>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Fortuna - Wpłaty/Wypłaty

M 1,2K

mateo6

Użytkownik
Witam. Mam pytanie. Nie orientuje się ktoś ile na fortunie można zawrzec takich samych zakładów? Bo przeszukałem google i nic nie znalazłem na ten temat. Pytam dlatego bo zawarłem 57 takich samych zakładów za taką samą stawkę (aby uniknąc dodatkowego podatku). Pytanie moje czy jak wejdą wszystkie mecze to nie będzie problemu z rozliczeniem wszystkich zakładów czy tylko częśc z mich zostanie rozliczona? ostatnio miałem 11 takich samych i bez problemów było. Dodam że zagrałem to na necie a nie u ziemniaka. Za odpowiedź reputka poleci. Z góry dzięki ????
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Witam. Mam pytanie. Nie orientuje się ktoś ile na fortunie można zawrzec takich samych zakładów? Bo przeszukałem google i nic nie znalazłem na ten temat. Pytam dlatego bo zawarłem 57 takich samych zakładów za taką samą stawkę (aby uniknąc dodatkowego podatku). Pytanie moje czy jak wejdą wszystkie mecze to nie będzie problemu z rozliczeniem wszystkich zakładów czy tylko częśc z mich zostanie rozliczona? ostatnio miałem 11 takich samych i bez problemów było. Dodam że zagrałem to na necie a nie u ziemniaka. Za odpowiedź reputka poleci. Z góry dzięki ????
chcesz powiedziec ze kazdy z owych 57zakładów był bliski przekroczenia wygranej 2280zł? rozumiem ze masz do wygrania grubo ponad 100tys?
 
M 1,2K

mateo6

Użytkownik
Tak zagralem każdy za 30 zl. Ostatnio wygrałem troche to mowie zaszaleje XD. Na każdym mam do wyjęcia cos ponad 1.9k wychodzi chyba 108k XD
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jaka jest minimalna suma jaką można wypłacić na konto?
Nie ma minimalnej sumy wypłaty, za ich stroną:

Wypłaty wygranych dokonywane są w dni robocze o godzinie 12:00. Wszelkie wnioski o wypłatę złożone po tej godzinie, są realizowane w najbliższym dniu roboczym, czyli wniosek złożony po godzinie 12:00 zostanie zrealizowany dopiero następnego dnia roboczego. Wnioski, które zostały złożone w dniu wolnym od pracy, realizowane są w najbliższym dniu roboczym, np.: wniosek złożony w sobotę zostanie zrealizowany w poniedziałek.

Fortuna nie pobiera żadnych opłat za wypłaty wygranych na konto bankowe. Nie istnieją również żadne limity co do ilości dokonywanych wypłat jak i wysokości zlecanych przelewów.
 
G 0

guardian_angel

Użytkownik
Hej, chcę się spytać tak dla zupełnej jasności - chcę wypłacić sobie troszkę większą sumkę z konta (trochę ponad 10k), czy czymś muszę się jeszcze martwić? Wiem, że każdy zakład jest opodatkowany, ale czy to juz załatwia sprawę? Czy od takiej większej kwoty nie muszę poprosić o jakieś zaświadczenie czy coś? (a jeśli tak, to jakim cudem mam to zrobić, skoro kwotę sobie wyzbierałem pół roczną progresją z kuponami za 2 zł po kilka dziennie :p)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
W tym wypadku niema problemu wypłacasz najlepiej załatw od razu zaświadczenie i po problemie. W zupełny legalny sposób uzyskałeś powyższą kwotę.
 
G 0

guardian_angel

Użytkownik
No ale właśnie ????
Idąc za regulaminem:
Fakt ten należy zgłosić drogą mailową na adres zaswiadczenia@efortuna.pl podając numer wygranego kuponu lub numery wygranych kuponów oraz miejsce odbioru zaświadczenia (czynny Punkt Fortuny), w terminie do 12 godzin od chwili uzyskania wygranej.
Przecież ja tę kwotę uzyskałem na przestrzeni ponad pół roku, wygrywając potężne stawki rzędu 4-20 zł, (jeden kupon coś koło 200zł). Miałbym podać jakieś setki numerów kuponów, nie mówiąc już o tym, że 12 godzin dawno minęło? ;)
Ja wiem, że za 10k żaden bank się raczej nie przyczepi, ale rozważam już czysto hipotetycznie, co gdyby ta kwota była większa.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
No ale właśnie ????
Idąc za regulaminem:
Fakt ten należy zgłosić drogą mailową na adres zaswiadczenia@efortuna.pl podając numer wygranego kuponu lub numery wygranych kuponów oraz miejsce odbioru zaświadczenia (czynny Punkt Fortuny), w terminie do 12 godzin od chwili uzyskania wygranej.
Przecież ja tę kwotę uzyskałem na przestrzeni ponad pół roku, wygrywając potężne stawki rzędu 4-20 zł, (jeden kupon coś koło 200zł). Miałbym podać jakieś setki numerów kuponów, nie mówiąc już o tym, że 12 godzin dawno minęło? ;)
Ja wiem, że za 10k żaden bank się raczej nie przyczepi, ale rozważam już czysto hipotetycznie, co gdyby ta kwota była większa.
Idąc tokiem myślenia Fortuny napisz na Live Chat co o tym sądzą ????
 
G 0

guardian_angel

Użytkownik
Tak sobie to przemyślałem i w sumie przecież każdy taki kupon został mi już wypłacony. A czy Fortuna mi tę kasę przelała na konto bukowe czy konto bankowe to co za różnica? Dopóki żaden kupon nie przekroczył tych 2280 zł, to nie ma o czym mówić. A że łącznie nazbierała się duża kwota, to chyba nie powinno nikogo obchodzić.
Tak mi mówi logika, a czekam na odpowiedź z fortuny. ;)
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Pany jak długo czekaliście na wypłatę, jak rano zlecaliście &#39;wniosek&#39; o wypłatę, a o 12 wychodzą przelewy.. a na mbank, o której mniej więcej można się kasy spodziewać? z tego co wiem to z ING robią przelewy.
e: kasa po 18 na koncie.
Fortuna wypłaty na ✅ :!:
 
gda1979 31

gda1979

Użytkownik
Tak sobie to przemyślałem i w sumie przecież każdy taki kupon został mi już wypłacony. A czy Fortuna mi tę kasę przelała na konto bukowe czy konto bankowe to co za różnica? Dopóki żaden kupon nie przekroczył tych 2280 zł, to nie ma o czym mówić. A że łącznie nazbierała się duża kwota, to chyba nie powinno nikogo obchodzić.

Tak mi mówi logika, a czekam na odpowiedź z fortuny. ;)
Czym Ty się przejmujesz? Przecież to legalnie zarobiona kasa, na czysto, już z opłaconymi podatkami. Wypłacałem kiedyś 12k z STS i nie ma żadnego problemu. W systemie bankowym jest informacja, że to wypłata wygranej, w dodatku od polskiego legalnego buka. Wypłacał byś milion, to nikt Ci nie ma prawa się do Ciebie przyczepić.
 
B 0

baresko

Użytkownik
panowie, zleciłem wypłatę paręnaście minut temu, pojawił się komunikat:
Twój wniosek o wypłatę został przyjęty.

ale stan konta w prawym górnym rogu nie uległ zmianie.
pieniążki ubędą dopiero jutro kiedy wypłata zostanie zrealizowana, czy coś u mnie nie halo?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
panowie, zleciłem wypłatę paręnaście minut temu, pojawił się komunikat:
Twój wniosek o wypłatę został przyjęty.

ale stan konta w prawym górnym rogu nie uległ zmianie.
pieniążki ubędą dopiero jutro kiedy wypłata zostanie zrealizowana, czy coś u mnie nie halo?
W Fortunie zawsze tak jest, że stan konta nie ulega zmianie i ubywa kwota wypłaty dopiero po jej zrealizowaniu, czyli pewnie jutro koło 12:00 ;)
 
Do góry Bottom