>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Duplikat kuponu online

B 0

belluu

Użytkownik
Witam,

chciałem postawić kupon lecz gdy go zatwierdziłem to pobrało mi dwa TAKIE SAME kupony. Czy można się od STS ubiegać zwrotu pieniędzy za jeden?

Pozdrawiam,
Bartek
 
gda1979 31

gda1979

Użytkownik
Miałem to wiele razy, zarówno mobilnie jak i na kompie. Support odsyła do złożenia listownej, pisemnej reklamacji, jest to jedyna opcja złożenia reklamacji. Odpuściłem, bo to nie były duże kwoty. Ogólnie sam fakt składania reklamacji w tak archaiczny sposób uważam za działanie mające zniechęcić gracza do ich składania. Większość, tak jak ja odpuści sobie pisanie listy i fatygowanie się na pocztę.
 
S 245

sparks88

Użytkownik
Chyba trzeba zacząć robić rejestrację video w trakcie zatwierdzania kuponów ...
Arturkus, forbet ma tak pozbijane kursy, że ten brak podatku nie jest znacząco odczuwalny.
 
S 2

spacho

Użytkownik
problemu wielu graczy,
wystarczy napisać na czacie/maaila (podając numery zdublowanych kuponów, pesel, kod pocztowy) i zwracają kase, u mnie wczoraj ok 11.00 poszło zgłsozenie a ok 16.00 miałem kase z powrotem na koncie
ciekawe czy będą weryfikować wszystkich, czy tylko te osoby, które się zgłosiły (podejrzewam, że zgłaszali się tylko wszyscy, którzy wtopili kupon) bo w zakładce &quot;nejwiekszych wygranych&#39; z danego dnia widziałem dużo wygranych zdublowanych, ci z kolei pewnie nie będą zadowoleni ;)
 
gda1979 31

gda1979

Użytkownik
problemu wielu graczy,
wystarczy napisać na czacie/maaila (podając numery zdublowanych kuponów, pesel, kod pocztowy) i zwracają kase, u mnie wczoraj ok 11.00 poszło zgłsozenie a ok 16.00 miałem kase z powrotem na koncie

ciekawe czy będą weryfikować wszystkich, czy tylko te osoby, które się zgłosiły (podejrzewam, że zgłaszali się tylko wszyscy, którzy wtopili kupon) bo w zakładce &quot;nejwiekszych wygranych&#39; z danego dnia widziałem dużo wygranych zdublowanych, ci z kolei pewnie nie będą zadowoleni ;)
I bez problemu to rozpatrują? Kupony na z lutego i marca też pod to można podpiąć? Ja z nimi próbowałem walczyć, ale skutecznie mnie zniechęcili korespondencją listowną.
 
S 2

spacho

Użytkownik
I bez problemu to rozpatrują? Kupony na z lutego i marca też pod to można podpiąć? Ja z nimi próbowałem walczyć, ale skutecznie mnie zniechęcili korespondencją listowną.
ja miałem kupony na bieżąco, nie wiem jak to wygląda z kuponami z wcześniejszwego terminu.
po tym zgłoszenie przesłali mi pieniądze:
__
nie mam 10 postów to dodaje tylko część linka z zapisu rozmowy
fotosik.pl/zdjecie/573774f37c9d89a7
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
F 0

frantic20

Użytkownik
witam , czy komus sts zwrócił kasę za zdublowany kupon ?? w moim przypadku obstawiłem live za 100 zł .. wcisnąłem obstaw.. pomieliło chwilę i z konta znikło 200 zł ???? w historii oczywiście 2 takie same kupony po 100zł. po zgłoszeniu na czacie później email .. dowiedziałem się że wszystko jest w porządku .. poprosiłem o jakieś logi z zawierania owych zakładów ale coś odpowiedzi nie moge się doczekać ...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
witam , czy komus sts zwrócił kasę za zdublowany kupon ?? w moim przypadku obstawiłem live za 100 zł .. wcisnąłem obstaw.. pomieliło chwilę i z konta znikło 200 zł ???? w historii oczywiście 2 takie same kupony po 100zł. po zgłoszeniu na czacie później email .. dowiedziałem się że wszystko jest w porządku .. poprosiłem o jakieś logi z zawierania owych zakładów ale coś odpowiedzi nie moge się doczekać ...
Niestety nie doczekasz się na zwrot pieniążków, miałem taką sytuację zarówno w STS jak i Fortunie przeważnie zwalą na błąd Twojego internetu i przykro mi. Argumentacja &#39;&#39;cicha&#39;&#39; jest taka przecież jakbyś wygrał to by nie było problemów ;).
Pozdrawiam i życzę szczęścia.
 
Do góry Bottom