>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
Jest szansa że po Brexicie część buków znowu będzie obsługiwać graczy z Polski. Wtedy Komisja Europejska będzie mogła im skoczyć.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Jest szansa że po Brexicie część buków znowu będzie obsługiwać graczy z Polski. Wtedy Komisja Europejska będzie mogła im skoczyć.
Komisja Komisją, nadal nie ma żadnej informacji nt. notyfikacji, ale już mniejsza o to.
Firmy bukmacherskie powinny iść torem wytyczonym przez sportingbet, który stworzył sportingbull. Aż dziwne że tak mało się mówi o klonach, a z punktu widzenia i graczy, i firm, wydaje się być to najlepszą opcją.
Gdyby bet365 stworzył jakiegoś bet7d24h na innej licencji... to mogłoby być ciekawe.
No chyba że odpowiada im, iż tysiące osób zarejestrowanych u nich oficjalnie to Jaś Fasola, a nieoficjalnie zupełnie inne osoby z innych krajów
 
A 0

andrew1011

Użytkownik
Jeżeli chcemy grać na betfair musimy udokumentować swój pobyt w legalnym kraju. Pytanie: z czym to się wiąże, czego wymagają, czy nowe konto np. z pobytem w UK (najlepszy kraj do gry) czy może być stare, nowy Skrill itp.
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
Jak widzicie ludzie, nawet wasze VPN-y nie pomagają. I po co tak kombinować? Nie lepiej wygrać może mniej, ale nie ryzykować tyle? Ryzykujecie, że:

a) wspaniałomyślni zagraniczni nie pozwolą wam dalej grać (bo sami nie chcą łamać prawa)
b) nie wypłacą wam wygranych, bo banki wszystko poblokują (jeśli już jakiś zagraniczny buk da wam jakimś cudem dalej grać)
c) namierzą was odpowiednie polskie służby i postawią do pionu (a wiedzcie, że namierzanie już się zaczęło i nie jest to polowanie na czarownice, tylko konsekwentne odhaczanie po kolei)

Zanim zaczniecie na mnie bluzgać dowiedzcie się, że ja z dobrego serca wszystkim radzę ???? bo nie mam żadnego innego interesu w nawracaniu na dobrą drogę, misjonarzem nie jestem, ale tak po ludzku sugeruję dobre rozwiązanie.
https://m.youtube.com/watch?v=WjrqpJQBKCQ
 
A 0

andrew1011

Użytkownik
Napisał Marek.Karaś -&gt;

Jak widzicie ludzie, nawet wasze VPN-y nie pomagają. I po co tak kombinować? Nie lepiej wygrać może mniej, ale nie ryzykować tyle? Ryzykujecie, że:

a) wspaniałomyślni zagraniczni nie pozwolą wam dalej grać (bo sami nie chcą łamać prawa)
b) nie wypłacą wam wygranych, bo banki wszystko poblokują (jeśli już jakiś zagraniczny buk da wam jakimś cudem dalej grać)
c) namierzą was odpowiednie polskie służby i postawią do pionu (a wiedzcie, że namierzanie już się zaczęło i nie jest to polowanie na czarownice, tylko konsekwentne odhaczanie po kolei)

Zanim zaczniecie na mnie bluzgać dowiedzcie się, że ja z dobrego serca wszystkim radzę ???? bo nie mam żadnego innego interesu w nawracaniu na dobrą drogę, misjonarzem nie jestem, ale tak po ludzku sugeruję dobre rozwiązanie.
Przypomina mi się głęboka komuna.
Tym bardziej będę gnał do przodu.
Czekam na link do profi forum.
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Jak widzicie ludzie, nawet wasze VPN-y nie pomagają. I po co tak kombinować? Nie lepiej wygrać może mniej, ale nie ryzykować tyle? Ryzykujecie, że:

a) wspaniałomyślni zagraniczni nie pozwolą wam dalej grać (bo sami nie chcą łamać prawa)
b) nie wypłacą wam wygranych, bo banki wszystko poblokują (jeśli już jakiś zagraniczny buk da wam jakimś cudem dalej grać)
c) namierzą was odpowiednie polskie służby i postawią do pionu (a wiedzcie, że namierzanie już się zaczęło i nie jest to polowanie na czarownice, tylko konsekwentne odhaczanie po kolei)

Zanim zaczniecie na mnie bluzgać dowiedzcie się, że ja z dobrego serca wszystkim radzę ???? bo nie mam żadnego innego interesu w nawracaniu na dobrą drogę, misjonarzem nie jestem, ale tak po ludzku sugeruję dobre rozwiązanie.
Podpunkt &quot; c &quot; mnie najbardziej rozbawił ;) za granicą też namierzaja i skuteczność wprost bajeczna .
Lanie wody na młyn i dziecinne straszenie , namierzamy ile mam czekać rok czy 10 lat ?
A prawda jest taka że ani teraz ani za 10 lat nie będzie żadnej sprawy jeśli ktoś się nie wystawi robiąc przelew na konto bankowe .
Piszesz że sugerujesz dobre rozwiązanie tymczasem namawiasz do gry z 12% podatkiem co jest już twardym hazardem i gra dla idiotów . Wzięliśmy przykład z Francji gdzie też przez podatek gra u legalnych jest dla idiotów nie chce mi się szukać linku może ktoś inny podrzuci ale właśnie dzięki temu szara strefa we Francji to 40% graczy czyli 40 % graczy madrych i 60% idiotów którzy nie rozumieją podstaw matematyki bądź grają tylko dla rozrywki na ktora ich stać , więc nie wypisuj swoich bajeczek bo nieświadomie możesz komuś zrobić krzywdę tekstem &quot; lepiej mniej wygrać &quot; nie ma czegoś takiego , trzeba nazwać to po imieniu możesz legalnie przegrać ale nie wygrać ! Jeśli chcesz udawać doradcę to powinny to być rady aby nie grać wogole .
 
M 0

main

Użytkownik
Betfair zablokowało mi możliwość postawienia zakładu.
Od kilku tygodni gram przez brytyjski VPS, mam dostęp do betfair, postawione zakłady i o godz. 12:00 podczas stawiania zakładu taki komunikat:
The following bet(s) could not be placed: Most likely this is due to you being located in a country where we currently can&#39;t offer our services. If you have questions please contact our Helpdesk at mail
Wasze doświadczenia, co robić.
adres Twojego konta jest w Polsce, czy spoza?
bo jeśli spoza, no to bardzo słabo, jeśli odcinają nawet VPS-y; rozumiem jednocześnie, że nie pomyliłeś się i miałeś na myśli VPS, a nie VPN?
 
A 0

andrew1011

Użytkownik
Nie pomyliłem się, korzystam z angielskiego prywatnego VPS. wszystko działało do 11 kwietnia.
Wg mnie Betfair po zablokowaniu dostępu z polskim IP bierze się za polskie konta. W ich interesie jest mieć jak najwięcej użytkowników, ale prawdopodobnie musi im się zgadzać w papierach. Więc piłeczka jest po naszej stronie i musimy uwierzytelnić pobyt poza granicami Polski. Wydaje mi się, że jeżeli to zrobimy dadzą nam spokój.
 
L 1

leepeng

Użytkownik
Dobrzy Ludzie, czy ktoś z Was brał/bierze udział w konkursie tennisexplorer i Bet365? Bo mam sprawę. Zająłem 2 miejsce w ostatniej edycji i zwyczajowo dostałbym 100 euro bonusu w Bet365 ale konto, jak wszystkim w Polsce, bet365 mi zamknął... Te cwaniaki z polskiego supportu bet365 odsyłają mnie pod jakiś zagraniczny numer pod który nie mogę się dodzwonić bo nie mam roamingu. Macie jakiś pomysł jak zadziałać?
 
L 0

lenho

Użytkownik
Panowie, no to jak to jest z tą rejestracją w polskim legalnym buku? Można śmiało czy trza się czegoś niby bać?
Wydaje mi się, że należę do grona &quot;słabych graczy&quot; w sensie stawkowania i wygrywania. W ostatnim czasie korzystałem ze skrilla i w ten sposób dokonywałem wpłat do buka, a wpłaty te szły do różnch takich całorocznych. Czy się wygrywało ? Raczej średnio, ale kilka razy poszedł przelew na konto skrillowe i kartą skrill wypłacane z bankomatu. Tak więc dlatego uważam się za słabego gracza, bo nawet letkiego plusa nie było.
Teraz chciałbym wrócić do grania i wolałbym opcję grania online. Jaki mam wybór ? Rejestracja na którymś z naszych krajowych. Czytam te opinie co niektórych osób, z których wynika, że mogą być jakieś obawy. Że jak ktoś używał skrilla to teraz żeby się nie rejestrował, bo mogą coś tam. To jak to w końcu jest? Przecież te moje ewentualne osiągnięcia były niczym w porównaniu z innymi...
co proponujecie? tylko nie piszcie żeby przeczytać 600 podstron, bo czytałem na bieżąco i to co rzuca się w oczy to właśnie te informacje, żeby uważać? Ale czy nie można przejść teraz na jasną stronę mocy, nie lekając się swojej przeszłości skoro była ona praktycznie niezauważalna?
co się stanie jeśli zarejestruje się na którymś z trzech - np. Fortunie. Dokonam wpłaty ze skrilla i pogram. Potem jeśli osiągnę poziom wypłaty to zlecę przelew na konto? Na konto, które w zasadzie nie było używane do bezpośrednich przelewów. W zasadzie bo jeśli mnie pamięć nie myli to około 2009-2010 roku mógł tam wylądować jeden przelew z bwin wartości 1,5 k pln.
Czy rzeczywiście te Wasze &quot;strachy&quot;, że sprawdzą skrilla, połączą fakty, zrobią śledztwo, złapią, pobiją i zrobią pokazówkę z tego to prawda i tylko prawda? Przecież nawet nie wiem czy dam radę coś ugrać jak wpłacę??
no to co Panowie robić? chce wspierać polski rynek, zgodnie z prawem, warto??
pozdrawiam gorąco!
 
T 19

tommywro

Użytkownik
Lenho... można ale po co ? Piszesz że nie było nawet lekkiego plusa z Twojego dotychczasowego grania... zatem po doliczeniu idiotycznego &quot;współczynnika procentowego 0.88&quot; będziesz na jeszcze większym minusie... może większym sensem będzie odpalanie kuchenki banknotami 10 złotowymi jak takie granie ? ;) Mniej nerwów i zdrowia straconego i świadomość że jesteś kolejnym z rzeszy myślących ludzi, który nie zgadza się z debilnym sposobem opodatkowania zakładów bukmacherskich...
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Kupię &quot;oszczędności&quot; ON. Najlepiej z międzynarodówek. Nie będę płacił debilnego podatku.
PS.
Przepraszam,nie ten temat.
Do usunięcia.
 
C 45

citas

Użytkownik
Panowie, jak najlepiej wypłacić teraz kase ze Sportingbull? Np. trzy cyfrową kwotę. Można na konto czy bezpieczniej w inny sposób?
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
M 45

milosc

Użytkownik
Panowie, jak najlepiej wypłacić teraz kase ze Sportingbull? Np. trzy cyfrową kwotę. Można na konto czy bezpieczniej w inny sposób?
kryminał czeka jak nic szkoda ze danych osobowych nie podales tutaj
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom