>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Ćwierćfinał] Juventus - FC Barcelona [11.04.2017]

Status
Zamknięty.
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
Juve planowo. Spokojnie mozna stawiac, ze Juve nie przegra ma Camp Nou. Caly mecz kontola, nie zmieni sie to na wyjezdzie
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Przecież to było więcej niż pewne... Trzeba na prawdę nie oglądać meczów aby mówić, że Barcelona mogła to wygrać. Ale jak to fajnie, że karma wraca ponieważ dzisiaj należał się karny Barcelonie a Pan Marciniak chyba, źle to zinterpretował bo dla mnie ewidentna jedenastka, ale wcale mi nie żal Barcelony. A teraz czekamy na na ponowne bet-y na awans Barcelony ;)
Ważne, że fajne kursiki powchodziły no i czekamy na jutrzejszy hit... oby tylko Lewy zagrał a powinno być dobrze (mówie jako kibic Bayernu)
 
wojtekk5 80

wojtekk5

Użytkownik
Ale jak to fajnie, że karma wraca ponieważ dzisiaj należał się karny Barcelonie a Pan Marciniak chyba, źle to zinterpretował bo dla mnie ewidentna jedenastka
Karny się tam nie należał, bo najpierw się piłka odbiła od ramienia, a później w rękę co wg przepisów nie jest rzutem karnym. Jeśli piłka trafiłaby bezpośrednio w rękę to tak.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Można śmiało powiedzieć, że Barcelona w przeciągu czterech dni przegrała sezon.
Tak jak pisałem w analizie, porażka z Malagą nie była przypadkiem i Juventus wczoraj to potwierdził rozgrywając niemal perfekcyjny mecz. Czy na Camp Nou dojdzie do cudu?. Zdecydowanie Nie. Juventus jest zbyt silny aby dał sobie wydrzeć trzy bramkową zaliczkę. Niech ten sezon dla Barcelony się już kończy. Czas ogłosić nowego sternika, zakupić 2/3 graczy i w sierpniu startować od nowa.
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
należał się karny Barcelonie
Jeśli mówisz o ręce po wślizgu to nie należał się karny, piłka najpierw odbiła się od klatki a potem poleciała w górę i uderzyła w rękę, nawet komentatorzy w trakcie meczu potwierdzali, że w myśl przepisów nie ma mowy o karnym w tym wypadku.
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Jeśli mówisz o ręce po wślizgu to nie należał się karny, piłka najpierw odbiła się od klatki a potem poleciała w górę i uderzyła w rękę, nawet komentatorzy w trakcie meczu potwierdzali, że w myśl przepisów nie ma mowy o karnym w tym wypadku.
To chyba jakieś nowe przepisy bo nigdy o czymś takim nie słyszałem. Co nie zmienia faktu, że tak jak mówiłem jeżeli Barcelonie w rewanżu znowu nie pomoże, sędzia to szanse na awans ma na poziomie 10%
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
jak już się wspomina tego &quot;karnego&quot;, to warto dodać, że przy sytuacji na 4:0 nie było spalonego, więc jeżeli chodzi o krzywdy meczowe, to raczej Barcelona nie może czuć się poszkodowana.
Juventus nie powtórzy błędu PSG, u Bianconerich w weekend zagrają pewnie rezerwy z zamykającą tabelę Pescarą, a Barcelona nie odpuści w lidze (tak sądzę)
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Jeśli po pierwszym spotkaniu z PSG Uefa dawała okrągłe 0%(słownie zero) na awans do 1/4, to teraz powinna w ogóle zdjąć spotkanie rewanżowe z rozgrywek i puścić dalej Juventus.
Jestem sympatykiem Barcelony od...bardzo dawna, od kiedy pamiętam w sumie i jestem zdania, że czasami po prostu lepiej wybrać mniejsze zło i odpaść brutalnie, zrozumieć swoje błędy i zacząć budować coś na nowo, lecz na silnych tradycjach mistrza.
Żaden zespół na tym etapie nie powtórzy tego co zrobiło PSG w rewanżu, czym Barca traci element zaskoczenia. Teraz wystarczy, że Juve przetrzyma kilkanaście minut pierwszych ataków Barcy i po dwumeczu. Emocje opadają, coś się kończy, pomoc nie istnieje, trener nie wie co się dzieje, a CDR jako jedyne trofeum tego sezonu będzie odpowiednim wykładnikiem czym stała się Barcelona. Przykro patrzeć.
W rewanżu idę w każdy możliwy handi plusowy gości i rożne Barcy zapewne bez większego sensu nabijane, bo akurat stałe fragmenty leżą i kwiczą, chyba że Messi zacznie wkręcać bezpośrednio ze stojącej piłki :V
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja tylko chcę bardzo przeprosić każdą osobę, która zagrała pod moim wpływem coś w tym meczu. Myliłem się bardzo. O ile w meczu z PSG głęboko wierzyłem w cud tym razem nie widzę możliwości, aby Barcelona awansowała. Poprzednio był miesiąc, a nie tydzień i nie będzie efektu zaskoczenia, a Juventus jest tak silny w defensywie, że może być powtórka z Bayernem. Osobiście nic już tu nie będę grać. Gratuluję wszystkim typów na Juventus.
edit//... no i o ile w meczu z PSG w kursie 10 widziałem spore value o tyle teraz w kursie 4-5 nic nie widzę. Juventusowi będzie bardzo ciężko strzelić gola lub gole bo oni umieją grać z żelazną ta samą taktyką obronną nie ważne czy prowadzą 1:0 czy przegrywają 2:0. Do tego niezłe kontry. Wątpię też czy drugi raz piłkarze Barcelony zepną się tak jak wcześniej. Tym nie mniej jeśli by znowu awansowali i zagrali taki kosmos jak z PSG to po prostu było by to już całkowicie niewytłumaczalne. Oczywiście teoretycznie jest to możliwe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
BArcelona jeszcze nie odpadła.Juve nie awansowało jeszcze.Podobna sytuacja jak w meczu z PSG.Tyle , że tu jest mniej do odrabiania a Juve zdaje się być lepsze od PSG ( tej nej nowej potegi co rozbiło Barce 4-0 ) a Barcelona ośmieszyła się przed całym światem.Niemniej Juve na 80 % w półfinale.Bonucci jednak może wyglądać w rewanżu na małego gracza , Buffon rownież czy taki wybitny piłkarz jak Khedira.Monolit się zgadza.Minusem dla Juve będzie ten grubasek Higuain jeżeli wystąpi od pierwszych minut.Po mojemu gość nie nadaje się do rewanżu i bronienia pewnego wyniku wraz z przypieczętowaniem w rewanżu półfinału.Obawiam się , że Juve może pokpić ten pewny wynik i w pewnym momencie rewanżu troche nerwów sobie przysporzą.Allegri 4 alta temu wypuścił 2-0 z Milanem by przegrać 0-4 w rewanżu , Italia przegrywała w finale Euro 2012 z Hiszpanią 0-4.Teoretycznie nie powinno nastąpić ponowny pogrom ale no właśnie... ;) troche tych ale jest za dużo.Juve stanie przed podobnym delematem co PSG a mianowicie czy szukać bramki czy totalnie się bronić.Gracze tacy jak Cuadrado gwarantują jakość i w defensywie przy odpowiednim wsparciu i w defensywie i w ataku.Jeżeli zagra Higuain Juve poniekąd zagra w 10.Troche dużo tych informacji a czasu do rewanżu jeszcze pare dni.
Po pierwsze: jeśli Ty uważasz, ze gracz jak Higuain nie nadaje się na bronienie wyniku, to chyba na piłce się nie znasz. To jaki typ zawodnika jest lepszy do przytrzymania piłki z przodu? Higuain choć nieskuteczny to odwalił wczoraj masę roboty, m.in. przerzucał piłkę do Cuadrado w pierwszej akcji bramkowej, przy drugiej to on odebrał piłkę w środku pola i rozciągnał do boku. Ale tak, niepotrzebny, nic nie robił. A Pipicie cholernie trudno wziąć piłkę, nawet faulem.

Po drugie: Juve nie będzie się bronić. Zagra to co grało cały czas, cios i odskok. Cały mecz grali swoje i tak zrobią w rewanżu. Dla Juve to taki sam mecz, oni zawsze grają swoje, wystarczy ich w lidze oglądać. Tak grają i tak grać będą. Czuje, ze w pierwszej połowie już ukłuje Stara Dama. P$G to partacze, Juve tego nie odda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Jeśli mówisz o ręce po wślizgu to nie należał się karny, piłka najpierw odbiła się od klatki a potem poleciała w górę i uderzyła w rękę, nawet komentatorzy w trakcie meczu potwierdzali, że w myśl przepisów nie ma mowy o karnym w tym wypadku.
Powiedz mi co to za nowe przepisy wprowadziła UEFA w ciągu ostatniego tygodnia ?
Ręka to zawsze ręka i rzut karny się należy. Jeśli sędzia decyduje inaczej to jest jego decyzja, bo to on ma władzę. Nie bronię w żadnym wypadku ani sędziego ani Barcelony, bo ona nie zasłużyła nawet na bramkę, jednak &quot;w myśl przepisów&quot; za dotknięcie piłki ręką należy się rzut karny.????
Shake // Ręka to zawsze ręka i rzut karny się należy? Chyba zatrzymałeś się w 2000 roku. Słowo klucz - intencjonalność.
 
P 20

pc3

Użytkownik
Powiedz mi co to za nowe przepisy wprowadziła UEFA w ciągu ostatniego tygodnia ?
Ręka to zawsze ręka i rzut karny się należy. Jeśli sędzia decyduje inaczej to jest jego decyzja, bo to on ma władzę. Nie bronię w żadnym wypadku ani sędziego ani Barcelony, bo ona nie zasłużyła nawet na bramkę, jednak &quot;w myśl przepisów&quot; za dotknięcie piłki ręką należy się rzut karny.????
Shake // Ręka to zawsze ręka i rzut karny się należy? Chyba zatrzymałeś się w 2000 roku. Słowo klucz - intencjonalność.
Haha każda ręka w polu karnym to rzut karny...
Człowieku oglądasz Ty jakieś mecze czasem, bo chyba ostatnie jakie oglądałeś to te z MŚ w 1994 jak Baggio nabijał reki w polu karnym...
Poczytaj sobie przepisy, a później komentuj.
 
kubaks 12

kubaks

Użytkownik
Nic dwa razy się nie zdarza, Barcelona bez szans na Camp Nou z takim Juve imo Stara dama utwierdziła mnie w przekonaniu, że są głównym faworytem do wygrania całej LM
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nic dwa razy się nie zdarza, Barcelona bez szans na Camp Nou z takim Juve imo Stara dama utwierdziła mnie w przekonaniu, że są głównym faworytem do wygrania całej LM
Na początku też tak od razu pomyślałem, ale... w zasadzie cały wysiłek z PSG by poszedł na marne i wiedzą o tym. Wczoraj albo przedwczoraj odbyło się spotkanie kryzysowe w Barcelonie. Znowu z Juventusem zagrali na za małej intensywności, ale II poł. była już lepsza. Były też sytuacje. Jak zagrają na takim samym poziomie jak z PSG będą w stanie to odrobić. Jest jedna bramka mniej. Tym nie mniej kurs 4-5 na awans na pewno nie jest do gry. Ja w tym meczu uderzę w kartki. Jaki by nie był scenariusz nerwy będę ogromne. I to nie Juventus zagrał na nie wiadomo jakim poziomie tylko Barcelona zagrała fatalnie. To następny wniosek jaki mi się nasunął. PSG zagrało pierwszy mecz rewelacyjnie praktycznie w każdym aspekcie. A teraz Barcelona straciła gole w wyniku prostych błędów w kryciu czy Ter Stegen nie obronił czegoś co było w jego zasięgu. No i ze stałego fragmentu. Juventus nie zagrał niesamowicie i to jest szansa dla Barcelony. No zobaczymy... Jeśli by tego dokonali 2 raz to po prostu sobie nie wyobrażam co by działo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom