ma tylko około 20-30 punktów w Polsce. Moje doświadczenie z e-toto, strasznie długo weryfikowane kupony za większą sumę, a jak był jakiś błąd w ofercie to za 5 pln nie przechodziło weryfikacji i po moich grach zmniejszali kursy, więc wystarczy ze jedna osoba zagra grubiej i już wariuje analityk, ale jako pierwsi w Polsce wprowadzili negocjacje kursu od stawki już kilkuset złotych (nigdy nie skorzystałem). Niewątpliwym plusem była możliwość obstawiania 5-6 lig w polskich ligach podwórkowych, ale zapewne limity po 100-300 pln (domniemuje), a czy teraz są te ligi to się nie interesuje. Pamiętam że w tamtych czasach mieli na konkretne zdarzenia większe kursy jak konkurencja i to był powód moich wizyt w tym punkcie.
Bili konkurencję kursami i było blisko internetowych kursów, uważałem zawsze ze się rozwiną a tu ciągła zapaść, może w tych czasach pójdą do góry, kto wie.
 
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
Przykre jest to że wystawiają ofertę w której stosują mega ograniczenia po co w takim razie, Ją w ogóle wystawiać ?
Nie wiem czy dobrze wyłapałem kontekst z Twoich słów, ale jeśli tak to zgadzam się w stu procentach.
Naczytałem i nasłuchałem się sporo negatywnych opinii o tej firmie, sam nigdy nie grając tam za wyższe stawki. Aż do niedawna. Niczym biblijny niewierny Tomasz postanowiłem osobiście sprawdzić co jest nie tak z tym bukmacherem i muszę potwierdzić słowa, które padły już w tym temacie. Może ktoś mi wyjaśni działanie ich oddsmakerów, bo ja wysiadam przy takim balansowaniu na cierpliwości (i nerwach) graczy.
Mój przykład, uproszczony do granic możliwości. Chcę zagrać zdarzenie singlem, kurs 7 (w STS było wtedy po 5). Bukmacherzy internetowi mają kurs podobny, nawet wyższy. Przy mojej stawce idzie do weryfikacji, czekam spokojnie na decyzję. Dostaję propozycję gry za 50 PLN, przystaję na nią. Za chwilę chcę zagrać za resztę pieniędzy na nowych kuponach i... rzecz jasna kurs spada do 5. Zdenerwowałem się, odpuszczam.
Następnego dnia wobec mniej sprzyjających okoliczności kurs na to zdarzenie u bukmacherów internetowych rośnie jeszcze bardziej, dochodzi do 13. Etoto bezmyślnie (?) małpuje innych buków wystawia 11, chcąc przyciągnąć klientów. I to się im udaje. Cały ranek do godziny 14 kurs wynosi 11, aż do momentu w którym wchodzę do punktu. Chcę zagrać za stówę, ponownie weryfikacja i... nie zgadniecie. 30 zł, oto propozycja. Tym razem na nią nie przystałem, idąc za radą pracownika próbuję puścić jeszcze raz za stówkę. Tyle, że (w sumie nawet mnie to nie zaskoczyło, przywykłem :cool:) kurs zmienił się na 5. To po cholerę było wystawiać to 11 kiedykolwiek?
Jeżeli ktoś jest mi w stanie wyjaśnić logikę tej firmy, chętnie posłucham :]
Granica wygranej 300 PLN przy kuponach jest śmieszna i wywołuje na moich ustach uśmiech politowania. Idealny bukmacher do grania przysłowiowych januszowych &quot;tasiemców&quot; za dwójkę, nic więcej. Żadna konkurencja dla rynku w naszym kraju.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Dostałem maila od ETOTO:

Czyli reklamowali parę miesięcy temu, że na jesień, teraz, jak się jesień kończy i zaraz zima zacznie, to napisali maila, że za parę dni już będzie nowa strona, więc można się spodziewać po nowym roku tych zmian zgodnie z zasadą &quot;nowy rok - nowa ja&quot; :p
 
Do góry Bottom