>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
Semtex 247,3K

Semtex

Użytkownik
Ja również nie polecam gry u tego bukmachera bo problem z wypłatami jest cały czas. Miałem całkowicie zweryfikowane konto zrobiłem depo i skorzystałem z bonusu później zleciłem wypłatę, a po jakimś czasie info, że wpłaty/wypłaty mam zablokowane to wbijam na czat żeby się dowiedzieć o co chodzi ale oczywiście Polski support wgl niedostępny to wchodzę na angielski czat gdzie dowiedziałem się, że mam jeszcze raz przesłać dokumenty, przesłałem przez stronę bo kolejny raz pojawiło się okno z dokumentami do przesłania. Po wysłaniu wbijam jeszcze raz na unibet uk i piszę czy mi to zweryfikuję bo polski support jest strasznie wolny to dostałem info, że mam konto .com, a nie uk i zeby tam pytać, no to wbijam na unibet.com i patrzę, że jest tam jakiś angielski czat ale oczywiście nic to nie dało typek mi napisał, że widzi moje dokumenty ale on nie jest od weryfikacji jakby to był taki wielki problem zaakceptować...
Pierdzieli mi jeszcze, że 72h to zajmię bo Polski support jest strasznie zarobiony i cisną nawet nadgodziny ???? Jak to przeczytałem to musiałem zamknąć lapka bo bym chyba zaraz zwyzywał tego frajera z lc.

Nie wiem na jaki ... 2x mi kazali tą weryfikacje robić przed zaakceptowaniem wypłaty chyba tylko po to żeby zdenerwować człowieka. Chciałem to jakoś przyspieszyć ale pl czatu nie ma, a na meile wgl nie odpisują leszcze.
Podsumowując nie grajcie w tej ***** wartej firmie bo to co teraz wyprawiają to przegięcie.
 
K 0

kubinho9

Użytkownik
Cześć, na forum od dawna, ale nigdy w sumie się nie udzielałem.
We wtorek założyłem sobie konto na UNIBET.. skusił mnie cashback 200PLN. Warunki obrotu naprawdę słabe, ale oferowali spoko kurs na Monaco i poszło. Wiadomo, że mecz odbył się wczoraj. We wtorek wpłaciłem jeszcze 100 i pograłem na Juve, od razu wypłaciłem wszystko jak zobaczyłem sytuacje z przewalutowaniem itd.
Dokładnie 272PLN, w jednym miejscu było napisane, że wypłata 1-3 dni, w drugim 3-10 dni...
Nic tam nie jest uporządkowane, ale... ku mojemu zdziwieniu kasa po jednym dniu była już wczoraj po 17:00 na koncie, z wypłaconych 272zł (w euro) zostało 259.
Wczoraj zleciłem większą wypłatę bo siadło Monaco i jeszcze Real za 100zł, wypłaciłem wszystko na konto bo innej opcji nie ma (o czym wcześniej nie wiedziałem). Dostałem maila, że wypłata zlecona, zobaczymy czy przyjdzie bez problemów tak jak wczoraj, ale więcej nie zamierzam wpłacać tam pieniędzy bo nieciekawie ten buk wygląda.
 
M 3

manfredo90

Użytkownik
Po wypłaceniu w zeszłym tygodniu 17k zł ugrałem jeszcze kolejne 5k zł. Doszło do tego że na zakłady live dostałem limity w przedziale między 30 a 80 zł na pojedyńczy zakład live. Dzisiaj chciałem kasę wypłacić przez Skrill ale i też tą opcję mi zabrano. Zostaje tylko przelew na konto bankowe. Tym sposobem kończy się moja kilkuletnia przygoda z Unibetem.
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Manfredo90 tak piszesz o przelewie, jest z nim jakiś problem u nich?Własnie wyplacilem 2k
Ze strony unibetu nie ma żadnego problemu z przelewem na konto.
Chyba jesteś trochę nie w temacie kolego, jak nie wiesz jeszcze, że w razie jakiejkolwiek kontroli na koncie bankowym, zostaniesz oskarżony o uczestniczenie w nielegalnej grze hazardowej.
 
M 3

manfredo90

Użytkownik
Chyba jesteś trochę nie w temacie kolego, jak nie wiesz jeszcze, że w razie jakiejkolwiek kontroli na koncie bankowym, zostaniesz oskarżony o uczestniczenie w nielegalnej grze hazardowej.
No właśnie mi o to chodzi. 17k zdążyłem na początku kwietnia przelać na Skrill po weryfikacji a teraz jak jeszcze 5k ugrałem to mnie zlimitowali i dali możliwośćtylko wypłaty na bankowe i główkuję jak tu cholera wybrnąć by jakiekolwiek służby się nie doczepiły. Ani to jednym przelewem wysłać ani tez w kilku mniejszych. Będę w przyszłym tygodniu w Niemczech ale nie wiem czy to coś zmieni jak Unibet będzie widział że loguję się z innego IP i innej lokalizacji niż zawsze.
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
No właśnie mi o to chodzi. 17k zdążyłem na początku kwietnia przelać na Skrill po weryfikacji a teraz jak jeszcze 5k ugrałem to mnie zlimitowali i dali możliwośćtylko wypłaty na bankowe i główkuję jak tu cholera wybrnąć by jakiekolwiek służby się nie doczepiły. Ani to jednym przelewem wysłać ani tez w kilku mniejszych. Będę w przyszłym tygodniu w Niemczech ale nie wiem czy to coś zmieni jak Unibet będzie widział że loguję się z innego IP i innej lokalizacji niż zawsze.
Najlepiej chyba spróbować wypłacić tę kasę na jakieś zagraniczne konto bankowe. Wypłata na polskie konto, zawsze była obarczona ryzykiem, które po 1 kwietnia wzrosło znacząco.
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Ja ostatnio robiłem kilka wypłat.
W noc ze środy na czwartek wypłacałem na konto bankowe, zlecałem koło 4 rano i pieniądze doszły koło 19 w czwartek na konto bankowe.
W czwartek zleciłem kolejne dwie wypłaty i niestety nie doszły w tym tygodniu.
Zazwyczaj wypłata na konto jest w ten sam dzień lub kolejny roboczy, jedynie ostatnie moje wypłaty coś się ociągają.
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
Ja ostatnio robiłem kilka wypłat.
W noc ze środy na czwartek wypłacałem na konto bankowe, zlecałem koło 4 rano i pieniądze doszły koło 19 w czwartek na konto bankowe.
W czwartek zleciłem kolejne dwie wypłaty i niestety nie doszły w tym tygodniu.
Zazwyczaj wypłata na konto jest w ten sam dzień lub kolejny roboczy, jedynie ostatnie moje wypłaty coś się ociągają.
Nie chciałeś użyć Skrilla ?
Co pisze w przelewie od Unibetu ?Jakiś pośrednik to przelewa czy jak ?
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
Pisałem do ang supportu to po 1 emailu znowu mi zaczął odpisywać polski support ????
Dziękuję za kontakt z Unibet!
Uprzejmie informuję, że metoda płatności nie została zablokowana ponieważ logował się ze Szwajcarii. Niestety nie mogę udzielić Panu powodu likwidacji tej metody płatności ponieważ jest ona oparta na wewnętrznych procedurach firmy i została podjęta przez nasz Dział Finansowy. Decyzja ta jest ostateczna i nie podlega negocjacji. Proszę skorzystać z jednej z pozostałych metod płatności.
Pozdrawiam,
 
P 0

panpiotrek

Użytkownik
Pytanie.
Z tego co wiem to minimalna wypłata przez przelew bankowy to 65 zł. Mam 56,00. Chiałbym je wypłacić. Czy jak dokonam wpłaty 20 przez Przelewy24 lub paysafecard to będe mógł od razy zlecić wypłatę 76,00? Nie chcę próbować grać o brakujące mi 9zł (wiem że nigdy nie doję do 65).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom